Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 23:15

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 140 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Вантажна тема
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2018, 19:55 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2011, 12:21
Повідомлень: 2902
Звідки: Донецк-Канев-Киев
Has thanked: 4797 times
Been thanked: 6148 times
Volvo FH третього покоління від Елігор - давня мрія.

В мене також.Цiкаво яке виконання моделi?Кажуть Елiгор,як Елекон...Маю Елiгор Volvo VNL-дуже простi.Цiкаво,щось змiнилось?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Вантажна тема
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2018, 23:01 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
Старий елігор був дійсно дещо простуватий. Нові моделі на порядок кращі, рівень деталізації пристойний. Мені модель сподобалась


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Вантажна тема
ПовідомленняДодано: 30 грудня 2018, 00:26 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 04 вересня 2010, 15:58
Повідомлень: 314
Звідки: Київ
Has thanked: 1305 times
Been thanked: 424 times
Гарні тягачі!
Вольво ще й ювілейне, виходить.

А найкращий прчеп - трал. І його зачепити можна до чогось, і ще й зверху модель поставити)

_________________
На шляху до найграндіознішої колекції спецтранспорту =>http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=2542


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Вантажна тема
ПовідомленняДодано: 04 січня 2019, 15:55 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
Konstantin94 написав:
Гарні тягачі!
Вольво ще й ювілейне, виходить.

А найкращий прчеп - трал. І його зачепити можна до чогось, і ще й зверху модель поставити)

Дякую за відгук! Щодо тралу - згоден, чудовий був би варіант. Але в 43му поки що не багатий вибір такого добра, на відміну від 50го.
А тим часом - нове поповнення. Шикарний варіант важковаговика Татра Фенікс, від Іксо. Модель просто неймовірна! Кабіна, кузов - металеві. Нажаль, кабіна статична, проте кузов піднімається.
Сама вантажівка є продуктом співпраці чеської Татри з голандським Дафом. Завдяки чехам машина має фірмову хребтову раму, що дозволяє перевозити до 32тон вантажу. Від Дафа - кабіна CF і двигун Паккар Євро6, потужністю 460 к.с.
Зображення
ЗображенняЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення
p.s. вибачте за якість фото


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Вантажна тема
ПовідомленняДодано: 07 січня 2019, 01:32 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 04 вересня 2010, 15:58
Повідомлень: 314
Звідки: Київ
Has thanked: 1305 times
Been thanked: 424 times
Цікаво, виробники за Татри взялись)
Виглядає круто! Ще б Каден-івську Татру поруч поставити :wink:

_________________
На шляху до найграндіознішої колекції спецтранспорту =>http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=2542


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: МАН F2000
ПовідомленняДодано: 19 лютого 2019, 19:08 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
Нарешті з'явилося трохи вільного часу, щоб попиляти МАНа.
зашпаклював прорізи по боках, що якимось чином повинні були імітувати виштамповку, напильником зрізав дверні ручки і шильдик на дверях. Вирівняв сторону

Зображення
висверлив отвір під дверні ручки,там має бути заглиблення. Сточив нижню кромку під дверима. Бічні вікна зробив відповідними масштабу, на моделі вони були в півтора рази менші
Зображення
Зробив сходинки під кабіною схожими на оригінал, додав третю, верхню сходинку, якої взагалі не було. А має бути.
Кабіну припідняв на 2 мм, в оригіналі між кабіною і бампером є чималий проміжок, в моделі кабіна лежала просто на бампері (на фото вже припіднята)
ЗображенняЗображенняЗображення
Найбільшою проблемою є рівно зробити форму бічного вікна (маленького) і зробити з нуля лобове скло. Те, що є не годиться. Раму залишив стару, лише навісне доведеться замінити. Зрізав з рами незрозумілі піраміди, якібули на місці передніх ресор, позрізав зайві кріплення. Замінив колеса на інші, від Вікінга
Поки що це все. що зробив за день :)
Іграшка від Нью Рея при непоганому попаданні в масштаб імітує дещо середнє між МАНом F90 i F2000. Форма бічного крила на кабіні, виштамповки на дверях і на анфасі, надбудова - це все від старої Ф90. При тому,що модель названа більш сучасною, Ф2000.
Проте, я думаю, що з неї можна зробити щось притомне, тим паче, що більше ніхто з виробників в 43му такого МАНа не зробив


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Renault Premium Route від Eligor
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2019, 16:29 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
Тим часом отримав обновку з Китаю. Інтернет аукціони рясніють пропозиціями не нової вже моделі Renault Premium Route від Eligor, за доволі привабливими цінами. В описі зазначалось, що спойлер має дрібні подряпини :(
Сьогодні з'ясувалась причина такої кількості пропозицій Елігора. На дверях фарба має численні пухирці, що може свідчити про початок цинкової чуми :evil:
Подібне я помітив на своїй найпершій моделі вантажівки, Камазі, придбаному в далекому 88 році. Що ж, якість Елігорівського Рено виявилась гірша за старий радянський дайкаст.
Але не буду про сумне. Сама модель приємна на вигляд, виконання інтер'єру і екстер'єру вантажівки - на п'ятірку. Якісь огріхи в ній шукати не хочеться, реальний прототип модель передає дуже влучно.
Щодо кабіни, то поки нехай буде така як є (справжні Ренушки я бачив і в гіршому стані :D ), пізніше доведеться відлити кабіну зі смоли, тим паче що кількість бажаних конверсій з кабіною Преміума перевищує мою можливість купувати модель кожного разу.
Зображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Вантажна тема
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2019, 20:07 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2011, 12:21
Повідомлень: 2902
Звідки: Донецк-Канев-Киев
Has thanked: 4797 times
Been thanked: 6148 times
Шкода,якщо зачумiе... :cry:
Я б теж таку хотiв.Тим паче,що такi кабiни i на Вольво ставили...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Вантажна тема
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2019, 21:04 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
На Радіаторі тиждень тому така була в продажу, і зараз їх чимало в продажу по інтернет-аукціонах. Темно-червона кабіна навіть більш симпатично виглядає (їх два види, чорна і червона кабіни). Гірка іронія в тому, що на червоній кабіні, яку хотів купити спершу , я роздивився пошкодження ЛФП, і купив чорну. Що ж, Аксон мені в помічники, коли дійдуть руки до реставрації моделі.
П.с. А на якій Вольво використовували таку кабіну? Не чув про це. Краз має таку кабіну, бачив.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Вантажна тема
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2019, 22:03 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Не обязательно чума, может некачественно покрашена, думаю перекраска с грунтованием может помочь. Во всяком случае если снять краску, то будет видно проблема в металле или краске.


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 140 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB