Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 29 березня 2024, 16:22

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2017, 14:42 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2017, 22:55
Повідомлень: 171
Звідки: Беларусь.Молодечно
Has thanked: 249 times
Been thanked: 1320 times
Игорь - :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Я даже и не знал о этой версии, теперь порою нет и поподробнее с ней познакомлюсь. КЛАСС - МОЛОДЕЦ! А за вид за радиаторной решёткой отдельное СПАСИБО - смотрится как живая спереди.

_________________
Итальянец в душе и Беларус в сердце Александр Вертинский.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 03 жовтня 2017, 19:52 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
zmey2218 написав:
Игорь - :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Я даже и не знал о этой версии, теперь порою нет и поподробнее с ней познакомлюсь. КЛАСС - МОЛОДЕЦ! А за вид за радиаторной решёткой отдельное СПАСИБО - смотрится как живая спереди.


Усе знати неможливо, тим більш авто того часу. Але це, дуже примітне і до того ж ще кінозірка :wink:
А за радіаторними решітками майже в усіх моїх моделях щось є, хоча на фото це не дуже іноді і видно.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: ZAGATO від Спада
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2017, 11:44 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Усіх прихильників і не дуже моєї візитки вітаю! :beer:
Сьогодні поведу річ о концепті до якого приклав руку сам маестро Ерколе Спада котрий у 1992 році повернувся до ательє. В той же час, керівництво на початку 90-их очолив Андреа Загато який був третім у дінастії визначних кузовників. І як раз першою роботою під його керівництвом була модель Ferrari Zagato FZ 93 Spada.Цим своїм проєктом Міланська дізайн-студія намагалась визначити шляхи розвитку дизайну автомобілей Grand Turismo і помітити свій напрямок в цій сфері. І їй таки це вдалося, виконаний на концепт-карі капот в стилистиці авто Формули- 1 вона задовго до дебюта таких грантів як F 50, ENZO, MacLaren -Mersedes і т.і визначила якими бути у стилістичному вигляді сучасні суперкари.
За базу була узята рестайлінгова модель FERRARI 512 TR котра оснащена була мдернізованим двигуном Тіро F 113D 040. І так як він відповідав тоді сучасним вимогам, його не змінювали, навіть і цілі такої не мали, а от обриси кузова, були навіяні від тематиці як я і казав ,Формули -1. Ерколе Спада переробив усі навесні панелі кузова оглядаючись на свій особистий смак і течію тодішній автомобільній моді. Усі панелі були виготовлені з углеволокна, а основним посилом на формульну тему був виконан капот і носова частина кузова з інтегрованим воздухозабірником у стилі NASA,нашедший піздніше своє відображення у ексклюзивних купе Ferrari 512M FX побудованих для султана Брунея. Також авто набуло характерну рису від Загато це подвійний дах.Також модернізації підвергся і салон авто ,у якому був використан алюміній і алькантара.
У 1993 році воно було представлено на Женевському автосалоні став на деякий час магнітом стенда кузовного ательє Zagato.
У 1994 році, концепція цього авто була змінена на більш сучасну версію. Зникла двокольорова градація кузова, і ще деякі дрібниці набули іншого вигляду. Після усіх маніпуляцій, авто змінило назву на Ferrari ES1 і в такому вигляді воно існую і понині .....

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення




Модель відображає першу версію, як на мене більш привабливу і відповідаючу за історичну подію.
Модель була кимсь зібрана з киту від АВС Бріанза, але той хто її збирав, напевно робив це м,яко кажучі без любові і поваги до цього бренду і машини відповідно, одним словом -рукожопий) :D Я взагалі час від часу запитую тих хто мені висилає ось таки моделі: а скільки вони вам коштували, якщо ви їх купуєте, витрачаєте на різні пересилки, які також не дешеві, потім віддаєте мені на переробку? І у відповідь, навіть через телефонну мережу, я бачу посмішку на обличчі опонента і пространствений не усереднений погляд :D І так як мої запити залишаються без відповіді, то я ввжаю їх якимись мазохистами своїх гаманців. :pardon: Але , я можливо не зовсім розуміюсь на цьому, бо на торгівельні площадки я не ходок, і що і де в ексклюзіві, також не знаю. Хоча черпаючи інформацію на цю машину, натовкнувся на одну продажну мережу, де схожа модель коштувала 230 евриків, а на ще одному аШ вже 240. Так що може я і помиляюсь у своїх припущеннях і вони такі хибні :crazy: Хоча, як би я робив по таким цінам, можливо вже міг би на Каліфорнію справжню назбирати :lol:
Але тим не менш, модель я привів як на мій погляд до оригиналу. Щось пришлось підправить, щось добавить ? щось змінити від того що було в киті і підсумок виставляю на ваш розгляд ....


FERRARI ZAGATO FZ 93 SPADA



ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 12 січня 2019, 19:14, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2017, 12:10 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1107 times
Been thanked: 1352 times
Чудесна модель. :good: Раніше ніколи такої не бачив :shock: ні в реальних авто нні в модельному світі (можливо тому що я не пилкий прихильник марки). А робота як завжди на висоті. :Bravo: :Bravo: :good:

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2017, 12:38 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
richmerlin написав:
Чудесна модель. :good: Раніше ніколи такої не бачив :shock: ні в реальних авто нні в модельному світі (можливо тому що я не пилкий прихильник марки). А робота як завжди на висоті. :Bravo: :Bravo: :good:


Дякую!
Ну це зовсім не важливо бути прихильником, щоб відчути те, що є беззаперечним 8) :D
Взагалі, колись і я не був не то що прихильником а і прибічником цього бренду. Але все в житті змінюється, і наші уподобання і погляди також. Але коли я поглиблювався все глибше і глибше в світ FERRARI я все отчотливіше став розуміти, їм нема подібних. Те різноманіття кузовів і ательє що на своєму 70 ти річному шляху пройшов цей шляхетний кінь , від початку і до нині , не має жоден бренд у світі, хочби хто що не казав. Але я і не фанат, бо фанатізм я не приємлю в ніякому вигляді і ні до чого. Для мене це легкий вид психичного відхилення від норми якщо хочеш. До всього потрібно відноситись з умом , стриманістю і терплячістю, тоді це буде доставляти задоволення не тільки тобі, а і для оточуючих і навіть люблячих тобою, людей. :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2017, 19:58 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1107 times
Been thanked: 1352 times
G.Green написав:
Те різноманіття кузовів і ательє що на своєму 70 ти річному шляху пройшов цей шляхетний кінь , від початку і до нині , не має жоден бренд у світі, хочби хто що не казав. :wink:


З цим мені важко погодитсь чи заперечити не дуже глибоко я занурювався в історію автобудування (тому беру на віру), але для душі мені ближчі американські течії мускулкари, ретроди, драгстери. :evil: Але задоволення для ока можна знайти у всіх стилях авто і спорт та суперкари тому не вийняток, особливо коли бачиш авто (модель) яке пройшло через руки майстра і взяло частинку його поглядів, настрою, душі...

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2017, 20:55 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Ну серед американців .в мене також є улюбленець - це Корвет! Колись хотів увєковєчити (не знаю як висловити на український ) :unknown: усі серії, хоча б стисло але лаконічно. Але тепер навіть і не знаю, а потрібно це мені, і чи знайдеться цьому місце для огляду, бо розміри вони мають таки, а їх на жаль не має.
:cry:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2017, 21:01 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
Отличная модель.
Очень понравились задние фонари.
Понравились зеркала.
Задние колёса поставь шире.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2017, 21:13 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
iwa17 написав:
Отличная модель.
Очень понравились задние фонари.
Понравились зеркала.
Задние колёса поставь шире.

Дякую!
Роздвигав вже , вставляючи нову ось, бо те що було , було як на трамваї. :D
Ладно, подивлюсь, може ще роздвину, якщо буде місце. бо смола. сам розумієш, не дайкаст, має товщий шар тіла. Хоча я завжди гровером вибираю на скільки це можливо.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 05 жовтня 2017, 21:17 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Очень интересный прототип и модель =@ :Bravo: жаль нет фото перед доработкой. Ты её перекрашивал? Думаю если бы не пришлось переделывать чью то работу, то с нуля у тебя вышло бы круче. Думаю в живую это не заметно, но макро делает свое дело, мне показалось, что кожух двигателя немного грубовато обработан, черные обводы кузова грубовато покрашены, очень похоже на кисть и густую краску с пылинками.


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB