Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 03 травня 2024, 01:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Фігурна різка по-моделі
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2017, 19:14 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 02 липня 2010, 12:05
Повідомлень: 160
Звідки: Україна, Днiпро
Has thanked: 1401 times
Been thanked: 180 times
G.Green написав:
Фото -вона, а назва, взагалі не те що ти подумав :D


Та знаю я що це воно таке :wink: "LWB" - це я сам так її назвав. Ну ніби зберегти наліт таємничості :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Фігурна різка по-моделі
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2017, 19:46 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
ERDOGAN написав:
G.Green написав:
Фото -вона, а назва, взагалі не те що ти подумав :D


Та знаю я що це воно таке :wink: "LWB" - це я сам так її назвав. Ну ніби зберегти наліт таємничості :)

Все, пройшов випробування)
Піду з тобою у розвідку :D

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Така бажана і омріяна, Фиорано!
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2017, 20:16 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Іноді, для того щоб поставити собі на полицю те що хотів, потрібно випробування часом. І якщо для багатьох, це лише пошуки на різноманітних сайтах, то для мене це геть інший шлях, зробити, вважати що вона в тебе є, а потім час від часу дивитись і розуміти, що це геть не те що ти очікував в результаті. То що робив колись, не підлягає ніякий критиці, умови були інші, розуміння тих чи інших дрібниць, їх виконання, да і я на все дивився напевно з іншого боку і не був такий вимогливий як зараз. От тоді , коли вона дісталась мені спрощена у виконанні( не європейка чи азіатка) то вирішив відразу відправити її на перефарбовку. Знайшовши фото прототипа, машини яку би я хотів сам мати, переробив, не дивлячись що виконав усе геть не так як потрібно до прототипу. А про виконання, взагалі вже б можно би і помовчати, но я ніколи не скривав і завжди показую все як є. От вона і була такою, але тоді бажаною і як казалось , красивою ... :OO:

ЗображенняЗображенняЗображення



Но як і сказав вище, з кожним разом дивлячись на неї, став розуміти, такого футболу мені не потрібно( як казав колись великий коментатор) і таку модель, на майбутню полицю я не поставлю. Єдиний путь, це виправити цей недорозуміння і спробувати таки виконати її такою, яка вона і повинна бути. І якщо тоді я побоявся зв,язуватись з пластиком, щоб перефарбувати і дах в колір кузова, то зараз, я з деяким опитом цей недолік виправив. А за одне, зробив і салон вірним і дрібниці ,які теж грають не малу роль, виконав на свої вимоги теперішнього часу.Єдине, що я б змінив ці окультні колеса на більш гармоніші Фіорановськи. Але за браком тих, хочаб підправив ці...

Прототип:



ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 28 грудня 2018, 22:47, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Така бажана і омріяна, Фиорано!
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2017, 20:26 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Ну і нарешті, те що я її таки перевтілив. Дуже люблю цей кузов, з плавними лініями і агресивним виглядом, пантера перед стрибком наче. А так, двумістний флагман який замінив 575M Maranello . Сконструйована ательє Пінінфаріна під керівництвом Франка Стефенсона, 599 GTB дебютувала в Женеві в лютому 2006 року і названа на честь Fiorano — тестового треку, який використовує Ferrari.

FERRARI 599 GTB Fiorano



ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 28 грудня 2018, 22:56, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2017, 20:46 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Так от про що ти :) ШИКАРНО вийшло :Bravo: :Bravo: :Bravo: салон, решіточки, колір ну і колеса :D бомба =@ =@ =@

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2017, 21:29 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Классная 599 получилась =@ :Bravo: я сам просто обожаю этот автомобиль и считаю его одним из самых красивых феррари :roll: , поэтому у меня в коллекции красная и голубая панамерики и все таки нашел черную журнальную, хотя и упрощенку. Я вот себя ругаю зато что всю зиму на CK-моделкарс были в распродаже по 5 евро! регулярные! красные панамерики и я не взял еще одну под перекрас в гражданскую версию :( Правда у меня есть еще одна черная журнальная в поигранном состоянии, взял как донора колес-там сильно повреждена крыша и лобовое стекло, но у меня есть мысли - может как нибудь попробовать сделать конверсию типа Аперты или что либо аналогичное.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2017, 21:36 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
streetst написав:
Так от про що ти :) ШИКАРНО вийшло :Bravo: :Bravo: :Bravo: салон, решіточки, колір ну і колеса :D бомба =@ =@ =@


:roll: ........ :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2017, 21:46 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Классная 599 получилась =@ :Bravo: я сам просто обожаю этот автомобиль и считаю его одним из самых красивых феррари :roll: , поэтому у меня в коллекции красная и голубая панамерики и все таки нашел черную журнальную, хотя и упрощенку. Я вот себя ругаю зато что всю зиму на CK-моделкарс были в распродаже по 5 евро! регулярные! красные панамерики и я не взял еще одну под перекрас в гражданскую версию :( Правда у меня есть еще одна черная журнальная в поигранном состоянии, взял как донора колес-там сильно повреждена крыша и лобовое стекло, но у меня есть мысли - может как нибудь попробовать сделать конверсию типа Аперты или что либо аналогичное.


На жаль, панамерик в мене немає, журналка не дісталась( до того ж вона там одна була) а по друге, їх все одно треба доводити до ладу, бо передня оптика .ну зовсім далека від оригиналу.
Доречі, якщо ти купував би собі ще одну красну панамерику, сміг би деміксидом зтерти усі ті пісюльки :D .і вийшла би звичайна червона Фіорано.
Колись прикупив також спрощену і з деформованим дахом, так от із неї як раз і зробив аперту. Але там багато потрібно переробляти від донора, то потрібно зважити всі за і проти, потягнеш чи ні.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Великий і розкішний.
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2017, 22:12 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 23 лютого 2009, 20:46
Повідомлень: 1575
Звідки: Київ
Has thanked: 119 times
Been thanked: 614 times
G.Green написав:
Усіх вітаю!
Сьогодні пропоную до перегляду приємніцю вище показаної білявки FF . Ця машина прийшла на зміну попередниці в зміненому вигляді з більш агресивнішою зовнішністю і в той же час, в більш люксовому варіанті що і подмічено у назві цього авто.
Про модель: За донор на цей раз була взята не журналка як за звичай , а напівіграшка Хот Вілс FF .З формами і розмірами в неї як раз все було гаразд, а ось в іншому, потребувала серйозної переробки до того ж з іншіми пропорціями кузова....


FERRARI GT 4 LUSSO


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


Гарна робота, але, як на мене, борти трохи виглядають різкими,немає плавності ліній. Порівнюючи з фото оригінала це кидається в очі. Можливо фото створює оптичний обман...

_________________
viewtopic.php?f=11&t=5028 - Замовлення з MODELISSIMO CK-Modelcars
МАГАЗИН - https://garage43.com.ua/ - не забудьте зареєструватись і підписатись на новинки
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2017, 22:41 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 669
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3279 times
Been thanked: 1341 times
Стосовно Ferrari 348 - я навіть не уявляв, що таке можна робити з моделями :shock: - неймовірно!!
Дуже цікаво спостерігати за вашими роботами!
А Фіорано вийшла красунею - тут без слів... :good:


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 172 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB