Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 29 березня 2024, 03:33

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 18 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2019, 00:08 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 177
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
Здесь я даже не знаю что и сказать ... .
С одной стороны я Вас полностью поддерживаю и понимаю, а с другой, Вы наверное е....лись платить 10 кусков за не популярный масштаб :fool: , и скорей всего, который не скоро окупится.
Вы наверное не тот выбрали путь. Модели, фото которых я привел в качестве примера, отлиты в смоле и стоят в районе 50 баксов +/- за кит. И сомневаюсь, что мастер-модель подобных моделей, стоит таких больших денег. Мож Вы не в ту сторону смотрите?
Не понимаю, зачем Вам пластик? Если практически все малые фирмы работают со смолой.
Копийность (моделей на фото), на мой взгляд очень приемлемая, а с деталировкой вполне может потягаться с 43-м. И думаю, что этой детализации вполне достаточно для этого масштаба.
Все это, мое личное субъективное мнение. И я не в коем разе не отговариваю Вас от идеи, но почему-то мне кажется, что можно вывести иной прайс за кит.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2019, 05:42 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
За смолу думав, намалювати 3D модель 100-200дол, надрукувати на фотополімері - до 500дол і лий зі смоли скільки душа забажає
Але...
Проблема №1: як виготовити скло, варіант з плівкою категорично не підходить, т.я. важко вклеїти і втрачається автентичність деталей салону, т.я. в задумці виливка елементів салону
Проблема №2: масштабна товщина стійок кузова автобуса, це не автівка маленька чи вантажівка, смолу так не прольєш

Тому і була розробка у мене в проливці під високим тиском елементів кузова прозорими, щоб зробити вікна одразу відлитими і без слідів штовхачів (інша система літніка, складно, дорого, зате результат - щось по ідеї схоже на BanDai), але це було складніше і дорожче аніж класичне лиття, та й ще під низьким тиском... от за цей момент форма для лиття починає різко дорожчати
Колеса все рівно планував смоляні, т.я. в пластику таку деталізацію важко зробити, як в смолі, а точніше ціна не співрозмірна із затратами і кінцевим результатом
От приміром, як зробити із смоли двері для Ік-260 ширмовий варіант, щоб не клеїти плівку? Прозора смола, можливо я не правий, але те, що мені показували навіть дорогі варіанти, якість мене не влаштувала, а що вже говорити про великі елементи, як кузовне скло...
Питання стоїть все ж таки виготовити високоякісну модель в першу чергу...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2019, 13:17 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 25 лютого 2011, 12:21
Повідомлень: 2902
Звідки: Донецк-Канев-Киев
Has thanked: 4797 times
Been thanked: 6148 times
То може краще звернути увагу на 43-й масштаб?Бажаючих буде бiльше та не треба буде купувати Совецький автобус,а з"явиться щось свое й рiвнем вище...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2019, 16:54 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
43 масштаб в 100 доларів важко буде вкластися, там серія має бути від 5000шт... Теж думав, все таки кращий по розмірам масштаб, але ціна виходить доволі кусюча, ще поговорю із іншими виробниками, в Україні ця тема закрита для мене: не можуть, не вміють, не хочуть, або ціна така, що в Китаї три серії можна виготовити і привезти сюди...


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2019, 19:53 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 177
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
Jurek Krynicki написав:
За смолу думав, намалювати 3D модель 100-200дол, надрукувати на фотополімері - до 500дол і лий зі смоли скільки душа забажає
Але...
Проблема №1: як виготовити скло, варіант з плівкою категорично не підходить, т.я. важко вклеїти і втрачається автентичність деталей салону, т.я. в задумці виливка елементів салону
Проблема №2: масштабна товщина стійок кузова автобуса, це не автівка маленька чи вантажівка, смолу так не прольєш

Тому і була розробка у мене в проливці під високим тиском елементів кузова прозорими, щоб зробити вікна одразу відлитими і без слідів штовхачів (інша система літніка, складно, дорого, зате результат - щось по ідеї схоже на BanDai), але це було складніше і дорожче аніж класичне лиття, та й ще під низьким тиском... от за цей момент форма для лиття починає різко дорожчати
Колеса все рівно планував смоляні, т.я. в пластику таку деталізацію важко зробити, як в смолі, а точніше ціна не співрозмірна із затратами і кінцевим результатом
От приміром, як зробити із смоли двері для Ік-260 ширмовий варіант, щоб не клеїти плівку? Прозора смола, можливо я не правий, але те, що мені показували навіть дорогі варіанти, якість мене не влаштувала, а що вже говорити про великі елементи, як кузовне скло...
Питання стоїть все ж таки виготовити високоякісну модель в першу чергу...

У Брекины на мой взгляд получилось сделать кузов и стекла отдельно и все из пластика. Можно взять за образец.
Брекина - 1/87

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Прозрачная смола может со временем стать желтой.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2019, 20:13 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
У Брекіни не вийшло те, що я планую, скло вилити одним шматком, де гумовий ущільнювач з боку салону? куди розмістити планки внутрішньої обшивки?
Ік-280 не Брекіна


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2019, 20:39 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 177
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
Jurek Krynicki написав:
У Брекіни не вийшло те, що я планую, скло вилити одним шматком, де гумовий ущільнювач з боку салону? куди розмістити планки внутрішньої обшивки?
Ік-280 не Брекіна

Эти фото все лишь в качестве примера. А кто захочет доработать и добавить недостающие элементы - тот сделает. Только вот цена у этой Брекины не 100 баксов.
А Вы думаете уплотнитель и внутреннюю обшивку получится сделать в 72-м? Даже если и так, то на модели такого размера она будет не очень то и актуальна, в живую - нифига не видно.

В общем, что толку сейчас обсуждать, сделаете - покажите. Удачи!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 18 серпня 2019, 20:47 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
Я ще нічого не роблю, я лише запитав, моделі моє хоббі, але просто так викинути 10 000дол немаю бажання
Планку підняв для себе високу, т.я. мені не подобається жодна існуюча модель Ікарусів на ринку, тому і виникла задумка зробити на голову вище, тільки якість=висока ціна, якщо 50-75-100дол дорого, то можливо і не візьмуся за справу


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 18 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB