Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 19 квітня 2024, 08:12

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 квітня 2017, 15:10 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
АААА :shock: Бенг порізав :D Гарненька вийшла :good: Але з усіх не заводських варіантів мені більш за все подобається тарга Шакіла О’ніла
Зображення
може колись надумаєш зробити тримай
І безпрототипна Енцо теж прикольна :good: Колір хто вибирав ?

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 квітня 2017, 19:45 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
streetst написав:
АААА :shock: Бенг порізав :D Гарненька вийшла :good: Але з усіх не заводських варіантів мені більш за все подобається тарга Шакіла О’ніла
Зображення
може колись надумаєш зробити тримай
І безпрототипна Енцо теж прикольна :good: Колір хто вибирав ?


Не повіриш, упирався усіма частинами тіла, аби її зберегти :D
Але , це таки авто не в мій табун, а собі зробив з журнальної М-ки. Якось покажу, поки що вирішую проблему з колесами 8)
Шакила о Нила да, є така , но там нічого такого в ній немає, щоб нею захоплюватись. Звичайна тарга , і все!
А що значить безпрототипна? А колір, я не обирав, на запропонованому зразку, був тикий, чи майже такий колір :roll:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 квітня 2017, 20:13 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Отлично получилось =@ :Bravo: но хотел спросить, зачем было пилить редкий Банг, если можно было журналку использовать?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 квітня 2017, 20:26 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Отлично получилось =@ :Bravo: но хотел спросить, зачем было пилить редкий Банг, если можно было журналку использовать?


Тут в чому проблема, журналки такої у чистому вигляді не виходило )) Ця на базі GT а у журнальці виходила модифікована версія М, а вона суттєво відрізняється від попередниці і навіть кокпітом. Але собі повторююсь, робив з М-ки і навіть спайдер "Вєнеція" 8) А тут, що мені запропонували на переобку те я і використав.

ПиСи: Доречі, при тому що фарбування у Банга було таки відмінне, та й ще темно-синього кольору, но кузов , навіть не намагалися зачистити після отливки, :%) так що я і це все підчищав і навіть підточував. :roll:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 14 квітня 2017, 12:24 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
G.Green написав:
Шакила о Нила да, є така , но там нічого такого в ній немає, щоб нею захоплюватись. Звичайна тарга , і все!
А у кабріку що є ? Там ще кришка є :) просто мені більше форми подобаються :pardon:
G.Green написав:
А що значить безпрототипна? А колір, я не обирав, на запропонованому зразку, був тикий, чи майже такий колір :roll:
Те й значить 8) Взагалі багато цих модельних варіантівFerrari Enzo GTC Та мені дуже цікаво буде побачити деякі прототипи з фарами 50ки і замасковану, тож чекааааю 8)

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 14 квітня 2017, 12:46 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Розізаний дах у купешки і навіть іний кузов у кабрика, зовсім інші речі і сприйняття також, у якому разі для мене. Так що унікальності у останньому більше, і це навіть не обговорюється.
А що до Енцо прототипів, так я на них дивлюсь скептично і навіть з іронією. Все це мимо мого табуна, а якщо комусь це до душі, так я не заперечую, кожен вільний до своїх вподобань.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 14 квітня 2017, 15:09 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Та я ж не сперечаюсь, просто більше подобається :pardon:

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Дві Каліфорнийки
ПовідомленняДодано: 17 квітня 2017, 20:57 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Усіх вітаю!!!
Сьогодні хочеться на другий день Святої Пасхи, промовити без пафосних промов але чисто і відверто - " ХРИСТОС ВОСКРЕС!" Побажати усім злагоди, миру, добробуту у кожну родину,у кожну сім,ю а ще любові і порозуміння з собою і світоглядом. Нехай ваші сім,ї не знають лиха, і будуть усі здорові і щасливі...Так буде! Я в це свято вірю, і бажаю не втрачати і вам віри ні в себе а ні в Бога. Хай він усім допомогає а ми в свою чергу, славемо його!

Пропоную до перегляду до теми раніше показаної Каліфорнії показати її сестриць менш потужних і більш масових( якщо можна так промовити) але не менш привабливих і оригінальних. Це 250 серія з довгою і короткою базою але зроблені в одної концепціі і в одному кольорі для кращого сприйняття і порівняння кузовів...


FERRARI 250 GT California SWB & LWB

ЗображенняЗображення





ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 30 грудня 2018, 22:24, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Невідбувшийся конкурет
ПовідомленняДодано: 21 квітня 2017, 23:31 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Усіх вітаю!
Сьогодні і відтепер будуть тільки ті роботи, що на мій погляд будуть більш цікавими , у всякому разі з моїх міркувань. :roll:
До огляду, хочу запропонувати вам унікальну і вироблену в єдиному екземплярі машину , яка так і не відбулася хоча і намагалася бути масовою.
Про прототип:
Успіх 250 ГТ Європа переконав ФЕРРАРІ що існує ринок не тільки для авто у вигляді Cupe а ще і для такого виду кузова як Cabriolet. Для наступника Європи, Пінінфаріна і Боано запропонували возможні напрямки дизайна на Женевському автосалоні у 1965 році як у вигляді Cupe так і у вигляді Cabriolet.Запропановане Cupe від Пінін Фаріна було з заниженим дизайном і побудовано на лініях Європи. Тонкі пластини на задніх крилах дійсно надавали авто більш довгий вигляд але запропанований Боано Cabriolet мав більш яскравий вигляд . Виконаний у синьому металіку кольорі, він мав більш зогнуті павники що біль притаманно до американського ринку.
Але ФЕРРАРІ надало перевагу все ж таки Пінін Фаріне бо на той час у туринській carrozzeria не вистачало потенціалу для виготовлення кузовів в достатньої кількості і була як на мій погляд запропанована ФЕРРАРІ якась абракадабра :crazy: ( на скільки я зрозумів) до Боано виготовити кузова по проекту Пінін Фаріна . А потім ту ж Пінін Фаріну доручили у виготовленні 250 ГТ Кабріолет, но в меньшої кількості да і більше як спецзамовлення. А ця, на мій погляд цікава машина так і залишилась у єдиному екземплярі....



ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення



Про модель:
Ця смоляна модель є клоном смоляної моделі яку довелося підправляти бо вона мала вади кузова і мало того ще й була отфарбована у золотий колір. Напевно думали що у цьому кольорі усі будуть затмарені її фарбою і недоліки ніхто не поиітить. :D Але я таки помітив, бо вони були аж дуже виразливими і зіпсували увесь вигляд цієї моделі...


FERRARI 250 GT Cabriolet Boano # 0461 GT


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 30 грудня 2018, 22:19, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2017, 00:26 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Красиво =@ :Bravo: :good: плавники впечатляют, бампера завораживают :) :good: а чтобыло донором?


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 58 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB