Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 29 березня 2024, 15:54

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2018, 20:30 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1107 times
Been thanked: 1352 times
Досвід в мене не великий, а свої 5 коп вставлю. Пробував строїтельні може я криворук може лижі не їдуть но з моделі його зняти легше ніж забрати цукерок в дитини. Босні теж пробував лягає супер перелити дійсно важко але в тонких гострих місцях теж доволі легко знімається ногтем. Зараз спробував Спрей-грунт 992 серый 0,4л, HB Body поки дуже задоволений тримається добре єдине перелити тут досить просто напір з балона сильнішший ніж в інших, щоя пробував.

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2018, 20:38 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 31 серпня 2011, 15:58
Повідомлень: 667
Звідки: Черкаси
Has thanked: 3273 times
Been thanked: 1338 times
я перейшов з Босні на CHAMÄLEON , жовта баночка, трохи дорожче від 100 грн, але якістю я задоволений. Білий грунт дуже якісний. Лак взагалі порівняно з босні небо і земля, кладе тоненьким шаром.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 28 вересня 2018, 20:58 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2011, 17:24
Повідомлень: 1231
Звідки: Запорожье
Has thanked: 5816 times
Been thanked: 2736 times
Olexander написав:
я перейшов з Босні на CHAMÄLEON , жовта баночка, трохи дорожче від 100 грн, але якістю я задоволений. Білий грунт дуже якісний. Лак взагалі порівняно з босні небо і земля, кладе тоненьким шаром.

Ну про лаки согласен на все 100
У босни они - хуже некуда! Я в принципе обычно лаком если и пользуюсь, то только матовым. Что у Ньютона, что у босни (красок) глянец отличный!

_________________
С Уважением, Алексей!!!
_________________
[size=70]ПОМОГИ ЧЕТВЕРОНОГИМ!!!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 25 листопада 2018, 10:02 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2014, 15:15
Повідомлень: 936
Звідки: м. Дніпро
Has thanked: 2243 times
Been thanked: 2333 times
Вискажу і я свою думку з цього приводу. :)
З усіма тут висловами погоджусь , тільки не з тою що про Босні-лак, бо на своєму шляху у цій галузі багато чого перепробував. Для мене фаворіт це Босні як за ціною так і за якістю, але він також не ідеал ( ідеала взагалі у світі не існую, у всього є свої як переваги так і недоліки, і це потрібно розуміти) . Зазвичай я його використовую на начальному етапі, визначаючи ті та інші недоліки у конверсуванні( різні матеріали і таке інше) а вже фінальний прошарок , сірий або чорний грунт від Престо. Це відносно не дорогий в межі 100 грн. але якість його для мене дуже відповідна. Раніше також грунтовав Хамеліоном , але зараз його не бачу у продажі( у всякому разі там де брав і де беру зараз) . Мотіп - взагалі маст хев, але він вже подорожче буде, хоча білий тільки у них в наявності і у відповідній якості. Якто так. Але фарбувати з балонів, потрібно мати велику мужність :D , яку не кожен опанує в силу того що усі поради з цього приводу від інших, це майже ніщо. Треба самому пройти увесь шлях, набити немало " шишек" і зрозуміти що і до чого. Так що хто вскриває з балонів, справжній мужик :D який не здався не дивлячись на усі здавалось незручності , які таки у майбутньому переросли в переваги( ІМХО) :wink: Так що усім мужнім удачі, і рад буду поділитися своїм, багаторічним досвідом у цій галузі.

_________________
FERRARI-менінеформали

Cвобода назавжди!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 14 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB