Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 19 квітня 2024, 20:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2020, 18:28 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1111 times
Been thanked: 1352 times
І покраска Бомба - кракелюр :Bravo: :Bravo: :Bravo:

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2020, 23:18 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Я би не здогадався, то му що не бачив цей фільм, перший раз побачив це авто у відео по ссилці на ютуб :unknown: Трошки шкода що цей кіно герой зараз знаходиться у такому жалюгідномустані-потріскана фарба,та облізлий хром-декор :( а може так було і в кіно? мабуть треба подивитися цю кінострічку. По моделі-дійсно бомбезна робота, та чудова вийшла модель =@ :Bravo: :good: вона смоляна, або білий метал?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 лютого 2020, 23:30 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Я би не здогадався, то му що не бачив цей фільм, перший раз побачив це авто у відео по ссилці на ютуб :unknown: Трошки шкода що цей кіно герой зараз знаходиться у такому жалюгідномустані-потріскана фарба,та облізлий хром-декор :( а може так було і в кіно? мабуть треба подивитися цю кінострічку. По моделі-дійсно бомбезна робота, та чудова вийшла модель =@ :Bravo: :good: вона смоляна, або білий метал?


Насмішив з приводу жалюгидного стану. І хром декору , там ніколи не було, да і фарба розтріскана, з самого початку, бо це імітація китайського фарфору. Полистай інфу, її багато в інеті, тоді зрозумієш що й до чого. А фільм дивитись не обов'язково, це ж не классика і не оскароносне кіно, так , казочка на поцінувачів цього жанру. :wink:
Зображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 15 лютого 2020, 11:30 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Так от про що ти казав :shock: :good:

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 15 червня 2020, 13:38 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Вітаю!
Сьогодня мій опус присвячений порівнянням двох моделей авто на один у своему роді, існуючий прототип.
Десять років мого життя було присвячено цій справі. Багато за цей час було зроблено моїми руками мислимого й немислимого, але завжди я намагався бути відвертим як перед собою,так і перед тими хто так чи інакше був пов'язан з моєю діяльністю а також кожним пересічним глядачем , який зайшов на мою сторінку. Можна багато писати що зроблено не так, що б хотілось би виконати краще, а що взагалі не співпадає з дійсністю. Але завжди, це було цікаво як для мене так можливо і для вас. Але все дається в знаки, і можливо чи я поостив, чи перенаситився своєю діяльністю, а можливо і азарт десь подівся, да і стімула немає для продовження всієї цієї "кухні" бо як і писав раніше ні коллекціонером ні збирачем себе не вважаю, да і фанатом ФЕРРАРІ, вибачте я також не є хоча про те що написав на тітульній сторінці, і досі так вважаю. Але в цій справі я ще є, і буду до тих пір, поки не залишиться жодного клієнта.
Але я ухилився від теми, вибачте. Те що хотів порівняти, деякий час на одному сайті вже розбиралось , і я також був сунув свого носа зі своїми "тапками". Але тоді порівняти одне з іншим не було можливості. І ось в нагоді видалась така можливість, з дозволу хозяїна, я і відсняв для порівняння моделі однієї машини, яка була виконана в єдиному екземплярі і не зважаючи на те що вона мала багато власників, колір і основні деталі в неї ніколи не змінювались, тільки регістраційні номери. Це два погляди, мастітої фірми і мого витвору. При всіх порівняннях з прототипом, я не буду давати нічому оцінку, це лише припущення мої що таке можливо, можливо і за не малі грощі. Але в цьому є ще одна , як на мій погляд головна відмінність, що мій витвор, робився виключно для себе і особистого використання, а інший -массовий продукт. Здавалось би повинно було подлягати критиці, як всьому тому що робив я, не мати попиту збуту... Але ж ні, і збут є і попит , і правило відпрацьовує - піпл все з'їси! . Можливо хтось скаже що це просто фантазія яким би могло бути те авто, але у виглядлі універсалу, але ж на дні означено що це "Пантера" ( а саме так і має назву ця машина) значить двоякості бути ніяк не може. Да , свою руку я туди все ж даклав, зробив втрачене бокове обрамлення і додав двірники, щоб хоч ця дрібниця трошки приблизила її до справжньої машини :wink:

Фото прототипу:
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


FERRARI 365 Daytona Shooting Brake 1975 ( G.Green vs BBR)


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 15 червня 2020, 21:05, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 15 червня 2020, 17:07 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
После просмотра фоток ,первая мысль что пришла, так это : Игорь браво, не такой уж и крутой этот ББР. :Bravo:

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 15 червня 2020, 19:46 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Ігоре привіт, а що то за ББР такий дивний ? Я бачив більш близькі до оригіналу, а цей геть :( Радий що знайшов час на фотосет. Моделька чудова :good: Але задумайся над доповненням каталогу тут, а то багато твоїх моделей немає .

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 15 червня 2020, 20:28 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Кожна виглядаэ дуже гарно =@ :good: , але хтось накосячив з масштабом, знаю Ігоре твою скурпульозність до своєї роботи, то гадаю що BBR, тому в загалі здається, що моделі передають як би трошки різні авто :unknown:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 15 червня 2020, 21:08 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Вставив фото прототипу, що б наглядніше було. Але там вади не тільки зовні, салон там взагалі зі звичайної Дайтони, хоча ми бачемо що він суттєво відрізняється від серійної машини. В моїй моделі з цим також все гаразд.
Зображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Чорний принц
ПовідомленняДодано: 08 січня 2021, 16:38 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Вітаю усіх з минулими вже святами! Побажати вам і вашим сім'ям здоров'я і добробуту!
Cьогодні розповідь і перегляд для вас про одну свою колись розпочату і потім закинуту в дальній кут шухляди, переробку. :( Але дотримуючись свого принципу життєвого, модель нарешті добудував і поставив на віртуальну полицю :roll: Багато писати не буду, але коли я для себе пропоную якусь модель, хоча б один представник якоїсь модіфікації, намагаюсь знайти унікальне і в якомусь сенсі , не звичне зроблене для видатної або значимої особи, авто. Ось і з цією першою відсутньої до колєкціі першої серії 250 Кабріолета , обрав авто виготовлене для італійського актора і аристократа, принца Алессандро "Дадо" Русполі . Потрібну інформацію можна прочитати по ссилкі :ТИЦЬ
Модель являється уособленням з виготовленого колись прототипу, відлите Ігорем з Харкова, і вже доопрацьоване з смоляної відливки до відповідного стану. Колеса трохи не відповідні, бо за ними і була запара, так як колеса це являється основним гальмом в переробці деяких рідких екземплярів, а тут гайки не відповідають дійсності. Але зняти і замінити їх не зміг, а зломати не ризикнув :D

Прототип:
ЗображенняЗображенняЗображення

FERRARI 250 GT Cabriolet Series 1 # 0789 GT 1958

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 63 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB