Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 27 квітня 2024, 01:59

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 416 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 42  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 30 вересня 2015, 10:40 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 669
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3278 times
Been thanked: 1340 times
Діма, :beer: дякую, вийшло. Переробив повідомлення з Опелем, мені здається, що так наглядніше :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 30 вересня 2015, 14:50 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 27 жовтня 2013, 10:33
Повідомлень: 963
Звідки: Николаев
Has thanked: 1173 times
Been thanked: 1678 times
Добрый день! Раньше как-то не заметил вашей темы... :(
А так очень близка мне по духу!!! Модели очень понравились, много исторической информации, за что отдельное спасибо!!!
Форды Сиерры особенно понравились, наверное так как с ними связаны личные воспоминания... :)
Скажите, а Alfa Romeo 155 V6 TI 1996-го в ливрее martini (Ларини) и mercedes CLK W208 2003-го (Майландер) есть в вашей коллекции?

_________________
Моя F1 World Champions Сollection
(моделей 64/69)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 30 вересня 2015, 17:31 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Olexander написав:
Діма, :beer: дякую, вийшло. Переробив повідомлення з Опелем, мені здається, що так наглядніше :)

Я у своєї візитці також так роблю, найкращю фото ставлю великою, інщі-превью.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 01 жовтня 2015, 22:00 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2014, 16:31
Повідомлень: 118
Has thanked: 55 times
Been thanked: 150 times
Доброго дня. Тема класна. Хотів поцікавитись, а моделі Мерсів (ДТМ) Мікі Хіккінена у Вас є?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2015, 09:53 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 669
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3278 times
Been thanked: 1340 times
ambler27 написав:
Добрый день! Раньше как-то не заметил вашей темы... :(
А так очень близка мне по духу!!! Модели очень понравились, много исторической информации, за что отдельное спасибо!!!
Форды Сиерры особенно понравились, наверное так как с ними связаны личные воспоминания... :)
Скажите, а Alfa Romeo 155 V6 TI 1996-го в ливрее martini (Ларини) и mercedes CLK W208 2003-го (Майландер) есть в вашей коллекции?

Дякую за інтерес до моєї скромної візитки! Альфи ще попереду (одна із найулюбленіших моїх марок!!), W208 є, але не Майландера, нажаль. Намагаюся замутити конверсію 2002го з жабками на кормі (OASE)
laspi написав:
... Я у своєї візитці також так роблю, найкращю фото ставлю великою, інщі-превью.
Власне, там і піддивився ідею з оформлення :)
leonidf-1 написав:
Доброго дня. Тема класна. Хотів поцікавитись, а моделі Мерсів (ДТМ) Мікі Хіккінена у Вас є?
Дякую! Так, є W204 2007 року, корбоновий


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2015, 18:33 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2014, 16:31
Повідомлень: 118
Has thanked: 55 times
Been thanked: 150 times
leonidf-1 написав:
Доброго дня. Тема класна. Хотів поцікавитись, а моделі Мерсів (ДТМ) Мікі Хіккінена у Вас є?
Дякую! Так, є W204 2007 року, корбоновий[/quote]

А можете фотки скинути?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2015, 20:36 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 27 жовтня 2013, 10:33
Повідомлень: 963
Звідки: Николаев
Has thanked: 1173 times
Been thanked: 1678 times
Olexander написав:
Дякую за інтерес до моєї скромної візитки! Альфи ще попереду (одна із найулюбленіших моїх марок!!), W208 є, але не Майландера, нажаль. Намагаюся замутити конверсію 2002го з жабками на кормі (OASE)

Ждём Альфы, очень симпотичные были у них машины!!! Буду следить за продолжением темы...

_________________
Моя F1 World Champions Сollection
(моделей 64/69)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2015, 21:12 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 669
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3278 times
Been thanked: 1340 times
leonidf-1 написав:
А можете фотки скинути?

Фото без проблем, просто не хотілося б перемішувати сезони в самому початку візитки. Думаю, чи не створити окрему тему суто для фото моделей у розділі "мотоспорт"?
ambler27 написав:
...Ждём Альфы, очень симпотичные были у них машины!!! Буду следить за продолжением темы...
Сподіваюся, що 92й рік викладу швидко, а там вже й Альфи підуть :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 04 жовтня 2015, 15:02 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2014, 16:31
Повідомлень: 118
Has thanked: 55 times
Been thanked: 150 times
Olexander написав:
leonidf-1 написав:
А можете фотки скинути?

Фото без проблем, просто не хотілося б перемішувати сезони в самому початку візитки. Думаю, чи не створити окрему тему суто для фото моделей у розділі "мотоспорт"?

Було б добре. І туди будь-хто міг би скидати фотки моделей ДТМ.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2015, 00:38 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 669
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3278 times
Been thanked: 1340 times
Остання німецька команда, з представлених в сезоні 1991 - БМВ. Команди БМВ більшу частину сезону 1991 року грали основну партію, і там де не могли перемогти більш потужних інгольштадців, там нав’язували виснажливу боротьбу, що мало відображення в кінцевій таблиці результатів. БМВ спорт ЕВО зразка 1991 року мав потужність 350 к.с. при масі спорядженого автомобіля 980 кіло. Загальні характеристики біли схожі з мерседесівськими, під капотом була рядна четвірка 2,5л, а склад команд був підібраний досить вдало. За БМВ в 1991 році виступало велика кількість команд, ( Schnitzer, Bigazzi, Linder, Unitron, Marlboro BMW Dealer Team, Team Isert, MM Diebels Alt), тож основну масовку створювали саме пілоти Мюнхенського виробника. Найбільш результативними пілотами з пропелером на капоті були венесуелець Джоні Чекотто, британець Стів Сопер та німець Йоахім Вінкельхок, тому опис сезону для команд БМВ я хотів би подати в розрізі результатів саме цих пілотів.
Вже перша гонка в Зольдері показала, що бехи задніх пасти не збиралися – обидві гонки виграв Джонні Чекото, він набрав 40 із 40можливих очок, а на наступному етапі в Хоккенхаймі впевнено переміг Стів Сопер. Невдалою була друга гонка для Чекотто, він мав зіткнення зі Штуком, через що був дискваліфікований через 2 години після гонки. Найбільш несправедливим став той факт, що минулого року венесуелець сам був вибитий з траси молодим гонщиком Мерседеса Шумахером, тоді Чекото втратив шанси на чемпіонський титул, а Шумахер навіть не був покараний. Проте після двох етапів Чекотто продовжував утримувати першу сходину чемпіонату із 50 балами, Сопер відставав лише на 2 очка.
Нюрбургринг став невдалим для полотів БМВ. Чекотто зійшов через проблеми з двигуном, Сопера спіткала така ж біда. Вінкельхок зіткнувся з Тімом, та був дискваліфікований, хоча ситуація, на мою думку була досить спірна – датчанин просто не залишив простору для маневра Вінкельхока, через що в шикані БМВ протаранила Мерседес Курта. Тим не менш всі претенденти на високі позиції серед пілотів БМВ зазнали невдачі. Із перевагою в 6 очок на першу проміжну сходину в чемпіонаті фортуна випхала Клауса Людвіга, Чекотто і Сопер опустилися на позицію нижче.
На Берлінському Афусі в першій гонці Сопер -5, Чекото 6, у 2й – Сопер 4 , Чекотто-5 Вінкельхок -8,6. Саме тут відбулася аварія, коли через несправність АБС Тіім протаранив Чекотто. Невдача Людвіга знову винесла Чекотто в лідери чемпіонату.
Цікавим на події виявився етап у Вунсторфі – Першу гонку виграв Вінкельхок, Чекотто був вибитий з траси Мерседесом Кудіні і тому прийшов лише шостим, другу виграв Чекото, Вінкельхок другий. Увага – питання – чи був покараний Кудіні за навмисну аварію? Правильна відповідь – ні. Доволі вільне трактування спортивної поведінки у організаторів, мені здається.
Всю другу гонку лідирував Вінкельхок, але на фінішній прямій він за командою з боксів трохи пригальмував і на півкорпуса пропустив вперед Чекотто, віддавши йому перемогу – командна тактика в дії. В проміжному результаті троє пілотів БМВ – Чекотто, Сопер і Вінкельхок опинились в першій п’ятірці.
Норісрінг Для BMW був невдалим,але вже на трасі Diepholz, Сопер показав 2й результат в першій гонці, , у другій він перемагає, Чекотто прийшов 2й. Цей чудовий результат негайно перемістив британця Стіва Сопера на верхню щабель чемпіонату, і відтепер команда БМВ мала двох претендентів на перемогу, адже Сопер мав 119 очок, Чекотто -118. Втім конкуренти в особі Франка Біли, Клауса Людвіга і Ханса-Йоахіма Штука вже рішуче настіпали на п’яти лідерам. Вже на наступному етапі в Нюрнбергу після двох перемог чемпіонат очолив Клаус Людвіг. Немає нічого ганебного, якщо програєш пілоту, якого всі кличуть «містер Нюрбургринг» на його улюбленій трасі, проте пілоти БМВ втратили свої лідируючі позиції, і відвоювати їх назад вже не змогли...
В м’ясорубці Зінгена в першій гонці починаючи з 5ї позиції щільно фінішували Чекотто, Сопер, Хан та Ніссен, однак у другій гонці через КПП зійшов Сопер, і через двигун Чекотто. Знову ця двійка втратила позиції, опинившись на четвертій та п’ятій сходині, на цих позиціях вони й завершили чемпіонат.

Вересневою прохолодою і дощем зістрів Хоккенхайм – остання гонка чемпіонату ДТМ сезону 1991 року. В дощ БМВ не мала вагомих шансів проти повнопривідних Ауді, тому турнірна таблиця лише посунула наперед інгольштадських пілотів.
Були ще дві чудові гонки, які дарували глядачам видовище суперницької боротьби - у Брно та в Донінгтоні, проте на результати чемпіонату вони не впливали.
Модель БМВ ДТМ 1991 року від АУТОарт, №11, пілот – Стів Сопер
Зображення
ЗображенняЗображенняЗображення

ЗображенняЗображенняЗображення

ЗображенняЗображенняЗображення


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 416 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 42  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 77 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB