Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 16:37

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 17 березня 2016, 10:20 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 07 серпня 2011, 21:09
Повідомлень: 3481
Звідки: г.Сумы
Has thanked: 8638 times
Been thanked: 5381 times
fishbed написав:
Без пленки тупо не принимают

Что сказать, КОЗЛЫ, барзеет Новая Почта.

_________________
С Уважением,Дмитрий.

Моя коллекция Mercedes: viewtopic.php?f=12&t=9001


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17 березня 2016, 10:28 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2010, 23:34
Повідомлень: 2238
Звідки: Одесса
Has thanked: 997 times
Been thanked: 1383 times
я уже давно стараюсь обходить Новую почту, так как реально они стали гребсти всё больше и больше.
А по теме: 100%. у меня пару раз были сложности с упаковкой моделей. за что я оплатил упаковку, а доставку оставил покупателю


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17 березня 2016, 10:37 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 лютого 2014, 19:17
Повідомлень: 369
Звідки: UA Lviv
Has thanked: 295 times
Been thanked: 376 times
Аналогічно. Стараюсь пакувати сам. Основний критерій - щоб доїхало. За додаткові коробки на НП плачУ сам.

_________________
З повагою, Володя.
Візитка | Продам/поміняюсь | Мої продажі там...
" гірше ворога - тільки хитросракі друзі...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17 березня 2016, 10:58 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
За "обов'язкову" плівку я в шоці, та й ціна 10 грн. це ціна майже цілого рулона (маленького). Та й скарги тут не сильно допомагають. А от не давно дав скаргу на УП за те що не дали ручку ..... :) то мені два тижні різного рангу люди дзвонили 8) аж мені набридло :D

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17 березня 2016, 11:05 
Офлайн
Гость
Гость

З нами з: 04 березня 2016, 04:39
Повідомлень: 9
Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time
Как покупателя меня раздражают продавцы, которые не упаковывают сами посылки ибо у них есть упаковка, а если нет возле упаковочных столов на НП в крупных хабах ИХ ПОЛНО!!! Что, сложно из огромной урны с бумагой взять коробку, уплотнители???! Представители НП не имеют право это запретить сделать!!! Нет же, не думают о покупателе...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 17 березня 2016, 13:02 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 14 липня 2011, 20:47
Повідомлень: 207
Звідки: Івано-Франківськ
Has thanked: 234 times
Been thanked: 171 times
Дійсно важливий аспект. Дякую автору. Стикалися з таким майже всі, напевно.
В мене була дурна ситуація, коли мені прислали лєву модель. Взагалі, продавець не висилав, а передав вислати якійсь подрузі. В результаті з Дніпра модель без будь якого наповнювача, гуляючи по коробці нової пошти дійшла до мене за 38 грн (це було весною минулого року). Коли явідпралялв назад - те саме з наповнювачем - вийшло - 25 грн. До речі, треба звертати увагу ще на масу. На цьому теж хімічать. Мені за ту модель в Дніпрі намалювали 2 кг, у Франківську за те саме - 1 кг маси. Ось так.
P.S. продавець не з форума, до речі, вислав компенсацію. А то приємно і рідко буває.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18 березня 2016, 22:38 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 15 жовтня 2014, 23:42
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times
Це мабуть. проблема тих продавців що є продавцями а не колекціонерами. Правило-якщо хочеш щоб до тебе ставилися ОК-стався так до інших. Це саме стосується і продажу/купівлі/пакування і т.д. Але є люди а є худоба, так було і буде завжди. Є й такі що хочуть заробити на доставці. Дехто обгрунтовує завищену ціну доставки тим що потрібно добиратися до відділення (хоча їх вдосталь що нової що укрпошти). Коротше кажучи-все на совісті продавця.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 19 березня 2016, 00:16 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель

З нами з: 08 травня 2011, 18:01
Повідомлень: 1570
Has thanked: 3191 times
Been thanked: 1582 times
Это то, о чём я пару раз писал на тему "боязни ..." Есть такая тема на Форуме.
Основная проблема - в перевозчике, т.е. в НП.
При любой возможности - содрать побольше за доставку и максимальные усилия с их стороны впарить свою упаковку и нежелание клеить надписи "Хрупкое", если это Ваша упаковка.
И не снимаю ответственности с горе-продавцов : принёс модель на почту, а как там модель упакуют и во сколько они оценят их"сервис", не смотрят. "Зачем заморачиваться, не я же плачу? А можно и лишних баллов срубить..."
Пару раз получал коробки, в которые можно было положить в пять раз больше моделей, а иногда просто завышены вес и габариты получаемой посылки.
Меня на НП уже знают и очень "любят", со мной эти варианты при моей отправке давно не проходят: модели упакованы качественно, в мои коробки, максимально подходящих размеров с товаром, взвешены и сняты размеры, всё это указано на коробке. Хотелось бы взаимности от коллег)))...
А НП давно "потерял", если только покупатель или заказчик не просит отправить этим представителем услуг на рынке.
Кстати, УП открыла сейчас массу новых отделений по Одессе. Истории про "бабушек за пенсией" меня лично улыбают. По новым отделения работники скучают. Кому интересно, есть сайт УП и карта с их филиямы. Не в качестве рекламы. ИМХО...

_________________
ЕХЕ


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27 березня 2016, 16:32 
Офлайн
Гость
Гость
Аватар користувача

З нами з: 27 березня 2016, 14:03
Повідомлень: 3
Звідки: Змиев
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
Да, переплата явная получается


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 27 березня 2016, 19:02 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 17 грудня 2013, 20:12
Повідомлень: 70
Звідки: Смела
Has thanked: 164 times
Been thanked: 138 times
мне когда то две модели в 24 масштабе отправили мало того что в необьяснимо огромных коробках, с услугой упаковки и "шаровым новопочтовским" пенопластом...так еще и двома отдельными посылками...или двома местами, я так и не понял...но на почте я , демонстративно высыпав пенопласт в мусор , сложил модели в одну коробку и ее в другую коробку - ушел злой домой...


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 30 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB