Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 29 березня 2024, 01:41

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2018, 17:14 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Я лично знаю одного человека, который собирает абсолютно всю авто журналку. Большую часть хранит в гараже авто кооператива, на стены приделана целая куча полочек и групповых плексиглазовых витрин которые шли к АЛ. Так вот когда я иногда встречаю его в гаражах, бывает захожу глянуть на его обновки и у меня глаза разбегаются в разные стороны :shock: -у него полная! коллекция ФК, Полицейских авто (даже есть дефицитные мерседесы), Автомобили на службе вместе с редкими "грузовыми" выпусками, все АЛ включая выходящие до сих пор номера в РФ, все трактора, все грузовые Автолегенды, Суперкары, Русские танки (которые в 72-м масштабе) и танки выходящие сейчас в 43-м. Причем даже не учитывая стоимость этого всего собрания, меня удивляет с какой фанатичностью он их собирает живя в Донецке, где сейчас очень ограничены возможности даже по покупке и доставке в Донецк этих моделей. Уже когда велись боевые действия и были организованы блок посты, он умудрялся возить журналку по несколько номеров сразу из Курахово и каждый раз этот груз вызывал интерес у проверяющих с обоих сторон, хотя ни разу у него ничего не отобрали, сейчас правда журналку он уже привозит из Ростова, где под заказ ему привозят по нескольку выпусков, которые он приезжает забирать пару раз в месяц. Так вот самое интересное этот человек никогда не ходит по модельным форумам, не фотографирует свои модели ну и конечно никому не показывает, кроме случайно зашедших к нему в гараж соседей, а на мой вопрос почему он хранит коллекцию в гараже, ответил что прячет от жены, ну хотя не то что бы совсем прячет, жена знает про его хобби, а как он выразился-часть дома (в основном грузовики), остальные в гараже, и жена всё сразу не видит и не догадывается об истинном размере коллекции, а то говорит жене это не понравилось бы :D , при том что он человек явно с хорошим материальным достатком.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 12 жовтня 2018, 13:00 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Нарешті ,справа таки зрушиться з місця 8) :wink:

Зображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Витримана часом.
ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2018, 21:38 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
До мого Cavallino , я зараз маю на увазі особистого , завжди моделі потрапляють тільки через мої руки,і ніяк інакше, набуваючи тих чи інших рис, часом навіть змінюючи образ донора до невпізнання. А іноді, як в данному випадку, начебто і образ не змінював, і майже колір від джерела, а модель змінилася на корню, став геть іншою і такою колись омріяною.
Якщо ближче до справи, то цю модель для себе запримітив ще з часів журналки, коли побачив її на останніх сторінках одного з номерів, і одразу вирішив, щоб мені це не стало, а модель цієї машини я колись таки поставлю собі на полицю, і у тому що зроблю її сам, з усіма її тонкостями і дрібницями, навіть і не сумнівався.Спочатку прикидував як відправну крапку для відштовхування журнальну 250-ту ТДФ. І так прикидував і етак, і все ніяк не міг розпочати роботу, і находив різні приводи для себе щоб відтермінувати її виготовлення. А з часом трапилась інша журналка, така спотворена але так мені ставша у нагоді. От з неї я таки і вирішив, що більше відтерміновувати з нею не потрібно, а навпаки негайно приступити до роботи. Громко звісно було сказано, але не так все сталося як годалося. Розпачав аж з початку року, а руки дійшли тільки зараз. Але я завжди дотримуюсь свого постулату: - любу справу доведи до кінця, яким би не виявився цей самий кінець!... Як на мене, то мене все влаштовує, і я таки бачу що це те саме авто, про яке я мріяв що побудую його модель. Добавив і підкреслив ті нюанси , які притаманні цій машині, бо цього не бачив ні в ББР з її "важким" дахом не кажучі вже за АБС Бріанца , де вигляд цієї машини спотворений до не в пізнавості. :P Але від многабукав і всієї лірики я пропоную перейти до основного, хоча і це занудьство як одна з складових в вітворюванні цієї моделі. :roll:

Про прототип: Машина дуже знакова для FERRARI , бо входе в десятку найкрасивіших FERRARI коли небудь виготовлених. До тогож має і спортивний досвід бо виготовлена вона була на замовлення спортсмена-любителя Володимира Галуцці який змагався на неї у деяких гонках у другій половині 1956 року і виставляв у декілька конкурсів краси, що побудило Zagato випустити повносторінкову рекламу з зображенням авто Галуцці, зробленного в часи блискучого виступу моделі на Доломітових Альпах і в гонці Больцано-Мендола. Після перемог Галуцці, авто було придбано іншим гонщиком Луіджи Тамараццо, котрий у 1957 році виграв Гарессіо - перевал Сан -Бернар, фінішировав другим на Понтедчимо -Джиові і третім на Coppa Interereuropa. Але як на мене, якби вона взагалі нічого не вигравала у перегонах, була б не менш приваблива і не менш гарна, бо я не являюсь прихильником яких небудь перегонів , для мене важлива естетіка і ергономіка, що в цьому авто поєднуеться і навіть примножується, як на мене, да і не тільки на мене з више описанного приводу. На протязі свого існування, змінюючи своїх хозяйвів , машина постійно змінювалась і якщо я не помиляюсь, здобула нарешті свій первозданний вигляд....


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення



Про модель: Для себе вирішив зробити її в першозданному вигляді, хоча іноді реставровані екземпляри мають більш привабливий вигляд ніж попередник, і я таки виконую те що більш органічно для мого погляду, не дивлячись на те що це новодєл...


FERRARI 250 GT Zagato Berlinetta #0515

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Донор був таким...

ЗображенняЗображенняЗображення


І хоча я ніколи не роблю порівнянь з іншими виробниками, і розумію, що у кожного свій подхід , свій погляд, але це для мене було вирішальним , коли я робив модель свою і повторюю, тільки для себе...
Від BBR :

ЗображенняЗображення

А така, від ABS Brianza...


ЗображенняЗображення

І як епілог, хочу попередити, може хтось знайде якусь недосконалість або ще щось, що на його погляд не відповідає чинності, я буду повністю з кожним згоден, бо ніколи не буваю задоволеним на 100 відсотків тому що роблю. І це я вважаю скоріше не недоліком а навпаки стімулом того що постійно потрібно держати себе в тонусі і постійно працювати над собою , над помилками і таки знаходити вирішення тих чи інших проблем. Усім дякую, що дивитесь , і хоча мало висловюєтесь, я все ж відчуваю і бачу вашу присутність. Значить все не зря, а це і є головне. :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2018, 22:11 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
ББР и АБС хороши, донор так себе, но то что из него получилось мне нравится больше остальных :Bravo: =@ :good: Заинтересовали колесные диски и шины, хорошо добавляют реалистичности, это какой то набор?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 19 жовтня 2018, 22:50 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Колеса в моделях, це вікова проблема, особливо коли вони коштують не малих грошей і частіше привишаючи ціну самої моделі. :cry: В данному випадку, це повністю смола, яку я затонірував в районі спиц , що і надало їм більш реалістичності, ну і шви на резіні зімітував, що також надало їм привабливості.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2018, 10:25 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
Игорь браво! Как для 43 масштаба ,модель получилась отменной. :Bravo:
Ты вот говоришь что хотелось получить более строгую оценку .Но для этого нужно иметь определённые знания и хоть какие то выполнения подобных работ. А с этим есть проблемы. :)
Смотришь и думаешь" как он это смог сделать"
Лично я отметил,что окантовка передней решётки напрашивается быть тоньше.

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2018, 10:38 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Дкую! На майбутнє врахуємо.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: На останок
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2018, 11:46 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
І як в довершення , вирішив відсняти з моделлю від того же ательйє виконане прошарком часу років так з п'ятдесят. Їх також було виконано п'ять штук і всі вони були різними як по коліру так і по виконнанню. Зробив з них три виду а для себе залишив тільки ту, що як би була отголоском тієї легендарної машини Володимира Галуцці. Але чогось тоді схибнув з кольором. Той що на 250-ці мені здався темним, і вирішив що цей буде краще виглядати. Але бачу що дуже помилявся. Перефарбовувати звісно вже не буду, да і на полицях , як представники різних епох вони будуть стояти осторонь. Але факт залишається фактом і з цим таки жити можна :D

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2018, 14:35 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
Отличная модель. Чем дальше - тем круче...
Что впечатлило: фары и пер. поворотники, боковые риски на покрышках. Диски с накрашенными спицами выглякят изящней отдельноспицованных.
Не понял расположения дворников, но на некоторых фото оригинала тоже так
Оригинал выглядит немного агрессивней. Возможно из-за покрышек чуть большего диаметра.
Не понравилось только выступ на багажнике: на оригинале и ББР он не такой выпирающий.
:Bravo: :good:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 20 жовтня 2018, 17:37 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
iwa17 написав:
Отличная модель. Чем дальше - тем круче...
Что впечатлило: фары и пер. поворотники, боковые риски на покрышках. Диски с накрашенными спицами выглякят изящней отдельноспицованных.
Не понял расположения дворников, но на некоторых фото оригинала тоже так
Оригинал выглядит немного агрессивней. Возможно из-за покрышек чуть большего диаметра.
Не понравилось только выступ на багажнике: на оригинале и ББР он не такой выпирающий.
:Bravo: :good:

На ББРє його просто не вистачає, я маю на увазі виступа, а от стійки кокпіту, взагалі не в які рамки не влазе.
Я ніколи не беру за увагу якусь модель, коли роблю сам, а тільки опираючись на фото оригиналу. Якщо хочеш, то я художник і я так бачу :D
А про колеса, так я вже написав вище. Використував те що в мене є і більш менш на мій погляд підходило.

П.С. Твою проблему майже вирішив, залишилось тільки підфарбувати крило 8) :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 23 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB