Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 20 квітня 2024, 02:54

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 14 березня 2017, 10:46 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
z_fanat написав:
Вітаю на форумі!!! :)
Дуже гарні роботи. :good:
Феррарі Джона Леннона вийшло дуже класне =@

Щиро дякую за прийом і оцінку моєї праці! :beer:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 14 березня 2017, 12:27 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 178
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
Игорь, а как ведет себя нержавейка по прошествии времени - тускнеет? Я понимаю, что полирование и может даже лак не дадут дойти до такого, но где-то слышал, что отполированная нержавейка со временем начинает тускнеть и терять глянец. Разговор был именно о таких листах, из которых Вы делаете изделия, а не о столовых приборах.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 14 березня 2017, 12:48 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Serggik5 написав:
Игорь, а как ведет себя нержавейка по прошествии времени - тускнеет? Я понимаю, что полирование и может даже лак не дадут дойти до такого, но где-то слышал, что отполированная нержавейка со временем начинает тускнеть и терять глянец. Разговор был именно о таких листах, из которых Вы делаете изделия, а не о столовых приборах.

Зрозуміло що не про столові прибори я вів бесіду. :ROFL:
Вона з однієї сторони полірована, з дугої слегка матова. Лежить на лоджії в шкафу декілька років, поки вигляд свій не змінила. На моїх виробах, також змін зовнішньості :Search: не помітив. :no:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Вінтажні бампера
ПовідомленняДодано: 14 березня 2017, 14:40 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Доречі, хромовані на перший погляд бампера, є не що іним, як вирезаними по шаблону з дюраля заготовки, доведені до ума, також при допомозі гровера, и їм же заполіровні до дзеркального блиску. :roll: Взагалі вінтажні авто, а в данномувипадку, їх моделі, потребують більше уваги до всяких там дрібніць значить і часу ,хоча деякі сучасні моделі, потребували дуже багато часу, щоб вийшло те що задумував і виглядало це пристойно.


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 26 грудня 2018, 21:06, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 14 березня 2017, 14:45 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 178
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
G.Green написав:
Зрозуміло що не про столові прибори я вів бесіду. :ROFL:
Вона з однієї сторони полірована, з дугої слегка матова. Лежить на лоджії в шкафу декілька років, поки вигляд свій не змінила. На моїх виробах, також змін зовнішньості :Search: не помітив. :no:

Дякую!!! :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: "Ferrari Four"
ПовідомленняДодано: 16 березня 2017, 18:18 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Вітаю усіх!
Сьогодні хочу вам запропонувати модель, яку я омріяно чекав, спочатку на донора, потім на перевтілення с тих самих часів, коли вперше побачив відео з цим авто. Неначе білява блискавка, мчала вона засніженними пагорбами і дорогами, роблячі круті повороти разбрасиваючі за собою снігові віяла, і залишая за собою тільки мережево з під своїх колес. От с тіх пір, я і вирішив, що модель цієї машини в мене буде тільки білого кольору.
Про авто: 1-ого березня 2011 р. на Женевському автосалоні було вперше представлено нове, по міркам ФЕРРАРИ, авто бід літерами FF що в перекладі означало "Ferrari Four" тобто чотири місця і чотири провідних колеса. Разробітники з Carrozzeria Pininfarina S.p.A. вибрали для цого авто на теперішній час рідкістний тип кузова Shooting Break що в дослівному перекладі означає "Охотнічий привал". Це основні зовнішні його характеристики, а технічні данні, мене вже не так важливі, тим більш що я і так впевнен, вони як завжді бездоганні. :wink:

ЗображенняЗображення



Про модель: З цією моделлю, суттево нічого особливого не робив. Була тільки задача приблизити авто відповідно до прототипу переколіровавши її з червоної у білу і попрацювати над дрібніцями, як то в оформленні салону, та визволення усіх отворів в які вставив такі вже звичні любимі мною чайні пакетики. :D


FERRARI FF



ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 26 грудня 2018, 21:16, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 16 березня 2017, 18:38 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Красивый хетчбек :D как по мне один из самых странных купе от феррари, но мне то же нравится :good: :Bravo: =@


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 16 березня 2017, 18:50 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Красивый хетчбек :D как по мне один из самых странных купе от феррари, но мне то же нравится :good: :Bravo: =@

Ця ідея, мала свое продовження, а це означає що світ приняв цей вигляд, і він таки дуже пасує цьому авто і як на мене, нічого дивного в ньому не має. :Search:
Є в мене і потужніша її версія, покажу пізніше 8)

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 16 березня 2017, 19:23 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 02 липня 2010, 12:05
Повідомлень: 160
Звідки: Україна, Днiпро
Has thanked: 1401 times
Been thanked: 180 times
О, це ж треба таке - тільки сьогодні виявив те, що "FERRARIрична Рапсодія" оселилася на нашому форумі! :Yahoo!: Дуже гарно! Вітаю! Усі побачать - це буде доволі цікавим. :) І, як то кажуть, підтримуємо відчизняне! :beer: Чекаємо на нові напрацювання! Але і старі ті, яких хтось міг і не бачити, вважаю, будуть доречними тут. :friends:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 16 березня 2017, 20:32 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Grazie Valerio! :beer:
Вирішив, що зараз це доречно, створити тут свою сторінку. А цікаво чи ні іншим, то вже другорядне, у всякому разі, промежуточні процеси , поки що не цікавлять. :roll: Но я все одне, поки що те що вважатиму запотрібним, буду викладати. :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 72 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB