Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 23:19

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 5265 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463 ... 527  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Bogd@n
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2017, 21:17 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Богдане ну передній пофарбував та й годі :D :good: В червоному вбранні вона виглядає перфектно але в мене з нею окрема історія - то моя перша Феррарька і то табу :D

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Bogd@n
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2017, 21:18 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 липня 2012, 09:42
Повідомлень: 10246
Звідки: Черкаси
Has thanked: 11768 times
Been thanked: 14349 times
G.Green написав:
Торопиха))
Таке буває, коли дуже хочеш поділитися радістю своєю. В мене також таке буває ,коли я впевнений що все вже зробив, поспішав відсняти. Але коли ти вже роздивляєшся модель на фото, вилазять ось такі казуси. Але я таки все ж перефотографовую. Хоча, це хіба казус? Підкрасиш, і буде вона гарнюня
А як же не поспiшати, коли сонце зараз виходить раз у мiсяць i то на одну годину?
Пы.Сы. Вже все домальовано i все дороблене

G.Green написав:
Bogd@n написав:
А вообще, есть у меня одна безумная идея по Феррарям, но она требует значительного финансового вливания. И не факт, что хоть половина отобьется. Кароче, ихочиццаиколицца.))
А усі безумні ідеї на те і є безумні, що виправдати їх іноді з фінансової точки зору, неможливо. Але вони мають інше значення і особливу цінність для нас , яку не виміряєш в грошевому еквіваленті, бо вони є втіленням наших мрій і сподівань, що все що задумано, таки не дарма.
Нажаль є багато більш насущних потреб :( а ніж машинки. Та й жінка не зрозуміє якщо я раптом викладу кілька тисяч за раз. Проте ще не все втрачено і вогник надії ще жевріє... :roll:
streetst написав:
Богдане ну передній пофарбував та й годі В червоному вбранні вона виглядає перфектно але в мене з нею окрема історія - то моя перша Феррарька і то табу
Дякую, Сергiй. :beer:

_________________
Хочешь изменить мир? Начни с самого себя.
С ув. Богдан...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Bogd@n
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2017, 21:51 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Bogd@n написав:
Нажаль є багато більш насущних потреб :( а ніж машинки. Та й жінка не зрозуміє якщо я раптом викладу кілька тисяч за раз. Проте ще не все втрачено і вогник надії ще жевріє...

Тут усе просто. Я вже багато де казав, що любе хоббі, це поперш усього наш особистий егоїзм) У когось він більш зашкалює а хтось, все ж тримає себе в рамках дозвільного. А з жінками .також все просто, вони або розділяють наші уподобання, або не сприймають це, хоча і роблять вигляд що їм байдуже( це якщо вони насправді кохані).
От тільки сьогодні, замовив розкрій матеріалу з усіма витікаючими, віддавши 10 з половиною тирр, на майбутню кімнату і це без фурнітури, а от те що задумав нарешті зробити таки койко місто для своїх улюбленців, роблю паралельно з цим, то все це нівілірується і майже не помічається жінкою 8) :D

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Bogd@n
ПовідомленняДодано: 21 листопада 2017, 22:33 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 липня 2012, 09:42
Повідомлень: 10246
Звідки: Черкаси
Has thanked: 11768 times
Been thanked: 14349 times
G.Green написав:
любе хоббі, це поперш усього наш особистий егоїзм) У когось він більш зашкалює а хтось, все ж тримає себе в рамках дозвільного. А з жінками .також все просто, вони або розділяють наші уподобання, або не сприймають це, хоча і роблять вигляд що їм байдуже( це якщо вони насправді кохані).
Та тут справа навіть не в жінці, адже я сам розумію, що заначку доведеться пустить на дійсно потрібні для сім`ї речі.
Але я чекаю на Новий Рік, можливо до нас на роботу завітає Дід Мороз. :wink:

_________________
Хочешь изменить мир? Начни с самого себя.
С ув. Богдан...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Bogd@n
ПовідомленняДодано: 22 листопада 2017, 23:32 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Да уж, я вот то же хотел чего нибудь прикупить на заначку, а тут как на зло моя старушка 1/1 сломалась... дважды и аккумулятор сдох :crazy: пришлось на неё тратиться, и даже заначки не хватило :D


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Bogd@n
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2017, 00:19 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 липня 2012, 09:42
Повідомлень: 10246
Звідки: Черкаси
Has thanked: 11768 times
Been thanked: 14349 times
Итак, последняя в этом году обновка - MERCEDES W07 F1 Hybrid. Чемпионский болид Нико Росберга 2016 года из моей любимой формульной журналки, что в Италии все еще издается. Это самый свежий чемпион в моей коллекции, и ждал я его с нетерпением. Как ни как а 13 евро, не 50. или скоко там Минич стоит?. Вообще я не рассчитывал получить этого чемпиона раньше средины декабря, а он приехал ко мне уже через пять дней после выхода в Италии! :shock: За это огромное человеческое спасибо Сергею Lewis5!!! :friends:
Моделью доволен, проработка хорошая, все декальки нанесены качественно. Из косяков могу отметить лишь криво установленные (были) закрылки с левой стороны переднего антикрыла. Еще один косяк и довольно серьезный глупый присутствует на боксе, вернее на его подставке, куда модель прикручивается. А именно - вместо "Нико Росберг" там написано "Нико Фосберг". ))) :fool:
В этом году обновок больше не предвидеться, так что этим чемпионом год можно закрывать. Ближе к Новому Году как обычно подведу итоги и на этом все. Скорее всего до весны презентаций не будет. Хотя...


Счет на чемпионов: 58/68

Зображення

Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення

Зображення

_________________
Хочешь изменить мир? Начни с самого себя.
С ув. Богдан...


Востаннє редагувалось Bogd@n в 13 серпня 2018, 09:26, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Bogd@n
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2017, 00:23 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 07 серпня 2011, 21:09
Повідомлень: 3481
Звідки: г.Сумы
Has thanked: 8638 times
Been thanked: 5381 times
Шикарный Мерс!!!! Лучшее или ничего))) :Bravo:

_________________
С Уважением,Дмитрий.

Моя коллекция Mercedes: viewtopic.php?f=12&t=9001


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Bogd@n
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2017, 10:25 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
Классная стрела. =@ А то ,что Фосберг, так для такого чемпиона это логично.
П,С, на моделе представлено заднее крыло ,то что впервые применилось на Г,П, Баку 2016. (на фото оригинала -другое).

Зображення

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Bogd@n
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2017, 11:54 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
Знаете ли Вы что :Из 1 грамма золота можно вытянуть проволоку длиной 3,5 километра. :D
На каждый Уик-енд готовиться совершенно новый болид . На сезон шесть разных шасси и днищ ,а так же масса разных новинок и дополнений. Это объясняет тот факт, что реально доминирующий пилот ,сегодня, может с лихвой провалить следующий этап. :wink:
П.С. Значит нужно стремиться собрать 21 модель 2016гг. ,корорые помогли Фосбергу стать чемпионом. :shock: :crazy: :%) Ну и (контрольный ) Хэмилтона с Малайзии прихватить. :D :beer:

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Bogd@n
ПовідомленняДодано: 11 грудня 2017, 14:02 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 липня 2012, 09:42
Повідомлень: 10246
Звідки: Черкаси
Has thanked: 11768 times
Been thanked: 14349 times
ledis написав:
Шикарный Мерс!!!! Лучшее или ничего)))
Спасибо, Дима! :beer:
kubik написав:
Классная стрела. А то ,что Фосберг, так для такого чемпиона это логично.
П,С, на моделе представлено заднее крыло ,то что впервые применилось на Г,П, Баку 2016. (на фото оригинала -другое.)
Спасибо, Саша. :beer: Я фотку оригинала искал по сочняку, и исходил из того, чтобы шины были желтые (софт?). Первое что выпало ГП России
kubik написав:
Знаете ли Вы что :Из 1 грамма золота можно вытянуть проволоку длиной 3,5 километра.
На каждый Уик-енд готовиться совершенно новый болид . На сезон шесть разных шасси и днищ ,а так же масса разных новинок и дополнений. Это объясняет тот факт, что реально доминирующий пилот ,сегодня, может с лихвой провалить следующий этап.
П.С. Значит нужно стремиться собрать 21 модель 2016гг. ,корорые помогли Фосбергу стать чемпионом. Ну и (контрольный ) Хэмилтона с Малайзии прихватить.
:lol: Тогда надо чтоб контрольный дымок испускал. Та мне, слава Богу, и одного хватит с головой. :beer:

_________________
Хочешь изменить мир? Начни с самого себя.
С ув. Богдан...


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 5265 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 457, 458, 459, 460, 461, 462, 463 ... 527  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB