Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 11:39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 23 жовтня 2018, 20:09 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
С одной стороны критика это двигатель прогресса, с другой все должно быть в меру, можно ведь и к Левше приклепаться, что как то не так блоху подковал :D и при этом такие критики сами могут иметь руки, которые совсем не из плеч растут и вряд ли могут не то что блоху, а просто обычную лошадь модернизировать.
P.S. Кабрики и колёсики =@


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 23 жовтня 2018, 20:31 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Привіт Ігоре гарні обновки :good:, чи то фотки :) бо декотрі бачив раніш. Але від цього не менш вражають. З критики - чого вентилятор радіатора нерухомий ? :) Жарт але як тут написали то в кожного своє бачення. Я от крутив в руках 250 GTO від Ред Лайн і Саші Lucky в магазині то й там є ньюанси, але тож бренд де сидять професіонали з величезним досвідом, та все ж ...
Колеса ............... а ти не замахаєшся тепер всі машини перевзувати ? =@ =@ =@

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 23 жовтня 2018, 21:05 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
С одной стороны критика это двигатель прогресса, с другой все должно быть в меру, можно ведь и к Левше приклепаться, что как то не так блоху подковал :D и при этом такие критики сами могут иметь руки, которые совсем не из плеч растут и вряд ли могут не то что блоху, а просто обычную лошадь модернизировать.
P.S. Кабрики и колёсики =@

Я вже якось писав, що на кожного майстра є свій критик Латунський, інакше все буде як медом по маслу. :wink: Але уся ця критика має місце, якщо вона не голослівна, бо впротилеж балачків ніхто нічого запропонувати хоч наближене ніразу так і не наважився. Зрозумійте одну істину, що за кожною работою стоїть велечезна , скурпульозна і кропітка праця, яка має в підгрунтях як і перемогу так і поразку, якщо я зрозуміло висловився.

streetst написав:
Привіт Ігоре гарні обновки :good:, чи то фотки :) бо декотрі бачив раніш. Але від цього не менш вражають. З критики - чого вентилятор радіатора нерухомий ? :) Жарт але як тут написали то в кожного своє бачення. Я от крутив в руках 250 GTO від Ред Лайн і Саші Lucky в магазині то й там є ньюанси, але тож бренд де сидять професіонали з величезним досвідом, та все ж ...
Колеса ............... а ти не замахаєшся тепер всі машини перевзувати ? =@ =@ =@


Але той же вентилятор зроблений окремою деталлю. А про колеса, так це "проба пера" , бо постійно знаходишся в пошуках тих чи інших питань. Да і я б не заморачувався як би нічого з того що маю, не підходила на одну темну конячку. А тут були "балванки" потрібного діаметру, ну і як часто так буває, Остапа і понесло. :pardon:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 23 жовтня 2018, 22:04 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Как по мне -"проба пера" удалась :Bravo:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2018, 08:41 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
Игорь -отличная работа. :Bravo:
У меня вопрос по поводу дисков,а точнее укладки (спиц) у обода. Я так понял,что диск двухсосотавной (ступица и обод). Проволоку, не разрезая, ты укладывал в запилы на ободе (снаружи) и оборачивая ось внутри.?
Подобную работу я видел в начале 80х от одного мастера из Кривого рога. Но это была действующая трассовая модель Мерса в 24 масштабе. Только там он засверливал обод с наружной стороны .

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 жовтня 2018, 09:51 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
kubik написав:
Игорь -отличная работа. :Bravo:
У меня вопрос по поводу дисков,а точнее укладки (спиц) у обода. Я так понял,что диск двухсосотавной (ступица и обод). Проволоку, не разрезая, ты укладывал в запилы на ободе (снаружи) и оборачивая ось внутри.?
Подобную работу я видел в начале 80х от одного мастера из Кривого рога. Но это была действующая трассовая модель Мерса в 24 масштабе. Только там он засверливал обод с наружной стороны .


Я знаю про цю технологію, але в мене все гаразда прозаїчніше, це залишки колес з якогось кита. Болванка, як я і писав вище , цільна пустотела, зверху повинен бути травлений ковпак на неї. Я ж використував тільки основу, заполірував її приблизивши до хрому( бо на тій моделі повинні бути такі колеса) , виточив ось з алюмінівої проволоки з пропилом під спиці, а в ободі, в засверлені отвори, вставляв сріблясту тонку проволочку від якогось кабельку( в мене їх безліч, постійно десь кожен раз їх знаходжу і збираю з прицілом на майбутні роботи). Кожна спиця порізана на потрібну довжину і вклеєна за допомогою гель Моменту.
Взагалі це моє "сумозбродство" якщо можна так сказати, але за це я себе і люблю :D бо такого мало хто собі дозволе, знущатися над собою і часом. Це все я і це моє усе , людина- експромт або експерімент якщо хочете, бо ніколи мене не останавлювали перешкоди якщо я бачив ціль своєї мети. Готові моделі мене не цікавлять, тому я нічого не купляю, а якщо і купляю, тільки для того щоб в черговий раз "познущатися" в кращому розумінні цього слова, і потім колись ще поствити на полицю частику своєї праці а не звичайну массову модель. І все це дозволило мені зробити рідкі моделі у виробників а значить якщо їх і можна купити то тільки за великі горші до того ж і такі моделі які взагалі ще ніхто не виробляв , а в мене вони є. Це також мені пасує і я цим пишаюсь .Тим я і відрізняюсь від інших, своєю особистістю, так як ні коллекціонером, ні собірателєм ні навіть фанатом FERRARI я не являюсь , хоча цієї маркі я предан всеціло і вважаю її самою цікавою для себе в світовому автопромі.

Ось так виглядая ця ступиця ще без проволоки але вже з оссю ...
Зображення

А це вже сама проволока яка потім набуває чинності ступиці...
Зображення

А зовершає цю картину маслом, моя " травлена" а скоріше тиснена гайка на кшталт цієї....
ЗображенняЗображення

Все просто і банально, але нервово- залізобетонно! :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Європа від Віньялє
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2018, 19:24 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Нарешті , маючи свою звичку, доробив ще один проєкт де колись початий, потім заброшений, потім знов відновлений і знов відложений, і нарешті таки добігший до свого фіналу. Це не звична робота, як і попередня вистрадана часом, але торохи з іншою історією. Вона не була омріяна роками, а дісталась мені як презент від доброї людини, у вигляді кита з кита( да такий ось каламбур). Усе було б гарно, але ту машинку на яку він повинен бути схожим, як то не склалось, все було геть не так як потрібно і навіть база колес була не відповідною. Тому змирившись , і як то кажуть: дареному коню, на копита не дивляться , - вирішив виправити усі недоліки як зможу. Правив її не за один раз, бо і давав собі і їй відпочити один від одного, але нарешті я таки усунувши як на мене усі недоліки відливки, довів справу до кінця. Звісно прийшлось відтворювати увесь обвіс заново, переробити під свої "стандарти" сприйняття тих чи інших деталей , але це все і є той самий процес який мене захоплює, і чим я бачу себе в цій галузі. Навіть с колесами довелось поесперементувати, і як на мене , вони дуже гарно вписались на цій машинці як за розмірами так і за виконанням. Можна тепер взяти собі на озброєння як за дешево виробляти спицовані колеса. :roll:
Да, і ще один момент, так як фарбую я з баллонів, то підібрав те що зміг щоб було як найбільш приближене до оригіналу. Якщо не рівняти з фото, то все виглядає дуже правдоподібно, але це все як на мене, бо зроблено для себе, а значить такий недолік я можу собі простити і спати таки нарешті спокійно. :wink:

Про прототип:
Наприкінці 1953 року Ferrari доручив Vignale створити кузова для двох ранніх шасі 250 Europa в якості тендера на можливе серійне виробництво. На Паризькому автосалоні найперший Europa, 0295EU, був побудований разом з новими Ferrari з Pinin Farina. Набагато складніші, ніж їх аналоги Пинин Фаріни, автомобілі Vignale мали безліч унікальних і суперечливих деталей. Це може пояснити, чому вони були одними з останніх Ferrari, випущених Vignale.
У той час Carrozzeria Alfredo Vignale & C. встановила відносини з Ferrari після заміни Touring Superleggera в 1950 році в якості головного тренера Ferrari. Багато хто з кращих автомобілів Ferrari були зайняті Vignale, включаючи 340 America, які виграли Mille Miglia 1951 року.
Для Паризького автосалону Джованні Мікелотті з Vignale використовував дизайн з похилим профілем Fastback, який був типовим для їх купе в той час. Передня частина автомобіля мала великий грати з ящиками для яєць і опускала фари, які були вперше представлені на 340 автомобілях Мексики. Деякі килимки і жалюзі від конкуруючих автомобілів також пробилися до нашого головного автомобілю: 0313EU.
Після Парижа обидва автомобіля Vignale були продані в США, а 0313EU був показаний на автосалоні в Нью-Йорку в червоному з чорним дахом. До 1960 року 0313EU втратив свій оригінальний двигун для американського V8, і бампери були видалені. Пофарбований червоний колір, він був збережений в Каліфорнії все своє життя, поки не воскрес Томом Шонессі в 2003 році.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


FERRARI 250 Europa Coupe Vignale #0313 EU 1953

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 29 жовтня 2018, 19:53, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2018, 19:39 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Красиво =@ :Bravo: :good: а вентилятор должен быть перед радиатором? я по фото оригинала не разглядел.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2018, 19:54 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Відповідне фото, додав.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2018, 20:03 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Тогда порядок :) :good:


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 30 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB