Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 29 березня 2024, 12:07

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 04 лютого 2019, 23:11 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Всеціло з всім погоджуюсь)). Але це не моя проблема і тим більш провина. Ці кіти аутентичні в своєму "природньому" стані, і прошу враховувати їх час і той підхід творців які їх створювали. :roll:
В моєму випадку, це лише тільки зборка готового кита, не більше і не менше. Я й так трохи проявляюсь( хоча мене це ніхто не просе) і потрошку десь да і підправлю, де дуже ріже око, як в данному випадку передня нижня частина, яка в отливці була пласкою. Але більш ніж є, я робити нічого не збираюсь, мене це ніхто не просе. А правильних форм і відповідних ліній я пошукаю на інших моделях, які я запропоную до перегляду в майбутніх переглядах. А так, за аналіз дякую, це всеж жвавить тему, і краще ніж мовчазне спостерігання.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 05 лютого 2019, 00:43 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
В моделізмі як і в містецтві іноді аутотентичність стоїть на першому місті, коли це стосується рарітетних моделей, або кітів. Ніхто не доробляє картини Мікеланджело або Да Вінчі. Ігоре зібрав кіт як його задумав творець і зробив це на високому рівні як реставратор, який реставрує шедеври багаторічної давнини, відтворюючи ідею автора не домальовуючи Джаконді нових покращєних рис обличча :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Пантера
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2019, 18:57 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Сьогодні до перегляду пропаную унікальну машинку, яку мені хотілось колись відтворити. Можливо все вийшло не так як хотілось, бо знехтув та спростив на етапі виготовлення болванки, але таки всеж наживо без макро все виглядає більш приємно.
А річ піде про ще однин незвичний для FERRARI кузов , такий собі бредван, на кшталт 250 та 330 випущених раніше. Машина була придбана Луіджі Чінетті - молодшим батько котрого був триразовим переможником Ле-Ману і амеріканським імпортером FERRARI та Джином Гарфіклем. Чінетті вирішив поексперементувати з дизайном Daytona і разробив ідею більш функціонального і практичного FERRARI з детальною компоновкою Джина Гарфінкля. Він переконав Боба Гіттлмана архітектора з Флоріди, в тому що ця Daytona стане остаточною відпвіддю на повседенні покупки.
В той час, коли знаменіта ера автомобілей , виконаних на індівідуальних замовах на потужних шасі елітного рівня, майже випарилась на початку 70-тих років на користь більш невибагливих до виробницьтва конструкцій , деякі покупці FERRARI з тугими гаманцями , все ще жадали дійсно унікального замовлення. В якості чтого ця машина і є тим самим прикладом, була придбана Бобом Гіттманом звичайна 365 GTB /4 Daytona 1972-го року , яка була 805-ою за обліком і номером шасі 15275. Машина була доставлена в Філадельфію , де і почалося його пербудування. Архітектор і будівник Боб Гіттлман, який відвідав Chinetti Motors попросив виготовити для нього трохи інше ніж модіфіковану 330-ту GT 2+2 раніше вже разроблену Луіджі Чінетті . Відповідно Чінетті спроєктував гладку лінію даху яка простирається прямо від центральної стійки до задньої частини хвоста включаючи не відкриваючу задню двер. Задній відсік став доступним завдяки відкривним боковим прозорим панелям, а носова частина обрела нижню панель з переробленою решіткою радіатора. Взагалі від оригіналу залишилось тільки лобове скло та бокові двері. Всі інші деталі кузова набули інших форм і чинності. Кокпіт також був перероблен, де прибори винесли на центральну консоль і обробили вишуканим деревом покритим яхтним лаком, що надала салону дуже багатого вигляду. Після того як дизайнерськи чертежі були закінчені, їх передали для виготовлення і збірки деякій Panther Westwinds Роберта Янкєля разташований в Суррєї (Англія) відомою за якістю своїх робіт. Як згадував Янкєль- " Це було просто. Нам надали декілька грубих набросків, і нам прийшлося інтерпретувати і переважно проєктувати машину, бо Чінетті не уточнив як це повинно бути закінчено .
Після завершення у зимні місяці 75-76 років , був доставлен у Флоріду кузов з унікально поєднуючими технічними характеричтиками і єксплуатаціонними можливостями звичайної Daytona але з вишуканим і індівідуальним дизайном. Це авто викликало не аби яку зацікавленність в мєждународній пресі і була представлена на обложках неяких популярних тоді журналах. Боб Гіттлман декілька років був ї власником, а на початку 80-их була продана, і після цього мала багато власників.
Через деякий час теперішній її власник придбав її у 2013 році , організував повну її реставрацію бившим ремесленніком Panther Westwinds Ендрю Маккензі який приймав участь у 70-тих роках в її будуванні, тим самим запезпечив їй виключну достовірність . Авто знов "зажило" і маючи на своєму спидометрі 4500 миль воно з повагою виставляється на різноманітних конкурсах. Така вот історія цього авто, якої я не кожен раз приделяю уваги, але це виключний случай, тому і прийшлось пожертвувати часом і стертими подушечками пальців :D

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


Ну і про цю мою подєлку на це авто. Все як є, не краще і не гірше. Наживо вона виглядає сносно, а то щас налетять коршуни і давай клювати в саме тем'ячко :D Тому попереджаю, сприймайте без будь яких коментаріїв а тим більш . До тогож що вона одна єдина на усьому білому світі :wink:

FERRARI 365 GTB / 4 Daytona Shooting Brake 1975 # 15275

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2019, 20:24 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Не звичний дізайн для феррарі :shock: але цікавий, та і модель вийшла суперово =@ :Bravo: :good:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 12 лютого 2019, 21:14 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
Для ручной работы ,модель просто бомба! :Bravo: =@ :good:

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 11:41 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 січня 2013, 12:07
Повідомлень: 4136
Звідки: UA
Has thanked: 5687 times
Been thanked: 5498 times
Всегда приятно смотреть на работу тех, у кого руки из правильного места растут! =@ :Bravo: :Bravo: :Bravo:

_________________
С уважением,Владимир
Кто ищет, тот что-то знает
Моя визитка: http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=7274
Мои продажи:http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=9693


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 18:53 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
Відмінна модель з нуля.
Грандіозно.
Браво. :Bravo:
Не зрозумів з номерів. Не співпадають з жодними з усіх твоїх фото.
Не сподобались дзеркала. Що на мене, то завеликі.
І ти переплутав ліві з правими колесні гайки.
Все інше дуже сподобалось.

ПС. Дуже цікаво. Скільки часу пішло на ії виготовлення?
Ну хоч оріентовно?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 18:57 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Ну не зовсім з нуля, донор там таки був, але з нього мало чого залишилось :D я навіть здогадуюсь хто був донором :twisted:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 20:24 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Ну не зовсім з нуля, донор там таки був, але з нього мало чого залишилось :D я навіть здогадуюсь хто був донором :twisted:
laspi написав:
Не звичний дізайн для феррарі :shock: але цікавий, та і модель вийшла суперово =@ :Bravo: :good:

Таки так, від донора там мало що залишилось 8)
kubik написав:
Для ручной работы ,модель просто бомба! :Bravo: =@ :good:

бІмба як сказав би Микола Янович :D (хай йому грець))
cuda написав:
Всегда приятно смотреть на работу тех, у кого руки из правильного места растут! =@ :Bravo: :Bravo: :Bravo:

За звичай, цього дуже замало. Повинне ще багато факторів. Але за увагу і оцінку, дякую! :beer:

iwa17 написав:
Відмінна модель з нуля.
Грандіозно.
Браво. :Bravo:
Не зрозумів з номерів. Не співпадають з жодними з усіх твоїх фото.
Не сподобались дзеркала. Що на мене, то завеликі.
І ти переплутав ліві з правими колесні гайки.
Все інше дуже сподобалось.

ПС. Дуже цікаво. Скільки часу пішло на ії виготовлення?
Ну хоч оріентовно?

Да номерів на ній було безліч, бо володіла нею не одна людина. Ці мені здалися більш гармонічними. Таке ось фото підійде?
Зображення
Гайки , таки так переплутав. Згодом поміняю. :roll:
Про дзеркала, також погоджусь, якись вони трохи перебільшені, але хай таки і залишаються. Взагалі то на 43-ому масштабі багато чого пербільшено.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2019, 20:30 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
iwa17 написав:

ПС. Дуже цікаво. Скільки часу пішло на ії виготовлення?
Ну хоч оріентовно?

За часом витраченим на одну модель , не слідкую, бо одначасно буває роблю до 5-6 моделей. Тому час на одну наврядше вирахуєш, але таки на такі переробки його йде достатньо, бо тут це не просто перефарбувати чи якусь дрібницю додати, а повністю переосмислити , усвідомити і знайти як намога ближче ті відповідні лініі і риси що до прототипу. :roll: :wink:
П.С І таки з деякого часу для себе вирішив, тепер тільки такі переробки буду вважати для себе доцільними і які будуть доставляти мені справжнє задоволення :)

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB