Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 24 квітня 2024, 14:54

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 22 березня 2017, 01:07 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
streetst написав:
Ну по перше Люся ШИКАРНА !!! =@ :%) Не знаю чому але мені іноді здається що у твоєму виконанні сучасні авто мені більше подобаються :pardon: хоча в реальних більше класику полюбляю :pardon: може того що сучасних не такий вибір модельок і кожна з них зацікавлює ??? Не вистачає фото салону і пам'ятаю в тебе були проблеми з тонуванням скла, бачу тут ти її вдало вирішив, як ?

По 166. Як завжди, те що шукаєш дуууууже довго, знаходиш зовсім випадково 015 з усіх боків
http://autoelusso.it/ferrari-166-inter- ... sima/auto/



Ну классика ,тим паче того часу, це поза конкуренції. Но мені до вподоби і новітні технологіі, особливо деякі, а якщо вони ще і ексклюзивні, то це якраз для мене.
Тут фото салону не робив, змінювати його таки прийшлось від попередниці, він інший, но дверні карти трішечки не відповідають до данною машини( просто лінь було з ними щось робити) :D Скло, а верніше плівку ПВХ, тонував лаком для ліхтарів той що в балонах іде.
По 166-ій скоро підсумую 8)

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 22 березня 2017, 01:13 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
div_20 написав:
Отличная работа по GTC4 :Bravo: Аналогов пока на рынке моделей и нет, за исключением дорогущего LookSmart/BBR.


Дякую!
От від всього дорогущого, я і намагаюсь уникнути, і знайти рішення у рамках журналки або ще чимсь на кшталт цього :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 22 березня 2017, 01:20 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
А можно по подробнее про лак для лихтарив? Что за лак такой?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 22 березня 2017, 09:13 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
А можно по подробнее про лак для лихтарив? Что за лак такой?

Він багато у яких виробників є. Гугл до допомоги :D Я використував від Нью Тона :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 22 березня 2017, 10:58 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2009, 23:27
Повідомлень: 1032
Звідки: Киев
Has thanked: 588 times
Been thanked: 586 times
laspi написав:
А можно по подробнее про лак для лихтарив? Что за лак такой?

Есть у Revell и Tamiya, первым пользоваться не советую.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 22 березня 2017, 13:41 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Ну ревел и тамия это модельные лаки, а нью тон-автомобильный, в этом есть большая разница. Например модельные лаки лояльны к пластику, а вот автолаки могут быть более агрессивными.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Лак для ліхтарів
ПовідомленняДодано: 22 березня 2017, 20:02 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
[quote="streetst".... і пам'ятаю в тебе були проблеми з тонуванням скла, бачу тут ти її вдало вирішив, як ?[/quote]

Ну тоді була не зовсім моя провина. Модель, на якій я це робив була також отапгрейдена зі звичайного Хот Вілса, а остеклення там якесь капронове а не з оргаліту, напевно якась реакція не сумісності відбулась між лаком і матеріалом з якого було зроблено остеклення яке залишив від донора,так воно помутніло а бокові робив з ПВХ плівки, то з ними було все гаразд. Ось як це виглядяало:
ЗображенняЗображення


Но кожен раз коли я на неї дивився, мене це дуже напружувало, і я вирішив виправити цей недолік. Змінив його на нове також з ПВХ плівки. Тепер це виглядає ось так......

ЗображенняЗображення

Ось ссилка на цей лак, щоб було зрозуміло про що іде річ Лак для ліхтарів

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 27 грудня 2018, 18:20, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 23 березня 2017, 08:58 
Офлайн
Уважаемый
Уважаемый
Аватар користувача

З нами з: 02 вересня 2010, 13:52
Повідомлень: 3558
Звідки: Днепр
Has thanked: 3117 times
Been thanked: 5406 times
Игорек, а подиум сам забацал? Само собой не фотошоп, но как надпись сделал?
Прошивка как на БоБРрах))

_________________
Моя визитка
Распродажа


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 23 березня 2017, 10:03 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Костя, подиум делал из полистирола. Обклеивал экокожей строчку наносил вручную, подделывая под именитые бренды :D
Надписи, лого из дюраля, подпись - вышивка!
Едине, не має прозорого ковпака на нього, думав колись зроблю. Но зараз, не знаю чи потрыбні вони взагалі ці подіуми. В перспективі , будуть усі вони до купи в одному місці сховищі стояти, і з ціх подіумів будуть зняті що для деяких колись робив. :cry: Хоча якщо був би у мене дім-музей, тоді би залишив :D

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 23 березня 2017, 19:13 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Деякі авто, сприймаються не відразу і закохуєшся в них ні з першого погляду, ось як і з цією моделлю . Скільки не дивився на фото цього прототипу, ніяк не міг зрозуміти: як можно було сотворити, між іншим знатним ателье, якому притаманні доволі цікаві екземпляри, з плавними лініями і м,якими обводами, створити таке неприглядне і дивокувате на вид авто. Но Джузепе Мітіно з дизайн - центру Zagato міркував зі своєї колокольні, і супротив канонам цього ательє, відтворив авто з незграбними кутовими лініями. З однією осособливістью цієї моделі були фасонні щитки які нагадували щитки середньовічного лицаря.Декілька горізонтальних щілин оминають і кут переднього крила, нагадуючи ілюзію фальшрадіаторной грати.Хоча справжній радіатор охолодження знаходився між широким зрізом лініі бамперів . Авто було викрашено у синій металік залон у світлих тонах. Салон до тогож виглядав з розкішью від аскетичних і спартанських попередників і після свого закінчення було представлено у 1971 році во всій своїй красі перед відвідувачами Туринського автосалону. І на мое здивування, це творіння Zagato отримало признання публіки і преси, котра відмітила його незвичайний вид, просторий салон, і надзвичайну аеродинаміку. Мету, яку поставили перед собою творці FERRARI 3Z -покращення аеродінаміки, було досягнено на користь функціоналу і простій по дізаайну конструкції , позбавленой зайвих стилистичних експеріментів. Після Турина, авто відправили у США де Луиджи Кінетті виставив його у своєму салоні. А у 1974 році Кінетті заказав Zagato нову інтерпритацію цього авто. Правда на цей раз як донор, послужила ФЕРРАРІ 330 GT, і це була вже крита версія, но вже без жалюзійних щитків, замість яких були плексигласові і прозорі.

ЗображенняЗображенняЗображення


Про модель:Як то прийшла вона мені на переробку, так як мала масу недоліків як у кольорі( мала червоне забарвлення, а це ще раз підтверджує моє припущення, що мати тільки червоні ФЕРРАРІ не тільки не вірно, а і неприпустимо як у даному індівідуальному випадку) так і хибною геометрією. Виправив недолік з кузовом, модель була размножена і вже ця сама представлена на фото модель, є клоном тієї смоляної моделі. І якщо в тій були травлені обвіси, тих же щитків, решиткі радіатора то тут мені довелося відтворювати це своїми примитивними засобами но надійними і перевіреними часом.....


FERRARI Z3 Spider



ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 17 вересня 2019, 09:56, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 29 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB