Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 20 квітня 2024, 00:25

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2017, 08:52 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Красиво =@ :Bravo: :good: плавники впечатляют, бампера завораживают :) :good: а чтобыло донором?


Діма, уважно читаємо)
Це клон смоляної моделі, яку підправляв. Моя доречі, уся смоляна, навіть резина :D і жодного травленого елементу, усе рукотворне :pardon: Ну це так, якщо будуть ще якісь запитання.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2017, 15:10 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
G.Green написав:
Моя доречі, уся смоляна, навіть резина :D і жодного травленого елементу, усе рукотворне :pardon: Ну це так, якщо будуть ще якісь запитання.

Будуть :) смоляна "резина" чи й диски бо здаються "стандартні" ? Ігоре Боано виглядає чудово :good: А металу ти на нєї наліпив щоб важча була чи що ? :D жартую звичайно бо металеві частини виглядають цікаво, де що вінтажно так би мовити. І на їх фоні і колеса не виглядають чимсь не звідси, а саме те що треба. Ну і Каліфорнії не пасуть задніх :good: Це ти синю переробив чи ще одна ?

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 22 квітня 2017, 16:40 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
streetst написав:
Будуть :) смоляна "резина" чи й диски бо здаються "стандартні" ? Ігоре Боано виглядає чудово :good: А металу ти на нєї наліпив щоб важча була чи що ? :D жартую звичайно бо металеві частини виглядають цікаво, де що вінтажно так би мовити. І на їх фоні і колеса не виглядають чимсь не звідси, а саме те що треба. Ну і Каліфорнії не пасуть задніх :good: Це ти синю переробив чи ще одна ?


Звісно диски також смоляні, тільки все пофарбовано відповідно до своїх потреб як у кольорі так і фактурі, диски фарбою для дисків, а шини - чорним грунтом. Ну а без металу , вона і справді була би дуже легка і здуваєма вітром :D А про яку синю ти маєш на увазі? Може про ту що є кабриолетом? Так він є, як це можна його да і у переробку. Ось дивись.....


ЗображенняЗображенняЗображення

Була ще зелена з капелюхом , рукавицями і валізами, зі своєю історією, але вона знайшла нове пристаніще або новий табун, як завгодно і гадаю там їй не меньш комфортно і затишно, про що ніскілечки і не шкодую. :wink:





ЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 17 вересня 2019, 20:47, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 23 квітня 2017, 16:57 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 668
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3277 times
Been thanked: 1340 times
250 GT Cabriolet Boano - мабуть, найнезвичніша Феррарі з-поміж тих, що я бачив... Цікавий дизайн.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Два крилатих крокодила
ПовідомленняДодано: 23 квітня 2017, 17:42 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Olexander написав:
250 GT Cabriolet Boano - мабуть, найнезвичніша Феррарі з-поміж тих, що я бачив... Цікавий дизайн.

Мабудь що ні)
Є ще найзвичаніше що можу запропонувати до перегляду, це 410 Аmerica від ательє Ghia, ось там дизайн так як на мене ще незвичайніший ... :wink:


FERRARI 41O SA Ghia


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 31 грудня 2018, 11:13, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 23 квітня 2017, 19:13 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2013, 12:36
Повідомлень: 867
Звідки: Київ
Has thanked: 772 times
Been thanked: 850 times
кабріо то є БІМБА!!! =@ =@ =@
валізи дуже сподобались :Bravo:
PS там ще й капелюх з окулярами!

_________________
Антіватнік


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 23 квітня 2017, 22:34 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 668
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3277 times
Been thanked: 1340 times
41O SA Ghia :shock: ... Неординарно... Я навіть з 410ю тут мало спільного знаходжу. А чому їх дві, вони відрізняються? Реально футурістична штукенція :good: Цікаво, сучасні ательє будуть так само викликати захоплення своїми витворами через 50 років, чи все ж ера сміливого дизайну відійшла
P.S. Капелюх теж сподобався. Класний!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 23 квітня 2017, 22:51 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
G.Green написав:
laspi написав:
Красиво =@ :Bravo: :good: плавники впечатляют, бампера завораживают :) :good: а чтобыло донором?


Діма, уважно читаємо)
Це клон смоляної моделі, яку підправляв. Моя доречі, уся смоляна, навіть резина :D і жодного травленого елементу, усе рукотворне :pardon: Ну це так, якщо будуть ще якісь запитання.


Я так был зачарован фото, что текст читал бегло что бы быстрее посмотреть картинки :pardon:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2017, 08:34 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Дякую Вам, о поважні і прискибливі читачі моєї візитки :beer:
Дуже приємно, коли є запитання, або захоплення або навіть розачарування від переглянутого, це означає, ще раз повторююсь, що я це все ж таки не в пустую викладаю і це ще когось цікавить в той чи іншій мірі.
Про аксесуари, які можуть з,являтися в моїх работах, це скоріше не необхідність,і навіть не випадковість, а тимчасове переживання того що роблю, і навіть окрема історія з якою була пов,язана ця модель. Зраз, на жаль цих історій все менше і менше. :( Комерція і взаємовідносини вносять свої корективи.. І коли це стало основною частиною твого життя, ти вже мало часу приділяєш тому що б захоплюватись окремо якоюсь моделлю і наділяти її якоюсь історією. :oops: Іноді мені це не вистачає таки :pardon:
Про сучасні авто, тут звісно все не так відбувається жваво, сміло , зухвало і експериментально як це було в епоху золотого і срібного віку автобудування. Коли усю відповідальність за це брали на себе поети тільки олівця і бумаги, і політом тільки своїх думок, мрій і спогад, народжували, да повторююсь іменно народжували свої творіння навіть детощі, яки і увійшли в історію світового автобудування.
Зараз, це все дуже тривіально і банально. Повсюду панують високі технологіі і прогресс компютерізаціі поглинає людину, і вироби, лишаються душі і якоїсь надчутливої нотки сприйняття цього світу. Може це сказано і голосно, але доля правди , причому не мала ,все ж таки є. От і іноді захоплююсь від виконання деякими виробниками моделей, від точності виконання деяких елементів да і в цілому в розробці цих моделей . І ось дивися, і заявлені вони як витвори ручної праці, і при всій їх бездоганності, кукли вони, бездушні клоновані кукли, як на мене. Тільки форми іноді і зачаровують, бо ще не лишени вони єстетики , а це все ж не підвластно часу і приємний осадок таки залишає десь у куточку твого серця. Хто зна, пройде час, і вони стануть такими ж дивними творіннями свого часу, і хтось буде також захоплюватись їх формами і вважати що це була , ще одна сторінка в історіі людства коли уми дизайнерів поєднувались з вищими технологіями щоб побудувати деякий сімбіоз людської думки і компютерного розрахунку..... :roll:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 квітня 2017, 11:35 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 06 березня 2017, 01:05
Повідомлень: 31
Звідки: Харків
Has thanked: 57 times
Been thanked: 55 times
Добридень, Ігор.
Слідкую за Вашими витворами ще з часів "РС-форуму". Постійно у захваті як від моделей, так і від вибору прототипів. А чи бачили Ви ось таку "Дайтону"?

Зображення
Зображення
Зображення


Зображення

Зображення


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 74 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB