Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 29 березня 2024, 13:05

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 08 грудня 2020, 22:33 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2020, 19:38
Повідомлень: 21
Has thanked: 10 times
Been thanked: 86 times
grinya-4295 написав:
Хорошая покупка!
Может и не зря рама развалилась. её всё равно нужно укорачивать, как пример старший брат ЗиЛ:

Зображення



Ну так, але я вже передумав її вкорочувати, я немаю потрібних інструментів, та й не дуже вмію таким займатись... Та й впринципі примірку робив, як би воно гарно не гарно не було, але в реальності було по різному.

Зображення

Зображення


Але також не заперечую, що, так, по доброму повинно бути коротке, як же ж і в того ЗіЛа (маю такого від АІСТа, то якби як робитиму, то свого роду буду з оглядкою на нього).

_________________
bogdanmelnyk


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09 грудня 2020, 23:02 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2020, 19:38
Повідомлень: 21
Has thanked: 10 times
Been thanked: 86 times
Примірка.


Так, так, так... Думав, пиляти, не пиляти, все ж таки вирішив втілити те що й планував. Зрізав звичайним канцелярським ножиком останні, скажемо так, 9 мм. рами. Може і не дуже роблю по реальних прототипах, но за те хоч із трішки коротшою рамою стає хоч якось походити на тягач.


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Ну і для інтересу, підставив 885-ий ОдАЗ.

Зображення

Зображення

_________________
bogdanmelnyk


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 21 грудня 2020, 21:21 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2020, 19:38
Повідомлень: 21
Has thanked: 10 times
Been thanked: 86 times
Всім привіт. Нещодавній подарунок від колег, за що їм вельми дякую! Витратились вони якби на цей раз нічого так))) навіть підігнали БілАЗа-540 з к/ф "Королева Бензоколонки", від АЛ, або якщо точніше - перепака "Дилерських Моделей БілАЗ". Ну і ще декілька звичайних Автолегенд, ну і "Москвич" від Польської журналки.

Зображення


Ну і безпосередньо відео: https://youtu.be/erZvZq6ngAc

_________________
bogdanmelnyk


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23 грудня 2020, 06:34 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2012, 01:09
Повідомлень: 844
Звідки: Луганск
Has thanked: 851 times
Been thanked: 1157 times
Хорошее пополнение! Я тоже в последнее время начал приобретать пропущенные когда-то Автолегенды.
Там в видео прозвучала мысль отрывать наклейку с помощью спирта. Крайне не рекомендую! В принципе покраска на фабрике дяди Переса старых моделей выдерживала протирку спиртом. Но вот краски, применяемые на Костромских моделях бюджетного сегмента, как правило, смываются легко. Так что лучше использовать обычный Fairy или другой посудомой.

Вот, например, провел всего пару раз ватной палочкой со спиртом:
Зображення


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 29 грудня 2020, 10:02 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2020, 19:38
Повідомлень: 21
Has thanked: 10 times
Been thanked: 86 times
YuKa написав:
Хорошее пополнение! Я тоже в последнее время начал приобретать пропущенные когда-то Автолегенды.
Там в видео прозвучала мысль отрывать наклейку с помощью спирта. Крайне не рекомендую! В принципе покраска на фабрике дяди Переса старых моделей выдерживала протирку спиртом. Но вот краски, применяемые на Костромских моделях бюджетного сегмента, как правило, смываются легко. Так что лучше использовать обычный Fairy или другой посудомой.

Вот, например, провел всего пару раз ватной палочкой со спиртом:
Зображення


Дякую за підказку, не буду спиртом чіпать, краще не чіпати або змивать тим що Ви порекомендували. Але й на тій 2108 все нормально як на диво знялось без проблем.

_________________
bogdanmelnyk


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09 січня 2021, 12:55 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2020, 19:38
Повідомлень: 21
Has thanked: 10 times
Been thanked: 86 times
Всім привіт. Всіх з вже з наступившим новим роком! Через деякі технічні неполадки на форумі, поблікую тільки вже аж зараз (в суботу 09-го січня нового вже 2021-го року).
Нещодавнє (28.12. 2020), останнє в цьому році поповнення колекції. Вхопив в "Magscalemodels" легендарного трудягу - 51-ого ГАЗончика від Автолегенд.

Зображення

Зображення

Взяв за 270 грн. з дефектом якого і немає) (писалось що на правому стопі трохи здерта фарба - але нічого там на щастя немає). В цілому - досить гарненька моделька, спершу думав чекати від АІСТа, але хто його знає коли його випустять... Але за те вже нарешті його нам анонсував SSM!:

Зображення

Зображення

Зображення


Ну і безпосередньо відео:
https://youtu.be/boU72unAzg8

_________________
bogdanmelnyk


Востаннє редагувалось Богдан Мельник в 09 січня 2021, 13:07, всього редагувалось 3 разів.

Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09 січня 2021, 13:05 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2020, 19:38
Повідомлень: 21
Has thanked: 10 times
Been thanked: 86 times
Ну і ще один пост в завершення того року скажемо так. Всіх з Різдвом до речі. Сподіваюсь що всі вже хоч трошки відійшли від свят, я то трошки якби))) І так, підсумки того не самого легкого 2020-го. Рік хоч був і дуже важким, але в мене він виявився ще й "плодотворним". За 2020-й в мою колекцію додалось аж 54 модельки. То сам на щось назбираю і візьму, і в основному заслуги колег за що їм і вельми дякую.

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Ну і безпосередньо відео з підсумками: https://youtu.be/nBz6eKvl5pA















P.S. ось на днях буде новий пост про першу в цьому році обновку, наразі її чекаю. Думаю, всім буде цікавою, всім сподобається.

_________________
bogdanmelnyk


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11 січня 2021, 23:00 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 04 вересня 2010, 15:58
Повідомлень: 314
Звідки: Київ
Has thanked: 1305 times
Been thanked: 424 times
Богдан Мельник написав:
Ну і ще один пост в завершення того року скажемо так. Всіх з Різдвом до речі. Сподіваюсь що всі вже хоч трошки відійшли від свят, я то трошки якби))) І так, підсумки того не самого легкого 2020-го. Рік хоч був і дуже важким, але в мене він виявився ще й "плодотворним". За 2020-й в мою колекцію додалось аж 54 модельки. То сам на щось назбираю і візьму, і в основному заслуги колег за що їм і вельми дякую.


Дійсно плідний рік, бажаю 21 ще масштабніший :wink:

_________________
На шляху до найграндіознішої колекції спецтранспорту =>http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=2542


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 12 січня 2021, 14:18 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2020, 19:38
Повідомлень: 21
Has thanked: 10 times
Been thanked: 86 times
Konstantin94 написав:
Богдан Мельник написав:
Ну і ще один пост в завершення того року скажемо так. Всіх з Різдвом до речі. Сподіваюсь що всі вже хоч трошки відійшли від свят, я то трошки якби))) І так, підсумки того не самого легкого 2020-го. Рік хоч був і дуже важким, але в мене він виявився ще й "плодотворним". За 2020-й в мою колекцію додалось аж 54 модельки. То сам на щось назбираю і візьму, і в основному заслуги колег за що їм і вельми дякую.


Дійсно плідний рік, бажаю 21 ще масштабніший :wink:



Дякую! Вам також бажаю, гарних поповнень в гаражі в цьому новому році!

_________________
bogdanmelnyk


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 12 січня 2021, 20:37 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2020, 19:38
Повідомлень: 21
Has thanked: 10 times
Been thanked: 86 times
Всім привіт. Ось і під'їхала до мене перша довгоочікувана обновка в цьому році. Давненько мріяв ось і є. Брав на аукціоні за 1400, і тих грошей не шкодую, суперова моделька. Спершу брав на Радіаторі і під виплату, але ось відмовився від того замовлення, бо взяв на аукціоні. Ну суперова моделька повторюся. Автоісторія порадувала нас класною моделькою, хоч і в цій "Колхіді" присутні ті же ж самі ще SSM-овські і Modimio-вські косяки (це я про неправильні агрегати в цієї ранньої, 1967 р. "Колхіда" з протитуманками) В деяких місцях навіть є спрощення. Але в цілому (ще раз повторюся))) - шикарна моделька!

Зображення

Зображення


Думаю ще взяти такого самого худобовоза, але жовтого який теж ось виходив у Автоісторії. Хочу вчіпити його до свого ЗіЛа-ММЗ-164АН, ну по кольору практично підійде.

Зображення
+
Зображення


Ну і варіанти зчіпок:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

*P.S. До ЗіЛка 130-го худобовоз не підходить, так як товстий шкворень і не влізає в сідло, тому при бажанні можна маленьким надфільом розширити отвір, на своїй Modimio-вській "Колхіді" я вже так раніше зробив, і до неї підходить, а на цій "новій" "Колхіді" від Автоісторії, отвір в сідлі зарання розширений на заводі, відповідно, до неї теж підходить)


І безпосередньо відео розпакування:
https://youtu.be/10laPEH-jHQ

_________________
bogdanmelnyk


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB