Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 29 березня 2024, 01:05

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 614 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Streetst
ПовідомленняДодано: 20 червня 2017, 21:16 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Serggik5 написав:
И я там был и "мед" там пил - 2 дня :) , а тебя Сереж почему-то не увидел. А из "правильного" масштаба (для кого как, конечно), кой чего было, вот: - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=138102976740319&id=100016218512390

З правильністю це "форумський прикол" Костя ще "православним" кличе :) А от те що ти там був навіть здогвдатись не міг, та ще й спонтанно потрапив туди тож шкода що не зустрілись :( У нас на моделях було підписано місто, а там ні, мож якщо побачив Кропивницький, тормознув би надовше й побачив би.

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Streetst
ПовідомленняДодано: 21 червня 2017, 14:56 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 177
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
streetst написав:
З правильністю це "форумський прикол" Костя ще "православним" кличе :)

Так це кожен називає свій улюбленний масштаб - правильним, а у Кості просто мова багата на красномовство. :D
streetst написав:
А от те що ти там був навіть здогвдатись не міг, та ще й спонтанно потрапив туди тож шкода що не зустрілись :( У нас на моделях було підписано місто, а там ні, мож якщо побачив Кропивницький, тормознув би надовше й побачив би.

Самому шкода, був би радий з тобою зустрітися. Цього року з "наших" в Києві ніхто не виставлявся, в планетарії бірки моделей теж були підписані - місто/країна.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Streetst
ПовідомленняДодано: 21 червня 2017, 21:15 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
[quote="Serggik5Цього року з "наших" в Києві ніхто не виставлявся, в планетарії бірки моделей теж були підписані - місто/країна.[/quote]
Мабуть сильно уважно на бірки дивився, бо не помітив :D

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Streetst
ПовідомленняДодано: 24 серпня 2017, 22:35 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Трохи видався вихідний, тож вирішив дещо показати а то завжди не вистачає часу і ніяк не міг сфоткати :sorry: . Завдяки форумчанину Igrek :beer: здійснив свою давню китайську мрію. Виробник у нас не досить відомий, бо асортимент не дуже та все ж. Одразу скажу що кермо ( на фотках салону ) потім вирівняв :D Модель пластикова, дно металеве але то не Херпа, нічого не відкривається то не Херпа, незалежна підвіска всіх колес і поворотний механізм а тут вже крутіше за Херпу :) а якщо взяти до купи всі решіточки, двигун, супорти, мілюзгу всяку і товщину кузова ( вмісцях повітро забірників ) виглядає доволі реалістично і перфектно, тут вже можна і з Кіошо потягатись. Якщо ще взяти те що як усе китайське є в варіанті "несуни з фабрики" (без коробки) з відповідною ціною в 60 китайських грошей виходить =@ =@ =@ Тож Ferrari 430 Scuderia Enterbay
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Востаннє редагувалось streetst в 06 травня 2018, 19:59, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Streetst
ПовідомленняДодано: 25 серпня 2017, 07:45 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Очень даже солидно сделана, хорошая моделька =@ :Bravo:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Streetst
ПовідомленняДодано: 03 січня 2018, 23:02 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Сьогодні Шумі 49. Тож #keepfightingmichael і якто кажуть "в тему" покажу подарунок на Новий Рік
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

P.S. Любий Санта, інші ніяк не відфоткаю тож покажу пізніш :)

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Востаннє редагувалось streetst в 06 травня 2018, 19:59, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Streetst
ПовідомленняДодано: 04 січня 2018, 10:43 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Тайна про його стан, тримається сім,єю у строжайшій таємниці.... І іноді проскользували такі оголошення в пресі начебто йому стало набагато краще, він став по трохи розмовляти , і навіть робити перші рухи. Але сім,я це спростувала ,і більш того , подала в суд на це видання і виграла його. На жаль, відомо навпаки інше: підключен до апарату штучного дихання, а це значить, що прогнози дуже не втішні. Якщо тільки чудо, хоча я наврядше зможу в нього повірити у даному випадку. :(

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Streetst
ПовідомленняДодано: 04 січня 2018, 14:39 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2013, 12:07
Повідомлень: 4136
Звідки: UA
Has thanked: 5687 times
Been thanked: 5498 times
streetst написав:
Ferrari 430 Scuderia Enterbay
Зображення

Не моя тема, но мимо такой работы невозможно пройти мимо! =@ =@ =@ :good:

_________________
С уважением,Владимир
Кто ищет, тот что-то знает
Моя визитка: http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=7274
Мои продажи:http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=9693


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Streetst
ПовідомленняДодано: 04 січня 2018, 21:51 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
G.Green написав:
Тайна про його стан, тримається сім,єю у строжайшій таємниці.... І іноді проскользували такі оголошення в пресі начебто йому стало набагато краще, він став по трохи розмовляти , і навіть робити перші рухи. Але сім,я це спростувала ,і більш того , подала в суд на це видання і виграла його. На жаль, відомо навпаки інше: підключен до апарату штучного дихання, а це значить, що прогнози дуже не втішні. Якщо тільки чудо, хоча я наврядше зможу в нього повірити у даному випадку. :(

Так :( Лука Де Монтедземоло там трохи був розповідав, але цікавого мало. Він вже здається на 14 см вкоротився і вага в нього страшна, тож :cry: Трохи комусь може здитись жорстоким але сприйміть з гумором - мій однокласник казав колись що Топ моделей потрібно присипляти молодими, щоб їх такими й пам'ятали :) тож не знаю :unknown: гадаю що після такої затяжної коми вже вибратись ????
cuda написав:
Не моя тема, но мимо такой работы невозможно пройти мимо! =@ =@ =@ :good:

Та да, китайці постарались на ура.

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Streetst
ПовідомленняДодано: 18 лютого 2018, 14:23 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Ну на честь 120 річниці з дня народження Енцо вийшло сонечко і трохи дало пофоткати. Та й з понеділка в мене атестаційні екзамени тож потрібно було розслабитись :) Сонця було небагато тож пізніш може додам...
Модель всім знайома але я додав до неї колеса а Ігор котрий Garic Green понаводив лоску. Вийшло трохи подібніше до найдорощого автомобіля :oops:
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
P.S. Ще двірники ніяк не зміню, але то точно буде.

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Востаннє редагувалось streetst в 06 травня 2018, 20:01, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 614 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 29 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB