Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 12:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 17 липня 2017, 19:43 
Офлайн
Уважаемый
Уважаемый
Аватар користувача

З нами з: 02 вересня 2010, 13:52
Повідомлень: 3558
Звідки: Днепр
Has thanked: 3117 times
Been thanked: 5406 times
G.Green написав:
Що таке дублюєш?

да не надо ничего дублировать)
просто тыцяешь на кнопочку "цитата" под каждым требуемым тебе сообщением, они по очереди все отобразятся, а потом в ответе влазишь между ними и отвечаешь на каждую цитату соответственно...
G.Green написав:
Пустими не зробиш, так як напише що повідомлення замале :twisted:

так вместо пустого места пропиши DEL и сразу всем понятно будет, что ты удалил свое сообщение,
некоторые ставят или смайлики, или палочки всякие рисуют)
ну а потом уже обратись к модерам, что-бы удалили эти твои сообщения, клятвенно пообещав, что ты больше так не будешь))

_________________
Моя визитка
Распродажа


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 17 липня 2017, 19:56 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
cool6691 написав:
да не надо ничего дублировать)
просто тыцяешь на кнопочку "цитата" под каждым требуемым тебе сообщением, они по очереди все отобразятся, а потом в ответе влазишь между ними и отвечаешь на каждую цитату соответственно...

Як так?! Коли я жму на "цитата" воно автоматично відкриває розгортане повідомлення де пишеш відповідь. Якщо жмеш у другого в його пості на "цитата" також спливає нове повідомлення, і як оце все об,еднати?

cool6691 написав:
....... клятвенно пообещав, что ты больше так не будешь))


Знов на крові клястись :D

Ладно .залишим це у спокої. Я дуже архаїчен у цьому плані, мені проще машинку запіляти ніж цю науку засвоїти :%)

ПиСи: От на сайті майстрів, усе з цим гаразда проще, і не тільки у цьому :roll:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 17 липня 2017, 20:11 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
cool6691 написав:
да не надо ничего дублировать)
просто тыцяешь на кнопочку "цитата" под каждым требуемым тебе сообщением, они по очереди все отобразятся, а потом в ответе влазишь между ними и отвечаешь на каждую цитату соответственно...

G.Green написав:
Як так?! Коли я жму на "цитата" воно автоматично відкриває розгортане повідомлення де пишеш відповідь. Якщо жмеш у другого в його пості на "цитата" також спливає нове повідомлення, і як оце все об,еднати?

В каждом сообщении есть две кнопки ЦИТАТА: одна под аватаркой - цитирует выделенный фрагмент

вторая (справа снизу под текстом) - цитирует все сообщение.

Во втором варианте:
Если прокрутить вниз редактируемую тобой цитату, ты увидишь все остальные сообщения этой страницы.

Ты можешь нажимать кнопочку ЦИТАТА снизу справа каждого сообщения и оно будет добавляться в текст твоего.


Ты же понимаешь структуру цитаты:

они начинаются с структуры: (quote="G.Green"]
заканчиваются: (/quote]


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 17 липня 2017, 20:22 
Офлайн
Уважаемый
Уважаемый
Аватар користувача

З нами з: 02 вересня 2010, 13:52
Повідомлень: 3558
Звідки: Днепр
Has thanked: 3117 times
Been thanked: 5406 times
G.Green написав:
cool6691 написав:
Як так?! Коли я жму на "цитата" воно автоматично відкриває розгортане повідомлення де пишеш відповідь. Якщо жмеш у другого в його пості на "цитата" також спливає нове повідомлення, і як оце все об,еднати?
проще паренной репы)
жмешь на "цитату", оно открывает сообщение

Зображення

а ты там-же спускаешься просто ниже, где в окошке будут видны все более ранние сообщения, в них присутствует кнопочка "цитата"

Зображення

_________________
Моя визитка
Распродажа


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 17 липня 2017, 20:35 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
cool6691 написав:
а ты там-же спускаешься просто ниже, где в окошке будут видны все более ранние сообщения, в них присутствует кнопочка "цитата"


Нарешті, :Yahoo!: і до жирафа дійшло, коли на пальцях вже показав :D

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 18 липня 2017, 22:12 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 09 січня 2013, 00:09
Повідомлень: 1273
Звідки: Луганськ, Україна
Has thanked: 650 times
Been thanked: 807 times
Пiдбiрочка цiкавих нетипових Феррарi:
https://www.pinterest.com/olivierguin/og-ferrari/


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Найшвидка...
ПовідомленняДодано: 23 липня 2017, 22:36 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
.....А ще можна сказати, найроскішна, найелегантніша, найпотужна, і ще багато най -най -най :D

Щиро вітаю усіх панове!
Сьогодні хочу повести річ про омріяну колись в думаках моделлю , після того як узнав про прототипи цієї машини, і дуже врізалась вона в пам,ять якоюсь непідробною ,справжньою мрією, але це трохи піздніше. Спочатку мені хотілось розповісти про сам прототип .
Поява цієї машини на Женевському автосалоні справила ні аби який фурор. І це було не даремно, бо це була справжня потужна "бомба" проти таких мастітих виробників навіть как "Ролс Ройс" бо по всім параметрам вона не могла зрівнятися з цією потужною красунею. Взагалі було випущено 37-ім шасі . з котрих 25 були першої серіі 24 з яких доречі відрізнялись від виставочного зразка , і не мали виштамповки на капоті і задні фари були виконані в іншій стилістичній формі . Наступні машини другої серії у кількості 12 -ти одиниць , також мали відмінності від попередниць , так як мали вже на 4-ох ступеневу коробку передач а 5-ти ступеневу і зовнішні їх можна було відрізнити по боковим зябрам - три великі отвори замість одинадцяти . Інтер,єр ціх машин був надзвичайно вишуканим і дорогим, під вимоги кожного клієнта і кожна була неповторна. В оздоблюванні використовувалась королівська кожа Connolli , деревина тіку, хром і настил з арабських килимів. З цією моделлю Феррарі знов відступив від традиціі і цифра 500 означала округлений об,єм двигуна а не одного ціліндру як це було за звичай. І назва Superfast також з,явилась у останню мить замість традиційної назви Superamerica. Як я і писав вже вище, мало який авто міг змагатися на рівні як в коштовності так і динаміці і комфорту . Тому доречно йому і було надано прізвище - Ferrari Royale і осіли усі ці автомобілі в гаражах королівських сімей Європи і Азіі а також серед безумно баХатих промисловців і зірок шоу-бізнесу. Подібні машини мали за честь мати голландський принц Бернар, шах Ірана Мохамед Реза Пахлеви, хан Аги, принц Карім, Пітер Селерс ( придбав останне авто першого покоління з правим рулем), Ронні Хоар, мультимілліонер Гюнтер Закс і т.і.




ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 07 січня 2019, 14:01, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Найшвидка Aгі Хана
ПовідомленняДодано: 24 липня 2017, 00:18 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Продовжуючи тему присвячену 500 -ої Найшвидкої ( а іменно так і перекладається з Італійського ця машина) перейду до самого прототипу і відповідно до моделі, яку робив осмислено і навіть довго, по тім міркам що я відвожу на виготовлення моделі. А це значить що це було не так, щоб клюнув півень у одне місце і пішла жара аж дим стовбом :D Все було поступово, і навіть координально зміненим курсом від початкового варіанту.
Як я і писав вище, мріял про неї з тих самих пір як побачив прототип. І вже тоді, я запремітив з якої журналки буде легше її зробити, і ось коли я знайшов донор, приступивши до апгрейду, я розгубився у своїх уподобаннях. То мені подобалась одне шасі, і мріяв зробити його, то через деякий час інше, потім трете, четверте..... Потім сказав стоп! Бо так можна здуріти або з глузду з,їхати на почві вибору омріяної моделі. І вирішив таки зробити машину принца Бернарда, до того ж вона ще є Спеціалізована і найбільш відрізняється від своїх сестриць. А там думаю може ще і діарамку забабехаю да з самим принцем біля машини і пішло поїхало. Але на якомусь етапі, мені це набридло до нестями , і я усе переіначів, бо зрозумів .що у такому вигляді вона то мені і не потрібна. І побачивши в черговий раз в інеті фото прототипів, побачив те, що мені було більш до вподоби і на чому нарешті можна поставити крапку у пошуках вподобань.
А зупинався я на машині Prince Sadruddin Aga Khan яке було 12-им за обліком і з номером шасі 6049SA і навіть не в тому першому вигляді який вона мала, а вже отреставровану і перефарбовану. Побудований у 1965 році у кольорі Grigio Argento (сріблясто -сірий) з чорною оббивкою у салоні, призначалось у використанні у Швейцаріі з лівим рулем доставлений у його дім де і залишався у його використанні до 1970 року. Далі вона попала до рук Фреді Манджина мешканцю Франціі. І аж у 1982 році вона потрапила до рук Пьєра Бардіона власника гоночного треку Mas du Clos у Франціі для своєї розшірюющєйся конюшні . Зареєстрований у Франціі как 500 КС 23 елегантний Феррарі був нагороджен емблемами Mas du Clos якими Бардинон любив роміщати на своїх улюблених машинах. Наступний власник не дивлячись на непоганий стан машини , вирішив її таки реставрувати .І після двох років реставраціі машина набула нинєшнього вигляду у темно -синьому кольорі з червоним кожаним салоном. І більш всього, мені сподобались валізи, які були розташовані замісць задніх седінь . Я дуже люблю такі дрібниці .і навіть про те що їх відразу і не помітиш. а тільки потрібно роздивитись у бокове вікно, я все одно роблю подібні речі. Бо навіть те що я знаю що вони там є, вони гріють мені душу .
Спочатку ця машина мала сріблястий колір, але сріблястих вже в мене багато, і до того ж цю машину я бачив у якомусь благородному якщо можна так сказати кольорі, і благо, вона його мала. Дуже гарне поєднання кольорів як кузова так і салону, що більше придає багатого вигляду і особливого шарму у вигляді валіз.....

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення




Ну і нарешті .така омріяна і довгоочікувана модель. Вона була вже зроблена ще на прикінці зими, але з колесами була проблема, ніякі не підходили , що я тільки не ставив і за одних колес, поганився увесь вигляд моделі. Тому я пішов координальним засобом, збудувавши в ручну одну майстер модель, мені відлили їх з смоли і навіть покришки, але на вигляд це не як не позначається і на полиці вони будуть такими як і всі інші покришки....

FERRARI 500 Superfast #6049 SA


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


П.С Є одна відмінність від оригиналу. але що поробиш, коли хочеться пофулюганить :pardon: Да і так мені здалося більш естетичніше. 8)

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 07 січня 2019, 14:25, всього редагувалось 3 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 липня 2017, 08:27 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
=@ Если бы на не увеличенной картинке не выдал полированный стол, то первый вопрос " а где же миниатюра" второй вопрос " и почему так много фото оригинала?" :Bravo:

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 липня 2017, 08:56 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
kubik написав:
=@ Если бы на не увеличенной картинке не выдал полированный стол, то первый вопрос " а где же миниатюра" второй вопрос " и почему так много фото оригинала?" :Bravo:


Вирішив. а чому б модель не сфотографувати як прототип, на фоні зелені( благо її в мене достатньо) а ось про підложку, треба було мислити. Можна було і наждачну шкурку пристасувати, але як назло, такого розміра не було. :pardon:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB