Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 26 квітня 2024, 22:41

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 20 травня 2017, 19:46 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Александр добро пожаловать на форум :friends:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 20 травня 2017, 20:26 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 02 липня 2010, 12:05
Повідомлень: 160
Звідки: Україна, Днiпро
Has thanked: 1401 times
Been thanked: 180 times
Аляксандр, вітаю на нашым форуме! Я з цікавасцю назіраю за Вашымі працамі. Такія людзі нам патрэбныя! :beer:

Прошу прощения, но написал я это с помощью Googel-переводчика :sorry: Хотя читать на белорусском - это без проблем. И надеюсь, что Игорь не сильно рассердится за мой небольшой флуд в его визитке :friends:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 20 травня 2017, 20:41 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Отакої Ігоре :shock: знаючи твою "любов" до спорт прототипів дещо неочікуванно :) і гарно :good: але то все дрібниці, я закохався у КАПОТ !!! :D і всі ті цяцьки що на ньому .... Потрібно буде якось тобі сво GTO на капототерапію відправити 8)

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Інтер Туринг 166 / 015s
ПовідомленняДодано: 24 травня 2017, 10:37 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Вітаю відвідувачів цієї тематичної візитки!
Сьогодні покажу одну з передбачуваних шести моделей у моєму виконанні рідкісної машинки якої цю у якому разі ніхто і ніколи не виробляв. Якщо буде попит( а ціна буде таки не дуже для багатьох гуманна) буду робити в майбутньому з деякими моделями що буду розробляти і підготовлювати для дрібного тірожированія тих рідких машин, які ще не були у виробництві а якщо і були то їх днем з вогнем не знайдеш . :crazy:
Про прототип:
Про цю лінійку Тиро166, писати можна багато, бо різноманіття цих машин вражає як ательє що їх виробляло так і несхожістю кожної з них навіть від того ж Турінг що я і намітив виконати в кількості шести екземплярів. Одна, та що пропоную до перегляду сьогодні копіює кузов 015s . І навіть цей кузов з цім номером шасі мав різне оформлення і навіть колір, в різні роки свого існування .Взагалі то це була золота епоха польота думки як дизайнерів , інженерів так і митців, які творили не програмами закладеними в бездушні апарати, а волею розчерка олівця і великої мрії. :roll: Ось і виглядають вони такими душевними і навіть порою наівними.
Мені було запропоновано фото виконати її у цьому вигляді, спортивному, з доданим лючком бензобаку і ременями на капоті. Виглядає як на мене по спортивному, але стримано і вишукано...



Про модель:
Як і писав вище, модель одна з шести передбачуваних мною моделей, з номером шасі 015s . Наступні будуть трохи інші у кількості трьох одиниць у боксах ( з підставкою ще не вирішив у якому вигляді і можливо з підписом того хто її виробляв 8) :D ) і з номером шасі 017s. Моделі є повним Хенд Мейдом у повному розумінні цього вислову, так як від початку до маленької дрібниці виконані ручними засобами. Приоритет це чи ні, це кожен вирішує для себе. Я вважаю це все ж таки приорітетом, так як усі ці фенечки і мулєчки :D мають об,ем на відміну того ж ББР, де навіть потрібні об,емні ручки мають плаский вид. Так що кому до вподоби, це вже справа кожного.
P.S. Спробував відсняти у природньому середовищі бо у штучному в мене ніяк в останній час не виходить :%) Так як по живіше буде, як на мене.

ЗображенняЗображення



FERRARI 166 Inter Turing # 015 s

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення[/quote]

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 01 травня 2021, 20:34, всього редагувалось 4 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 травня 2017, 12:24 
Офлайн
Уважаемый
Уважаемый
Аватар користувача

З нами з: 02 вересня 2010, 13:52
Повідомлень: 3558
Звідки: Днепр
Has thanked: 3117 times
Been thanked: 5406 times
Игорь, во первых на ББР не гони, а то в угол поставлю))
Во вторых вопрос - а кто, точнее что) донором был? Реально понравилась расшивка...

_________________
Моя визитка
Распродажа


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 травня 2017, 13:28 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
cool6691 написав:
Игорь, во первых на ББР не гони, а то в угол поставлю))
Во вторых вопрос - а кто, точнее что) донором был? Реально понравилась расшивка...

Ой напугав)) Я у кутку і на солі стояв, і на квасолі :D Усе пам,ятаю, начебто це було учора :roll: тому сам ніколи таке не робив
:wink:
А ти що, тайний їх агент, чи адепт? Що є у них то є, зайвого я нічого не кажу, тільки правду-матіньку, положа руку на Біблію а другу на серце :D
А донор то я вже показував, розпанахана Альфа))

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 травня 2017, 13:42 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Ну так щоб без матюків то я в ШОЦІ :) А буду вдома напишу більш детально, бо зара одні емоції .

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 травня 2017, 13:44 
Офлайн
Уважаемый
Уважаемый
Аватар користувача

З нами з: 02 вересня 2010, 13:52
Повідомлень: 3558
Звідки: Днепр
Has thanked: 3117 times
Been thanked: 5406 times
Я не их агент, а скорее всего таки адепт) И у бобров всё прекрасно. Спорить даже не пытайся) Ибо мы с тобой в одном городе живём...))

_________________
Моя визитка
Распродажа


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 травня 2017, 14:02 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
cool6691 написав:
Я не их агент, а скорее всего таки адепт) И у бобров всё прекрасно. Спорить даже не пытайся) Ибо мы с тобой в одном городе живём...))

Райони різні) :D
Ні, ти мене на їхню сторону не перетягнеш. Але я також поважаю їх вироби, але так ціла індустрія, мені наврядше по силах буде з ними тягатись. А ось об,ємні ручки їм би не завадило опанувати і пристосувати до своїх детіщь :P да і прозорі ковпаки олдтаймерівських машин навіть у 18 му масштабі, мене просто обезкуражує :OO:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 травня 2017, 14:26 
Офлайн
Уважаемый
Уважаемый
Аватар користувача

З нами з: 02 вересня 2010, 13:52
Повідомлень: 3558
Звідки: Днепр
Has thanked: 3117 times
Been thanked: 5406 times
Я сейчас со смарта пишу, дай мне время добраться домой и я тебе покажу фотки травленных ручек сделанных ББР для самой красивой в мире машины, то есть для 250-й. То что она лучшая - надеюсь спорить не будешь)

_________________
Моя визитка
Распродажа


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 94 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB