Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 14:48

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 11 березня 2018, 22:14 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
G.Green написав:
kubik написав:
Салон ,конечно,вне обсуждения . =@
Что касается обрамления ,то мнение двоякое. С боковыми всё понятно.А вот переднее и заднее (на белой моделе) изящнее . Но в совокупности, всё смотрится отлично по своим местам.

Так може це не еволюція, а наввпаки - деградація! :sorry:

Нет не деградация ,а больше подходит на индивидуальную кисть мастера. (своё неповторимое исполнение)!

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 12 березня 2018, 00:19 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Очень красиво :Bravo: :good: Игорь поделись секретом технологии изготовления таких вот выпуклых стекол для фар :roll:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 12 березня 2018, 13:15 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
Очень красиво. Особенно Lusso


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 12 березня 2018, 21:57 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Ти навмисно ? В мене Люся лежить під подібну :) Скучив я за твоїми творіннями :good: Ігоре ти ж зрозумій що при теперішній зниженій періодичності оновлення автопарку, декотре задоволення можна отримати від перегляду чогось цікавого, а особливо коли це щось таке кого ні в кого не має, то взагалі =@ Тож тут як кажуть шкурний інтерес :) Ну і за другана порадіти що в нього Є :) Те що авто різні то означає що ти в пошуку, а людина яка вже все в житті знайшла не має більше сенсу в житті тож то дуже добре !!! Гарна обновка :Bravo: :Bravo: :Bravo:
ДОРЕЧІ !!! Те що не підпадає під тему візитки можеш показати в темі ТУТ якщо сумно буде :)

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 березня 2018, 15:22 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
kubik написав:
Нет не деградация ,а больше подходит на индивидуальную кисть мастера. (своё неповторимое исполнение)!

Можливо, можливо....
А взагалі я не тримаю себе у яких ось там рамках виконання того чи іншго елементу, а постійно намагаюсь виконати в тій манері і з тим настроєм, який мені притоманен на той час. Тому і різні техніки виконання одних і тих же елементів :roll:
iwa17 написав:
Очень красиво. Особенно Lusso

Дякую! До того ж вони обидві Луссо :wink:
streetst написав:
Ти навмисно ? В мене Люся лежить під подібну :) Скучив я за твоїми творіннями :good: Ігоре ти ж зрозумій що при теперішній зниженій періодичності оновлення автопарку, декотре задоволення можна отримати від перегляду чогось цікавого, а особливо коли це щось таке кого ні в кого не має, то взагалі =@ Тож тут як кажуть шкурний інтерес :) Ну і за другана порадіти що в нього Є :) Те що авто різні то означає що ти в пошуку, а людина яка вже все в житті знайшла не має більше сенсу в житті тож то дуже добре !!! Гарна обновка :Bravo: :Bravo: :Bravo:
ДОРЕЧІ !!! Те що не підпадає під тему візитки можеш показати в темі ТУТ якщо сумно буде :)

Дякую за теплі слова УСІМ, і тобі особливо, бо ти мій ідейний натхненник як і Юрік С. І хоча я розумію, що таким як ви я николи не стану, але розуміння того як ви виддаєтесь своїй улюбленій справі, надихало мене на різні , часом навіть безглуздні перевтілення! Дякую ще раз! :beer:
Але все це якось дуже слащаво виглядає. Мені здається що ви боїтесь мене знов сказати щось зайве. Не перебарщуйте будь ласка з епітетами, бо я на підсознанії це відчуваю . Краще усіього по трошечку, тоді це буде чесно і справедливо. Ось така я неординарна людина. З цим вже нічого не поробиш :D Моє оточування, вже до цього пристосувалось і сприймає мене таким як є. :pardon:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 13 березня 2018, 16:23 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Очень красиво :Bravo: :good: Игорь поделись секретом технологии изготовления таких вот выпуклых стекол для фар :roll:

Мені здавалось, що я колись показував з чого і за допомогою чого я роблю ці прозорі деталі. Але може я запам,ятував чи мені так здавалось. :roll: Тим не менш, якщо є попит цього питання, чому б і не відкрити ще раз тайну завіси( хоча тайни з цього приводу ніякої нема, як і з іншим тим що я роблю) і показати за допомогою чого і чим я відтворюю ці прозорі елементи мого апгрейду....

ЗображенняЗображення


І ковпаки, це здаються мілкою дрібницею в порівнянні з тим, які важкі іноді потребувались прозорі деталі, даби усе відбулося як тому потрібно...

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 17 січня 2019, 23:49, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 березня 2018, 20:48 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1107 times
Been thanked: 1352 times
BRAVO :Bravo:

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 березня 2018, 20:53 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Дякую :beer: Зрозумів, тільки щє цікавить що це за коробок який я так розумію йде на "запчастини"?, і які щє варіанти прозорого пластику можно вікористовувати?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 березня 2018, 21:09 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Дякую :beer: Зрозумів, тільки щє цікавить що це за коробок який я так розумію йде на "запчастини"?, і які щє варіанти прозорого пластику можно вікористовувати?

Коробка від кіта від ЙОУ. Це як приклад, а так люба ПВХ плівка або вироби з неї. Вони бувають різної товщини, і тому кожен раз потрібно пристосовуватись, бо не кожна піде на те, що тобі наприклад нужно в данний час. Є ще нова плівка А4 формату. Придбати можна в канцелярських магазинах( правда мені жінка з роботи її приносила). :roll:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 березня 2018, 22:05 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
G.Green написав:
Дякую за теплі слова УСІМ, і тобі особливо, бо ти мій ідейний натхненник як і Юрік С. І хоча я розумію, що таким як ви я николи не стану, але розуміння того як ви виддаєтесь своїй улюбленій справі, надихало мене на різні , часом навіть безглуздні перевтілення! Дякую ще раз! :beer:
Але все це якось дуже слащаво виглядає. Мені здається що ви боїтесь мене знов сказати щось зайве. Не перебарщуйте будь ласка з епітетами, бо я на підсознанії це відчуваю . Краще усіього по трошечку, тоді це буде чесно і справедливо. Ось така я неординарна людина. З цим вже нічого не поробиш :D Моє оточування, вже до цього пристосувалось і сприймає мене таким як є. :pardon:

Ігоре та який з мене натхненник як я то роз'їзди то ремонти і ні на що толком часу не вистачає :pardon: Ось намагаюсь осісти та щось невпевнено якось, там побачим... А от твоя манера додавання лоску дрібницями вельми цікава і вимагає не аби якого інтузиазму. Про "недоліки" тут не все так однозначно. Розумієш, коли модель являє собой не тільки модель а й рукавички, сумки і таке різне то тут вже навіть не знаю ??? міні діорама чи якось так, а то вже трохи інша справа - Я художник я так бачу :) А найголовніше то те що я впевнений ти б зміг НАБАГАТО краще та для цього потрібні не аби які фінансові вливання в інструменти та матеріали, а оскільки в тебе достатньо інших місць куди можна приткнути грошенята і моделі там не на першому місці то для такого собі хендмейду з підручних матеріалів в моднявому стилі DIY ти твориш доволі таки особливий продукт зі своєю нішею поціновувачив. Всім не догодиш то однозначно, але ж деяких і це влаштовує :)
Оце рамка в моделі за 164 євро
Зображення
тут рамки тоненькі але то 18 масштаб за 260 євро .... але форма кузова і відсутність дрібничок просто вбиває
ЗображенняЗображення
Декотрі й таке не соромляться випускати тож :unknown:
Зображення
А тепер опа ОПА
Зображення
Тож тут про критику не знаю ??? Якщо людина хоче якусь конкретну модель будь за все то бере собі і Топ Модел або якусь подібну ХЗШ і дуже радіє, але по факту воно Г але власника влаштовує і то головне, В твоєму випадку в більшості моделі для себе і тебе влаштовуть і то ГОЛОВНЕ ! Людина яка може зробити щось собі те що буде приносити їй задоволення (я про естетичне і т.ін. ящо що :) )більш позитивна і самодостатня, а це досить важлива риса яка може в потрібний час ізолювати від негативних факторів і тим самим допомогти власнику. Щось я забагато розписався :) крапка ......

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 24 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB