Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 14:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 416 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 42  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2017, 17:07 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
І ще одна модель - так би мовити "конверсія" з моделі 1993 року від HPI. Затер димексидом тамповку і неклеїв декалі від ББР. Лише одна проблема - я не знаю, чим стерти напис на задньому склі, там досі написано "Larini". Спирт та димексид роблять мутним скло...
Модель - автомобіль Джанні Гуідічі, пілота Альфи, який в сезоні 93 відкатав на прототипі Класу2, і лише в кінці року отримав модель класу1, на якій і продовжив виступ у 94 році. Нічим в сезоні 94 він не відзначився, окрім еффектних сходів та вильотів у гравій. Найвище місце - 9й у Донінгтоні, і то, насамперед через те, що в тій гонці троє було дискваліфіковано, четверо не стартували, а дев"ять пілотів зійшли :D
Зображення

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


Востаннє редагувалось Olexander в 21 червня 2018, 10:55, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2017, 20:04 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Альфа =@ :good: а разве димексид мутит стекло? я им протирал стекла фар-отмывал супер клей и все нормально.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2017, 20:07 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
laspi написав:
Альфа =@ :good: а разве димексид мутит стекло? я им протирал стекла фар-отмывал супер клей и все нормально.

Там напис зроблений якоюсь стійкою фарбою... Просто так не зітреш, а трохи сильніше потер - з"явилось помутніння... Не знаю, як стерти. Варіант з лезом - не для моїх кривих рук :(


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2017, 21:27 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 27 жовтня 2013, 10:33
Повідомлень: 963
Звідки: Николаев
Has thanked: 1173 times
Been thanked: 1678 times
Альфы бомбезные!!! =@ =@ :good: Было время Альфы были силой, жаль ушло оно... В моделях чувствуется возраст, но это даже придаёт какого-то шарма... :beer:
Оранжевая ливрея "ягермейстер" очень запоминающаяся, точно помню в ней ещё БМВ выступал (в детстве такая игрушка была) и вроде Мерс.

_________________
Моя F1 World Champions Сollection
(моделей 64/69)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 28 грудня 2017, 22:47 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
Дякую за відгуки! Ягер в ДТМ були альфи, беха е36 і 635 csi , опель Омега і астра купе. Мерсів не було, принаймні в дтм. В суміжних серіях були Порше, я навіть в когось бачив цілу коллекцію ягерів у 43му :)
Щодо альфи в чемпіонаті - так, часи були чудові. Італійці зробили чемпіонат живим і дуже захоплюючим, ніби вечеря з молодою красунею - танці, вино, і завжди чекаєш що попереду буде найцікавіше :wink:
Я дуже сподіваюсь, що вони таки повернуться в чемпіонат, - ну не та це марка, щоб задовільнятися випуском хетчбеків, АР має бути в спортивних новинах!!!
В якості анонсу - далі продовження історії про Опель


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 31 грудня 2017, 23:25 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
Напередодні свята хотів би підбити підсумки року, що минув, поділитися з вами здобутками і новинами цього року.
У 17му я втратив улюблену роботу, проте нарешті виїхав у мандрівку сусідніми країнами, познайомився з цікавими людьми, підкорив родиною одну з карпатських вершин. В плані хоббі - нарешті зорганізувався, зміг зібрати декілька старих конверсій "довгобудів", зібрав кілька кітів від АВД до Тамії, і розбагатів на чимало цікавих доповнень до коллекції. Які, до речі і викладаю нижче на фото


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


Востаннє редагувалось Olexander в 21 червня 2018, 10:56, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 31 грудня 2017, 23:28 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
продовження
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


Востаннє редагувалось Olexander в 21 червня 2018, 10:57, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 31 грудня 2017, 23:31 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
Ну, і принагідно хочу привітати всіх форумчан з Новим, 2018 роком, і побажати всім здоров"я, здійснення ваших мрій, і, найголовніше, миру нашій країні . :beer:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 02 січня 2018, 21:03 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2009, 23:27
Повідомлень: 1032
Звідки: Киев
Has thanked: 588 times
Been thanked: 586 times
Olexander написав:
І ще одна модель - так би мовити "конверсія" з моделі 1993 року від HPI. Затер димексидом тамповку і неклеїв декалі від ББР. Лише одна проблема - я не знаю, чим стерти напис на задньому склі, там досі написано "Larini". Спирт та димексид роблять мутним скло...
Модель - автомобіль Джанні Гуідічі, пілота Альфи, який в сезоні 93 відкатав на прототипі Класу2, і лише в кінці року отримав модель класу1, на якій і продовжив виступ у 94 році. Нічим в сезоні 94 він не відзначився, окрім еффектних сходів та вильотів у гравій. Найвище місце - 9й у Донінгтоні, і то, насамперед через те, що в тій гонці троє було дискваліфіковано, четверо не стартували, а дев"ять пілотів зійшли :D
Зображення

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Красавица!

Я всегда спиртом медецинцким тру и не мутнеет.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: ДТМ в Черкасах.
ПовідомленняДодано: 08 березня 2018, 23:40 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
Опель
Після доволі вдалого виступу в кінці минулого сезону, Joest Racing, Cosworth і Opel продовжили співпрацю для виступу протягом повного сезону 94.
Автомобілі були повністю перероблені. Спеціальна підвіска замінила минулорічну що дало набагато ширший діапазон регулювання. Передня частина зроблена з композитних матеріалів і повністю зйомною, для зменшення ваги та збільшення жорсткості. На машину встановлені більш легкі колеса BBS, та розвинений аеродинамічний пакет, який далі віддаляв автомобіль від серійної моделі. Тим часом, Cosworth вдалося збільшити потужність до 457 к.с.
Впевнений у сильному потенціалі Calibra, Opel Team Joest розширився до трьох автомобілів. Третій автомобіль був наданий Джону Вітеру, успішному бізнесмену і гонщику. Вінтер - переможець 24 години Ле-Мана 1985 та 24 години Дайтона, а також в 1986 році став чемпіоном Німеччини в Interserie.

Після першого етапу в бельгійському Зольдері, де найкращим для жовто-білих стало 7ме місце Ройтера, вже на другому етапі на Хокенхаймринзі у другій гонці Розберг прийшов третім, а Ройтер прийшов одразу за ним. Це був перший подіум Опеля в ДТМ. Нарешті роки важкої праці команди принесли результати.
Після подіуму на Хокенгаймрингу Opel знову спіткала низка невдач.. На наступні чотири раунди та вісім гонок команда не змогла досягти більше, ніж 5-е місце Розберга, і зазнала численних механічних проблем. Поїздки в Нурбургринг, Муджелло, повернулися в Нурбургринг і Норісрінг, виявилися безрезультатними.

Команда нарешті отримала довгоочікувану перемогу в Донінгтоні, проте не так, як хотілося б.. Мануель Райтер був несподівано оголошений переможцем після того, як Алессандро Наннині був дискваліфікований за надмірне використання палива. На жаль, перемога не враховувалась в залік чемпіонату, але Opel нарешті досяг першої сходини подіуму..
Після цього ще була моторошна аварія Вінтера на прямій АФУСа, де Калібра після зіткнення з відбійником миттю перетворилась на палаючу кулю, був Нюрбургринг з 5м місцем Розберга і четвертим у Ройтера.

Фінальний раунд сезону 1994 року у Хокенхаймі завершився четвертим місцем у Ройтера. Так закінчився перший повний сезон Calibra V6 4x4. Опель амбіційно спробував дати бій Мерседесу і Альфі Ромео. Проте суперники в класі 1 швидко еволюціонували, і поки що Опель залишився в якості доганяючого. Втім, зважаючи на досвід попередніх років у ДТМ це було не так і погано.

ЗображенняЗображенняЗображення

ЗображенняЗображенняЗображення

Зображення


Востаннє редагувалось Olexander в 10 липня 2018, 22:19, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 416 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 42  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB