Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 06 травня 2024, 05:48

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 183 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Боязнь укрпошти
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2015, 16:21 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 лютого 2014, 19:17
Повідомлень: 369
Звідки: UA Lviv
Has thanked: 295 times
Been thanked: 376 times
я тоже ше підкину на вентилятор...

Ребйята ви всі спорите фактично на тему: вам шашечькі ілі єхать... :twisted:
Тут беріть глобальніше: є 2 великих національних перевізника.

Спільного в них - доставка посилок, в нашому випадку крихких посилок. І друге - в грузчики не йдуть люди з двома університетами за плечима, тому коробки кидають шо там шо там одинаково. Загубити, поламати, пом'яти можуть шо тут шо там.

А глобальна різниця (на мою думку) в базисі. УП - важкий совдеповский монстр, який живе тільки тому, шо в нас така (_*_), шо викорінити його як пухлину неможливо. Чому? А бо на УП не тільки листи/посилки доставляють, а ше платять пенсії, квартплати, пересилки грошові, ше якась там фігня планетарного масштабу. І хтось наверху, офігєнно від того бардака загрібає/лобіює/кайфує (нужноє подчєркнуть). От тому і через одне вікно пхнуть бабки та інша нафталінова армія з картинок Васі Ложкіна. І ти стоїш в черзі яко совок. Бо "азатакузарплатусаміотутіставайте"... і нас_рать. А ше УП яко державний монополіст уполномочєн доставляти посилки від закордонних державних/національних перевізників (Міст-Експрес та іже з ними в розрахунок не берем, бо вони співпрацюють з DHL а не DP, на прикладі Німеччини). Тут залишається уповати тільки на життєдайну силу молитви. Бо якщо якісь матрьоні на сортувальній станції понравились труси які ти купив на аліехпрес - то звізда твоїм трусам і ніхто за три бакса тягатись по судах не буде.

А НП - в суті своїй вже приватна кантора, яка створювалась з нуля. Може і не з нуля, "но то таке™". Мені особисто імпонує сервіс їхній. Там всі рівні, тільки дехто рівніший, проблеми бувають тільки знов таки в чергах. Але по любому більше 15 хв. я ніколи в черзі не стояв. Мій рекорд на УП - 1 год 40 хв + 1 год. (обід мля). І мені приємніше спілкуватись з дівч0нками які посміхаються (по роботі, звичайно, може і натянуто але ж приємно..) ніж з обіженою на жизьнь тьоткою невизначеного віку яка мені пропонує самому стати на її місце за таку зарплату.

Буду чесний, є хороші відділення УП і є погані відділення НП, но не на цій планеті но в масі своїй НП ложить УП на лопатки без питань. Тому, хто вже пригав з парашутом, покорив еверест, сідав за руль боліда Ф1, хто любить екстрім короче - юзаєм Укропочту. :OO:

_________________
З повагою, Володя.
Візитка | Продам/поміняюсь | Мої продажі там...
" гірше ворога - тільки хитросракі друзі...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Боязнь укрпошти
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2015, 16:23 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 лютого 2014, 19:17
Повідомлень: 369
Звідки: UA Lviv
Has thanked: 295 times
Been thanked: 376 times
biggonschik написав:
ЗображенняЗображення
вот такой жестяной Зил

за шо!! Ви його так пофарбували? він же Вам нічого не зробив :D

_________________
З повагою, Володя.
Візитка | Продам/поміняюсь | Мої продажі там...
" гірше ворога - тільки хитросракі друзі...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Боязнь укрпошти
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2015, 17:45 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 09 червня 2010, 19:42
Повідомлень: 568
Has thanked: 95 times
Been thanked: 656 times
Укрпочта? Ну не знаю...сколько раз отправлял посылки за рубеж всегда было нормально. В Эмираты посылка приезжала через 12-14 дней после отправки и модели приезжали абсолютно целыми. А вот почта России...хитом было то,что посылка неделю! лежала в отделении а получатель об это не знал до тех пор пока сам не сходил в отделение их почты. Получал посылки из за рубежа,как по мне Укрпочта сработала вполне нормально,разве что уведомления о получении посылки приходили через 2-3 дня после прибытия посылки в отделение.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Боязнь укрпошти
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2015, 19:21 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Сьогодні дружина отримала посилку (бо я у відрядженні) через УП. Дійшла за 2 доби ціла і НЕ ушкодженна в 2 рази дешевше ніж НП :unknown: А ще нещодавно прийшли запчастини до планшету та телефону так нормальні магазини такі речі доставляють замовним листом, сидиш собі вдома і не парися бо принесуть під двері 8) і не парися :pardon: Кожному своє.

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Боязнь укрпошти
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2015, 20:26 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2009, 21:13
Повідомлень: 2134
Звідки: Винницкая обл г.Ладыжин
Has thanked: 722 times
Been thanked: 1121 times
biggonschik написав:
НП напевне б запросила під 150

Мабуть що то не зовсім так. Наприклад вартість пересилки кулемета РПК 5,45 мм, а це більше метра, зі страховою в 5 000 грн, вийшло 75 грн. Відразу омовлюсь кулемет під СХП, тобто вага, розмір як справжній, бо і є перероб зі справжнього. А ЗіЛ, з напівпричепом, з тої же серії що і Ви відправляли, вийшов 54 грн.

_________________
Немає нічого важливішого за перемогу.
За НАШУ ПЕРЕМОГУ.
Вся московія, за «рускім корабльом!»
Наhyй!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Боязнь укрпошти
ПовідомленняДодано: 10 листопада 2015, 10:47 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 15 жовтня 2014, 23:42
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times
юрок написав:
Неопытный написав:
юрок написав:
С вчерашнего дня лично я беру за Укрпочту с получателя 25грн. Новую почту я тоже отправляю всю по 25грн( до 2кг.имею такую возможность). А получатель пусть выбирает.

Щирий українець.. без коментарів. Простіше написати що доставка лише НП.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Боязнь укрпошти
ПовідомленняДодано: 10 листопада 2015, 10:52 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 15 жовтня 2014, 23:42
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times
ford7020 написав:



Вы так рьяно защищаете укрпочту что создается впечатление что Вы там работаете. :D А если серьезно то для того кто является отправителем все стороны ,,поганые,, к сожалению.[/quote]

та ну, сплюньте 3 рази, не хватало мені там працювати ))) Мені як покупцю краще на УП отримувати, але ще раз повторюся-це лише стосовно недорогих товарів. Неодноразово купляв модельки в 1:18, то мови навіть не вів про укрпошту-лише нова.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Боязнь укрпошти
ПовідомленняДодано: 10 листопада 2015, 11:07 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 14 січня 2012, 16:05
Повідомлень: 2429
Звідки: Киев-Бровары
Has thanked: 652 times
Been thanked: 5748 times
SMB написав:
юрок написав:
Неопытный написав:
юрок написав:
С вчерашнего дня лично я беру за Укрпочту с получателя 25грн. Новую почту я тоже отправляю всю по 25грн( до 2кг.имею такую возможность). А получатель пусть выбирает.

Щирий українець.. без коментарів. Простіше написати що доставка лише НП.

Шановний, а як що людина купляє з населеного пункту де нема Нової Пошти. Ви про це не подумали?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Боязнь укрпошти
ПовідомленняДодано: 10 листопада 2015, 11:54 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 лютого 2014, 19:17
Повідомлень: 369
Звідки: UA Lviv
Has thanked: 295 times
Been thanked: 376 times
SMB написав:
Щирий українець.. без коментарів. Простіше написати що доставка лише НП.

вау, зачем ви тґавітє? :twisted:
юрок написав:
Шановний, а як що людина купляє з населеного пункту де нема Нової Пошти. Ви про це не подумали?
вово!.

Я вам посікрєту скажу шо є кантора, проти якої Укрпошта - йянгели. Без реклами, скажу що її назва перекладається як "доставка".
Там колись мав випадок, бухий прийомщик, лівою рукою, в рукавиці, літом (sic), заповняв декларацію. Потім після оформлення в глазку і вручення "тєлу" наклейки побачив, шо воно пішло клеяти її на іншу коробку. ... Не скажу шо там всі такі, но механізм там працює по такому типу...

_________________
З повагою, Володя.
Візитка | Продам/поміняюсь | Мої продажі там...
" гірше ворога - тільки хитросракі друзі...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Боязнь укрпошти
ПовідомленняДодано: 10 листопада 2015, 14:28 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 15 жовтня 2014, 23:42
Повідомлень: 31
Звідки: Тернопіль
Has thanked: 18 times
Been thanked: 35 times
юрок написав:
Шановний, а як що людина купляє з населеного пункту де нема Нової Пошти. Ви про це не подумали?


При чім тут то? Якщо пересилка укрпоштою вартує 8 грн а ви берете 25, то про що мова? ви заробляєте на доставці виходить. Я немаю нічого проти такого-просто варто це визнати і вказувати (мовляв доплюсовую транспортні витрати )

Проведу аналогію. є продавці котрі продають декілька лотів на аукро в місяць чи півроку, але при відправці новою поштою вони купуляють коробку, беруть плівку, послуги пакування,- з суми 25 грн виходить 35-40. А є такі що продають десятки лотів на місяць, але запаковують у свої коробки, при цьому не доплюсовуючи додаткових послуг.
Але толерантність і "піти на зустріч" це не до наших людей.


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 183 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 125 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB