Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 19 квітня 2024, 06:44

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 06 березня 2013, 20:17 
Уважаемые друзья и коллеги! У многих из вас в коллекции есть редкие и ценные модели, приобретение которых на сегодняшний день является сегодня весьма непростым вопросом – по крайней мере, по адекватной цене. Хотелось бы, чтобы в этой теме вы поделились фотографиями таких своих коллекционных «жемчужин» - и не ради «меряния, у кого круче», а с просветительско-образовательной целью: показать начинающим (и не только) коллекционерам примеры «миниатюр», поиску которых стоит уделить особое внимание.
В заголовке слово «серийные» фигурирует неспроста. Конечно, мелкосерийные работы мастерских и единичный «хэндмэйд» - обширная и увлекательнейшая тема, с понятием «раритетности» связанная непосредственно – но давайте именно тут поговорим о серийных моделях, выпуск которых уже прекращен, и которые со временем стали редкостями, ценимыми в среде коллекционеров. Причем «старость» модели отнюдь не гарантирует ее «раритетности», как и ее изначальная стоимость – редкие и ценные модели можно встретить даже среди «старой Cararam-ы» (например BMW Isetta 250 с открывающейся дверью). Естественно, модели должны быть сделаны зарубежными производителями – тема «ремейков» тоже емкая, интересная и познавательная – но в этот раз оставим ее за рамками темы. Еще хотелось бы, чтобы рядом с фотоснимком модели были пару слов о том, что это за модель – а возможно, и как она появилась у вас в коллекции – в результате счастливого случая или целенаправленного поиска.
Ну что, начинаем «парад раритетов»!


Догори
  
 
ПовідомленняДодано: 06 березня 2013, 20:24 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 05 лютого 2011, 14:41
Повідомлень: 184
Звідки: г. Харьков
Has thanked: 1 time
Been thanked: 80 times
Действительно интересная и перспективная тема. У каждого свое понятие раритетности. А хотелось бы выработать какое-то общее правило!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06 березня 2013, 20:31 
podpol написав:
Действительно интересная и перспективная тема. У каждого свое понятие раритетности. А хотелось бы выработать какое-то общее правило!

Такая тема уже когда-то была, и к общему мнению тогда не пришли. :(
А эта тема - просто для размещения фото общепринятых раритетов и просто редких моделей зарубежных автомобилей зарубежных же производителей - тех моделей, что есть у нас в коллекциях. Надеюсь, что тема будет интересной!


Догори
  
 
ПовідомленняДодано: 06 березня 2013, 20:32 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 19 лютого 2012, 16:29
Повідомлень: 719
Звідки: Великобритания
Has thanked: 399 times
Been thanked: 1157 times
Так дуже цікава тема. Я думаю що ми не будемо винаходити велосипед. Раритет се похідна від англійського слова - Rare (рідкісний) , от і отримуємо всі рідкісні моделі серійних виробників це раритети

_________________
G&A Models


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06 березня 2013, 20:35 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 жовтня 2010, 19:23
Повідомлень: 3539
Звідки: Украина, г. Киев
Has thanked: 2266 times
Been thanked: 2543 times
Вот гонялся, шо .......
MINICHAMPS
MITSUBISHI PAJERO LWB - 1997 - DARK BLUE
Art. Nr 430163774
Зображення

_________________
Пассажир, пробегающему по салону пилоту с парашютом: - Что-то случилось?
Пилот: - Не волнуйтесь. У нас просто неприятности на работе.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06 березня 2013, 20:52 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 19 лютого 2012, 16:29
Повідомлень: 719
Звідки: Великобритания
Has thanked: 399 times
Been thanked: 1157 times
Моделі стають раритетами з багатьох причин. Це і лімітовані серії, це і факт того що модель не сприйняли при житті а тільки оцінили після закінчення виробництва, це і моделі які на сьогодні є антикваріат бо їм вже по за 30 а то і більше років. Цей опис можна продовжувати довго.

В деякій мірі, з гордістю хочу сказати, що в моїй особистій колекції є деякі раритети,
Почну із всім відомої фірми Minichamps. Я не буду описувати історію фірми, бо пре це написано немало. Перший раз я побачив моделі цієі фірми в 1991 році, в модельному магазині в Англії. Опицувати вам як в мене відвисла щелепа коли я перший раз в свому житті попав в такий спеціалізований магазин і свої тодішні відчуття я не буду. Скажу що на тоді Minichamps була зовсім невідома на теренах пост СРСР. Цікавий факт був , що віднісся я до фірми насторожено - це була перша Європейська фірма котра почала відразу массове виробництво в Китаї. В той час Minichamps по якості програвав всім основним виробникам, а ми говоримо про Schabak, Herpa, Gama, Vitesse. Моделі Solido, Norev, Eligor були майже на томуж рівні як Мінічампс. Але не дивлячись на все одне модель мене просто захопила, і ця модель стала першою моделею Minichmaps в моій колекції

Minichamps 03000G Mercedes Benz 190E Evolution I (W201) 1989Зображення
Зображення

_________________
G&A Models


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06 березня 2013, 20:54 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 жовтня 2010, 19:23
Повідомлень: 3539
Звідки: Украина, г. Киев
Has thanked: 2266 times
Been thanked: 2543 times
Ещё вот такой
MINICHAMPS
JEEP GRAND CHEROKEE - 1993 - BLACK
Art. Nr 430149660
Зображення
Зображення

_________________
Пассажир, пробегающему по салону пилоту с парашютом: - Что-то случилось?
Пилот: - Не волнуйтесь. У нас просто неприятности на работе.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06 березня 2013, 21:00 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 19 лютого 2012, 16:29
Повідомлень: 719
Звідки: Великобритания
Has thanked: 399 times
Been thanked: 1157 times
Красиві моделі!! І абсолютно згоден - на сьогодні вони рідкість - раритет

_________________
G&A Models


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06 березня 2013, 21:03 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 28 жовтня 2010, 19:23
Повідомлень: 3539
Звідки: Украина, г. Киев
Has thanked: 2266 times
Been thanked: 2543 times
Хоть и Норев, но найти крайне тяжело.

Зображення
Зображення

_________________
Пассажир, пробегающему по салону пилоту с парашютом: - Что-то случилось?
Пилот: - Не волнуйтесь. У нас просто неприятности на работе.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 06 березня 2013, 21:06 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 19 лютого 2012, 16:29
Повідомлень: 719
Звідки: Великобритания
Has thanked: 399 times
Been thanked: 1157 times
Щодо Minichamps то ще один раритет котрий я маю то це модель одна із перших моделей, модель з котрої почався відлік моделей Road Cars
Minichamps 01000C AUDI V8 1991

Ця модель мені ще дорога тим що це була перша модель в моїй колекції в диллерському виконанні (Promotional Model for AUDI)Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB