Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 18:30

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 30 травня 2018, 20:42 
Офлайн
Гость
Гость
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2017, 18:24
Повідомлень: 5
Звідки: Империум
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times
А что случилось с хостингом картинок? Они исчезли :Search: Почти во всей визитке :unknown:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 30 травня 2018, 20:50 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Adeptus написав:
А что случилось с хостингом картинок? Они исчезли :Search: Почти во всей визитке :unknown:

:%) :crazy: :P :pardon: :sorry: :cry: .......

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 13 червня 2018, 09:02 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2017, 22:55
Повідомлень: 171
Звідки: Беларусь.Молодечно
Has thanked: 249 times
Been thanked: 1320 times
У меня тоже самое, видны только последние в теме. Я думал это только у мня (грешил что систему полностью переустанавливал). Оказывается не только. :evil: Кстати и в моей теме то же самое.

_________________
Итальянец в душе и Беларус в сердце Александр Вертинский.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 14 червня 2018, 14:26 
Офлайн
Гость
Гость
Аватар користувача

З нами з: 28 лютого 2017, 18:24
Повідомлень: 5
Звідки: Империум
Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times
zmey2218 написав:
У меня тоже самое, видны только последние в теме. Я думал это только у мня (грешил что систему полностью переустанавливал). Оказывается не только. :evil: Кстати и в моей теме то же самое.

Хостинг этот домен поменял. Если открыть любую картинку, то вверху в строке будет так, например "https://postimg.org/image/57ya6bh0l/".
Меняешь вручную .org на .cc (английская с) и картинка открывается.
Логично предположить, что если во всех постах с картинками вручную переписать домены, картинки вновь появятся.

Нашёл вариант. В гугл хроме в расширения установил редирект Switcheroo Redirector (вот сюда клац). Устанавливаем его, открываем справа вверху иконку красно-синей стрелки в виде S, в строке "From" пишем https://postimg.org, а в строке "To" https://postimg.cc. Всё, картинки в постах не отображаются, но клацая на них открываются. Вариант так себе, но работает :)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 15 червня 2018, 00:50 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Вот спасибо :beer: , я уже пару страничек восстановил фото в своей визитке-способ работает :)
P.S. Я по первому варианту сделал-подменой "org" на "сс" в правке сообщения.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 15 червня 2018, 08:27 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 21 листопада 2010, 22:06
Повідомлень: 3944
Звідки: Рубежное
Has thanked: 4622 times
Been thanked: 5584 times
Adeptus Спасибо !

_________________
мой гараж народных автомобилей
С Уважением Александр !
Интуиция сначала поддакивает, а потом отнекивается.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 05 вересня 2018, 17:08 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Пройшла весна.....
Минуло літо. Вже і осінь набула своєї чинності... :roll:
За цей час багато чого відбулося і багато чого залишилось не змінним - це моя любов до творчості , особливо коли ще тобі і платять за це :D Жартую. Гроші це звісно важливі в наш час речі, але далеко не основні до тогож це не такі вже і великі гроші з великого рахунку. Тому задоволення від процессу, від перевтілення чогось в щось інше, з більш вишуканим присмаком, це і є та ознака того що ти робиш улюблену справу та й ще й накористь людям...
Ладно, хорош філософіі, пора перейти до справ.
Колись мені вже доводилось перевтілювати з полуіграшки один транспортер. На мій погляд, я після декіх маніпуляцій зміг його таки приборкати і приблизити до оригіналу. Ось і зараз стала така задача, зробити ще одне перевтілення одного занедбаного трансортеру болідів, на пів зруйнованого і на пів іграшкового і доречі, виробник один і той же між ціми двома виробами. Так що можна сказати, як зараз модно, З НОВИМ МЕНЕ СЕЗОНОМ, і попутнього мені вітру і нових перевтілень. Всіх, кому не байдуже що я роблю, також запрошую до мого Cavallno :beer:

Потрібна така ось штучка щоб вийшла на прикінці. Звісно до маштабу ну і тих "скакунів" у моїй голові за допомогою яких буду це відтворювати :) ...


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

А так виглядає цей підопитний кролик. :no: В деяких деталях зовсім не схожий на прототип і до тогож з неправильними пропорціями у кормі. Парканчик що зверху зовсім трухлявий, тому думаю що буду відтворювати його з нуля і мордахою займусь паралельно.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Ну все , поскакали........ :D

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Мордаха
ПовідомленняДодано: 06 вересня 2018, 15:51 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Попрацював над передньою частиною цього авто. "Об :wink: личча" стало більш взнаваємим, але ще буде корегуватись і підточуватись :wink:


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення


Вирівняв і корму ,яку чомусь дуже скруглили а повинно бути усе рівно, бо це район відкидних задніх дверцят.


ЗображенняЗображення


І ще, що хотів би донести тут але вже не по темі. В зв'язку недавніх подій на одному відомому нам сайті забанили дуже відому усім людину. Це ще раз підтвержує що не тільки країна задзеркалья подвійних стандартів і угодних тільки їм думок а і цей сайт є не те що прибічником цього а і повнокровним користовачем. Одного маргенала ( це я кажу з повною відповідальністю) забанили, потім почався скиглення і візг( як це завжди з ними буває) і в ітозі, йому честь і пошана, а людина яка мала свою думку, свої погляди та й ще вибачилась за це, була тупо забанена. А потім той ви...к ще й в своїй темі виклав фото в підтримку ще одного, повного отморозку, мов вшануйте його, а шо воно нелюдь , при тому що зовсім не адекватний і тупий як обух сакири, забув додати :D Ну що це, як не ганьба і подвійні стандарти? Ще одна поважна людина, також сама закрила свої теми і усвідомила що ворогів не ми ліплемо а вони самі їх собі навигадали чи їм, що скоріше за все. Але я вже писав , що я уважно слідкую за всім произходщим, і колись ці шакали( бо назвати їх вовками це їм лестити) в овічий шкурі, колись знімуть з себе маски, але що під ними залишеться, ось в чому питання. Все минає, мине і це, і від того як кожен з нас це усвідомлює складеться його особисте життя, та що там його, його сім'ї , дітей і майбутніх нащадків.Так що самі вирішуйте, а доказати будь що там взагалі не можливо, бо з вас тамошні упороті ще зроблять дурнями і винними в усіх грехах ада. Хоча самі забули притчу о соринці в оці коли у самих бревно по саме , ну ви зрозуміли самі :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 06 вересня 2018, 18:46 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Игорь, а что будешь делать с декалями?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 06 вересня 2018, 18:52 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Я? Нічого . Це вже замовник буде.
Хоча може і я . Але це повинно з компьютером бути на ти, а я уви, нєандерталець , відмінність тільки що і з компом :D

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 27 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB