Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 29 березня 2024, 02:20

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 08 березня 2018, 23:00 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
Повертайся!
Обiцяю не критикувати


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 09 березня 2018, 10:28 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
Игорь не придумывай себе разностей и возвращайся с показами (желательно с процессами). :good: А депресняк мы тебе снесём. :D

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 09 березня 2018, 12:50 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Та ну)) Що ви таке вигадали?!! Який депресняк? :pardon:
Попереду же весна, :Yahoo!: моя улюбленіша пора року. В мене навпаки душа разгортається і наповнюється новими враженнями і емоціями. Я в цю пору взагалі не маю права на якесь там поглиблення насторою. Це апріорі НЕ -МОЖ -ЛИ -ВО!!!
Просто якось пришла думка: а навіщо мені взагалі ці покази. До того ж , тим кому я роблю в основному, взагалі тут не присутні, а значить , я просто хизуюсь? При тому , що в мене нічого сверхординарного немає......
Ладно. Раз Вам таки не байдуже того що роблю, то найближчим часом покажу одну зроблену ще торік неординарну машинку ексклюзивного прототипу від Тома Мида, і поріняюю її зі звичайною, та що послужила прототипом 8)
Дякую всім за небайдужість і зацікавленність до мойого Каваліно і того миру ФЕРРАРІ що відтворюю сам. :beer:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: LUSSO від Міда
ПовідомленняДодано: 11 березня 2018, 18:22 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Вітаю усіх!
Після невеличкої перерви, і вашого прохання таки ділитися тим що роблю, я продовжу свої опуси , хоча сенс від цього, як і писав для себе я десь загубив 8) Але таки ж не зважаюци на усі свої обломи з цього приводу, буду намагатись таки щось і чимсь ділитись. І заздалегідь хочу ще вибачитись за те що роблю, можливо не так як повинно бути, з огріхами і вадами, але з душою і глубоким осмисленням того що роблю. Тому критика всеж вітається , як би там ви що не думали, але беремо до уваги, що найчастіше я дуже глибоко погружаюсь в перевтілення з донора на бажану модель, і кінцевий результат може суттево відрізнятись від джерела і до того ж я використовую тільки фото і свій глазомір, то можливо він не завжди співпадає з оригиналом і з вашим поглядом. Хоча це не виправдовування, але іншої отмазки я вигадати не зміг :D , так що маю те що маю, а вам що вже залишається ,і кожен вирішує для себе сам, сприймати це чи ні.( господи ,я не дуже все накрутив :o :pardon: )
А зараз я з вашого дозволу таки як і обіцяв покажу не зовсім ординарную модель на базі популярної і люксової моделі , але трохи з іншим поглядом , поглядом Тома Міда для ателье FANTUZZI. Cуттєво вона звісно не відрізнялась середня і задня частина була не змінна, а ось передня частина була виконана в більш спортивній стилистиці з витягнутою носовою частиною і з додатковими трьома воздухозабірниками аля GTO ІМХО.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення



І таки те що вдалося передати мені . Знов, для самого себе є питання з виконнаня тих злополучних рамок. Але поки що вони такі як є, перебільшені . Будемо доопрацовувати...

FERRARI 250 Berlinetta Lusso Fantuzzi # 4383 ( 1963)



ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 16 січня 2019, 21:45, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 11 березня 2018, 19:56 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
Очень красивая и роскошная машина :good:
Что касается миниатюры ,то и у неё шарма не отнять. Выполнение очень близко к фабричному. :Bravo: Утолщённые рамки, тоже вопрос спорный. Если смотреть через монитор и сравнивать с оригиналом,то возможно. А если в живую, то в самый раз для 43 масштаба. Но если это всё же входит в разряд вопроса № 1 , то тогда и трубы придётся менять на более изящные.
П.С. А критика существенна ,если она исходит от лица ,который пытался хоть что то смастерить своими руками .Тогда ,я полагаю , будет и предложение: как сделать лучше. А так это просто бессмысленное мнение , на которое едва можно обращать внимание. :beer:

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 11 березня 2018, 20:39 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 17 серпня 2015, 15:31
Повідомлень: 1691
Звідки: г.Днепродзержинск
Has thanked: 309 times
Been thanked: 1249 times
Модель безумно идеальная, как по исполнению так и по кузову

_________________
Моя визитка http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=10587

________________________________________________________
Аэродинамику придумали те, кто не умеет строить двигатели


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Дві Люссі :)
ПовідомленняДодано: 11 березня 2018, 21:04 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Александре, тут ти прав: не має меж досконалості. І труби вихлопні можна було б зробити ізящніше( і я це роблю ) і вихлопний трубопровід окремими деталями( це також виконую). Але тут не зробив, чому, і сам не знаю. :pardon: Може возитися більше не схотів, а скоріше в работі багато моделей було, і усі не для себе. Там більше уваги приделяв а на собі зекономив :D
Я от друге хочу підмітити, що ранні свої роботи, мають ще більше недоліків, але переробляти їх не хочеться, бо так я як би мовити бачу еволюцію G.Greena і можу поеднати умовно минуле з теперішнім. От і покажу порівняння прототипу цїєї машини тільки у звичайному вигляді. І скажу так, я навіть не знаю, де краще виглядить оконне обрамлення на недавньої моделі чи ту, що зробив років чотири а то і усі п,ять потому. І ще, дуже уміляє мій погляд написні в ручну назва і сам каволіно... :)


Lusso & Lusso

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення



collectionUA написав:
Модель безумно идеальная, как по исполнению так и по кузову

Дякую, але до "ідіальності" я дуже скептично відношусь) Поки що це недосяжна планка для мене. Але я працюю над собою, над помилками, але все покищо так як є. :)

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 16 січня 2019, 21:55, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 11 березня 2018, 21:52 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
Салон ,конечно,вне обсуждения . =@
Что касается обрамления ,то мнение двоякое. С боковыми всё понятно.А вот переднее и заднее (на белой моделе) изящнее . Но в совокупности, всё смотрится отлично по своим местам.

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 11 березня 2018, 21:58 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
kubik написав:
Салон ,конечно,вне обсуждения . =@
Что касается обрамления ,то мнение двоякое. С боковыми всё понятно.А вот переднее и заднее (на белой моделе) изящнее . Но в совокупности, всё смотрится отлично по своим местам.

Так може це не еволюція, а наввпаки - деградація! :sorry:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 11 березня 2018, 21:59 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1107 times
Been thanked: 1352 times
Радий бачити Ваші роботи знову (сказати чено сумував :cry: ).
Що до труб то Олександр все правильно підмітив, але це все затьмарюється салоном Lusso (навіть рукавички :Bravo: ).
Дуже погоджуюсь з Вашим підходом до справи. Як казав мій Дід: для себе можеш робити як хочеш, а для людей якнайкраще - тобі за це гроші платять.
G.Green написав:
Але тут не зробив, чому, і сам не знаю. :pardon: Може возитися більше не схотів, а скоріше в работі багато моделей було, і усі не для себе. Там більше уваги приделяв а на собі зекономив :D

Дякую що ділетесь з нами.
П.С.
І фото процесів не менш цікаві чисто ИХМО. :good:

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 16 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB