Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 11:33

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Сильфон для Ікаруса 280 СОВА
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2021, 00:17 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
Думаю не варто оповідати про якість моделей Ікарусів від СОВА, особливо якщо мова йде про 280 модель, мало того, що не рухома деталь, так сам ще сильфон виглядає, як невідомо що
Виникла ідея таки зробити конверсію силікон або пластик (3D), але вже як має бути, з 10 секційною складкою на один сильфон (або 20 на весь сильфон) з умовно вірним кутом нахилу складок з врахуванням особливостей самої металевої моделі від СОВА
Креслення виконано на основі самої моделі, тобто проблем із підлаштуванням не повинно бути
Є два варіанти: суцільний і роздільний
Суцільний (треба буде відрізати частину пластику вузла та шмат кузова, але вигляд найбільш автентичний)
Зображення
Зображення

Роздільний (тут лише підрізати шмат металу)
Зображення
Зображення

Чи комусь ще буде цікава дана конверсія?


Востаннє редагувалось Jurek Krynicki в 16 лютого 2021, 00:32, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Сильфон для Ікаруса 280 СОВА
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2021, 16:40 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2011, 12:21
Повідомлень: 2902
Звідки: Донецк-Канев-Киев
Has thanked: 4797 times
Been thanked: 6148 times
Вартiсть?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Сильфон для Ікаруса 280 СОВА
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2021, 18:12 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
икарус написав:
Вартiсть?

Ще точно не знаю, одна справа зробити собі (мені все рівно, т.я. це робитиму під свої моделі), а якщо люди підключаться - буде дешевше, мені зараз називають різні ціни за готовий виріб 200-400грн, але це 3Д друк ювелірної якості
Я ще розпитую, чи можуть зробити в гумі/ силіконі сам сильфон - повинно вийти ще якісніше (автентичніше) і головне дешевше


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Сильфон для Ікаруса 280 СОВА
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2021, 23:00 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
Або може хтось може вилити форму в силіконі, я вже візьму на себе витрати на ювелірний 3Д друк


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Сильфон для Ікаруса 280 СОВА
ПовідомленняДодано: 17 лютого 2021, 00:42 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2012, 01:09
Повідомлень: 844
Звідки: Луганск
Has thanked: 851 times
Been thanked: 1157 times
Честно говоря, не сильно я разбираюсь в нюансах литья, но для работы отливаю РТИ еще с 90-х. Для резины особые требования к пресс-форме. Должна быть металлическая массивная (чтобы вулканизация была равномерной) + чистота поверхности + хромирование (особенно для наших модельных требований).
Не очень понимаю, как может помочь ювелирная 3D печать сделать пресс-форму с заданными параметрами? Может что-то появилось новое. Но раньше был другой принцип. Выжигаемая/выплавляемая мастер модель, гипсовая или резиновая пресс-форма, в нее литье пластмасс или металла. Для изделия из резины это не подойдет.

В прошлом году заказывал пресс-форму и готовые изделия в Харькове. Сделали, отлили пробники, выслали. Схитрили, выслали 3 нормальных пробника (хотя форму изготовили четырехместную) и все они из одного места. Заказал серию - прислали мешок 100% брака, начиная с качества резины, так и по литью. Речь шла о всего о 4000 грн. за изделия. Всяких разбирательств не устраивал, просто уведомил с фотографиями - ответа не последовало. Выслали пресс-форму, попытался изготавливать у себя в городе. Оказалась сама пресс-форма тоже хлам. Детали получаются не одинаковые, шероховатость большая, размеры разные в каждом месте и главное - экономия по материалу. Не достаточно массивная и, как результат, расслоения готовых изделий. Только одно из 4-х мест дает более-менее сносный результат (из него и были высланы пробники). Поэтому на всякий случай, не рекомендую пользоваться услугами фирмы ООО "СТА".


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Сильфон для Ікаруса 280 СОВА
ПовідомленняДодано: 17 лютого 2021, 02:12 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
Резина ще може бути у вигляді поліуретану, звісно, для 10шт не буду робити форму, але той самий силікон можна спробувати, не хочу ставити рідний сильфон від СОВА, а якщо 3Д друк виявиться дійсно якісним як мені треба, то наступний крок- коробка для дверної пневматики і нова решітка


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Сильфон для Ікаруса 280 СОВА
ПовідомленняДодано: 17 лютого 2021, 12:40 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
А по всьому решта - погоджуюсь
Мені нормальної відповіді по вартості робіт ніхто досі не може дати, хоча файли давно дав в роботу, більше всього дивує чи дратує - розбіжність цін на той самий матеріал і якість друку + море сліз, що це одна деталь, не вигідно і т.п., так чому пишуть тоді на сайті, що роблять поштучні замовлення... дивний світ в Україні, згадую, як жив і працював в Китаї - тільки плати гроші, хоч півдеталі попросиш, тільки плати, все зроблять...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Сильфон для Ікаруса 280 СОВА
ПовідомленняДодано: 17 лютого 2021, 16:58 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2012, 01:09
Повідомлень: 844
Звідки: Луганск
Has thanked: 851 times
Been thanked: 1157 times
Jurek Krynicki написав:
дивний світ в Україні, згадую, як жив і працював в Китаї - тільки плати гроші
Мы тоже попробовали с этого года часть заказов размещать в Китае. Последние две недели получаем готовые экземпляры. Во-первых сроки изготовления 7 дней против месяца, правда доставка 3-4 недели. По качеству - "небо и земля". По сервису - каждый день в личном кабинете отмечаются выполненные операции. Заказывали на разных фабриках по 10 шт. экземпляров, но можно было и меньше. Речь пока о печатных платах, но хочется уже и многое другое там поискать.

А по нашим делам, меня все чаще посещает мысль приобрести домой 3D принтер. Посмотрел результаты EVR - вроде нормально. Принтер Anycubic Photon Mono X, толщина слоя 0,025мм (сам принтер позволяет минимум 0,01мм).
Масштаб 1:43.
Зображення Зображення Зображення

Интересно, напечатанная деталь пойдет для конверсий? Или надо ее все-таки через силиконовую форму отливать из другой смолы?
Детали из филаментов PLA и CoPET испытал лично, служат уже второй год. Но с ограничениями - боятся солнца. И как заметил, даже в полностью темном месте со временем меняется цвет (прозрачные желтеют, черные сереют). Но для моделизма эти пластики и технология не подойдут, слои видно не вооруженным глазом. Да и точность хромает.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Сильфон для Ікаруса 280 СОВА
ПовідомленняДодано: 17 лютого 2021, 21:17 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
YuKa написав:
Jurek Krynicki написав:
дивний світ в Україні, згадую, як жив і працював в Китаї - тільки плати гроші
Мы тоже попробовали с этого года часть заказов размещать в Китае. Последние две недели получаем готовые экземпляры. Во-первых сроки изготовления 7 дней против месяца, правда доставка 3-4 недели. По качеству - "небо и земля". По сервису - каждый день в личном кабинете отмечаются выполненные операции. Заказывали на разных фабриках по 10 шт. экземпляров, но можно было и меньше. Речь пока о печатных платах, но хочется уже и многое другое там поискать.

А по нашим делам, меня все чаще посещает мысль приобрести домой 3D принтер. Посмотрел результаты EVR - вроде нормально. Принтер Anycubic Photon Mono X, толщина слоя 0,025мм (сам принтер позволяет минимум 0,01мм).
Масштаб 1:43.
Зображення Зображення Зображення

Интересно, напечатанная деталь пойдет для конверсий? Или надо ее все-таки через силиконовую форму отливать из другой смолы?
Детали из филаментов PLA и CoPET испытал лично, служат уже второй год. Но с ограничениями - боятся солнца. И как заметил, даже в полностью темном месте со временем меняется цвет (прозрачные желтеют, черные сереют). Но для моделизма эти пластики и технология не подойдут, слои видно не вооруженным глазом. Да и точность хромает.


Для умовного моделіму - лише фотополімер, всі інші варіанти дають видиму "сходинку", SLA хороший варіант для майстер моделі, хоча по міцності нічим не гірші за пластик, в прицнипі, якщо модель фарбувати, різниці не бачу, просто сама вартість технології не дешева, треба все таки мати краще свій "домашній" 3Д прінтер, мені он сьогодні "найдешевша" фінальна ціна на сильфон в зборі - 600 грн грубо, всі інші дешевші варіанти друку відкинув по причині якості
Здешевлення, як би банально не звучало - модельна смола

Anycubic Photon Mono X - а не замалий буде? Я вже повторно підшукую, хто мені Ікаруса надрукує та вагона - вагон проблем, всі відхрещуються


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Сильфон для Ікаруса 280 СОВА
ПовідомленняДодано: 17 лютого 2021, 22:00 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
Вроді, як сильфон пішов в друк, подивимось, що надрукують і чи не накосячив я))))


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 36 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB