Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 25 квітня 2024, 16:30

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 416 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 42  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 17 жовтня 2016, 17:40 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2009, 23:27
Повідомлень: 1032
Звідки: Киев
Has thanked: 588 times
Been thanked: 586 times
Olexander написав:
Дякую за відгук! Моделями я цікавлюсь всіх років, від 84го до 2016го :) Просто коли починав створювати візитку, вирішив зробити опис всіх сезонів по черзі, починаючи з 84го. Зараз купа новинок від Спарка і Мінічампс, моделі 2000-2016х років, а показувати їх ще не настала черга :D Так от зробив сам собі "послугу" :D
А щодо "Астри", то найбільше їх було в 2000-2004роках, щоправда, астра-купе з V8. А в 90х роках на стареньких Астрах ганяли кілька приватних пілотів. Взагалі на початку історії чемпіонату там хватало цікавинок, були і "гольфи" і Шевроле Камаро. Сподіваюся колись зробити декілька конверсій на цю тему :wink:

Про те Астры я знаю, а вот эти для меня открытием стали :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2016, 23:46 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 27 жовтня 2013, 10:33
Повідомлень: 963
Звідки: Николаев
Has thanked: 1173 times
Been thanked: 1678 times
Olexander написав:
вітаю прихильників серії ДТМ із новим чемпіоном!
За самой серией практически не слежу, но современные машины ДТМ выглядят круто! :good:
Рад за команду БМВ, за баварцев и Альфу болею по определению, в каких бы дисциплинах не участвовали, вобщем БМВ и Альфа forever!!! :Yahoo!:

_________________
Моя F1 World Champions Сollection
(моделей 64/69)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2016, 00:03 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 12 листопада 2014, 05:08
Повідомлень: 133
Звідки: Івано-Франківськ <-> Варшава
Has thanked: 10 times
Been thanked: 109 times
Привіт. Тільки сьогодні вирішив переглянути вашу візитку,а тут...не тільки є на що подивитися але і почитати! +1 до переглядачів ващої візитки :) :beer:

_________________
Визитка
Click to Instagram
Моя барахолка





Допоможу придбати моделі з Польщі


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2016, 08:05 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 669
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3278 times
Been thanked: 1340 times
ambler27 написав:
...
За самой серией практически не слежу, но современные машины ДТМ выглядят круто! :good:
Рад за команду БМВ, за баварцев и Альфу болею по определению, в каких бы дисциплинах не участвовали, вобщем БМВ и Альфа forever!!! :Yahoo!:

А я вболівав за Мортару і Ауді :cry: :D :D Хоча БМВ таки молодці - без сумніву вони були найсильніші. До речі, рік тому ходили чутки про повернення Альфи в турінг, але поки що ані в ДТМ, ані в WТСС ї немає. Чекаємо 8)
biggonschik написав:
Привіт. Тільки сьогодні вирішив переглянути вашу візитку,а тут...не тільки є на що подивитися але і почитати! +1 до переглядачів ващої візитки :) :beer:

Привіт! Радий бачити, що тема ДТМ набуває нових прихильників! :beer: :beer:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2016, 09:46 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 27 жовтня 2013, 10:33
Повідомлень: 963
Звідки: Николаев
Has thanked: 1173 times
Been thanked: 1678 times
Olexander написав:
До речі, рік тому ходили чутки про повернення Альфи в турінг, але поки що ані в ДТМ, ані в WТСС ї немає. Чекаємо

Команда Альфа Ромео всерьёз намерена вернуться в гонки кузовных авто со своей новой моделью Giulia и это должен быть именно ДТМ. Продажи дорожных версий данного авто в Европе стартовали только в 2016. Данная модель оснащена 3х литровым двигателем Феррари с двойным турбонаддувом. Самая заряженная версия alfa romeo giulia quadrifoglio побила рекорд своего класса в Нюрбургринге, обойдя по времени БМВ М3 и даже Феррари 430. Сейчас идут тесты машины для гонок, оринтеровочное возвращение намечено на 2018-й год. Могло быть и в 17-м, но команды участницы серии ДТМ заблокировали эту возможность, так как по предварительным данным тестов новая Альфа ехала б примерно так как команда Мерседес в Формуле 1, такой вариант немецких автопроизводителей не устраивал(( Если всё сложиться и Альфа таки вернётся то я обязательно буду смотреть и серию ДТМ тоже.
Зображення

_________________
Моя F1 World Champions Сollection
(моделей 64/69)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2016, 10:29 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2009, 23:27
Повідомлень: 1032
Звідки: Киев
Has thanked: 588 times
Been thanked: 586 times
Ох, скорее бы Альфа вернулась в ДТМ! А ДТМ вернуть бы еще на Нордшляйфе 8)

В TCR Альфа увы не едет :(


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2016, 11:02 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 27 жовтня 2013, 10:33
Повідомлень: 963
Звідки: Николаев
Has thanked: 1173 times
Been thanked: 1678 times
Ickx написав:
Ох, скорее бы Альфа вернулась в ДТМ! А ДТМ вернуть бы еще на Нордшляйфе. В TCR Альфа увы не едет

В TCR старая и мягко говоря не очень удачная альфа, которая даже как дорожник была признана не ахти. Джульетта, это совсем новая разработка в которой пересмотрено всё, а самое главное что отмечают все тестеры, это новый мотор от Феррари, и новейшая подвеска (разработка самой Альфы), единственное место что вызывает вопросы, это коробка 6-ти ступенчатая, 8 было б лучше, но 8-ка пока не справляется с диким крутящим моментов в 650 н/м как у крутого внедорожника, при этом 500 сильный движок даже с 6-ю ступенями разгоняет машину до 100 км/ч за 4,2 сек и даёт максималку в 315-320 км/ч. Короче у Альфы машина получилась классной, это признают все, а вот пустят ли её в гоночные серии - это вопрос.

_________________
Моя F1 World Champions Сollection
(моделей 64/69)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2016, 12:41 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 669
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3278 times
Been thanked: 1340 times
ambler27 написав:
Команда Альфа Ромео всерьёз намерена вернуться в гонки кузовных авто со своей новой моделью Giulia и это должен быть именно ДТМ. Продажи дорожных версий данного авто в Европе стартовали только в 2016. Данная модель оснащена 3х литровым двигателем Феррари с двойным турбонаддувом. Самая заряженная версия alfa romeo giulia quadrifoglio побила рекорд своего класса в Нюрбургринге, обойдя по времени БМВ М3 и даже Феррари 430. Сейчас идут тесты машины для гонок, оринтеровочное возвращение намечено на 2018-й год. Могло быть и в 17-м, но команды участницы серии ДТМ заблокировали эту возможность, так как по предварительным данным тестов новая Альфа ехала б примерно так как команда Мерседес в Формуле 1, такой вариант немецких автопроизводителей не устраивал(( Если всё сложиться и Альфа таки вернётся то я обязательно буду смотреть и серию ДТМ тоже.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
От так новина!!! :Yahoo!: А з яких джерел інфа? Це буде просто фантастично, як на мене. Тим більше, що виробнику з історією як у АР не личить байдуже ставлення до спорту.
А от щодо Нордшляйфе - навряд чи. Нажаль. Максимум що на цій трасі будуть проводити - перегони на витривалість


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2016, 13:12 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 669
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3278 times
Been thanked: 1340 times
Ага, знайшов сам джерела. auto-motor-und-sport.de і red-live.it/ заявили про роботи компанії в цьогму напрямку. Знайшов цікавий постер - нова модель в кольорах Альфи 155 сезону ДТМ 1996
Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2016, 15:38 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 12 листопада 2014, 05:08
Повідомлень: 133
Звідки: Івано-Франківськ <-> Варшава
Has thanked: 10 times
Been thanked: 109 times
Вбивбий погляд Альф!!! =@ =@

_________________
Визитка
Click to Instagram
Моя барахолка





Допоможу придбати моделі з Польщі


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 416 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 42  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 90 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB