Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 14:22

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2018, 21:34 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
Браво! :Bravo:

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 29 жовтня 2018, 22:36 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1107 times
Been thanked: 1352 times
Красота :Bravo: :Bravo: :Bravo:

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення:
ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2018, 14:52 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Колись мені вже доводилось робити з іграшки модель цього прототипу, я навіть знаю хто ній зараз володіє 8)
Тепер же мені потрібно зібрати з цього металобрухту ще одну але вже з іншим підходом і виконанням.....
Так виглядає прототип:

ЗображенняЗображенняЗображення

А це, з чого прийдеться це ліпити. На перший погляд усе таки виглядає ніч собі.

Зображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2018, 18:36 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Олово?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2018, 20:01 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Олово?

...до купи зі свінцем)

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re:
ПовідомленняДодано: 31 жовтня 2018, 21:46 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
Привіт Ігоре :beer: По Він'яле гадаю то не тільки в тебе дрім кар, а й у багатьох інших =@ =@ =@ Вітаю з гарним поповненням твого ексклюзивного гаражу :good: Робота чудова, салон пречудовий, та щось ти приборку приховав ?
G.Green написав:
Колись мені вже доводилось робити з іграшки модель цього прототипу, я навіть знаю хто ній зараз володіє 8)
А я знаю в кого ще одна балванка лежить :D

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: LM
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2018, 19:03 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Ось ще одну спотворену журнали привів хоч якось до якось ладу, бо те зелене жабеня, той зелений і куций горбун, ну ніяк не відповідав канонам естетіки і не сприяв умиротворінню споглядаючи на його спотворені пропорціі. До того ж дуже хотів зняти з нього бойовий окрас, бо мені, а верніше моєї скромної коллекціі це ні до чого. А ось у такому громадянському вигляді вона мені більш до душі. Збільшив базу моделі , змінив пропорціі , треба було ще верхню лінію даху змінити на більш рівну, але не став, бо скло залишив від донора( хоча тепер бачу що таки можна було його виправити і скло , підточивши також залишити рідне, але все тепер так як є). Колеса доречі також рідні тільки з моєю допомогою вони набули іншого, потрібного вигляду, хоча і відрізняюсться від тих що стоять на оригіналі. Але хто ж це знати буде? Навіть тут, хто любить FERRARI я , Сержіо і мабуть усе :roll: а на полиці майбутньої і подавна 8) І хоча в мене вже є більш дорожна версія, яка була зроблена для американського ринку, але в серію так і не пішла, бо то вже інша історія і інше сприйняття дизайну і форм, а ця більш тривіальна і більш расповсюджена, тому і має право на існування в моєму каволліно...........

Прототип:
ЗображенняЗображенняЗображення


Така ось була до апгрейду......

Зображення


FERRARI 250 LM (Ralph Lauren) 1964

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2018, 20:48 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
А я и оригинальной зелененькой был рад, когда наконец то приобрел её для коллекции спустя четыре года после выхода журнала :D Но в красном наряде и серии пластики она выглядит конечно круче :) :Bravo: :good: Диски уже по новой технологии? красиво :good:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2018, 22:43 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2017, 22:55
Повідомлень: 171
Звідки: Беларусь.Молодечно
Has thanked: 249 times
Been thanked: 1320 times
Игорь - ты всё же осмелился за неё взяться. Помню как ты её критиковал когда я со своими пробывал возиться. Получилось здорово! :Yahoo!: Я свои когда пилил немного боковые кромки дверей менял , растачивал их и козырьки делал новые и лобовик чтоб визуально больше казался а не приплюснутой крышей. По стеклу на лобовом запаса мало, поэтому потом на хитрость шёл и сверху полоску типа козырька наклеивал чтоб скрыть щель между стеклом и крышей. Нос стачивал но не так сильно, наверное у тебя правильнее. Если бы у меня тогда хоть одна бестовская была видел бы разницу. Ну а с задом естественно ты должен помнить как я его тогда так же увеличивал.

Ну а диски колёс это отдельная песня!!!!! :beer: :beer: :beer: Очень рад каждой твоей новой работе ибо всегда хоть малую толику но удаётся подсмотреть чего то для себя на будущее :crazy:

_________________
Итальянец в душе и Беларус в сердце Александр Вертинский.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 06 листопада 2018, 23:21 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
А я и оригинальной зелененькой был рад, когда наконец то приобрел её для коллекции спустя четыре года после выхода журнала :D Но в красном наряде и серии пластики она выглядит конечно круче :) :Bravo: :good: Диски уже по новой технологии? красиво :good:

Без пластіки , це взагалі все що завгодно а не LM , нажаль.
Діски, трохи змінена технологія від попередньо показаної. Тут використав колеса від донора, вибрав гровером усю середену і збудував усе те що має вигляд на данний час :wink:

zmey2218 написав:
Игорь - ты всё же осмелился за неё взяться. Помню как ты её критиковал когда я со своими пробывал возиться. Получилось здорово! :Yahoo!: Я свои когда пилил немного боковые кромки дверей менял , растачивал их и козырьки делал новые и лобовик чтоб визуально больше казался а не приплюснутой крышей. По стеклу на лобовом запаса мало, поэтому потом на хитрость шёл и сверху полоску типа козырька наклеивал чтоб скрыть щель между стеклом и крышей. Нос стачивал но не так сильно, наверное у тебя правильнее. Если бы у меня тогда хоть одна бестовская была видел бы разницу. Ну а с задом естественно ты должен помнить как я его тогда так же увеличивал.

Ну а диски колёс это отдельная песня!!!!! :beer: :beer: :beer: Очень рад каждой твоей новой работе ибо всегда хоть малую толику но удаётся подсмотреть чего то для себя на будущее :crazy:


Дякую Александре і вітаю тебе з фіолетовою разфорбовкою)) Напевно ти це заслужив, бо твої старання в цій галузі дуже наполегливі і багатопродуктивні. :beer:
А про себе і цю роботу що скажу, ти ж мене знаєш, якщо я чогось хочу, я цього добиваюсь, що б мені це не коштувало( і це я не про грошовий еквівалєнт). Данна модель, давно лежала в розібраному стані, доки я таки не созрів до неї і нарешті її не "прикінчив" :D
Багато ще задумок у планах, донорів тільки потрібних не вистачає. Але усьому свій час і я впевнен, що я зможу реалізовати те що запланував і про що мрію. 8)

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 23 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB