Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 29 березня 2024, 07:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: F 142
ПовідомленняДодано: 24 січня 2019, 19:07 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Вітаю!
Сьогодні пропоную до перегляду одне дуже рідкісне авто і це я не тільки про прототип 8) :D С того часу, як мені попалось фото цієї машини, то я відразу зрозумів, це те що підпадає під мої уподобання і модель цієї машинки я за будь що поставлю собі на полицю, тільки дочекаюсь більше фото. Але чекав я рік, другий, вже третій на сході а фото так і не прибавилось. Але руки вже давно свербіли по цієї моделі , да і донор ущербний до нього припасся( де хто може і впізнає в ньому свою модель, але тільки гипотетично 8) :wink: Щось прийшлось домислювати, так як ракурсів з верху корми так і не було, як і фото кокпіту. Але я людина з фантазією :OO: тому те все собі домислив а так це чи ні, то вже тепер мені не важливо, бо підгледіти хоча б у якогось виробника, не має можливості, і покищо існує вона в цілому світі в єдиному екземплярі :pardon:

Про прототип:
Едине що мені відомо, це спец заказ одного невідомого клієнта з туманного альбіону, який побажав залишитись інкогніто. Але риси тієї країни як на мене присутні в обліку цього авто як Лотусу Евори, і навіть я в ньому бачу деякі риси Ф 40 ЖиТи. Але воно таки самодостатнє і таки має свої риси характеру, які не сплутаеш не з одним з перелікованих вище машин. Особливо мені сподобалась як на мене, деяка пошана виробнику, а верніше країні якій вона належить, що позначено лівреєю прапора . Це дуже зворушливо, бо з деякого часу я став розуміти, що є речі які беззуперечні і які потребують особливої уваги і пошани. Зроблено авто на базі 458 Спечиалє і в стилистиці використана така фішка як чорні передні стійки лобового скла як на 288 ЖиТиОу 1984 року, що робить ілюзію цільного трьохкутового остеклення без стійки. Як на мене, це дуже цікаве виконання цого елементу і пезпрограшне я так вважаю.Салон виконан начебто в шкірі кольору "шоколад" з білими стрічками, що робе його привабливим і вишуканим. Колеса також стали винятком , бо унікальні і виготовлені тільки для цієї машини . Взагалі колеса для мене це випробування, і стають іноді на заваді в виготовленні моделей авто подібних цій прототипів, але я знаходжу свої рішення цієї проблеми і вони тільки притоманні моїм переробкам, бо ніхто інший такого ніколи не робе, це я впевнен на 105% .Авто засвітилось раз на тестовому треку у Фіорано, і більше начебто ніде, бо як і писав раніше, фото одні у всіх тільки з разним розрішенням кадру...

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Про модель:

Робив її поступово, сосоставляючи ті чи інші ракурси відтворюючи їх на донорі з тих фото що є.Багато писати не хочу, але з колесами таков проблему вирішив як зміг. Єдине, модель виглядає наживо тепліше ніж на фото, але це не моя преференція робити гарні фото, а потім їх обрабляти в програмах. В мене все просто і лаконічно, як в самих роботах, все натурально і все наживо :D ....

FERRARI 458 MM Speciale #214131 2016


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 17 лютого 2019, 16:56, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 січня 2019, 22:16 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Ігоре ти правий на рахунок особливого дизайну цього авто, я також помітив щє не прочитавши тексту, ледве чутні риси легендарного Форду та трошки лотусу, але на стільки крихкі, як аромат вишуканого французького парфуму від пройшовшої біля тебе стрункої юної красуні, яка тебе примушує не усвідомлено подивитися їй вдогін, зупинитися на мить, та десь у підсознанії зберігти її дивний образ підкреслений яскравими нотками квітучого лану горної лаванди :) Дуже гарний авто, це тий самий випадок, коли орігінальний дізайн творців був вдосконалений та перевтілений у новий більш яскравий образ. Модель гарно відтворює цей вишуканий автомобіль, це як завжди щє один маленький шедевр від майстра =@ :good: :Bravo: Але є одне питання-чому тільки дві фото :no: треба щє :D


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 січня 2019, 22:32 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Ігоре ти правий на рахунок особливого дизайну цього авто, я також помітив щє не прочитавши тексту, ледве чутні риси легендарного Форду та трошки лотусу, але на стільки крихкі, як аромат вишуканого французького парфуму від пройшовшої біля тебе стрункої юної красуні, яка тебе примушує не усвідомлено подивитися їй вдогін, зупинитися на мить, та десь у підсознанії зберігти її дивний образ підкреслений яскравими нотками квітучого лану горної лаванди :) Дуже гарний авто, це тий самий випадок, коли орігінальний дізайн творців був вдосконалений та перевтілений у новий більш яскравий образ. Модель гарно відтворює цей вишуканий автомобіль, це як завжди щє один маленький шедевр від майстра =@ :good: :Bravo: Але є одне питання-чому тільки дві фото :no: треба щє :D


Та ти лірик , як я подивлюсь.... :D
Гарно написав, красиво и вкусно :wink: Парфуми, це взагалі окрема річ, на якої я трохи таки знаюсь, і в своєму арсеналі викори стовую не один флакон в залежності від настрою чи погоди. Не надів парфуму, ніколи навіть за хлібом не вийду, бо буду вважати що я "голий" :D
Да час назад, фоток багато було :P але подивився я на них, і як то лячно мені стало: невже все так погано виглядає?!! Але дивлячись на модель, бачу що все гаразд як з пропорціями так і з деталями. Видно камера моя зовсім застаріла або я щось не так роблю. Взагалі то білий колір важко передати не знаючи деталей зйомки . Спробую завтра перефотографувати, бо сіли акумулятори на камері поки я її мурижив і намагався щось з неї вижати.
І питання до тебе: ти не впізнаєш в цій моделі свою убогу і безвуху? :roll: :D

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 січня 2019, 23:21 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Та я як раз хотів спитати, це вона? :D Вона в мене два року лежала в коробці та чекала перевтілення як царевна жабеня зі сказки :) Радий що ти дав їй нове життя і я трошки до цього маю якесь відношення :wink: А на рахунок фото, я в загалі стараюся фотографувати на вулиці, цифрова камера, особливо старенька кращє справляється не з штучним освітленням, а з природним освітленням, особливо в сонячний день, фото має більш яскраві та натуральні кольори.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 січня 2019, 23:42 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Та я як раз хотів спитати, це вона? :D Вона в мене два року лежала в коробці та чекала перевтілення як царевна жабеня зі сказки :) Радий що ти дав їй нове життя і я трошки до цього маю якесь відношення :wink: А на рахунок фото, я в загалі стараюся фотографувати на вулиці, цифрова камера, особливо старенька кращє справляється не з штучним освітленням, а з природним освітленням, особливо в сонячний день, фото має більш яскраві та натуральні кольори.


Ага, особливо зараз, білу на білому, іди шукай її потім у сугробах. :cry:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 січня 2019, 23:57 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Ось ти не бачиш перспективу, сам же зробив фото білої моделі на білому фоні :) А на вулиці інший спектр природного освітлення і гадаю там біле на білому може виглядати дуже привабливо :) Ти навіть мені задав спортивного інтересу, є в мене одна дуже біла модель, яку я можу сфоткати поки на вулиці купа снігу, но це вже не сьогодні, завтра-після завтра спробую сфоткати, головне щоб дощ не пішов, потім виложу фото :friends:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 25 січня 2019, 09:42 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Ось ти не бачиш перспективу, сам же зробив фото білої моделі на білому фоні :) А на вулиці інший спектр природного освітлення і гадаю там біле на білому може виглядати дуже привабливо :) Ти навіть мені задав спортивного інтересу, є в мене одна дуже біла модель, яку я можу сфоткати поки на вулиці купа снігу, но це вже не сьогодні, завтра-після завтра спробую сфоткати, головне щоб дощ не пішов, потім виложу фото :friends:


В тому то і справа, що на блакитному :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Друга спроба
ПовідомленняДодано: 25 січня 2019, 14:16 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
...Але не перефотографувати а пероробити те що не відповідає дійсності))) :crazy:
Так буває, іноді, коли робиш багато і всього. :sorry: Але я вважаю це не прикрістю для себе, а пізнанням і випробуванням на міцність. Яж взагалі то не коллекціонер і навіт не збирач автомоделей , навіть ФЕРРАРІ, я збирач своїх робіт, а ФЕРРАРІ для мене , як не найкращі зразки для цього . Все виправлю і все подкерегую і впевнен, їй це піде на користь, як і доречі і мені :D

Зображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 25 січня 2019, 14:56 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Ну ти щвидкий, вже роздерібанів, я тільки налаштувасвся нову порцію фото подивитись :ROFL:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 25 січня 2019, 15:10 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
Файна модель.

Було цікаво як ти зробиш передню конячку на пендюрці.
Але ти ії не зробив

Не знаю як ти шукав фото.
Це знайшлось за півтори хвилини:

https://www.ultimatecarpage.com/img/Fer ... 65128.html

https://carhdwallpaper.club/ferrari-458 ... iale-2016/


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 31 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB