Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 19 березня 2024, 13:05

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1317 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 132  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 16 лютого 2022, 23:46 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 16:07
Повідомлень: 12373
Звідки: Киев
Has thanked: 8208 times
Been thanked: 11019 times
Зображення
phpBB [youtube]

Люблю фильмы про аферистов. Как правило, они занимательны и веселые. И этот не исключение. Да, и не помню плохих фильмом с Уилл Смитом. Коктейль из азарта, обмана и куража! Чувак разводит всех на все в рамках правил. Его правил. Фильм смотрится на одном дыхании.
Особо рекомендую.

_________________
Подпись посвящается Украине! Целой, мирной, процветающей! Такой, какой мы ее хотим видеть! И какой она останется


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 02 травня 2022, 23:49 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 16:07
Повідомлень: 12373
Звідки: Киев
Has thanked: 8208 times
Been thanked: 11019 times
Зображення
phpBB [youtube]

Хотелось под обстрелами посмотреть с малым не просто и интересный фильм. А со смыслом.
И нам это удалось. Отличный фильм! С первых минут интрига. Фильм порождает сомнения в исследованниях неизвестного. Стоит ли? И тут же понимашь: А как без этого?!
Смотрится на одном дыхании. А концовка вообще удивила.
Особо рекомендую

_________________
Подпись посвящается Украине! Целой, мирной, процветающей! Такой, какой мы ее хотим видеть! И какой она останется


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 03 травня 2022, 22:36 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 16:07
Повідомлень: 12373
Звідки: Киев
Has thanked: 8208 times
Been thanked: 11019 times
phpBB [youtube]

Зображення
Дружбан у меня в гостях предложил глянуть этот фильм. Мол, жена, скажет снова, что кровяка и убийства. Тарантино, конечно, у меня в топчеге! И фильм в том же стиле, только сочнее. Черный юмор, треш и ниггеры (в хорошем смысле этого слова). Кровяки ,конечно, полно. Но основа это рожи и диалоги. И финал. Нет, не так. и ФИНАЛ!
Особо рекомендую!

_________________
Подпись посвящается Украине! Целой, мирной, процветающей! Такой, какой мы ее хотим видеть! И какой она останется


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 09 травня 2022, 23:37 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 16:07
Повідомлень: 12373
Звідки: Киев
Has thanked: 8208 times
Been thanked: 11019 times
Зображення
phpBB [youtube]

Гай Ричи? Где ирония и юмор, Гай?
Здесь дело только в мести.
И в Стейтэме.
Дальше можно не рассказывать . Динамично и остро.
Рекомендую.

_________________
Подпись посвящается Украине! Целой, мирной, процветающей! Такой, какой мы ее хотим видеть! И какой она останется


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26 травня 2022, 01:27 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 16:07
Повідомлень: 12373
Звідки: Киев
Has thanked: 8208 times
Been thanked: 11019 times
Зображення
phpBB [youtube]

Давно уж хочу посмотреть! Началось все с фигурки Дедпула в Альфе клиентки. Чуть пошловатый, чуть злобный фильм о мести. Но в тоже время в этом фильме, как ни странно, полно доброты. Главный герой пародирует почти все и всех.
Рекомендую к просмотру.
Без детей

_________________
Подпись посвящается Украине! Целой, мирной, процветающей! Такой, какой мы ее хотим видеть! И какой она останется


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 11 червня 2022, 14:01 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 28 вересня 2010, 16:07
Повідомлень: 2124
Звідки: Україна, Чернігів
Has thanked: 898 times
Been thanked: 2964 times
Зображення

Ви колись бачили фільм, де радянський міліціонер їздить, наче справжній Джеймс Бонд, на Morgan 4/4 1936 року? А він є.
Це фільм 1977 року "Подарунки по телефону" («Dāvanas pa telefonu»), знятий Ризькою кіностудією.
В принципі, це - посередній, наївний детектив, кривенько знятий. Але цікавий тим, що у ньому можна побачити автопробіг ретро-техніки: BMW 328 та 327, Horch 951, Jaguar SS 90, De Soto Six та багато іншого.
Я так розумію, у фільмі показані автомобілі Латвійського клубу AAK. Ті самі, які ми могли бачити на всім відомим календариках 1987 року.

Зображення

Посилання на фільм: https://youtu.be/aycmYaPFzhU?t=726

_________________
Візитка: viewtopic.php?f=4&t=5294

Ви, байстрюки катів осатанілих,
Не забувайте, виродки, ніде:
Народ мій є! В його гарячих жилах
Козацька кров пульсує і гуде!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 12 червня 2022, 18:53 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 16:07
Повідомлень: 12373
Звідки: Киев
Has thanked: 8208 times
Been thanked: 11019 times
Зображення
phpBB [youtube]

Отличный стёбный фильм! Юмор, класссные тачки, отличный саунд. Получил удовольствие.
Особо рекомендую.

_________________
Подпись посвящается Украине! Целой, мирной, процветающей! Такой, какой мы ее хотим видеть! И какой она останется


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 12 червня 2022, 18:59 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 16:07
Повідомлень: 12373
Звідки: Киев
Has thanked: 8208 times
Been thanked: 11019 times
Зображення
phpBB [youtube]

Отличный стёбный фильм! Юмор, класссные тачки, отличный саунд. Получил удовольствие.
Особо рекомендую.

_________________
Подпись посвящается Украине! Целой, мирной, процветающей! Такой, какой мы ее хотим видеть! И какой она останется


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 10 липня 2022, 21:10 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 16:07
Повідомлень: 12373
Звідки: Киев
Has thanked: 8208 times
Been thanked: 11019 times
Зображення
phpBB [youtube]

Отличный боевичок! Смесь Тарантино и братьв Коэн. Классный саунд, классные актеры. Все хотят вальнуть друг друга. Кроме, негритянки -копа. Отличный Кадиллак Севилль. Да и , вообще, тачки -класс!
Особо рекомендую

_________________
Подпись посвящается Украине! Целой, мирной, процветающей! Такой, какой мы ее хотим видеть! И какой она останется


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19 липня 2022, 22:04 
Офлайн
Команданте
Команданте
Аватар користувача

З нами з: 07 травня 2010, 15:12
Повідомлень: 8335
Звідки: город Майданов
Has thanked: 1816 times
Been thanked: 4633 times
Так, я слоупок... :fool:
І так, я тільки-но цього літа відкрив для себе "Дивні дива" (aka Stranger Things).

Зображення

Ні, звичайно, я чув і раніше про цей серіал, здається ще з того далекого 2016-го коли вийшов перший сезон, однак вважав його дитячим, чимось несерйозним чи щось на кшталт цього.
Ооооооо, як же я помилявся! Отже, почувши чергові захопливі коментарі про новий четвертий сезон та користуючись заслуженою відпусткою, я почав дивитись цей серіал, а вірніше відкривати для себе світ дивних див, що трапляються у Хоукінсі. :shock:
Абсолютно все, що я побачив впродовж подорожі чотирма сезонами "Дивними дивами", було насолодою для очей. Це й стилістика тих самих ранніх вісімдесятих, які я не застав в у свідомому віці, адже тільки-но народився у 83-му :roll: , і естетика одноповерхового американського субурбана, який був набагато розвинутішим тогочасних столиць совецьких республік. :pardon:
Однак, я все ж не про це, а про сам сюжет серіалу в якому є все, що треба: й трошки комедії, й те що може місцями налякати, харизматичні персонажі, і драма, і суперовий акторський склад з молодих але перспективних акторів - Міллі Боббі Браун ван лав! :oops:
Тож якщо вам до вподоби яскраві барви американських вісімдесятих, містика, драма становлення героїв, справжні друзі та самопожертва й взагалі круто заварений сюжет, то цей серіал для вас!

Рекомендую, 6 з 5 та 11 з 10!!!

_________________
— Где находится вторая скорость?
— В машине.
— А поконкретнее?
— Между первой и третьей!
- х/ф "Большая прогулка"


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1317 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 132  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB