Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 17:29

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 56 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Візитка користувача Maxim
ПовідомленняДодано: 21 березня 2016, 11:47 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 17 серпня 2015, 15:31
Повідомлень: 1691
Звідки: г.Днепродзержинск
Has thanked: 309 times
Been thanked: 1249 times
Прекрасное наполнение в стеллажах! :Bravo: :good:

_________________
Моя визитка http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=10587

________________________________________________________
Аэродинамику придумали те, кто не умеет строить двигатели


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Візитка користувача Maxim
ПовідомленняДодано: 28 березня 2016, 13:17 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 01 лютого 2011, 16:25
Повідомлень: 107
Звідки: Київ
Has thanked: 46 times
Been thanked: 125 times
Привіт всім)......а особливо любителям 1:18 :twisted:
Настав тепер час демонстрації моїх 1:18, а 1:43 пока відпочине :)
Ніколи навіть і не думав починати збирати, НІКОЛИ 1:18 масштаб.....хоча.....кого я обманюю, колись зарікався, що далі 3-5 моделей АЛ на піде діло. :ROFL:
Звабив мене цей масштаб своєю деталізацією, можна покрутити, відкрити, закрити.............і зламати :D
Показую вам мій перший кар, який я придбав ще в 2011 році на Єбей.
А все почалось доволі банально.
Зайшов глянути, які продаються моделі в 1:43 масштабі. Так я заходив до всіх продавців, і потім мені Єбей запропоновував переглянути лоти іншого користувача, у якого була ця модель на аукціоні вже зі ставкою в 1.50 доларів, і до закінчення залишалось 15 хвилин. Так я поставив свою ставку в 4 бакси, навіть не підозрюючи, що можу виграти, і через короткий проміжок часу, я виявився переможцем аукціону, та придбав модель за 3.50 доларів)........та як виявилось пізніше, з безкоштовною доставкою :)
І так старатнуло моє хобі з колекціонування 1:18 масштаба, що поробиш :pardon:

Власною персоною FERRARI 550 MARANELLO (1996)

Зображення Зображення Зображення

_________________
"Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь....."
Тарас Шевченко


Востаннє редагувалось Maxim в 14 березня 2020, 07:59, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Візитка користувача Maxim
ПовідомленняДодано: 28 березня 2016, 13:43 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 17 серпня 2015, 15:31
Повідомлень: 1691
Звідки: г.Днепродзержинск
Has thanked: 309 times
Been thanked: 1249 times
Отличная модель - хорошо проработан мотор и линзы в фарах :good: :beer:

_________________
Моя визитка http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=10587

________________________________________________________
Аэродинамику придумали те, кто не умеет строить двигатели


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Візитка користувача Maxim
ПовідомленняДодано: 28 березня 2016, 13:49 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 07 серпня 2011, 21:09
Повідомлень: 3481
Звідки: г.Сумы
Has thanked: 8638 times
Been thanked: 5381 times
FERRARI 550 MARANELLO- =@ =@ =@

_________________
С Уважением,Дмитрий.

Моя коллекция Mercedes: viewtopic.php?f=12&t=9001


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Візитка користувача Maxim
ПовідомленняДодано: 28 березня 2016, 20:05 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 29 травня 2012, 13:37
Повідомлень: 771
Звідки: Одесса
Has thanked: 1610 times
Been thanked: 2096 times
Замечательная модель. Действительно есть какой-то цинус в 18-х моделях. Детализациядаже на бюджетных очень неплохая, что уже говорить о дорогих, где даже фактура ткани в обивке салона сохранена. Но дорого и места много занимает. А так у меня ребенку подарили Вайпер в 24-м, и меня торкнуло тоже. Теперь уже 11 моделей есть, и жалею, что отдал в свое время ББураговскую Тестароссу белого цвета с наклейками ЧМ по футболу в Италии 24-го масштаба. Ее я еще в детстве выменял на убитую в песочнице Чайку. Дети поигрались и жена потом куда-то все это добро "хлам" игрушечный отдала...

_________________
Не зная ни сна и ни отдыха,
При лунном и солнечном свете,
Мы делаем деньги из воздуха,
Что бы снова спустить их на ветер!

Визитка: http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=6956

Мой блог о "тачках с жувачки" - https://evgeniysmodels.blogspot.com


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Візитка користувача Maxim
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2016, 06:33 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 01 лютого 2011, 16:25
Повідомлень: 107
Звідки: Київ
Has thanked: 46 times
Been thanked: 125 times
Дарова :)
Настав час ще одної ох%їтельної історії :D
До речі, ви вгадали щодо наступної моделі)
Евгений Валентинович написав:
у меня ребенку подарили Вайпер в 24-м, и меня торкнуло тоже.

І так, ще в далеких кінця 90-х, мені в руки потрапила брошурка з моделями різного масштабу Bburagо. І так я зрозумів, яким буває щастя)......кожний день, роком за роком, я тоді єдине що міг робити, це переглядати на той час всі ці моделі раз за разом, та мріяти, яку я б собі купив би. Так як, я тоді був ще дитиною, та мої батьки не мали можливості придбати ці моделі, приходилось задовольнятися тільки картинками. І одна модель мені в'їлася в память, це був Dodge Viper GTS срібного та червоного кольору. Минали роки, а модель все ніяк в дитинстві не забувалася, і настав той момент коли я виріс, вивчився та пішов на роботу, та почав, як справжній чоловік - мисливець, добувати гроші :)....., з'являлися гроші, але мрія була вже забута, поки я не почав перебирати всі свої книги, які залишились зі школи, та з однієї книги випала ця брошурка. І тут я зрозумів, що час діяти настав :), довгими пошуками, я знайшов модель датовану 98 роком, але фірми Maisto срібного кольору, але це не важливо)....... а також на допомогу в пошуку прийшов вірний товариш eBay
Тому прошу переглядати фото моделі)....якість деталізації бажає кращого, але це ж Maisto 96 року :lol:

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

_________________
"Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь....."
Тарас Шевченко


Востаннє редагувалось Maxim в 14 березня 2020, 10:13, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Візитка користувача Maxim
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2016, 10:01 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Отличный вайпер :good: :Bravo: , у меня в памяти отложился синий с белыми полосами, такой был в 32-м масштабе у моего младшего брата, правда прожил тот додж не долго, но для меня какое то время он был эталоном игрушек после простеньких советских из моего детства .


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Візитка користувача Maxim
ПовідомленняДодано: 10 квітня 2016, 11:28 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 01 лютого 2011, 16:25
Повідомлень: 107
Звідки: Київ
Has thanked: 46 times
Been thanked: 125 times
Вітаю! :wink:
Хочу вас познайомити з наступною моєю моделлю 1967 Shelby Mustang GT500E "ELEANOR"
Щож, почнемо з історії!
НА вулиці був кінець 2002 року, в нашу школу, та в мій клас перевели новенького. Особливої уваги на нього не звертав, навіть імені не знав, знав, що такий існує і все. Наше знайомство зав'язалося тим, що він підслухав мою розмові з вчителем зарубіжної літератури, яка заключалася в тому, щоб підняти оцінку з 3 на 4, мені потрібно вивчити один з розділів книги "Айвенго" :o , а так як книги в мене не було, та викладачка сказала знайди і вивчи, я сказав добре і пішов на всі чотири сторони, і цей хлопець наздоганяє мене в коридорі, та позичає мені книгу. Товариша в ньому я не бачив, але був доволі відкритий хлопчина, ми з ним просто почали спілкуватися, не більше. Пройшло декілька тижнів, та одного разу, дуже несподівано для мене, за 3 години до Нового Року, він до мене телефонує, я і досі не знаю, де він знайшов мій дом. номер телефон і запрошує з ним зустріти Новий Рік :shock: . А ще більше я прозрів, коли мої батьки мене відпустили, так як, батьки дуже сувовро відносились до якого часу я можу гуляти. До цього моменту я ніколи не святкував НР поза колом сім'ї.
На той час, у нього був комп'ютер, і була можливість переглядати фільми, що для мене це була диковинка, що на комп'ютері можливо фільми дивитись.
Ми зустріли НР, паралельно бухаючи Немірофф :beer: і граючи в тільки що вийшовший Need for Speed: Hot Pursuit 2. Він запропонував зробити перерву та глянути крутяцький фільм "Викрасти за 60 секунд (Gone in 60 Seconds)" 2000 року з Ніколасом Кейджем.

Зображення Зображення Зображення Зображення

І ось з цим фільмом я в перше познайомився з машиною 1967 Shelby Mustang GT500E, а більше всього мені запам'яталось ім'я, яке дав головний герой фільму цій машині - Eleanor. Фільм для мене був просто бомба :).....вже 6 разів його переглядав з того часу. Та під час мого захоплення колекціонування, вирішив поцікавитись чи існує машина з фільму в масштабі для колекціонерів. І я знайшов цю машину в різних масштабах, але 1:18 більше припав до душі :).....тому прошу до перегляду фото сету :)
Дякую!
Кингу, яку мені позичив товариш, я навіть не відкривав :lol: і оцінка залишилась 3. Але знайшов собі нового друга, з яким і досі підтримую зв'язок, та товаришую :friends: !


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
"Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь....."
Тарас Шевченко


Востаннє редагувалось Maxim в 16 березня 2020, 01:15, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Візитка користувача Maxim
ПовідомленняДодано: 01 травня 2016, 12:05 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 01 лютого 2011, 16:25
Повідомлень: 107
Звідки: Київ
Has thanked: 46 times
Been thanked: 125 times
Представляю вам свою наступну модель Jaguar XK8 Convertible

"Jaguar XK8 був запущений в 1996 році, щоб замінити Jaguar XJS. Автомобіль представлений в двох варіантах кузова: купе і кабріолет. Автомобіль був першим в лінійка Jaguar, що використовував нещодавно розроблений Ягуаром двигун V8 - AJ-V8 об'ємом 4,0 літри 32 клапанами, потужністю 284 к.с. (209 кВт).

У 1998 році з'явилася модифікація XKR з двигуном V8 4,0 л з компресором потужністю 363 к.с. (267 кВт).

Влітку 2002 року сімейство модернізували, робочий об'єм двигунів збільшилася до 4,2 літра, а потужність склала 298 к.с. (219 кВт) в моделі XK8 і 395 к.с. (290 кВт) в моделі XKR. Одночасно була встановлена нова 6-ступінчаста автоматична коробка передач фірми ZF."


Попередньої історії, щодо покупки модели не має. Купив, тому що просто сподобалась не більше не менше.
Дякую за увагу :wink:

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

_________________
"Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь....."
Тарас Шевченко


Востаннє редагувалось Maxim в 15 березня 2020, 02:14, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Візитка користувача Maxim
ПовідомленняДодано: 23 травня 2016, 10:21 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 01 лютого 2011, 16:25
Повідомлень: 107
Звідки: Київ
Has thanked: 46 times
Been thanked: 125 times
Всім привіт!
Mercedes-Benz СLK GTR - в перше познайомився з цим автомобілем в гоночному симуляторі Need for Speed: Hot Pursuit 2 (2002), і перше за все дуже мене зацікавив своїм дизайном, так як в даній грі присутні були тільки машини серійного виробництва. В мене одразу виникло питання чи існує такий автомобіль насправді, як виявилось згодом, що так, існує. Але мало чим відрізняється від автомобіля пристусованого до гоночних заїздів, а всього то різниця в кондиціонері, та більш комфортного салону обшитим шкірою. А потім, хто стежить за темою, понеслось моделювання і скупівля всіх моделей автомобілів які запали в душу, і ось тепер і в мене така модель в 1:18 масштабі фірми MAISTO.

Mercedes-Benz CLK-GTR — гоночний автомобіль створений інженерами Mercedes-AMG на честь 30-ччя із часу створення компанії, і десятирічного перебування у складі концерну Daimler AG та підсилення позицій у автоспорті вцілому.. Всього було збудовано 35 екземлярів цього авто. Існує два варіанти виконання автомобіля: основний — гоночний автомобіль та як варіант для звичайних автодоріг — Гран-турізмо. Вперше авто вийшло на старт гонки у 1997 році, у чемпіонаті FIA GT. У 1998 році автомобіль піддали рестайлінгу та перейменнували на CLK LM. Вже цього року він виступав у гонці 24 години Ле Мана. 1999 рік відзначився закриттям проекту CLK LM, та відкриттям нового CLR.

Після остаточного закриття проекту Mercedes-Benz CLK-LM, Mercedes-AMG та HWA AG розпочали роботу над переробкою гоночної версії на дорожню. Було спроектовано два варіанти кузова: 2-х дверне купе та кабріолет. Усі 26 автомобілів знаходяться у колекціях, на дорогах його практично неможливо зустріти, один із них виготовлений на спецзамовлення султаном Хассаналом Болкіахом. компанія хотіла створити істинний гоночний Mercedes у цивільному виконнанні, придати автомобілю головні ознаки марки — комфорт, надійність. У комплектацію входили: шкіряний салон, кондиціонер, ABS та унікальна конструкція дверей із вертикальним відкриттям вгору. Також автомобіль увійшов у книгу рекордів гінеса як найдорожчий дорожній автомобіль на той час. Його ціна становила $1,547,620(USD)

Купе
Всього було виготовлено 20 екземплярів у цьому виконанні.

Кабріолет
Кабріолетів навідміну від купе було виготовлено лише 6 екземплярів, практично вони відрізнялися лише стилем кузова, інших зовнішніх відмінностей небуло.

Характеристики
Виробник - Mercedes-AMG
Батьківська компанія - Daimler AG
Роки виробництва - 1997 - 1999
Клас - Гран-турізмо, Гоночний болід
Стиль кузова - кабріолет, купе
Компонування - RMR
Двигун(и) - Бензиновий: 6.9 л 612 к.с. (456 кВт) V12
Коробка передач - 6-ступінчаста МКПП
Найвища швидкість - 346 км/год
Подібні - Mercedes-Benz CLR
Дизайнер - Mercedes-AMG

ЗображенняЗображенняЗображення


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Ось така інструкція була присутня в коробці з моделью.

Зображення

_________________
"Учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь....."
Тарас Шевченко


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 56 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB