Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 11:50

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 13 березня 2018, 21:45 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 20 грудня 2016, 00:06
Повідомлень: 29
Звідки: Киев
Has thanked: 5 times
Been thanked: 21 times
На мою думку, такі виробники як Maisto, BBurago та інші зробили масштабу 1:24 "ведмежу послугу". Через величезну кількість дешевих моделей низької якості від цих виробників, багато людей (я опитував) звикли думати, що у масштабі 1:24 нічого путнього серйозному колекціонеру не знайти. Я сам вважав, що краще, що можна знайти в цьому масштабі, це деякі моделі від Cararama (як-от їхня охайна Alfa Romeo 8c зі склом на дверцятах) чи Welly.
Це величезна помилка!
Для початку пропоную вашій увазі парочку цікавих моделей зі флоком на підлозі та дверцятами на схованих петлях. Це в нас 1971 Plymouth Hemi Cuda (виробник - Danbury Mint) та 1970 Dodge Challenger R/T
(під брендом WIX, фактичний виробник - здається, ACME, а насправді - Highway 61).
Взагалі, у масштабі 1:24 можна знайти досить багато так званих muscle cars з чудовою деталізацією (зокрема, двигуна та днища), причому часто із працюючою підвіскою.
З часом, гадаю, список чудових моделей в цій темі буде більшати.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


Востаннє редагувалось Vitaliy D в 06 квітня 2018, 18:07, всього редагувалось 4 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 13 березня 2018, 21:50 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 20 грудня 2016, 00:06
Повідомлень: 29
Звідки: Киев
Has thanked: 5 times
Been thanked: 21 times
І ще парочка красунчиків: 1969 Ford Mustang Boss 429 (під брендом Crown Premiums, фактичний виробник - Unique Replicas) та 1965 Shelby Cobra 427 S/C (під брендом WIX, фактичний виробник - мабуть, Franklin Mint).
В цих двох дверцята на "клюшках" (або, як кажуть американці, "dog legs") - проте зверніть увагу на деталізацію двигуна (у деяких сучасних моделей в масштабі 1:18 двигуни виглядають гірше :( ) та на працюючу підвіску. У Форда навіть карданний вал крутиться.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


Востаннє редагувалось Vitaliy D в 14 березня 2018, 17:09, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 13 березня 2018, 22:27 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 17 серпня 2015, 15:31
Повідомлень: 1691
Звідки: г.Днепродзержинск
Has thanked: 309 times
Been thanked: 1249 times
Ничего себе детали! =@ :Bravo: Хороши красавцы :good:

_________________
Моя визитка http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=10587

________________________________________________________
Аэродинамику придумали те, кто не умеет строить двигатели


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 13 березня 2018, 23:36 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 177
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
Все це классно, але хотілося б знати виробників цих якісних моделей? І в чому прикол: - "Якісні моделі в масштабі1-24", чим це вони якісні?


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 14 березня 2018, 17:29 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 20 грудня 2016, 00:06
Повідомлень: 29
Звідки: Киев
Has thanked: 5 times
Been thanked: 21 times
Додав інформацію про виробників.
"Якісні" моделі в тому плані, що вони гідні статусу колекційної моделі, а не іграшки, і варті того, щоби стояти поруч із 1:18 Auto Art чи Kyosho. Різниця між цими 1:24 моделями та 1:24 Maisto чи Bburago така сама, як між 1:43 Auto Art та 1:43 журналками. Здебільшого мова про рівень деталізації, але не тільки про нього. Для прикладу, уявімо, що Maisto випустить високодеталізовану модель із працюючою підвіскою та усіма цими проводами та шлангами у двигуні. Але в ній будуть грубо відлиті кузов та пластикові деталі, усюди будуть зазори, перекоси, і масштаб не буде дотримано, як треба. Це буде модель з гарною деталізацією, але не якісна.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 14 березня 2018, 17:43 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 177
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
Дякую за роз,яснення. А за виробників я так і думав що це вони, бо в промисловому 24-му, тільки вони домінують таким відношенням до моделей.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 15 березня 2018, 21:16 
Офлайн
Гость
Гость

З нами з: 01 березня 2018, 02:02
Повідомлень: 4
Has thanked: 0 time
Been thanked: 8 times
всім привіт!!! дійсно для 24 масштабу моделі є досить красиві і гарно пророблені але основною проблемою є те шо їх вашко найти і купити у нас того ціна деколи їх не всім доступна.
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 16 березня 2018, 14:12 
Офлайн
Гость
Гость

З нами з: 01 березня 2018, 02:02
Повідомлень: 4
Has thanked: 0 time
Been thanked: 8 times
досить гарні увас моделы я теж похвалюсь своїми
Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2018, 20:49 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 20 грудня 2016, 00:06
Повідомлень: 29
Звідки: Киев
Has thanked: 5 times
Been thanked: 21 times
Цього разу хочу запропонувати дещо цікавеньке: огляд досить нової моделі Bentley Continental GT3-R від виробника Almost Real 1:18 і, на фоні, модельку 10-річної давнини від Danbury Mint 1:24.
Модель Bentley Continental GT3-R від виробника Almost Real вже отримала доволі схвальні відгуки, зокрема, на сайті "DieCastSociety . com", тож давайте подивимось, наскільки кращими стали технології моделювання за 10 років, до того ж у порівнянні масштабів 1:18 та 1:24.
Почнемо із самого початку - від коробки.
Зображення
Коробка у Bentley Continental GT3-R просто велетеньска - гадаю, в ній запросто вмістився би Maybach 57. Але як Almost Real використав місце у коробці? Давайте подивимось.
Зображення
Як бачимо, між пінопластом та моделлю спостерігаються величезні зазори, і модель у пінопласті не фіксується! Фіксують модель виключно гвинти знизу (якими вона прикручується до пінопластової "підставки"). Їх передбачено 4, але в моєму екземплярі їх лише 2 (закручених по діагоналі). Економія? А якщо ці гвинти зірве, бідолашна модель буде битися о пінопластові стінки, відламуючи всі зовнішні деталі. Поролонова вставка, яку ви бачите на фото у верхній частині пінопластової коробки - виключно моя ідея. Так модель надійно фіксується навіть без гвинтів.
Та перейдемо, нарешті, до самої моделі. Мені дуже подобаються обриси Bentley Continental GT, і GT3-R зокрема, і тут Almost Real зробив усе якнайкраще. Дивовижним чином те саме можна сказати про модель, що була зроблена на 10 років раніше та у меншому масштабі.
Зображення
Що я хотів би підкреслити, ця модель від Almost Real відчувається та важить приблизно як щось середнє між AutoArt та Kyosho - тобто саме стільки, скільки має важити модель - на відміну від Continetal GT/GTC від Minichamps, які, здається, зроблені з суцільного шматка металу (такі вони важкі).
На сайті "DieCastSociety . com" питали: чи справді на моделі Bentley Continental GT такий попит, що їх виробляють у різних модифікаціях то одна фірма, то інша? Я скажу так: може, моделей вже й багато, та Bentley Continental GT заслуговує бути представленим моделлю найвищої якості - а такої, на жаль, ще не було. До того ж, таке саме питання ще більше стосується моделей Porsche 911, які з ледь помітними зовнішніми модифікаціями штампують кожного року.
Але повернемось до фото.
Зображення
Зображення
Мені справді подобається, як виглядає ця модель. І те саме я можу сказати про Danbury Mint.
Колеса, супорти та диски зроблені дуже круто (принаймні, зовні). Колір супортів - темно-зелений, такий самий, як у верхньої стрічки з двох, що йдуть з боків (маю на увазі верхню подвійну стрічку, тоді як нижня - чорна, виповнена окремим елементом).
Зображення
Посередині заднього супорту можна побачити "дірку". Я здивувався, коли розгледів таку саму на GT3-R від LookSmart 1:43. Власне, вона і має там бути :)
Щодо Danbury Mint, тут супортів ми не бачимо, та колеса також зроблені чудово.
Зображення
Але перейдемо до головної відмінності цієї моделі GT3-R від інших у масштабі 1:18 - її чудових металевих решіток спереду. Як це не дивно, ані Minichamps, ані Paragon Models досі не навчились робити металеві решітки своїм Bentley Continental у масштабі 1:18. Хоча Danbury Mint вмів це ще 10 років тому, до того ж у меншому масштабі.
Спочатку я думав, що в Almost Real лише верхня решітка металева, а нижні - пластмасові. Потім, за допомогою ліхтарика, я з'ясував, що принамні нижня решітка також зроблена з металу. Пізніше, аналізуючи світло та тінь від променя ліхтарика, я переконався, що і бічні решітки також наскрізні та зроблені з металу.
Безперечно, це той момент, де Almost Real стовідсотково кращий за Minichamps.
Зображення
Але ж така гарно зроблена зовні модель, мабуть, така ж гарна і всередині? То ж давайте проінспектуємо ту частину моделі, яка безперечно дуже цікавить колекціонерів, - двигун. Заглянемо під капот!
І тут ми бачимо дуже цікаве та реалістичне кріплення капоту.
Зображення
Певна річ, деталі двигуна мають бути не гіршими! Давайте ж скоріше подивимось на них, в мене аж слинка тече!
Зображення
Ну... Я сказав би, що деталізація двигуна мене тішить... якби це була модель у масштабі 1:43. А, може, ми помилилися? І, насправді, це Bentley у масштабі 1:24 та зроблений 10 років назад, а у масштабі 1:18 та пару років тому зроблена інша модель??
Але не будемо падати духом! У моделі від Minichamps з деталізацією двигуна все ще гірше. Проте, хіба це виправдовує Almost Real? Подивимось ще раз на модель від Danbury Mint. 10 років тому. Масштаб 1:24. Зроблено краще!
Ви можете сказати, що в сучасних двигунах не настільки багато видимих деталей, як то було у епоху muscle cars. Це так. Але пошукайте в інтернеті фотографії реального двигуна Bentley Continental GT3-R. Ви там побачите набагато більше, ніж у моделі від Almost Real.
Але добре, попри розчарування із двигуном, йдемо далі.
Зображення
Ззаду все симпатично, але нічого особливого (я би очікував більшої деталізації задніх фар).
Трошки розглянемо салон.
Зображення
Ця рельєфна зелена сіточка на сидіннях та боковинах дверцят мені подобається. Що мені також подобається, це рельєфна панель приладів.
А от що мені не подобається - це намальовані детальки на кермі (це ж масштаб 1:18, хіба ми не заслуговуємо на рельєфність?) та намальовані кріплення на спинках сидінь зверху (до речі, у LookSmart 1:43 зроблено так само - та це ж масштаб 1:43 проти 1:18...).
Зображення
Приємна несподіванка - у Bentley передні сидіння зсуваються вперед та назад (сидіння цілком). Зате у Danbury Mint рухаються спинки сидінь та відкривається підлокотник (у Bentley - ні). Також у Danbury Mint перед сидінням лежить резиновий килимок (поверх підлоги з флоку).
Як і очікується, в обох моделях повертаються кермо та колеса.
І що в нас лишилось наостанок? Звичайно, днище моделі!
Отже, вперед!
Зображення
Е-е-е... Ні, ми точно помилились!!! Ну не може бути, щоби у сучасної моделі у масштабі 1:18 днище було зроблено так скупо у порівнянні з моделлю 10-річної давнини, та ще у меншому масштабі! Я відмовляюсь в це вірити!
Але... це правда.
Як правда і те, що у Danbury Mint чесно працююча підвіска (де рухаються кріплення коліс), а в Almost Real якась імітація, особливо, що стосується задніх колес...
Як правда і те, що Almost Real вже випустив чудові моделі позашляховиків (у масштабі 1:18), в яких чудова деталізація підвіски та двигуна...
Чому Almost Real не зробив своєму Bentley GT3-R таку саму глибоку деталізовану підвіску та двигун? Хіба їм щось заважало?..

А тепер - головне. Сьогодні цю модель від Almost Real та цю модель від Danbury Mint можна купити приблизно за однакову ціну!!! Ви розумієте, що коїться у світі моделювання? Виробники не тільки не покращили свої технології за минулі 10 років, але й навпаки, облінились! (Лишень подивіться на сьогоднішній AutoArt проти того ж AutoArt, яким він був раніше...)
Враховуючи все це, я навіть виставив був цю модель від Almost Real на продаж. Але потім подумав, що все-таки GT3-R мені подобається - і кращого у масштабі 1:18 поки що не знайдеш (моделі зі смоли у 1:18 я не розглядаю в принципі). Хоча салон та днище мені більше подобались у Minichamps 1:18 Bentley Continetal GTC - вони виглядали приємніше та реалістичніше. А все інше краще в Almost Real.
А от Danbury Mint 1:24 Ford Mustang Boss 351, представлений на фото вище, це, поза всяких сумнівів, справжня перлина у світі моделювання, що є гідною будь-якої колекції.

P.S.
На додаток - кілька фотографій Minichamps 1:18 Bentley Continental GTC, який тут згадувався.
Шикарний салон. Але сидіння з твердої пластмаси, спинки передніх сидінь непорушні.
Зображення
Днище - як на мене, краще, ніж у Almost Real.
Зображення
Двигун, деталізований ще слабше, ніж у Almost Real (привіт, масштаб 1:43!), та капот із глухою пластмасовою решіткою (привіт, масштаб 1:43!). В новіших Bentley цієї лінійки від 1:18 Minichamps все так само: глухі пластмасові решітки спереду, та слабо деталізований двигун.
Зображення


Востаннє редагувалось Vitaliy D в 06 квітня 2018, 19:10, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Якісні моделі у масштабі 1:24
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2018, 22:36 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 11 січня 2010, 01:57
Повідомлень: 492
Звідки: Ужгород
Has thanked: 71 times
Been thanked: 193 times
Cиний Challenger R/T от производителя Highway 61.
WIX Filters компания по производству масляных фильтров, модели не производит. В целях рекламы, к 70-ти летию компания WIX Filters заказала небольшой тираж моделей у Highway 61.
Зображення

Ранее WIX Filters в качестве рекламы своей продукции,так же сотрудничали с ныне уже не существующей производителем моделей ERTL.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 17 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB