Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 22:30

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Перевізник
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2018, 19:21 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Нарешті останні кроки зроблені, і тепер можна поставити жирну крапку у цьому проєкті.
Мої намагання хоча б якось приблизити ту напівіграшку показану раніше до реіркарнаціі, до оригіналу, гадаю справдились. Як на мене( а наживо це ще переконливіше виглядає) я в деяких місцях приделив максимум уваги, щоб відчуття того що це модель , була відчутня і приваблива.
Можливо можна було б зробити ще більше і ще переконливіше, але бюджет уви не дає цього зробити, да і потрібно лі це взагалі, гадаю що ні. Тепер потрібні декалі і щось би зробити з колесами, бо вони залишились майже не тронутими . Особливо потребуюють заміни покришки, бо вони геть іграшкові. Але це все справа буде замовника. Мавр свою справу зробив, мавр має йти ... :D Але це не виключає того, якщо мені предоставлять усе перелічине, я його установлю і нанесу.
Авто це було зроблено для перевізки болідів до місць перегонів, але в мене не має в наявності ніяких формульних автівок тим паче часу того трансортеру , бо це не моя тема і не предмет моєї захопленності. Додав до образу те що маю да і те що під "рукою" так би мовити. Але це не головне як на мене а другорядне. Основний фігурант во всій своїй красі, і сподіваюсь з достойністю займе своє місце на полиці серед своїх сородичів, де і обрете вже справжніх супутників для яких його і було розроблено( маєтся на увазі прототип)...

FIAT 642 BARTOLETTI

Сам прототип:

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


І те що його відображає...


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 17 лютого 2019, 18:49, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2018, 19:57 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
:Bravo: Великолепная работа! :good:

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2018, 21:16 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Поздравляю с очередным шедевром в 43-м масштабе =@ :Bravo: :good:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2018, 21:38 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Ну Ігоре вітаю з черговою крапкою як ти кажеш. Цікава така вийшла каталка :good: з усіма отими тросиками виглядає бомбово =@
Пасажири теж достойні :Bravo:

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2018, 21:39 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
G.Green написав:
FIAT 642 BARTOLETTI
Як і завжди гарна робота.
На мене найбільше враження справили ці деталі
ЗображенняЗображення
Теж не можу не похвалити новий рівень фото: на білому фото все виглядає богато єстетичніше.
+ немае зайвих деталей.
Майбутнім кроком була-б ручна діафрагма: світла вдосталь, але, незважаючі на це, глибина різкозті недостатня.
А520 напевно дозволяе це робити.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2018, 22:01 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Шедевр не шедевр, але значно не те що було спочатку. :roll:
І хоча викладаю не для оцінок таки, бо давно це вже вважаю зайвим для себе, а більше для обзору клієнту і так кому ще буде цікаво подивиться. Але все одно за те хто постійно відвідує мою домівку і відмічається в той чи іншій мірі, дякую!
А про новий рівень фотографування, так скажу так, нічого подібного немає :unknown: как фотаграфував так і фотографую, під звичайною настільною лампою, звичайним стареньким фотіком, і викладаю нічого не обробляя в программах. Вибачаюсь, але все так як є так і буде. На модернізацію в цій області часу не має, да і для себе вважаю це навіть не на другому і навіть не на третьому місці. Знято на макро і з руки, тому може і різкості на деяких фото не вистачає . Сказав би , що клієнт краще зніме і покаже, так ні. Жоден з тих кому роблю, куркулі в цому плані, самі нічого не показують і навіть шифруються. Ну да Бог з ними, це їх право, а моє всього лише тільки показати, за що я чекаю від них фінансової подяки :D

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 08 жовтня 2018, 22:23 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1107 times
Been thanked: 1352 times
Просто без слів :Bravo: :Bravo: :Bravo:

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2018, 12:01 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
G.Green написав:
А про новий рівень фотографування, так скажу так, нічого подібного немає :unknown: как фотаграфував так і фотографую, під звичайною настільною лампою, звичайним стареньким фотіком, і викладаю нічого не обробляя в программах. Вибачаюсь, але все так як є так і буде. На модернізацію в цій області часу не має, да і для себе вважаю це навіть не на другому і навіть не на третьому місці. Знято на макро і з руки, тому може і різкості на деяких фото не вистачає .
Спробуй повернути крутилку зверху фотика у положення Av. Це пріорітет діафрагми.
Фото вийде білш різким не тільки попереду моделі, а й у глибині.
G.Green написав:
Сказав би , що клієнт краще зніме і покаже, так ні. Жоден з тих кому роблю, куркулі в цому плані, самі нічого не показують і навіть шифруються. :D
У кожного є якісь резони. Я, наприклад, ще датою не дійшов


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2018, 15:14 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Там Кащей над златом чахнет ... :D и никто больше эти шедевры не видит, Игорь хоть у тебя в визитке можно посмотреть как должна выглядеть качественная модель/конверсия, значит плюсик тебе в карму зачтется :) .


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2018, 16:38 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
iwa17 написав:
Спробуй повернути крутилку зверху фотика у положення Av. Це пріорітет діафрагми.
Фото вийде білш різким не тільки попереду моделі, а й у глибині.


Я у режимі "М" знімаю там ще режим єкспозіціі є окрім діафрагми.

iwa17 написав:
У кожного є якісь резони. Я, наприклад, ще датою не дійшов

laspi написав:
Там Кащей над златом чахнет ... :D и никто больше эти шедевры не видит, Игорь хоть у тебя в визитке можно посмотреть как должна выглядеть качественная модель/конверсия, значит плюсик тебе в карму зачтется :) .


Звісно треба нічого не збрасувати з рахунків, у кожного свої причини чому він це не робе. Один хоче буде у тіні, другий часу на це не має, третій нормального фотіка і таке інше. В мене є клієнт, який взагалі не ходить не на які сайти, не говорючи про те що щось викладати треба. Да і не забуваємо що це всеж таки хизування, а це одна з складових марнославства, який є смертним грехом :shock: хоча це я вже круто висловився :D але доля істини в цьому таки є.
А в карму я не вірю, верніше вірю, але не зовсім в карму. Да і не за такими вчинками нас там будуть привєчати, це було б дуже просто да і в разріз того що написав вище . Але це вже з іншої області обговорювання не стосующая цієї теми 8)

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 28 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB