Форум Украинских Коллекционеров

Текущее время: 21 ноя 2018, 00:59

Часовой пояс: UTC + 2 часа

Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Ikarus 260/280 BKV/ BKK Budapest
СообщениеДобавлено: 05 ноя 2018, 19:07 
Гость
Гость

Благодарил (а): 0 раз.
Нарешті придбав дві моделі Ікарусів в 43 масштабі, радощам немає меж
Але є одне НО, т.я .прожив дуже багато років в Будапешті, то ностальгія загризла мене з вимогою таки мати в колекції власне Ікаруси та й ще оригінальні Будапештські
Изображение
Изображение
Правда не можу віднайти фото Ік260/280 з ширмовими дверима, але Раба мостами з короткою ступицею, хоча в Будапешті сам їх бачив (хоча такі моделі були з заводу і продавались в інші країни у вигляді машинокомплектів)
Изображение
Изображение

Але, на превеликий жаль, китайські друзі виготовляють моделі, але 1972-1978рр, не та версія автобуса, не те розфарбування і т.д. і т.п., тому довелося придбати так звані "радянські" версії" (точніше кажучи - подарувала жінка) і треба буде їх довести до розуму (ну от не було на Ік260 ліхтарів автопоїзду, а китайці їх вліпили)
Одже виникає ряд питань:
- чи може хтось допомогти із виготовленням декалей (білий шрифт) - хотілося б почути фінансові побажання людей за роботу)))
- кріплення дзеркал на моделі слід міняти: має бути пайка + травло, сам зробити не можу, хотілося б придбати - хотілося б почути фінансові побажання людей за роботу)))
- хто стикався із такими моделями, прозорий пластик приклеєний і звісно ж руками не відривається, поламати не хотілось би, феном такий клей можна "відклеїти" чи є інші варіанти?
- як вифарбувати тонкі лінії, особливо на скругленнях (двері, гумовий ущільнювач тощо)
- чим можна замінити саму гармошку (на моделі вона не копійна)

Изображение
Изображение
Изображение

Часовой пояс: UTC + 2 часа