Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 19 квітня 2024, 17:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 106  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 24 березня 2017, 18:44 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Ickx написав:
Я бы 458 GT3 и 458 challenge команды Ferrari Team Ukraine с удовольствием бы взял)


Тема звісно не моя, но як і написав вище Діма, проект з Ferrari Team Ukraine вже на сайті є, і курірує його Костя.
Но як мені відомо, він ще не закінчен, або я десь щось пропустив. 8)

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: 275-та для НАРТа
ПовідомленняДодано: 25 березня 2017, 23:19 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Усіх вітаю!
Сьогодні вирішив запропонувати до перегляду одну модель так сказати з минулих часів або показів, і навіть не на цьому форумі. Хоча спочатку не думав цього робити а показувати тількі те що не було так би мовити в ефірі, но якщо я хочу упорядочити хоча б свою віртуальну колекцію, мені потрібні і ті минулі покази, може для когось вони будуть і невідомі. Щось буду показувати з тими фотосетами що були раніше зроблені, а щось прийдеться перезнімати у вільний від процесу час, так як вони не подлягають навіть і моєї критики. Отож почну з цікавої на мій погляд моделі, яку також перетворив з журнального варіанту...

ПРОТОТИП:Це авто на базі 275-ої, одне з 10-ти які були побудовані для Луіджи Кінетті американського ділера марки ФЕРРАРІ для популярної американської гонки НАРТ. Хоча Кінетті просив Енцо о 25-ти таких машин, але збудовано було тільки 10-ять. Зовнішньо спайдер NART нагадував купе і виглядав дуже стильно. Було доопрацьовано і над двигуном, він був дефорсврован до 260-ти л.с. що збільшило його обертаючий момент на малих обертах і полегшило вождіння. Варто помітити що перший спайдер приняв участь у 12-ти часових гонках Сербрінга 1967 року, і був єдиною ФЕРРАРІ, що дійшла до фінішу, заняв загальне 17-те місто і 2-ге у класі....

ЗображенняЗображенняЗображення
Зображення
Ну і сама модель, на яку ще спорудив м,який знімний дах...

FERRARI 275 GTC\ 4 NART Spider



ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 27 грудня 2018, 19:02, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 26 березня 2017, 09:23 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Красиво =@ :Bravo: :good: как сделан тент?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 26 березня 2017, 09:40 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Їх стільки вже було зроблено різноманітних і різними засобами, що точно вже і не скажу. Напевно, основа холодна сварка, а зверху сформована і текстурірована жесть, спроси щось легше :D
А взагалі, я постійно в пошуках, і методи виконання тих або інших однакових елементів , можуть суттєво відрізнятися одна від іншої :wink:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 26 березня 2017, 12:52 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 19 травня 2011, 23:07
Повідомлень: 7265
Звідки: Донецк
Has thanked: 16952 times
Been thanked: 7527 times
Ладно, какой самый оптимальный способ сделать тент? ну может как нибудь я тоже собирусь сделать :oops:


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 26 березня 2017, 15:19 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
laspi написав:
Ладно, какой самый оптимальный способ сделать тент? ну может как нибудь я тоже собирусь сделать :oops:

Так просто не розповісти, дуже багато складових від початку до кінця і на кожному кроці, потребує своєї уваги .
Ось приклад з викоританням картатої хустинки :D Но дуже велика фактура як виявилось в цьому масштабі ...

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 17 вересня 2019, 19:41, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Матриця
ПовідомленняДодано: 27 березня 2017, 13:49 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Вітаю усіх!!!
Проміжний варіант готов! Тепер як на мене, це 166-а як відправний пункт для подальших трансформацій і відповідних дій. А для деякого. так ще і одна річ яка визволить його від подальших пошуків 8)


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 17 вересня 2019, 19:44, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Каппа ,одна и не повторна
ПовідомленняДодано: 28 березня 2017, 22:09 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Вітаю усіх, і сьогодні пропоную до перегляду унікальну і єдину в світі як прототип так і модель, ексклюзівну замовку для американського магнату, бога і диявола нью-йоркської нерухомості Пітера Калікова. В його арсеналі не мало штучних ФЕРРАРІ, і ця , зроблена на базі 612-ої моделі під назвою КАРРА. Авто зробили більш агресивнішим, і при всій схожості ні одна деталь кузова не використана від своєї сестриці. А деякі елементи, мають свою уникальну зовнішність. В дах, інтегровані фотогальванічні елєменти( такі як на 575- ой Суперамериці з відкидним дахом) які дозволяють корегувати прозорість скла в заложності від вимог і настрою.


ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

А ще мало кому відомо, що 40-ок років потому, сам Каліков намагався виробляти шикарні машини, но спіткнувся на нерозуміння ринка. Ось ця спроба у вигляді Momo Mirage с кузовом від Петро Фруа і начинкою від разробника гоночних болідів і дорожних авто італійської кампанії Stanguellini .....



ЗображенняЗображенняЗображення


Ну і таки сама модель, ніде більше не бачив щоб її хтось виробляв, а в мене вона є, що не може мене не радувати. :D

FERRARI 612 KAPPA



ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Востаннє редагувалось G.Green в 17 вересня 2019, 19:46, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 28 березня 2017, 22:19 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
А та Momo Mirage прикольна. Тільки до чого тут Момо ? Треба почитати яке відношення він має до Момо ?
Салон =@

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: FERRARIрична Рапсодія
ПовідомленняДодано: 28 березня 2017, 22:35 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
streetst написав:
А та Momo Mirage прикольна. Тільки до чого тут Момо ? Треба почитати яке відношення він має до Момо ?
Салон =@


Тримай)і до чого ж тут Каліков? :unknown:

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 1051 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 106  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 49 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB