Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 02 травня 2024, 11:54

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 86 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 27 серпня 2013, 18:57 
Офлайн
Тех. Админ
Тех. Админ
Аватар користувача

З нами з: 14 травня 2010, 22:21
Повідомлень: 788
Звідки: Киев
Has thanked: 282 times
Been thanked: 430 times
:ROFL: :ROFL: :ROFL:
предлагайте свои варианты не в виде энного кол-ва желаний - я, например, тоже хочу много чего, но желания свои сопоставляю с возможностями - а в виде нарисованного варианта. но не взятой картинки из клипарта и приписанного названия, что нельзя будет назвать логотипом, а именно нарисованного оригинального (единично существующего) варианта.

_________________
Слава ЗСУ!
Смерть москалям.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27 серпня 2013, 19:24 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2009, 21:13
Повідомлень: 2134
Звідки: Винницкая обл г.Ладыжин
Has thanked: 722 times
Been thanked: 1121 times
А мне всегда было важнее то, о чём и как говорят, а не на каком языке... Да и вот зайдёт кто (с другой страны) , а мы ему конкретно, Украинских, да и не правильно это. Вот к примеру зашли на форум казахов или прибалтов. А вам в ответ на ваше Приветствую, ласково так Салам аллейкум бола, халярни шек, якши? или Labas vakaras, vaikinas. Pas tave kaip reikalai? И ты мимо воли понимаешь, как ты там нужен. Ну это имхо. Тогда тупо надо прописать в Правилах (но на понятном всем языке), что языком общения является украинский, так как ресурс украинский. И будем читать пародии на украинский. Имхо - языковый патриотизм, в данном случае неуместен.
streetst написав:
А чого ніхто не згадав про МТ???
А как будет понять что это именно МТ, а не К-750, М-72 или какая то модель из Уралов... Да и форум вообще то в большинстве своём из коллекционеров моделей именно автомобилей... Хотя это не столь существенно.

_________________
Немає нічого важливішого за перемогу.
За НАШУ ПЕРЕМОГУ.
Вся московія, за «рускім корабльом!»
Наhyй!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27 серпня 2013, 21:14 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 28 грудня 2010, 17:22
Повідомлень: 551
Звідки: Львів, UA.
Has thanked: 380 times
Been thanked: 495 times
Нічого нового я не скажу, я звичайно за те щоб титульні написи були українською,на лого теж була українська. А спілкуватися мені однаково приємно і на українській і на російській (мається на увазі ,те як мені відповідають), тут справді важливіше з ким, і про що.
А от українську мову в повідомленні Олексія до Миколи я відразу оцінив :wink: (Микола не оцінив, а я оцінив :D )
Також дуже добре,що наш форум має двомовний інтерфейс, я наприклад користуюсь україномовним,комусь зручніше російськомовний,тому було б добре,щоб і на новому форумі було так також.

... і ще коли ,я захожу на RС мене абсолютно не бентежить - Добро пожаловать,, а не Ласкаво просимо, це ж російський форум... то чому ми настільки хочемо вгодити гостям, що навіть назву форуму писати іншою мовою, я думаю, що їм(гостям) це непотрібно, важливіше те що ми їх дійсно радо зустрічаємо... :unknown:

_________________
Молимось, Боже єдиний,
Нам Україну храни...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27 серпня 2013, 22:06 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Ну мабуть гості повинні адаптуватися під господарів а не навпаки. Ви ж не чекаєте на англомовному форумі "добрый день" ? І ніхто ж не каже про заборону спілкування якоюсь мовою, доречі навіть на РС форумі відповідна гілка форуму називаєтся "Ferrari collection Україна" і деякі пости пишу українською ( ну неможу я з Днем Незалежності поздоровити російською :) ) і мене за це ніхто нічого не каже (окрім тих випадків коли вже нас несе :) ). Так що хоча б інтерфейс хотілося б бачити рідною ( може комусь допоможе підвчити ). А про Порш не беріть близько до серця, ну не дуже я до німецького автопрому :(. Я б намалював щось але у відряджені, та й думаю тут без мене талантів досить.

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27 серпня 2013, 22:56 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 12 серпня 2011, 15:43
Повідомлень: 456
Звідки: Луганская область, Украина
Has thanked: 223 times
Been thanked: 396 times
а мені оновлене лого із українською мовою сподобалось! я теж вважаю, що оскільки форум саме з України - то гості, якщо бажають читати пости, повинні адаптуватися до нашої мови, але постити можуть на тієй мові на якій забажають. Це виключно імхо, і рішення про таке належить до рішень адміністрації форуму. Таким же чином як і рішення про зміну лого. oldi, я особисто дякую, за Вашу ініціативність, як нині так рідко зустрічається, у даному питанні.
До речі, коли я знаходими ресурси на іншій мові та стосуються моїх інтересів, адаптуюсь саме я. і не вимагаю, та й думці такого не маю, що б він був на тієй мові, на якій мені зручно розуміти.

_________________
хз чего хочу...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27 серпня 2013, 23:03 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 29 серпня 2012, 13:01
Повідомлень: 431
Звідки: Сумы
Has thanked: 178 times
Been thanked: 562 times
oldi написав:
исправляюсь, тоже думал вначале, что 1 л, но сбило с толку іншомовне походження слова и наличие в нете вариантов с 2-мя л

Зображення


Супер! Добавить бы только колёса, схематично, контуры не более того!

_________________
Продажа/обмен - viewtopic.php?f=5&t=10370


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 86 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 77 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB