Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 20 квітня 2024, 06:50

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 02 квітня 2018, 01:57 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 178
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
Vitaliy D написав:
Цього разу хочу запропонувати дещо цікавеньке: огляд досить нової моделі Bentley Continental GT3-R від виробника Almost Real 1:18 і, на фоні, модельку 10-річної давнини від Danbury Mint 1:24.

Дякую за огляд та порівняння!
Все уважно перечитав, але не з усим згоден.
На мою думку порівняння не зовсім коректне. І ось в чому:
Не коректне порівняння різних моделей, було б вірним і цікавішим коли б порівнювалися 2 однакових Мустанги в різних масштабах і від різних виробників або аноголічно з Бентлі.
Ви порівняли Данбері Мінт і Алмост, це все рівно, що порівняти СМС (Данбері) і Кіошо (Алмост) в 18-му, вони різні у своєму виробництві і в відношенні до деталювання. У кожного виробника є свої плюси і мінуси в моделюванні і свій підхід до цієї справи. Он Бураго і Маїсто в 18-м, це теж моделі у великому масштабі, але в порівнянні з Артом того ж масштабу перші залишаються далеко по заду. Так само і у вашому порівнянні. Для мене Франклін, Данбері в 24-му, це все одно що СМС або GMP у 18-му, їх поєднує багате деталювання. Ви порівняйте свого мустанга (Данбері) із мустангом від GMP у 18-му, і здається мені, що Ви в своєму маленькому "конику" розчаруєтеся. :)
Не коректно порівнювати авто різних епох - тоді і сьогодні у інженерів був різний підхід до будівництва авто (примір: порівняння двигунів, днище та інше). Але згоден, у сучасних авто там де двигун нічого дивитись. Мені подобається коли сучасний двигун у 24-му виглядає так (фото не мої):
ЗображенняЗображенняЗображення

І ще, нафіга в цю кашу вплітати ще 43-й (луксмарт) і Мініч, фото яких в цьому порівнянні не має???


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2018, 21:59 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 20 грудня 2016, 00:06
Повідомлень: 29
Звідки: Киев
Has thanked: 5 times
Been thanked: 21 times
Serggik5 написав:
Не коректне порівняння різних моделей, було б вірним і цікавішим коли б порівнювалися 2 однакових Мустанги в різних масштабах і від різних виробників або аноголічно з Бентлі.
Ви порівняли Данбері Мінт і Алмост, це все рівно, що порівняти СМС (Данбері) і Кіошо (Алмост) в 18-му

Згоден, тут я трошки змухлював. Але що я хотів підкреслити, це те, що сьогодняшня модель від Almost Real, що отримала схвальні відгуки від колекціонерів, не є кращою, ніж модель 10-річної давнини у меншому масштабі (і яка все ж таки не рівня CMC - ви навіть самі вказали, что модель від GMP у масштабі 1:18 є кращою) - і при цьому її хвалять! Це винесло мені мозок. Що коїться з планкою якості у світі колекціонування?
І я не просто так вказав, що сьогодні обидві ці моделі можна купити приблизно за однакову ціну. А от якщо взяти CMC, моделі їхнього рівня тільки дорожчають з часом.

Serggik5 написав:
Не коректно порівнювати авто різних епох - тоді і сьогодні у інженерів був різний підхід до будівництва авто (примір: порівняння двигунів, днище та інше).

Реальний двигун Bentley Continental GT3-R (фотки легко гугляться):
Зображення
Дещо відрізняється від моделі, чи не так?
Зображення

Serggik5 написав:
І ще, нафіга в цю кашу вплітати ще 43-й (луксмарт) і Мініч, фото яких в цьому порівнянні не має???

Для загальної ерудиції. Фотки легко гугляться.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 04 квітня 2018, 00:08 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 178
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
Vitaliy D написав:
Згоден, тут я трошки змухлював. Але що я хотів підкреслити, це те, що сьогодняшня модель від Almost Real, що отримала схвальні відгуки від колекціонерів, не є кращою, ніж модель 10-річної давнини у меншому масштабі (і яка все ж таки не рівня CMC - ви навіть самі вказали, что модель від GMP у масштабі 1:18 є кращою) - і при цьому її хвалять! Це винесло мені мозок. Що коїться з планкою якості у світі колекціонування?

Для мене пріоритетом є мої очі, а не відгуки колекціонерів. За декілька років гуляння по різним форумах (російськомовні, англомовні, італійці, німці і тд.), я зрозумів, що для кожної людини є свої проритети в моделях, свій смак і своє бачення модельної краси. І всі ці принципи рідко співпадають одне з одним з колегами по захопленню.
І ще, 24-й не такий популярний у світі ніж 18-й, а тим більше ніж 43-й. Раніше домінував 43-й і поки ще домінує, але 18-й вже наступає на п,яти 43-му. Якісно вироблена модель в 43-м по коштам приблизна з середньою або високою категорією 18-го, і при тому, що 18-й візуально більш схожий до орігіналу в порівнянні з маленьким масштабом. От колекціонери все частіше стали дивитися в сторону 18-го.
А нічого не коїться - звичайний маркетінг, дешевих моделей продається більше ніж дорогих, то навіщо напрягатися.

Vitaliy D написав:
Реальний двигун Bentley Continental GT3-R (фотки легко гугляться):

Дещо відрізняється від моделі, чи не так?

Звісно відрізняється від моделі. Двигун реального мустанга дещо відрізняється від вашого, чи не так? Ще раз Вам кажу, довіряйте своїм очам, а не відгукам. Якщо влаштовує модель - беріть, а ні, то тут вас ніхто не пожаліє. :)

Vitaliy D написав:
Для загальної ерудиції. Фотки легко гугляться.

Нагуглити можна і дівчат голих, і що з того? :) Я читаю ваш опис/порівняння і при тому ще повинен гуглити якийсь луксмарт чи мініч (які тут не приший рукав до відомого місця), якось не зручно виходить, і якось і не хочеться це робити.
А якщо відверто, почали порівнювати 2 різні моделі, то і порівнюйте їх до кінця, а інші моделі, які не мають до цього порівняння ніякого стосунку, тільки відволікають від головного.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 05 квітня 2018, 03:03 
Офлайн
Гость
Гость

З нами з: 01 березня 2018, 02:02
Повідомлень: 4
Has thanked: 0 time
Been thanked: 8 times
Добавлю ще декілька красивих фото для відтримки діалогу.
що хотілось би сказати займаюсь моделізмом давно, довший час скакав по масштабам намагався вирішити що краще збирати 43 чи 24 і в кінцевому результаті вирішив що 24 це самий оптимальний масштаб для мене.
Тому тепер займаюсь замовленями моделей і допомагаю з доставкоб цих прекрасних екземплярів в україну.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 05 квітня 2018, 03:22 
Офлайн
Гость
Гость

З нами з: 01 березня 2018, 02:02
Повідомлень: 4
Has thanked: 0 time
Been thanked: 8 times
Прочитав декілька спірних меседжів, і хотів добавити що дійсно 18 масштаб є одним із кращих а 43 популярніший, но і в 1і в2 випвдку є свої мінуси і плюси.
18 масштаб є досить громістким і потребує багато місця, як правило доходячи до 50 штук моделей починаєш розуміти шо більше у квартирі немає місця , з такою проблемобю стикнувся мій товариш який збирає елітку у 18-му.
У 43 -му масштабі мінус у тому шо модель з відстані 1 метра перестає проглядатись і як правило усі їх хочуть узяти в руки і огледіти, а це як правило закінчується для моделі печалькою.
Плюс 43 що можна зібрати майже усі хотілки які тільки не хочеш, і місце у квартирі залишиться))).
А на рахунок 24-го масштабу можу сказати шо це ідеальний варіант у пропорціях і у якості деталізації, звісно шо 24 не такий популярний і особо немає шо вибрати з європейок, але я думаю шо з часом появляться достойні конкуренти які дадуть фору і 18 і 43 бо не всі згадують стендовий моделізм у якому в моделях 24-ий домінує і є мега популярним.
всім дякую за потрачений час !!!!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2018, 17:56 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 20 грудня 2016, 00:06
Повідомлень: 29
Звідки: Киев
Has thanked: 5 times
Been thanked: 21 times
Не muscle cars єдиними...
У цій темі вже згадувався такий чудовий виробник, як CMC, - а це, в свою чергу, нагадує мені одну чудову модель від Danbury Mint, яка особисто в мене стійко асоціюється саме з CMC. Я про Ford Coupe 1933-го року. Це така модель, що може здивувати.
Зображення
Решітка радіатора металева, наскрізна.
Зображення
Сидіння та внутрішнє оздоблення дверей зроблені з м'якого матеріалу.
Зображення
Гарна деталізація двигуна. Колеса з тонкими спицями.
Зображення
Двері кріпляться на справжніх петлях.
На дверях зсередини навколо вікон та на панелі приладів зімітовані дерев'яні накладки.
Зображення
З багажного відділення можна опустити заднє скло.
Зображення
Гарна деталізація днища.
Зображення

І ще на додачу - Mercedes-Benz SSKL 1931-го року. Це рання модель Danbury Mint, тому вона не настільки крута, як їхній пізніший Ford 1933, але також досить нічогенька.
Зображення
Спиці колес пластмасові. Але які вихлопні труби!!!
Зображення
Капот перехвачений справжнім ременцем.
Зображення
Дві "запаски" ззаду.
Зображення
Добре проглядається панель приладів.
Зображення
І знов чудові вихлопні труби :)
Зображення
Гарно виконаний двигун. Ще не на рівні Ford 1933, але досить таки впевнено.
Зображення
І днище.
Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 06 квітня 2018, 18:22 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 жовтня 2011, 22:49
Повідомлень: 2785
Звідки: Южноукраїнськ
Has thanked: 6018 times
Been thanked: 3140 times
А Форд реально крутячий :good: :good: :good:

_________________
Кому цікава книга про Ferrari встаємо в чергу


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 34 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB