Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 квітня 2024, 05:42

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: baramelik. перша повноцінна...
ПовідомленняДодано: 18 лютого 2015, 11:24 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 15 грудня 2010, 22:26
Повідомлень: 2507
Звідки: Отсюда!
Has thanked: 0 time
Been thanked: 1 time
baramelik написав:

markush написав:
Кстати же, Норев выпускает и модель двухдверного седана, но в более раннем исполнении, нежели показанный Миничампс

мається на увазі DKW F102? чи все таки F103?

F103
Зображення Зображення Зображення Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: baramelik. перша повноцінна...
ПовідомленняДодано: 18 лютого 2015, 11:37 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2013, 12:07
Повідомлень: 4136
Звідки: UA
Has thanked: 5687 times
Been thanked: 5498 times
Ауди просто =@ , в обоих кузовах! :Bravo: :Bravo: :good:

_________________
С уважением,Владимир
Кто ищет, тот что-то знает
Моя визитка: http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=7274
Мои продажи:http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=9693


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: baramelik. перша повноцінна...
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2015, 17:40 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 лютого 2014, 19:17
Повідомлень: 369
Звідки: UA Lviv
Has thanked: 295 times
Been thanked: 376 times
markush, cuda - :beer:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...поки гривня котиться в тартарарИ, залишаючи нас, колекціонерів, без омріяних і запланованих модельок, продовжу свою любиму тему.
На цей раз, запиляю історію мова піде про машину не зовсім заслужено забуту. Точніше не забуту, а непомітну в тіні свого старшого брата.
Люди далекі від теми чотирьох кілець, взагалі не бачуть різниці між цими двома машинами.
Інформації в інтернетах не є дуже багато, але мені вдалось знайти коротке ессе про авто від американського фаната марки.
Взявши його текст за основу і добротно розбавивши його букви вікіпедією, представляю вам
кілька слів про Автомобіль, який незаслужено недолюблений не отримав достатньо любові...

Audi Coupé GT 5S (Typ 81) (NEO Scale Models)
(1980-1987)

Зображення

Всі, хто хоча б трохи цікавиться автомобілями, знають історії про Audi UR Quattro, турбованого 5-циліндрованого монстра, пілотованого
Вальтером Рьорльом, Мішель Муттон та іншими видатними пілотами тих часів. Ці авто, завдяки фірмовому повному приводу quattro
домінували в ралійній групі В. Через спортивні успіхи, піпл відповідно розраховував і на омологаційні версії авто, в яких
(незначно пожертвувавши потужністю і добавивши комфорту) можна було почуватись як у ралійному прототипі.

Але, не дивлячись на спортивні "погроми" суперників, дорожні версії повнопривідного купе класу В2 продавались мляво.
За перших три роки в Штатах продали 664 авто. Однією з причин таких млявих продаж була ціна, 35 000 доларів США. Для порівняння,
ціна базової моделі 1984 Porsche 911 була 31 000 $.

Це і спонукало концерн Audi до випуску молодшого брата Ur Quattro. Audi Coupe GT був направлений на ринок дешевших авто,
де цільової аудиторії було побільше, ніж в сегменті повнопривідних турбованих купе. Для того, щоб зробити купе досяжніше для
простих народних мас, Audi довелось скоротити витрати на його виробництво.

Тому, замість турбованого 5-циліндрового мотору поєднаного з повним приводом quattro, Audi Coupe GT отримав атмосферний
карбюраторний мотор на 1.9л та гаму 5-циліндрових моторів з вприском (2.0, 2.1 л.) та монопривід на передні колеса.
Деякі авто комплектувались мотором на 1.8л,та навіть на 1.6л.(75к.с). Саме слабше за потужністю авто не мало характерного спойлера
на кришці багажника. Із 1986 року до кінця виробництва, на Coupe GT ставили 1.8л мотором на 112 к.с., яким комплектувався також
тогочасний VW Golf GTi.

Зображення

Також були трошки згладжені агресивні кути кузова, як у старшого брата В2 Quattro (Typ 85).
Відповідно авто отримало внутрішній індекс Typ 81, на противагу повнопривідному турбованому родичу.

Модельна ієрархія включала власне "Coupé" або GL (тільки 4-циліндрові мотори 1.6, 1.8, 1.9 л) та "Coupé GT". Індекс "Coupé quattro"
залишалось за старшим повнопривідним братом.

У 1984р. Audi Coupe пережив рестайл, змінились бампера, решітка, та добавилась нова гама моторів. Рестайлові Coupe GT отримали
5-циліндрові інжекторні двигуни на 2.2л. що збільшило потужність до 136 к.с. Для штатів, двигун 2.2л. обладнували каталізатором,
що зменшувало його потужність до 110 к.с.. Наприкінці своєї історії, авто отримало двигун на 2.3л. (136 к.с. при наявності каталізатора).
Правда така комплектація була доступна тільки для США. Американські Coupe GT, комплектувались знімним люком в колір автомобіля,
який міг зберігатись в спеціальному кронштейні під кришкою багажника. Купе GT володів унікальним механізмом відкривання багажника;
останній може бути відкритий тільки після відкриття дверей водія, які приховували важіль відкривання багажника.
Опціонально авто могло комплектуватись шикарною і фантастичною (як на ті часи) помаранчевою LCD панеллю приладів, яка йшла на
Coupe Quattro. Європейські GT мали тоновані задні ліхтарі.

В загальному Audi Coupe GT може здатися не дуже крутим авто через його привід на передні колеса та малопотужні мотори, але так само,
як VW Golf Mk1 і Mk2 GTi, вона рулиться дуже природно і гармонійно, не даючи водієві відчуття того, що авто недостатньо потужне.
На відміну від MK1 і MK2, Coupe GT був відносно вишуканіший і розкішніший. Це був добре збалансований автомобіль.
Деякі люди навіть говорять, що це передньопривідний еквівалент е30. (Боже, що я таке кажу :D )

І ще - Audi Coupe GT - один з останніх квадратних Audi, які мали свою неповторну харизму... :(
Так, так, любі друзі, народжені в другій половині 80-х, колись квадратно-гніздові машини були модні. І в Європі і в Країні JDM-ів...
І коли ТАМ це вже почало відходити в нірвану, ТУТ місцевий автопром спромігся розкесаритись на ... не буду говорити погано про зубило
бо зараз мене запклюють власники оного. Хоча я сам 3 роки їздив на такому чюді....


Так, для інформації, в 1985 у США Audi Coupe GT отримав перше місце в категорії краще спортивне купе року, обійшовши Toyota Supra,
Merkur XR4Ti, Chevrolet Camaro Berlinetta, Ford Mustang SVO, Chrysler Laser, Mitsubishi Starion і Nissan 300ZX.

Отакі от кілька слів про Автомобіль, який незаслужено не отримав достатньо любові...

Зображення

Модель виконана китайцями з нідерландської NEO. Традиційно для смоли - шикарна деталізація. Не дивлячись на те, що репутація
в NEO як у маститих бракоробів, конкретно до мого екземпляра придертись не можу. Кажуть (не пам'ятаю де) що є косяк з геометрією,
но я його не бачу мені по-цимбАлах...

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Прототип в моделі впізнається. Як на мене...
На цьому як завжди дякую за увагу. Далі обов'язково буде...

_________________
З повагою, Володя.
Візитка | Продам/поміняюсь | Мої продажі там...
" гірше ворога - тільки хитросракі друзі...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: baramelik. перша повноцінна...
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2015, 17:44 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2013, 12:07
Повідомлень: 4136
Звідки: UA
Has thanked: 5687 times
Been thanked: 5498 times
Когда-то этот купэ был моим первым шабаком...Модель сногсшибательная! Поздравляю! :Bravo: :Bravo: :good:

_________________
С уважением,Владимир
Кто ищет, тот что-то знает
Моя визитка: http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=7274
Мои продажи:http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=9693


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: baramelik. NSU TT
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2015, 18:02 
Офлайн
Уважаемый
Уважаемый
Аватар користувача

З нами з: 02 вересня 2010, 13:52
Повідомлень: 3558
Звідки: Днепр
Has thanked: 3117 times
Been thanked: 5406 times
markush написав:
это, кстати самый правильный из запорожцев... Шуко и Норев - немного не то...

самый правильный запорожец будет в белом металле и оранжевого цвета)

зы. кстати и бымывы хозяина визидки будет оранжевый и матовый (Ваня, ты заразил людей каротином и матовостью)))

_________________
Моя визитка
Распродажа


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2015, 18:37 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 16:07
Повідомлень: 12389
Звідки: Киев
Has thanked: 8208 times
Been thanked: 11020 times
Интересная коллекция!!

_________________
Подпись посвящается Украине! Целой, мирной, процветающей! Такой, какой мы ее хотим видеть! И какой она останется


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: baramelik. перша повноцінна...
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2015, 22:17 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 лютого 2014, 19:17
Повідомлень: 369
Звідки: UA Lviv
Has thanked: 295 times
Been thanked: 376 times
cuda написав:
Когда-то этот купэ был моим первым шабаком...Модель сногсшибательная! Поздравляю! :Bravo: :Bravo: :good:

дякую, тезка. Шабаку також маю показати, дойде діло і до неї....
cool6691 написав:
...самый правильный запорожец будет в белом металле и оранжевого цвета)...

будем посмотреть :)
cool6691 написав:
...зы. кстати и бымывы хозяина визидки будет оранжевый и матовый (Ваня, ты заразил людей каротином и матовостью)))

прошу считать фразу как анонс :D . Ну і я ше так, лєвим глазом, орієнтуюсь на колекцію Івана. Є куда сипати піастри рости... И таки да, матова морква - сильний колір...
prodrive написав:
Интересная коллекция!!

дякую Женя. Буду надалі впражнятись в коректуванні трудів гуглопереводчика епістолярному жанрі і мистецтві витягування повзунків параметрів в RAW файлах фотографії. Щоб росла віртуальна колекція.

_________________
З повагою, Володя.
Візитка | Продам/поміняюсь | Мої продажі там...
" гірше ворога - тільки хитросракі друзі...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25 лютого 2015, 23:24 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Мне всегда эта аудюшка нравилась, еще наверно когда первый раз увидел в школа на вкладыше от Турбо :) Моделька просто =@ :Bravo:


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2015, 16:36 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 лютого 2014, 19:17
Повідомлень: 369
Звідки: UA Lviv
Has thanked: 295 times
Been thanked: 376 times
покажу ще одне авто, яке вписується в мою колекцію, але стоїть трошки особняком, через свою специфічну ліврею :D

Поліцаї німецькі відрізняються від наших тим, що вони приїжджають все-таки, коли їм подзвониш.
Два дядьки, зі смішними зеленими кашкетами, з якими вони більше змахували на юних натуралістів, відразу почали встановлювати мою особу.
Візи, шмізи, паспорти, таке враження, що турки визвали поліцію, а не я. Потім доколупалися до об'яви на вікні машини,
сказати, що я маю поставити до відома податкову службу, продаючи товар на території Німеччини, і отримати на це ліцензію.
Я благально заглянув Томасові в очі, і він почав мене відмазувати. Довго, флегматично і… успішно.


Кузьма Скрябін. Я, Побєда і Берлін

Ставлення до правоохоронних органів на розвалинах колишнього ЧіЧіЧіПі (це італійська транскрипція :twisted: )
є дуже неоднозначним. Їх хочеться бачити тоді коли вже дуже треба (бйють або грабують), або взагалі не хочеться бачити
(можуть влупити просто так, а потім розберуться™). Це моя поверхнева думка, яка може не збігатись з позицією редакції :)

Зображення

Але я абсолітно нічого не знаю про німецьку поліцію, крім того що написано про них в загальнодоступних джерелах.
Можливо, якби я був німцем, ультрасом якогось тіму бундесліги, завсігдатайом октоберфесту, або на гірший кінець
турком з діаспори з берлінського району (який Кузьма згадував у своїй аудіокнизі) я би міг
детальніше описати інсайдерську сторону роботи поліції Німеччини. А так, я навіть не знаю ніяких серіалів про них
крім "Комісара Рекса".

А автомобіль, копію якого виготовила модельна контора NEO Scale Models, не хоче показати навіть
сайт Polizeiautos.de. На мої запити, гооогле викидає уйму автомобілів в лівреї (bundes)polizei,
серед яких є навіть жигуль, но фото іменно Audi 200 Quattro в живій природі мені не траплялось.
Тому залишим питання правдивості автомобіля на совісті маркетологів NEO. Отже

Audi 200 quattro 20v Bayern Polizei C3 (Typ 44) (NEO Scale Models)

Зображення

Більш детальніше, про без сумніву легендарну "сигару" і всю С3 серію, розкажу на прикладі цивільних автомобілів.
Благо Audi 200 по суті це люксова версія Audi 100. А зараз не буду флудити моторами і історіями,
просто хочу показати Audi 200 quattro у лівреї Баварських поліцаїв.
Фанат BMW негодує, але смію нагадати Інгольштадт, в якому знаходиться гніздо Audi, також лежить на
території землі Баварія. Тому доблесні bayerischepolizei™ мають з чого вибирати....

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Моделька (як і всі у NEO) смоляна, що натякає на шикарну деталізацію. Але в моєму екземплярі не
обійшлось без ложки калу в бочці зі згущонкою. Ну, на то що колеса "проїли" дирки в подумі можна і не
зважати. Але відклеяний молдинг на передньому бампері і відставший від кузова в правій стороні той же передній
бампер роблять машині вигляду як після ДТП. Но #всьо_равно_єго_нє_брошу_патамушта_он_хароший

Дякую за увагу. Далі буде, обовязково....

_________________
З повагою, Володя.
Візитка | Продам/поміняюсь | Мої продажі там...
" гірше ворога - тільки хитросракі друзі...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 26 лютого 2015, 17:27 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 22 грудня 2012, 02:03
Повідомлень: 913
Звідки: Львів
Has thanked: 535 times
Been thanked: 781 times
:good: =@

_________________
Продам моделі з колекції viewtopic.php?f=5&t=11143&p=437997#p437997

З повагою,
Зіновій


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 94 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 100 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB