Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 19 квітня 2024, 14:10

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 416 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 42  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 01 липня 2016, 10:34 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 668
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3277 times
Been thanked: 1340 times
ambler27 написав:
не знаю как по пилотам, но модель на последней картинке мне понравилась больше остальных))

Мені, чесно кажучи, вона теж найбільше подобається. Але є варіант переклеїти в таку модель від HPI, ось цю

ЗображенняЗображенняЗображення
Щоправда, не впевнений, чи вийде прибрати червоні полоси на вихідній моделі, щоб обійтись без перефарбування. В НРІ це не декалі, а тамповка, тому доведеться змивати "Ногітком", на РЦ комусь це вдавалося.
Ну і на додачу виставлю іще одну свою ідею, можливо, в когось з'являться путні поради щодо ходу робіт.
Модель, яку я роблю вже не один місяць, кільканадцять разів вертав її у вихідний стан, зараз же хочу доробити до кінця. Одразу хочу зауважити, що "конверсіонщик" із мене такий собі, :cry: , я можу не бачити очевидних "косяків", і крім браку часу є ще брак терпіння. Разом, сподіваюся, піде скоріше. От, власне, і сама модель.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Якщо по цій потворці не зрозуміло, яку модель хотілось би мати на виході, то ось оригінал

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Донор - бешка від Schuco, мала дверцята, що відкривалися. Більше схожа на Карараму. Проте досить правдива геометрія і розміри. Я зустрічав на різних сайтах багато конверсій на тему цієї машини, проте справді хороших серед них були одиниці. Найприкріші, на мою думку, із помилок - це банальне пофарбування BMW M3 GTR від Minichamps в оранжевий колір із наліпленням декалей (до речі, досить рідкісних). Як на мене, це просто зіпсована модель від Мініча, і отримана фантазійна модель. Такої просто не існувало! BMW M3 GTR не брала участі в ДТМ! Ніколи...
Такі конверсії я бачив в колекціях досить поважних знавців БМВ, в багатьох це тема коллекціонування, БМВ. Я говорю не лише про колег із півночі, ebay свого часу видавав чимало таких переробок, - і німецький і французський, і, майже рідний, co.uk.
Команда Linder підготувала т.зв. Спорт Еволюшн на базі трійки Е36. Фантастичний обвіс змінив зовнішність "емки", зробивши її схожою на ГТР лише частково. Що я зробив для наближення до оригіналу: вклеєні дверцята - то дрібниця, тепер думаю, чим заробити щілину по контуру. Бокові пороги наростив, як видно тепер на фото, занадто, треба сточувати. Десь на пів мм.
Передні арки розширено, нижня частина крила між колесом і дверима сточена, гадаю, потрібно зробити це плавніше, нє?
Задній бампер нарощений, проте є недоліки - ззаду нерівно, по нижній кромці відсутній виступ. Зробити з дроту? Які ідеї?
Найскладніше - передній бампер. Центральний отвір повітрязабірника так-сяк ще вгадав із розміром і розташуванням. Проте бокові "овали" не вдаються ніяк, переробляю вже четвертий, або п'ятий раз. Як зробити плавний перехід? Також, чи не занадто прямим вийшов вертикальний зріз бампера, на другому фото оригіналу здається, що зверху бампер йде не вертикально, а більше загнутий всередину, а знизу круто вигинається вперед. А, передній сплітер робитиму окремо.
І найцікавіше питання. Передні арки розширено, це очевидно. Що із задніми? На 4му фото, де бешка ззаду, мені здається, що задні арки стандартні. Проте на першому фото, де машина стоїть в траві, видно, що відламана накладка над аркою, тобто, мали місце зміни в геометрії задніх арок. Я дійшов висновку, що зміни були незначні, і в 43му повторити їх я навряд чи зможу. Залишити незмінними?
Колеги, буду вдячний за будь-які поради :beer:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 27 липня 2016, 14:02 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 22 жовтня 2010, 23:03
Повідомлень: 943
Звідки: Україна
Has thanked: 1407 times
Been thanked: 1996 times
Склоняю голову перед Вашим терпением и смелостью.

_________________
Перемога за нами!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 27 липня 2016, 17:24 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 27 жовтня 2013, 10:33
Повідомлень: 963
Звідки: Николаев
Has thanked: 1173 times
Been thanked: 1678 times
Александр, честно говоря, оставили б вы пока эту конверсию и сосредоточились на чём то другом. Просто за очень сложную работу вы взялись, а то, что пока выходит, ну не то что нужно((
Мне кажется лучше переделайте крыло на BMW M3 E30 Вольфганг Лекінгер, а то оно не соответствует уровню модели, а уровню вашей коллекции и подавно. Лучше всего поискать подходящего донора (у меня, например, много "журналок" стало донорами для Ф1) и потом покрасить, чем делать с нуля.

_________________
Моя F1 World Champions Сollection
(моделей 64/69)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 27 липня 2016, 17:53 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 668
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3277 times
Been thanked: 1340 times
:) Поки що БМВ дійсно відклав - займаюся Альфою. Незабаром викладу фото процесу, для критики. Вчитись на чомусь же потрібно - ця БМВ однак лежить незадіяною вже пару років.
А щодо Бешки Лекінгера - думаю, тут Ви праві - лишати в такому стані модель неправильно. Буду доробляти :twisted:
В будь якому разі я радий будь-якій критиці, тому що впевнений, що саме так можна зробити щось більш-менш пристойне. :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 27 липня 2016, 18:20 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Опыт приходит во время еды :D что бы что то получалось нужно что то делать и набираться опыта. А где брать декали ?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 27 липня 2016, 18:54 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 668
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3277 times
Been thanked: 1340 times
laspi написав:
Опыт приходит во время еды :D что бы что то получалось нужно что то делать и набираться опыта. А где брать декали ?

Золоті слова! :beer:
А декалі в наявності, придбав на ebay із запасом :) На Альфи - з півдесятка, і на БМВ з мерсами з десяток.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 28 липня 2016, 00:39 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 27 жовтня 2013, 10:33
Повідомлень: 963
Звідки: Николаев
Has thanked: 1173 times
Been thanked: 1678 times
Olexander написав:
В будь якому разі я радий будь-якій критиці, тому що впевнений, що саме так можна зробити щось більш-менш пристойне.

Абсолютно согласен, я ж не просто так, я по дружески, думаю всё получится)) :beer:

_________________
Моя F1 World Champions Сollection
(моделей 64/69)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 16 жовтня 2016, 17:37 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 668
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3277 times
Been thanked: 1340 times
Щойно закінчилась гонка в Хоккенхаймі, вітаю прихильників серії ДТМ із новим чемпіоном! Шкода Едо, він провів реально чудову гонку, лідирував весь час. Все що міг, він зробив :(
Віттман став п'ятим чемпіоном, кому вдалося вибороти титул більше ніж один раз. :good:
Зображення
P.S. Уявляю, скільки буде коштувати моделька :crazy: :shock: :D


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 17 жовтня 2016, 16:26 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2009, 23:27
Повідомлень: 1032
Звідки: Киев
Has thanked: 588 times
Been thanked: 586 times
Чудесная коллекция!

Современных ДТМ не интересны, только какой-то временной период собираете?

Olexander написав:
Поки в роботі один проект зробив для додачі оптимізму невеликий постер. Використовувались матеріали з вікі (німецький варіант) із власними доопрацюваннями. Потребує уточнень, а поки що так як є. :)
Зображення
P.S. Чомусь не відкривається в повний формат... Щось із постімаж.орг??..
Зображення

Не знал, что Астры участвовали :shock:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 17 жовтня 2016, 17:36 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 668
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3277 times
Been thanked: 1340 times
Дякую за відгук! Моделями я цікавлюсь всіх років, від 84го до 2016го :) Просто коли починав створювати візитку, вирішив зробити опис всіх сезонів по черзі, починаючи з 84го. Зараз купа новинок від Спарка і Мінічампс, моделі 2000-2016х років, а показувати їх ще не настала черга :D Так от зробив сам собі "послугу" :D
А щодо "Астри", то найбільше їх було в 2000-2004роках, щоправда, астра-купе з V8. А в 90х роках на стареньких Астрах ганяли кілька приватних пілотів. Взагалі на початку історії чемпіонату там хватало цікавинок, були і "гольфи" і Шевроле Камаро. Сподіваюся колись зробити декілька конверсій на цю тему :wink:


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 416 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 42  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 56 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB