Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 27 квітня 2024, 13:05

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 26 липня 2017, 13:14 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1111 times
Been thanked: 1352 times
Arno 11 просто воднева бомба =@ . Якщо не секрет скільки часу Ви займаєтесь моделізмом? (І скільки часу в день можете собі дозволити для моделізму?) :oops:

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 26 липня 2017, 14:13 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Справа не в тому скільки ти цім займаєшся( хоча і в цьому також) а на скільки ти можеш вжитися в те що тобі доведеться зробити, і це стосовно усього.
А якщо взагалі, я з малих років, щось будував , ліпив, строгав, і т.і. Усе життя, щось підвергалось модернізаціі, апгрейду, щось будувалось з нуля .а щось просто дороблялось чи перероблялось, бо не відповідало моїм вимогам. В цьму відношенні я дуже вибагливий, що не можу сказати наприклад про їжу, тут я не вибагливий, можу навіть підніжним кормом харчуватись. :D А от стосовно побуту , того що мене супроводжує по життю і окружає , тут вже геть інша справа. І лежачи на дивані з кухалем пива і утупившись у телевізор, це також не про мене. Хоча і телевізор дивлюсь, і пиво у розумних межах люблю, якщо ще і Пілсен, і про диван .теж можу багато чтого сказати( доречі найближчим часом таки затрону і цю тему ,бо вона також стала у моєму житті деяким випробуванням, але це трохи піздніше)
А якщо брати за увагу тільки моделі, так це все сталося з того часу .як побачив на розкладці серед газет і журналів .тестовий номер АЛ з 407-им Москвичем. Він то рідний і попав під роздачу, як тільки я його узяв у руки :D А в загалі то 43 автомініатюра( а іменно тільки цей масштаб на мій погляд може передати достойний як зовнішній вигляд , і не навантажити об,ємом від розмірів і коштів на відміну від 18-го, але це все чисто ИМХО) мене бентежила і цікавила усе моє життя.. І навіть у скруті часи, думав про них( хоча і не мав, а те що залишилось від дитинства, давно було розібрано по дрібницям усім кому не лінь: племінниками, дітьми друзів, і до моїх навіть дітей, нічого у належному стані не дожило). От і считайте, скільки років я цим займаюсь.
А що до часу яку я можу відвести на моделі, так це може бути і цілий день, бо в більшості на даний час це ще і мій кусок хліба з маслом. :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 26 липня 2017, 15:13 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1111 times
Been thanked: 1352 times
G.Green написав:
А що до часу яку я можу відвести на моделі, так це може бути і цілий день, бо в більшості на даний час це ще і мій кусок хліба з маслом. :wink:

Цього не знав (недавно на форумі). :) Класно що хобби приносить не тільки моральне задоволення, а й кусок хліба з маслом :good: .
на рахунок
G.Green написав:
а на скільки ти можеш вжитися в те що тобі доведеться зробити :wink:
це щира правда заставите себе довести все до повного завершення це най важче (при наймі для мене, як тільки в голові додумаю якийсь проект чи ідею до кінця втрачаю до неї інтерес - бо вже у голові крутиться інший проект) :( особливо збиває те коли під рукою не має всього необхідного або не можеш знайти елемент яки вже собі уявив.

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 26 липня 2017, 16:12 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Коли я у дитинстві, років так у 11-12 вирішив зробити муляж пістоля( знаєте такий на дерев,яному ложі ствол і з кремневим замком) то коли батько через деякий час спитав мене: ну як там справи по твойому пістолю( це він мені показав фотки майстра що робив у них на кузні, справжні витвори мистецтва з інкрустацією і з діючим замком запалу) то я відповів йому: щось не виходить)). То він мені сказав таку мудру річ: а як ти знаєш, виходить в тебе чи ні, коли ти його навіть ще і не зробив. І я зрозумів, щоб зрозуміти це потрібно його зробити незалежно від результату, і я на наступний день продовжив роботу, з геть кинутою у куток заготівкою. І нарешті через деякий час коли я його зробив, на той вік як зміг, з імітувавши з дерева і замок , і гачок, за ствіл правда була використана труба потрібного розміру, я нарешті побачив це в кінцевому вигляді. І хай це було не досконало, і нехай воно було без інкрустаціі і взагалі була імітація з дерева, воно було зроблено, і я міг судити вже сам вийшло чи ні. І ці слова з того часу добре запали мені на пам,ять і завжди я згадував ту мить, коли мені було щось геть не відомо і хотілось закинути у далекий кут.
Нещодавно я при розмові з батьком ,коли він мені сказав що пишається мною, тому що я ніколи не звертаю уваги на труднощі і можу їх подалати, я йому нагадав про той самий випадок, з тим самим пистолем. І бачив як по його щеці, прокотилася сльоза, скупа, можливо одинока. але я це бачив, і це повірте, дорогого стоїть.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 26 липня 2017, 16:29 
Офлайн
Уважаемый
Уважаемый
Аватар користувача

З нами з: 02 вересня 2010, 13:52
Повідомлень: 3558
Звідки: Днепр
Has thanked: 3117 times
Been thanked: 5406 times
Диорамки - агонь)

_________________
Моя визитка
Распродажа


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 26 липня 2017, 16:42 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
cool6691 написав:
Диорамки - агонь)

Ну на деяких .і вода присутня :D

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 26 липня 2017, 16:59 
Офлайн
Уважаемый
Уважаемый
Аватар користувача

З нами з: 02 вересня 2010, 13:52
Повідомлень: 3558
Звідки: Днепр
Has thanked: 3117 times
Been thanked: 5406 times
G.Green написав:
Ну на деяких .і вода присутня :D

вода - не водка, много не выпьешь ("С" кого-то умного, может моя?))

_________________
Моя визитка
Распродажа


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 серпня 2017, 09:33 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Зображення


Дорогі співвітчизники і прихильники нашої країни!
Вітаю вас з цим святом! Хочеться побажати вам і вашим сім,ям усього найкращого на нашій Богом даній землі, здоров,я , злагоди , миру нарешті. Щоб ніяка зовнішня інтервенція і пропаганда не змогла зрушити наше прагнення в краще майбутнє як нашої країни так і нас і наших дітей в досягненні цієї мети. Хочеться побажати, щоб любили свій край, свою домівку, своїх батьків! Щоб були непохитними і цілеспрямованими в своїх діях і рухах. І головне : - любіть свою країну, на заздрість усім вороженькам, тоді ніяка сила нас не зломить і не похитне.
Зі святом!!!

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 серпня 2017, 16:58 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 05 жовтня 2013, 11:48
Повідомлень: 47
Звідки: м. Харкiв
Has thanked: 117 times
Been thanked: 238 times
Слава Українi!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 04 вересня 2017, 13:12 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Десь у далечі.....
Наближається..... :Yahoo!:

Зображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 08 січня 2019, 00:17, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 127 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB