Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 28 березня 2024, 20:21

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 122 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Спецгараж Konstantin94
ПовідомленняДодано: 29 серпня 2011, 20:01 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 08 червня 2009, 17:29
Повідомлень: 1907
Звідки: Kyiv
Has thanked: 1963 times
Been thanked: 1292 times
Konstantin94 написав:
Да вроде бы в 72-м,а что за прецеденты? Вообще журнал построен так,что в нем находится одна фотография машины-прототипа и почти никакой информации.


Две модели из этой серии - Форд Т и Студебекер заявлены в 1/72 (даже на днище 1/72), а на самом деле они в масштабах 1/43-45 и 1/50-52.

Вы б сделали фото рядом с линейкой, если не сложно.

_________________
Шукаю BMW Z4 M Coupe, Welly Premium 1/43


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Спецгараж Konstantin94
ПовідомленняДодано: 02 вересня 2011, 15:21 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 04 вересня 2010, 15:58
Повідомлень: 314
Звідки: Київ
Has thanked: 1305 times
Been thanked: 424 times
Вот,пожалуйста
Зображення

_________________
На шляху до найграндіознішої колекції спецтранспорту =>http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=2542


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Спецгараж Konstantin94
ПовідомленняДодано: 01 квітня 2017, 18:37 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 04 вересня 2010, 15:58
Повідомлень: 314
Звідки: Київ
Has thanked: 1305 times
Been thanked: 424 times
Всім привіт!)
Давненько не писав тут, як і взагалі не з'являвся на форумі. Але часи міняються, колекція потроху розростається, руки чухаються в напрямку недопиленого, а зорі зійшлись достатньо щоб викласти тут свої обновки :)
Отже, погнали!)

Нагадаю трохи про себе: Костя, Київ, наразі 22)
Збираю спецтехніку і оперативні служби 43го масштабу.

А тепер моделі)
Розпочну з француза: Dacia Duster - Geandarmerie - Solido 1:43
Синя жандармська ліврея запала мені в душу ще з виходом Імпрези в поліцейській журналці, а цей представник так взагалі розчулив мене, коли побачив його фотки. В реальності ж модель тягне на хорошу приємну журналку зі своїми косяками (виробник, наприклад, забив на передній шильд) і своїми приємнощами (красива кольорографія, зазор між колесами і підставкою).

Незрозумілим ще лишається, чому це саме Дастер, а не Рено, що було б логічнішим)
Чув, що французи так часто робили- купували аналогічні моделі у румунів. Хтось підкаже щось по цьому?)

Зображення Зображення Зображення

_________________
На шляху до найграндіознішої колекції спецтранспорту =>http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=2542


Востаннє редагувалось Konstantin94 в 15 квітня 2018, 18:41, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Спецгараж Konstantin94
ПовідомленняДодано: 03 квітня 2017, 11:34 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 06 березня 2009, 15:10
Повідомлень: 2951
Звідки: Кривой Рог
Has thanked: 3468 times
Been thanked: 2434 times
Konstantin94 написав:
Всім привіт!)
Давненько не писав тут, як і взагалі не з'являвся на форумі. Але часи міняються, колекція потроху розростається, руки чухаються в напрямку недопиленого, а зорі зійшлись достатньо щоб викласти тут свої обновки :)
Отже, погнали!)

Нагадаю трохи про себе: Костя, Київ, наразі 22)
Збираю спецтехніку і оперативні служби 43го масштабу.

А тепер моделі)
Розпочну з француза: Dacia Duster - Geandarmerie - Solido 1:43
Синя жандармська ліврея запала мені в душу ще з виходом Імпрези в поліцейській журналці, а цей представник так взагалі розчулив мене, коли побачив його фотки. В реальності ж модель тягне на хорошу приємну журналку зі своїми косяками (виробник, наприклад, забив на передній шильд) і своїми приємнощами (красива кольорографія, зазор між колесами і підставкою).

Незрозумілим ще лишається, чому це саме Дастер, а не Рено, що було б логічнішим)
Чув, що французи так часто робили- купували аналогічні моделі у румунів. Хтось підкаже щось по цьому?)

Зображення Зображення Зображення

Вибирати тут не було з чого, тому що Duster, Logan, Sandero випускаються виключно в Румунії на заводах Dacia.
А логотип Renault або Dacia на них просто ставлять в залежності від того, на якому ринку продавати будуть.
Чому саме в цьому випадку не Renault - хто знає... Можливо, так трохи дешевше було - це ж держзакупівлі :D
А можливо і виробник моделі щось наплутав. Наскільки я пам'ятаю, бренд Dacia десь біля 2008 року взагалі
був виведений з користування, принаймні у Європі.


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Спецгараж Konstantin94
ПовідомленняДодано: 19 квітня 2017, 14:27 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 22 жовтня 2010, 23:03
Повідомлень: 939
Звідки: Україна
Has thanked: 1407 times
Been thanked: 1978 times
Вот справка с нета (вики):
Renault Duster впервые представлен 8 декабря 2009 года под дочерней маркой Dacia для рынков Европы (хотя автомобили под маркой Dacia Duster выпускались и ранее). Позднее были представлены версии под брендом Renault, производимые в России, Бразилии, Индии и Колумбии. В 2014 г. появилась его версия под брендом Nissan Terrano, т.к. автомобиль базируется на платформе Nissan B0 вместе с Nissan Juke.

Зображення Зображення Зображення

_________________
Перемога за нами!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Спецгараж Konstantin94
ПовідомленняДодано: 27 вересня 2017, 21:52 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 04 вересня 2010, 15:58
Повідомлень: 314
Звідки: Київ
Has thanked: 1305 times
Been thanked: 424 times
Yellow is the new black. 8)
_____________________
Чи то співпало, чи то підсвідомо, вийшли в мене такі яскраві поповняхи)

Москвич з Іжом- мої конверсії, Шишига лише трохи допиляна. А трактори- стоять в оригіналі, чекають своєї години. А може й ні)
В будь-якому випадку, моделі ще будуть відфоткані окремо. Всім добраЗображення
Зображення Зображення Зображення

_________________
На шляху до найграндіознішої колекції спецтранспорту =>http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=2542


Востаннє редагувалось Konstantin94 в 03 грудня 2018, 00:55, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Спецгараж Konstantin94
ПовідомленняДодано: 27 вересня 2017, 21:54 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1107 times
Been thanked: 1352 times
Як то кажуть "Флеш Рояль". :D :good:

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Спецгараж Konstantin94
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2017, 10:52 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 04 вересня 2010, 15:58
Повідомлень: 314
Звідки: Київ
Has thanked: 1305 times
Been thanked: 424 times
Що ж, як і обіцяв, детальніші фото моїх жовтяків) Зображення

Москвичів другого покоління, свого часу, було куплено достатньо, декалі міліцейські є, чому б і не зробити?)
Скажу чесно, фото прототипа тих часів саме в жовтій лівреї не знайшов, але маю надію що колись побачимо :roll:
Гучномовці зняв з якогось АНС, ліхтар-шукач - "взєв і зробив" (с). Прописаний в Миколаєві.
Вийшов такий милий автоінспектор)

Зображення Зображення Зображення

ПС фотки на прев'ю різні по висоті, обіцяю виправитись :wink:

_________________
На шляху до найграндіознішої колекції спецтранспорту =>http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=2542


Востаннє редагувалось Konstantin94 в 15 квітня 2018, 18:42, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Спецгараж Konstantin94
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2017, 11:13 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 04 вересня 2010, 15:58
Повідомлень: 314
Звідки: Київ
Has thanked: 1305 times
Been thanked: 424 times
Зображення
"Не печальтесь мама, не грустите папа
Он горноспасатель, а это - навсегда!"

Колись чув таку пісню, а зараз не можу знайти.
Професія гірничорятувальника- просто ад! Спускатись глибоко в шахту, де вже неспокійно, щоб допомогти тим хто в біді- робота для сміливих та сильних духом! :good:
І насправді сумно, що такі хлопці маловідомі на широкий загал.
Навіть радянський фільм про службу - "Внезапный выброс" - ледве знайшов.

І тим більшою була моя радість, коли знайшов модель машини ВГРЗ за хорошою ціною.
АС-3902 на базі ГАЗ-66. На території України таких помічено не було, тому фото тільки з мережі.
А на Денисовці навіть стаття про них є: http://denisovets.ru/remz/tadjikistan/t ... s3901.html
Зображення

По моделі- перефарбував диски (солідніше дивиться), отвір в бампері для лебідки, тонування решітки радіатора, підмалював двірники і дзеркала, салон(все одно не видно :( ).
Будка заматована, похромована, помальовані габарити, зроблені ущільнювачі і хром на вікнах, поручень ззаду. По салону нічого не робив, бо особливо і не видно, плюс, незрозуміло, як в оригіналі.

Зображення Зображення

_________________
На шляху до найграндіознішої колекції спецтранспорту =>http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=2542


Востаннє редагувалось Konstantin94 в 15 квітня 2018, 18:42, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Спецгараж Konstantin94
ПовідомленняДодано: 09 жовтня 2017, 11:26 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 04 вересня 2010, 15:58
Повідомлень: 314
Звідки: Київ
Has thanked: 1305 times
Been thanked: 424 times
Захопила мене трохи аеродромна техніка)
Взагалі, цей пиріжок мав би бути синім фургоном "Пошти Росії".
І навіть був пофарбований і навіть обдекалений.
Та в останній момент мені дійшло, що банальна пошта- якось не те що я хотів би бачити на поличці, тим більше в такому варіанті :no:

А далі дивився крутий фільм "Аэропорт открыт" (https://www.net-film.ru/film-33725/?search=p15%7Cv1), і там побачив такий екземпляр. А оскільки він входить АЖ в аварійну групу, то це само собою натякає, що мені потрібна така модель!)

Зображення Зображення

Задні бампери саморобні, праве скло зробив приспущеним- бо була царапина якась (руки-крюки, давно не робив нічого Зображення)
Трошки натупив з дзеркалами, бо оригінальні з моделі ставились на пізніші випуски, а оскільки моя модель зображує середину 80-х, то постарався підшаманити під більш ранні.
"Трафаретний" номерний знак- набірний з окремих символів, декаль.

Зображення Зображення Зображення Зображення

_________________
На шляху до найграндіознішої колекції спецтранспорту =>http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=12&t=2542


Востаннє редагувалось Konstantin94 в 15 квітня 2018, 18:42, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 122 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB