Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 17:44

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Весна надихає....
ПовідомленняДодано: 06 березня 2019, 19:39 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
...І наступає вже на п'ятки , від чого стає так приємно і так радісно. І під враженням сьогодняшньої погоди, лягли на бумагу таки строки....

Вже так помітне те тепло
Що так повільно, поступово ,
Дає нам змогу знов і знов
Відчути магію природи.
Коли з просторів забудтя,
І з незкінченного полону...
Розтануть наші сонні душі,
І запреторені серця.
Тоді дамо ми їм відраду,
І доженемо все з повна.
Що так колись ми не збагнули
Що є і іншая пора.
Яка нас просто окриляє
І надихає на дива,
На світлу мить, на добру спогадь,
На те що вічне майбуття.


П.С. І так як форум не лінгвістичний а модельний, трішечки дейчого з за лаштунків.... 8)

Зображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 09 березня 2019, 21:00 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
весна прийшла разом з римами
Ігоре дивись не закинь з машинами :D

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 10 березня 2019, 09:47 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
streetst написав:
весна прийшла разом з римами
Ігоре дивись не закинь з машинами :D

Ні, весна приходе незалежно від рим, як до речі і рими незалежно від весни приходять :D
На рахунок машин, поки що міцно спи, дорогий друже. Поки я не відчую шостим чуттям, що без цього я можу обходитись, я це вмить кину. Поки що я цього не відчуваю :roll: :D Навпаки, багато чого ще намічено унікального і не повторного, був би тільки вільний час і здоровя не підводило.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 10 березня 2019, 13:50 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
G.Green написав:
streetst написав:
весна прийшла разом з римами
Ігоре дивись не закинь з машинами :D

Ні, весна приходе незалежно від рим, як до речі і рими незалежно від весни приходять :D
На рахунок машин, поки що міцно спи, дорогий друже. Поки я не відчую шостим чуттям, що без цього я можу обходитись, я це вмить кину. Поки що я цього не відчуваю :roll: :D Навпаки, багато чого ще намічено унікального і не повторного, був би тільки вільний час і здоровя не підводило.
Тоді здоров'я тобі.
Стосовно вільного часу нічого бажати не буду...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 10 березня 2019, 17:34 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
iwa17 написав:
Тоді здоров'я тобі.
Стосовно вільного часу нічого бажати не буду...

Щиро дякую за побажання)
На рахунок вільного часу, можу лише сказати одне: -його стільки, скільки я на максімумі можу собі дозволити цім займатись. Бо тепер потрібно і другому хоббі ( якщо можна так сказати) також приделяти увагу. Але як би там не було, а ексклюзиви я вам таки гарантую можливо навіть і в найбижчий час. 8) :D

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Перша 400-та
ПовідомленняДодано: 17 березня 2019, 18:14 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Серію FERRARI tipo 400 Superamerica початку 60-их можна по праву вважати верхівкою модельного ряду кампаніі Енцо Феррарі а основну його лінійку , модель Coupe Aerodinamico одним з найелегантнішіх автомобілів Grand Turismo. Але як це на жаль буває, старт серії розпочався зовсім з іншого авто , геть протилежного з дизайну автомобіля. (Цитата з книги Ю. Самойліка :wink: ).
Перший 400-ий був представлений публіці на Туринському автосалоні у 1959 році і був черговим заказом для тогдашнього президенту FIAT Джані Аньєллі Енцо Феррарі у кузовному ательє Pininfarina. Кузов вийшов не схожий на звичних і елєгантних Aerodinamico як і зазначив вище, навіть і для улюбленця важкого заокеанського стилю Аньєлі. Перший прототип здавався грубим і важким на вигляд, одна виступаюча в перед решітка що тільки коштувала і підкеслювало її ще й розірваний передній бампер, що надавало переду авто не звичного вигляду. Авто переробили, і бампер зробили цільним, зробивши візуальний обман більш сприйнятний і не такий важкий для ока критиків :D ( хоча це лише моя думка щоб виправдати ту переробку з першого на другій варіант :roll: ). Але як на мене, нічого в ньому не було такого жахливого, не схожого на лінійку так, але не критичного і тим більш не сприйнятного. Як би там що не було, але Аньєлі авто з другої спроби прийняв, і навій їздив на ньому деякий час верніше до 1962 року. Потім авто продав актрисі Анітє Екберг і щоб ви думали, заказав авто від Maseratti тієїж стилістики але з меньш агресивним виглядом, і що це як не визнання таки того що це авто дуже приємне і гармонічне ... :)

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

А це вже той самий Мазератті 5000 GT на який змінив Аньєлі свій ФЕРРАРІ 400 SA . Дуже відрізняється? :D

ЗображенняЗображенняЗображення

Ну і нарешті моя подєлочка на сьогодняшню тему...

FERRARI 400 SA Coupe Speciale # 1517 SA



ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 17 березня 2019, 19:08 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Дуже гарно вийшло =@ :Bravo: :good: як би не казав що з верху феррари, а знизу мазератті, то я би вирішив що це взагалі одне авто, ну трошки модіфіковане (повітрязабірником на капоті, та молдингом :D ) А як ти зробив таку рещітку радіатору?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 17 березня 2019, 21:42 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Робив як і завжди всі інші, зпаював) Але все що виходило, було перебільшено до масштабу. І хоча я розумію, що деякі фєнєчкі можливі у цьому масштабі бути трохи збільшеними, але в цьму випадку було геть не спринятно мною. Прийшлось таки змиритись, і зрадити свойому підходу до переробок як таковому, і поставити травленку. Вона хоча і не така всеж, але більш підходе до цієї машини.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 17 березня 2019, 23:56 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Ігоре пора починати самому робити травльонку, щоб не порушувати свої принципи, жарт :D Але як говориться в кожному жарті є частина жарту :pardon:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 18 березня 2019, 01:37 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Ігоре пора починати самому робити травльонку, щоб не порушувати свої принципи, жарт :D Але як говориться в кожному жарті є частина жарту :pardon:

Якщо це був би інший , кому б були адресовані ці слова побажання, він неодмінно би погодився і навіть можливо і скористувався твоєю порадою, але в моєму випадку це геть інша історія. Я не бажаю щось змінювати в цьому напрямку, інакше я зраджу тому що роблю. А роблю я це не заради грошей, якойсь слави чи визнання, а просто тому що в цьому я і бачу себе і подєлкі мої хоч і архаічні але притоманні лише тільки мені ідругої такої в цілому світі не знайдеш. :D Це справжній хенд мейд (не притягнутий за вуха як наприклад МейКап ) а в чистому вигляді с початку і до кінця з усіма фєнічками і мулєчками. :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 28 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB