Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 17:06

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 416 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 21:00 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2011, 12:21
Повідомлень: 2902
Звідки: Донецк-Канев-Киев
Has thanked: 4797 times
Been thanked: 6148 times
:Bravo: :Bravo: :Bravo:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 22:52 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 14 квітня 2012, 23:56
Повідомлень: 4042
Звідки: Черкассы
Has thanked: 441 times
Been thanked: 1096 times
С легализацией! :beer:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2013, 23:20 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель

З нами з: 13 лютого 2011, 16:53
Повідомлень: 3031
Has thanked: 633 times
Been thanked: 2174 times
Welcome!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2013, 00:00 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2009, 23:27
Повідомлень: 1032
Звідки: Киев
Has thanked: 588 times
Been thanked: 586 times
Отличная тема коллекции!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2013, 13:59 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 07 липня 2012, 10:39
Повідомлень: 108
Has thanked: 32 times
Been thanked: 50 times
гоночные авто серии DTM — тема мне близкая. я был на Норисринге в 2010 году, очень понравилось. советую обязательно побывать (при возможности, естесственно)
интересно, с душой написано! жду продолжения!

_________________
Моя визитка (гоночные автомобили в масштабе 1:18)
viewtopic.php?t=5598


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2013, 20:27 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
alexm206 написав:
А вот собственно и я :oops:
Александр, Ваши модели сразу вызывают зависть белую. Я хоть и не по спорту в основном, но эти немецкие шедевры - просто =@
А Вы в какой отрасли энергетики работаете?

Вітаю! Згоден з вами, німці вміють строїти гоночну техніку (і не тільки гоночну). А працюю я на ПС-330кВ :)

artemiy написав:
гоночные авто серии DTM — тема мне близкая. я был на Норисринге в 2010 году, очень понравилось. советую обязательно побывать (при возможности, естесственно)
интересно, с душой написано! жду продолжения!

Дякую. Побувати на Норісрингу (в принципі хотів би на будь-якому етапі, але Норісринг - окремо і обов'язково) - заповітна мрія. Навіть дружину підбивав - вона по місту вивчати пам'ятки архітектури та по магазинах, а я - на трек, десь не на дорогих місцях. Але поки що не наважились...


Взагалі, друзі, дякую всім за інтерес до моєї писанини, сподіваюся, вийде цікаво.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2013, 20:57 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
1986 рік мало освітлений як у відео (лишається задовільнитись низькоякісним ютубом - по 3-5 хвилин з пари етапів), так і документально - або я погано шукав. Кілька фото з різних сайтів та статистика з офіційного.
Тим цікавіший пошук!
Наприкінці сезону в серію прийшов майбутній 5-кратний її чемпіон - Бернд Шнайдер. Його синьо-жовтий Ford Sierra XR4Ti таки іноді з'являється на кадрах перегонів. Нажаль модель поки не випустили, тому про Бернда - трохи пізніше.
Вирішив викласти фото проміжного варіанту конверсії переможця сезону - Курта Тііма. Про нього доведеться не один раз згадати потім, тому правильно було б вперше його представити саме як чемпіона.
Англійський Ровер Вітессе виступав у ДТМ з 1984 року, і навіть Олаф Мантей став віце-чемпіоном за кермом Ровера у 84. Втім, як і у 85-му. А в 1986 році "Austin Rover Deutchland" припинила підтримку своїх автівок, і датчанин Курт Тіім залишився майже без підтримки. Що не завадило йому виграти першу ж гонку. Ця перемога дала йому фору перед Вайдлером, який прийшов лише через 2 гонки, і який до останнього етапу змагався за чемпіонство. Але розклад балів був такий, що остання гонка, що проходила у Нюрбургу приносила титул Фолькеру лише за умови сходу Тііма (фора в одну перемогу, пам'ятаєте?). Тіім прийшов четвертим, і став чемпіоном ДТМ 1986 року.
Модель для конверсії я довго не обирав - Ровер в пристойній якості випускає лише Vanguards. Але Вітессе я так і не вполював, тому майструю обвіс Вітессе з 3500. Поки що вийшло не зовсім копійно, але я знаючи, якою була перша спроба, вважаю, що потроху наближаюсь до оригіналу. Колісні диски, салон і декалі майже готові, але пропоную оцінити лише те страхіття, що я зробив із кузова.
ЗображенняЗображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2013, 21:07 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Поздравляю с визиткой :beer: модели и сама тема коллекционирования замечательные :good: PS Хоть и не моя тема но у меня тоже есть один мерседес DTM :oops:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2013, 21:33 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
До всих попередніх сезонів ще не один раз доведеться повернутися, і хронологія неминуче порушиться, але поки що пропоную йти далі.
1987 рік став щн однію яскравою подією в німецьких кузовах. В серію офіційно прийшов великий консерн - БМВ. Занепокоєння успіхами Мерседеса 190Е спонукало інженерів баварського консерну якнайшвидше вивести на трасу персперктивну М3 у кузові Е30. Дивно, але всі попередні роки БМВ 635 у ДТМ не мали офіційної підтримки заводу.
Тепер білі БМВ команд Альпіна і Цакспід з триколорами БМВ-спорт, а також ціла купа приватних команд задавали темп чемпіонату. Їх домінування порушував лише Форд, який також офіційно виступав у новому сезоні. Мерседес 190 відійшов на третій план - лише один подіум за весь сезон - Йорг ван Оммен прийшов третім! Провальний сезон для Мерседеса (який, втім, офіційно ще не брав участі в чемпіонаті), і переможний тріумф БМВ. Забігаючи наперед нагадаю, що повернення БМВ в ДТМ також було тріумфальним - у 2012 році.
В кінці сезону непоганий, загалом, автомобіль Ford Sierra XR4 Ti був замінений на Ford Sierra Cosworth, який ще покаже конкурентам де раки зимували в наступному, '88 сезоні.
Сезон 1987 вже більше представлений у 43му масштабі. Мінічампс випустила БМВ М3 кількох пілотів, і зустрічаються багато декалей для конверсій. Це радує.
Я спробував зробити кілька конверсій, за основу в наступної взято БМВ М3 від раллійної журналки Алтайї.
Жодного фото прототипа, і як результат - колісні диски залишено раллійними, як і номерний знак, через брак інформації. Буду вдячний за будь-яку інфу про цей автомобіль. Як варіант для дисків розглядаю фірмові золотисті BBS, або RONAL (такі, як на Мерседесах 86 сторінкою раніше).
Трохи про пілота. Німець Курт Кеніг попередні три сезони виступав на "шістці" БМВ, і займав 5, 13 і 4 місця в сезонах 84-86рр. В середині 1987 року він як і більшість пілотів БМВ пересів на новий М3, і за результатами сезону посів 7 сходину.

ЗображенняЗображенняЗображення


Востаннє редагувалось Olexander в 13 квітня 2015, 23:45, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2013, 21:55 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
:good:


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 416 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB