Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 22:02

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2017, 22:12 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
Не надо просто фото (разве что если это фото процесса)

Лично мне нра, разумное сочетание фото и текста.
Хотя сам перебарщиваю с фото


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2017, 22:52 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
Читати ваші описи не менш цікаво ніж розглядати фото. :good: Думаю багато таких форумчан, що читають, але не коментують


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 01 листопада 2017, 23:00 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Пытання выныкло, но другое-что за производитель? Я подумал что это какой нибудь HWE или что покруче, вот только я его всего лишь подумал вчера , а задать не задал :pardon: , у меня почему то мысли не проскочило что это была журналка, хотя должен был догадаться :D =@


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 02 листопада 2017, 09:43 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
iwa17 написав:
Не надо просто фото (разве что если это фото процесса)

Лично мне нра, разумное сочетание фото и текста.
Хотя сам перебарщиваю с фото


Так і є, іноді просто хочеться помовчати виклавши фото і дати подумати над викладеним, а іноді нестримно хочеться вибалакатись і повідати те що на мій погляд буде не тільки цікаво мені а і іншим. Іще помітив, фото таки ніколи не буває замало, але приходиться стримувати себе і викладати те що кажеться самим цікавим. Хоча хто його знає, що для одного цікаве, для другого повна протележність. :roll:

Olexander написав:
Читати ваші описи не менш цікаво ніж розглядати фото. :good: Думаю багато таких форумчан, що читають, але не коментують


Дякую! :beer: Тепер я хоча б буду знати що таки мої, які не які опуси , комусь потрібні і все не дарма.

laspi написав:
Пытання выныкло, но другое-что за производитель? Я подумал что это какой нибудь HWE или что покруче, вот только я его всего лишь подумал вчера , а задать не задал :pardon: , у меня почему то мысли не проскочило что это была журналка, хотя должен был догадаться :D =@


Як і написав вище, це була журналка з недавньої італійської серіі( якщо не помиляюсь вона ще досі виходить). Там деякі нові моделі з,явились від тоді як виходила вона у нас. От і у вільний час покажу ще одну отапгрейдену і нову за випуском оригінала мафинку, з префіксом La 8)

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: З префіксом La)
ПовідомленняДодано: 09 листопада 2017, 15:44 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Вітаю усіх!
Маю трохи вільного часу і хочу показати а перед цім розповісти про машину, яка не має цифрових позначень, а велично названа як поважний і титулований пан позиціонуючи його як особливе і геть інше авто, ніж ті що виготовлялись FERRARI до цього...
LaFerrari для мене як дитя - казав про це авто Лука ді Монтедземоло,- а про дітей я щасливий говорити о кожних. За роки праці, я зробив F 50, Enzo і ось нарешті , цю машину. В еру глобалізаціі і розповсюдженню інтернету, цю машину сприйняли як жоден інший... Що стосовно ім,я , то я вирішив дати авто таку назву з двох приводів. По -перше : є багато FERRARI і є особливий FERRARI - LaFerrari. Друга причина в тому, що концепція і платформа LaFerrari - предтеча нових машин усього майбутнього десятирічча , багато з чого перейде в майбутні моделі . LaFerrari - зовсім інший проект з унікальним двигуном і геть іншою конструкцією. З минулими FERRARI він не має нічого спільного, і виявляється абсолютною новинкою.
Лука Кордеро ді Монтедземоло

Так про цю машину висловився тепер вже в минулому, керівник FERRARI . Хоча можна ще багато розповідати про його технічні характеристики, серед яких і система Hy - Kers яка ще відточувалась на 599 -ої моделі і удосконалювалась до того часу коли був випущений перший LaFerrari і багато іншого .І кожен з 499 екземплярів був разпродан ще задовго до офіційної прем,єри , а це багато про що говорить. Але це все можна прочитати в тірнеті . Мені ж залишається тільки добавити від себе, я не прихильник таких форм .і вони більш нагадують якусь чудирнацьку комаху ніж авто, але я помітив таку річ за собою, коли переймаюсь чимсь, захоплюючись доопрацюванням і поглиблюючись в деталі, зовсім по іншому починаю сприймати те, що здавалось зовсім недавно виглядало не цікавим або не зрозумілим, змінюючи все уявлення про це авто і розуміючи, що прогрес не стоїть на місці і не запитує у нас дозволу на сприйняття той чи іншої річи. Воно просто підкорює, дозволяючи при цьому мислити і оцінювати його течію :crazy: ( Оце я нагородив :shock: аж самому тепер у цьому розібратись доведеться :D )

Прототип:

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення



Мініатюра:

Сама модель також з італійської журнальної серії, яка не підлягала ніякої критиці, бо такі моделі потрібно робити до всіляких дрібниць, а не те що навіть забірники за передніми крилами навіть не виконати. Як зміг, так і зробив, щоб приблизити модель відповідно до прототипу. Висвободив усі отвори окрім задніх( треба було змінювати конструктив кріплення днища до кузова). Але вважаю що це не так важливо і суттєво. Образ є, дрібниці не пропущені а це і є головним критерієм для того щоб цю модель я зміг таки поставити собі на полочку і навіть перебільшені покришки і зменшені диски, не псують загальної картинки :) ...

LA FERRARI


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 15 січня 2019, 21:10, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 09 листопада 2017, 19:54 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 02 липня 2010, 12:05
Повідомлень: 160
Звідки: Україна, Днiпро
Has thanked: 1401 times
Been thanked: 180 times
О, гарна! Жива стала, заграла додатковими дрісточками. Як ніхто інший, можу це стверджувати, бо маю з чим порівнювати. Такаж сама моя поки що стоїть собі в своєм оригінальному вигляді.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 09 листопада 2017, 21:25 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Класс :Bravo: :good: Игорь, а скажи ка, я вот видел Ла Феррари из не дорогих делает еще Бураго, но не та которая совсем игрушка, а из новой серии в боксах в 43-м, стоит ли ее брать и дорабатывать вместо журнальной, или лучше все таки журнальная для таких целей?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 10 листопада 2017, 09:22 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
ERDOGAN написав:
О, гарна! Жива стала, заграла додатковими дрісточками. Як ніхто інший, можу це стверджувати, бо маю з чим порівнювати. Такаж сама моя поки що стоїть собі в своєм оригінальному вигляді.

Дякую Валера! Без мого об,эктиву вона ще краща :roll:
В цій серії багато нових моделей авто останнього десятирічча, а ле іх виконання , іноді не подлягає ніякої критиці. Але мені це не назаваді, я все одно прикладаю до кожної своїх рук, бо у чистому вигляді я жодної не ставлю на полицю.

laspi написав:
Класс :Bravo: :good: Игорь, а скажи ка, я вот видел Ла Феррари из не дорогих делает еще Бураго, но не та которая совсем игрушка, а из новой серии в боксах в 43-м, стоит ли ее брать и дорабатывать вместо журнальной, или лучше все таки журнальная для таких целей?


Діма дякую! На твоє питання, я не маю відповіді, :unknown: бо щоб щось затверджувати , потрібно мати ту і іншу. На відомому форумі, під ніком Oaleks є людина, котра залюбки дасть тобі таку інформацію, бо має цю і ту іншу у виконанні Bburago. Як на мене, то доробляти потрібно всі не дорогі моделі. Тільки дорогі бренди відповідально підходять до своїх виробів, хоча і це не панацея, і знаходяться такі що і ці моделі "разносять" по дрібницям. Людина така тварина, що їй постійно щось не влаштовує, і вона постійно вишукує недоліки, навіть в майже бездоганних моделях. Але це природньо, бо тільки те що зроблено Всевишнім, і є бездоганним, а все рукотворне, лише намагання йому підражати :D : В цьому питанні, потрібно бути проще, інакше може розвинутись комплекс не повноцінності. :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2017, 18:14 
Офлайн
Уважаемый
Уважаемый
Аватар користувача

З нами з: 02 вересня 2010, 13:52
Повідомлень: 3558
Звідки: Днепр
Has thanked: 3117 times
Been thanked: 5406 times
напилено :good: , покрашено также, с твоей имитацией карбона я тоже уже разобрался)
вот только с передней оптикой не все понял - то-ли на фотках она нечитабельна, то-ли у меня резкость пропала)
ну а в общем - журналки уже, канеш, не видно)

_________________
Моя визитка
Распродажа


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 листопада 2017, 18:37 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Дякую друже -земляче! :beer:
Так і є, з передньою оптикою там не все бездоганно. Справа в тому, що на цей раз я вирішив зхалтурити :D тобто використати оригінальні зточив ніжку кріплення і стончив саме тіло . Але вийшло як вийшло. Більш того, так до сточувався, намагаючись як наймога тончише їх зробити, що лівий ковпак тріснув пополам)) :cry: Я його склеїв і вирішив що тимчасово я все це впендюрю на модель а потім, коли буду подібні фари робити, вигну і сюди з прозорого ПВХ :roll:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB