Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 16 квітня 2024, 18:28

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 183 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 25 грудня 2019, 19:38 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 липня 2012, 09:42
Повідомлень: 10246
Звідки: Черкаси
Has thanked: 11768 times
Been thanked: 14349 times
richmerlin написав:
Перевага НП над УКРПОШТОЮ це швидкість прийому посилки та графік роботи, а решта те саме пофігістине відношення до грузу тільки за більшу плату.
Недавно я купив сину Лего, доставка УП з Харкова. Продавець відправив посилку в понеділок зранку. В середу в 12:00 я вже отримав смс, що лего приїхало. І це без експресу. Оцінено було в 100 грн. За доставку коробки розміром 500х400х100 мм я заплатив близько 30,52 грн. Погано? 8) Цікаво скільки б з мене здерли на НП? Може хтось швидко розрахувати? :)

_________________
Хочешь изменить мир? Начни с самого себя.
С ув. Богдан...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25 грудня 2019, 20:45 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1111 times
Been thanked: 1352 times
Bogd@n написав:
richmerlin написав:
Перевага НП над УКРПОШТОЮ це швидкість прийому посилки та графік роботи, а решта те саме пофігістине відношення до грузу тільки за більшу плату.
Недавно я купив сину Лего, доставка УП з Харкова. Продавець відправив посилку в понеділок зранку. В середу в 12:00 я вже отримав смс, що лего приїхало. І це без експресу. Оцінено було в 100 грн. За доставку коробки розміром 500х400х100 мм я заплатив близько 30,52 грн. Погано? 8) Цікаво скільки б з мене здерли на НП? Може хтось швидко розрахувати? :)


Я мав на увазі не швидкість доставки, а швидкість обслуговування клієнта.

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25 грудня 2019, 20:59 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 18 липня 2010, 12:11
Повідомлень: 2628
Звідки: Мариуполь
Has thanked: 3896 times
Been thanked: 2311 times
Я за много лет общения с Укрпоштой привык, и ко мне работники привыкли.
Всегда захожу оставляю посылки в определенное время,оставляю деньги на посылки,потом опять захожу забираю сдачу,квитанции.
Главное просто стать там постоянным клиентом.
Отправляю в Запорожье,Киев,Днепр, 2 суток и посылка на месте.
Правда однажды сайт встал и сразу пара посылок не высвечивалось на сайте,а люди их получили все равно.
Не надо ее боятся,тем более что и Алексей и Юра уже рассказали случаи свои из общения с НП.
Везде и у всех бывают разные ситуации.

_________________

Концесии Ритмонекс Уномаг viewtopic.php?f=11&t=11313&hilit=концессии+на+ритмонексе+уномаге
НАП продажа viewtopic.php?f=5&t=2667
АЛГ продажа viewtopic.php?f=19&t=6007&hilit=грузовики+запись


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25 грудня 2019, 23:45 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2017, 10:07
Повідомлень: 375
Звідки: Запоріжжя
Has thanked: 94 times
Been thanked: 914 times
Я же предлагал переименовать тему в "адепты уРКпошти". НИКОГДА я не буду пользоваться услугами этого перевозчика. И отправления мне я хочу получать только на Новой почте. И это не боязнь, а отвращение. К сервису, к срокам, к расходам (добраться туда-обратно), времени, потраченному на отправку , хотя, это тоже относится к сервису. У нас в отделении появилось "усовершенствование": теперь посылки из Китая выдает не отдел доставки, а операционный зал. Давний, очень давний опыт отправки крышек "Славутича": приношу запакованную бандероль. "Не пойдет, бандероль должна быть запакована в нашу коробку." Покупаю их коробочку. Приношу в следующий раз крышки из-под пива (ну пил я тогда продукцию нашего пивзавода) в руках. Говорю: "Пакуйте." " У нас нет коробки, идите на х..., ищите сами упаковку." И ничего с тех пор не изменилось. Ну, разве, коробок у них теперь в достаточном количестве. Да, я рассказал об опыте с НП, но я и задал вопрос: что было бы, случись такое на уРКпочте? Была бы компенсация? В какие сроки, если бы была?

_________________
Мои продажи viewtopic.php?f=19&t=12853


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2019, 00:02 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2017, 10:07
Повідомлень: 375
Звідки: Запоріжжя
Has thanked: 94 times
Been thanked: 914 times
Bogd@n написав:
richmerlin написав:
Перевага НП над УКРПОШТОЮ це швидкість прийому посилки та графік роботи, а решта те саме пофігістине відношення до грузу тільки за більшу плату.
Недавно я купив сину Лего, доставка УП з Харкова. Продавець відправив посилку в понеділок зранку. В середу в 12:00 я вже отримав смс, що лего приїхало. І це без експресу. Оцінено було в 100 грн. За доставку коробки розміром 500х400х100 мм я заплатив близько 30,52 грн. Погано? 8) Цікаво скільки б з мене здерли на НП? Може хтось швидко розрахувати? :)

Богдане, на НП взяли б 50-55 грн, з гарантією, що лего не загубиться і не розсиплеться при пересиланні. Тепер арифметика. Щоб мені добратися до відділення уРКпошти, треба 25 хвилин пішки в один бік, або 11 грн- на маршрутці в обидві сторони, або майже літр соляри на своєму авто. Варіант 2: до НП пішки 5 хвилин, або, майже кожен день я там буваю і так. Так, терміни доставки в них вже скоротились, але я згоден переплатити 20-25 грн за те, що вантаж прибуде цілим. На нашому районі є три відділення уРКпошти (отримати можна тільки по прописці, в одному) і п`ять відділень НП, в кожному можна і відправити, і отримати посилку.

_________________
Мои продажи viewtopic.php?f=19&t=12853


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2019, 00:05 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2017, 10:07
Повідомлень: 375
Звідки: Запоріжжя
Has thanked: 94 times
Been thanked: 914 times
Левон написав:
Я за много лет общения с Укрпоштой привык, и ко мне работники привыкли.
Всегда захожу оставляю посылки в определенное время,оставляю деньги на посылки,потом опять захожу забираю сдачу,квитанции.
Главное просто стать там постоянным клиентом.

Левон, я бы и сдачу не забирал при таком сервисе. Тем более, если быть там постоянным и уважаемым клиентом.

_________________
Мои продажи viewtopic.php?f=19&t=12853


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2019, 00:39 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2011, 17:24
Повідомлень: 1231
Звідки: Запорожье
Has thanked: 5816 times
Been thanked: 2736 times
Юра, с таким успехом можно назвать и адепты новой почты и т.п.

Но в который раз тема пошла по кругу!
Мой личный вывод в сравнении УП и НП:
- в основном НП все ок. Примерно так 95%
- УП тоже бывает все ок. Я и сам раньше отправлял когда было рядом с офисом отделение где меня помнили в лицо и в тихоря обслуживали вне очереди. Я просто выучил все требования именно этого отделения . Но мне не понятно почему в одной при чем гос структуре разные требования на разных отделениях. Т.е УП чисто человеческий фактор.
Потерять повредить могут все. Просто УП знает что им скорее всего ничего не будет за это, потому что на те копейки все равно хрен кто работать пойдет. А у нп всё-таки сознания больше но на прямую зависит от материальной ответственности.
И я не хочу заставлять работать УП. Просто мне это не нужно.
Давайте прекратим нелепую дискуссию, потому что каждому свое! Просто будем делится опытом о проблемах в тех или иных транспортных компаниях. И не в режиме переклички (- отправил все ок)... А если сложности, то какие где как решить. ИМХО

_________________
С Уважением, Алексей!!!
_________________
[size=70]ПОМОГИ ЧЕТВЕРОНОГИМ!!!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26 грудня 2019, 00:48 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 22 січня 2017, 10:07
Повідомлень: 375
Звідки: Запоріжжя
Has thanked: 94 times
Been thanked: 914 times
Да, Леша, закрывай тему и удаляй её на фиг, вообще. Никто никого ни в чём не переубедит. Пока сам не встрянет.

_________________
Мои продажи viewtopic.php?f=19&t=12853


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 10 січня 2020, 15:00 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 вересня 2019, 09:53
Повідомлень: 46
Звідки: Киев
Has thanked: 223 times
Been thanked: 106 times
Ну и я влезу, пока тему не прикрыли))

С появлением НП стараюсь пользоваться ей - основное преимущество - быстро и рядом с домом.

Укрпочтой тоже пользуюсь, но не так часто. В основном посылки с алиэкспресс или вот недавно с ибей. Особых проблем не было, но как уже писали - если знать тонкости. Чтоб без очереди - приходить в определенный день/время, чтоб ничего не побили - просить отправителя хорошо упаковать и т.д.

Но, по поводу упаковки - и с НП бывают проблемы. По работе получали мет. проволоку в бухтах, запакованную в стрейтч пленку и сложенную по две бухты в мешки (упаковывал отправитель). По итогу часть бухт потеряли, ничего не возместили. Точно также получали пластиковую обьемную, но легкую деталь (2 кг) - сотрудники НП запихнули ее в коробку в два раза больше чем деталь, денег сняли как за 30 кг посылку, внутрь даже не кинули пенопласт. Отправителю пофиг - не он же паковал и платил.

Так что непонятки бывают везде, но с НП все же их не так много.

_________________


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 10 січня 2020, 16:16 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 лютого 2014, 19:17
Повідомлень: 369
Звідки: UA Lviv
Has thanked: 295 times
Been thanked: 376 times
і я, і я накину :D

Хлопці, ви помітили що в холіварі НП vs УП не беруть участь жодні інші перевізники? Це тому, що в принципі вони (інші мілкі транспортні компанії) їм не конкуренти.

УП - великий масивний монстр з "совковим" приданим, але вони реально стають на ноги і пропонують непогані конкурентні сервіси.
Правда подають вони то якось недолуго, та й нафталінові бабки на касі нікуди не зникли. Молоді на УП не йдуть працювати, не престижно.
І тому, в них деколи просто нереально розділити прийом комунальних платежів і посилок, все робить одна людина. І коли хтось прийшов за посилкою то всі чекають поки оператор збігає в другу кімнату і знайде ту посилку. І пенсіонери, які прийшли за пенсією це ше той катаклізм. УП просто не мають права (як державний поштовий оператор) послати їх подалі. А картка ощада і прівєта на яку можна отримати гроші, для багатьох пенсів звучить як матюк...

НП - динамічна компанія, вони працюють по франшизі, в тому їх найбільша перевага. (Майже) кожне відділення це свій підприємець, який може (і мусить) організувати грамотну логістику.
Тому так всі люблять НП за "сервіс" і вистоюють так само півгодини в черзі у час-пік як би це вони зробили на УП. :twisted: Ну бо трафік деколи нівелює вигоду від клієнтоорієнтованості.

Що в них спільне? Пофігістичне ставлення до упакування і транспортування вантажу. Якщо Ви самі не проконтролюєте упаковку - НП впихне умовне "яйце фаберже" в ящик 30 кг, а УП заверне його в целофан і так відправить. Результат однаковий буде при прибутті...

І взагалі, саме страше зло, це Міст Експрес - :evil: :crazy: :D

_________________
З повагою, Володя.
Візитка | Продам/поміняюсь | Мої продажі там...
" гірше ворога - тільки хитросракі друзі...


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 183 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB