Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 25 квітня 2024, 15:00

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 198 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о http://www.modellux.com.ua ?
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2021, 16:39 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
Цитата:
Можливо ви видаєте бажане за дійсне
Був на днях на Дарниці, ліньки чекати поки в березні привезуть свіжу партію ЛАЗ 4202, занесло мене таки в магазин моделллюкс і знову не без нюансів візит
Поки знайшов, додзвонився до магазину і відкрили двері в гаражі


Цитата:
Юрий Антонович, Вы как-то видимо теряете объективную реальность в данном мире. В начале Вы пишите, что Вы делали заказы ранее и тут же Вы пишете, что во второй раз Вы не смогли нас найти.


Цитата:
Были бы Вы немножечко внимательнее, Вы бы смогли увидеть карту проезда/прохода к нам в магазин.
Как только Вы набрали по телефону в магазин, один из менеджеров вышел и встретил Вас и провел в магазин.

Я ще раз глянув на сайті вашу карту і я досі не розумію, як по точці в "полі", я повинен був знайти ваш сарай і серед трьох воріт знайти ту єдину дверцятку, що веде в ваш магазин? Ані вивіски, шматка картону, нічого немає чи вам соромно виставити фото входу вашого єдиного в Україні магазину на сайті?

Ви навіть зараз, на обєктивну критику огризаєтесь, а не робите висновки
І ви абсолютно не володіючи інформацією перекручуєте мої слова, юлите
Одне замовлення, саме перше, що купив в вашому магазині - це була декаль до Ікаруса, а решта покупки - так сказати з вулиці, зайшов, побачив - купив

Цитата:
перше питання в лоб: ви купувати чи так подивитися зайшли?
Я не розумію таких запитань, у вас закритий клуб чи що? Що за глупі безтактовні запитання, причому по тональності поставленого запитання це звучало, не як ввічливе запитання до клієнта, а як роздратована реакція продавця.
Якщо у вас закритий клуб - видайте членські картки чи що
Друге питання: чи робив замовлення на сайті, після моєї негативної відповіді - море емоцій, щось схоже, а чого ти приперся в цей магазин, не міг зробити замовлення?


Цитата:
Давайте не будем передергивать! "ви купувати чи так подивитися зайшли?" таких вопросов у нас никто никогда не задает, Вы наверное как обычно не много подпридумали. Вас менеджер, так как я была так же в магазине, как и двое других менеджеров, Вас менеджер спросил "Вы за заказом? Или что-то хотите подобрать?" - что означает, что люди которые сделали предварительно заказы через интернет у нас на сайте, их заказы отложены и их ждут. Некоторые из них бывают спешат и не хотят тратить времени, поэтому из уважения к Вам был задан такой вопрос.


А от це вже нагла брехня
Я ще в здоровому глузді і притаманний, тобто спроможній розрізняти дружелюбну клієнторієнтовану інтонацію від огризання
Одже хоронологія:
1. Ви купувати чи так подивитися
2. Фрази "Или что-то хотите подобрать" взагалі не було, в інакшому випадку мені терміново слід бігти до ЛОРа, бо боюсь, що у мене лише в вашому магазині відбуваються проблеми із слухом та памяттю

Цитата:
У нас единственный в Украине реальный магазин с таким количеством ассортимента по моделям. Для тех кто у нас не был, ниже прилепим фото. Добро пожаловать к нам в гости! И это все сделано именно для удобства выбора тех, кто не любит делать заказы по интернету.

Які зручності? Мені щоб подивитися моделі, треба як мінімум двох фактично двох працівників вигнати з робочих місць, що спокійно подивитися на моделі, а т.я. ваші дівчата були зайняті роботою, то моделі абстрактно глянув з далека - це не комфортні умови для клієнта, вкотре пишу - відчуття в вашому магазині, як в радянському союзі, це я повинен радіти, що магазин зробив мені ласку і продає модель, а я повинен стояти, мовчати і радіти
Невже так важко, як мінімум взяти в оренду на Петровці нормальний магазин на книжковому базарі і вести нормальну торгівлю, до вас же ж в магазин проходиш через брудний гараж, потім чи то душ/ туалет, а лише потім потрапляєш в кімнатку

Цитата:
Третє: продавець мене постійно підганяла - дивись моделі на полицях швидше, бо людина на склад двічі не ходитиме

Цитата:
Опять же что-то Вы неправильно все как-то помните. Когда Вы сообщили, что Вы хотите приобрести, менеджер Вам ответила - сейчас принесут со склада, на что Вы ответили что Вы еще что-то посмотрите, после чего наш менеджер сказала: "Тогда выбирайте, и тогда все вместе принесут со склада". Никто Вас никуда не торопил.


І знову перекручено, було чітко сказано "Вибирайте швидше, бо людина на склад спеціально двічі не піде"

Цитата:
Четверте: придбав дві моделі (журналки), видали моделі (помяті блістери - звідкіля їх витягнули? Мені все рівно, моделі взяв, як базу для конверсії, мені і блістер не потрібен), журнали помяті


Цитата:
Вот, то Вы говорили, что с Вами по-хамски общаются, потом Вы придумали, что Вам не давали выбрать, потом придумали причину, что Вас торопили...теперь новая претензия "помят блистер". Хорошо.
Сама по себе фраза помят блистер звучит уже смешно. Но! Вот вопрос, почему Вы сразу на месте в магазине не сказали, что Вас это не устраивает. Чего Вы сразу не сказали, что Вам не нравятся такие блистеры. Мы бы Вам сразу поменяли модели и журналы, благо у нас моделей в достаточном количестве.


Ви розумієте, який маразм Ви написали:
Ну добре мені все рівно було на блістер (тому і не робив зауваження), але... подумайте самі, мені виносять дві моделі в помятих блістерах, тобто вибрати одразу нормальні моделі на складі не можна, треба винести непотріб і впарити клієнтові, а вдруг купить, вірно?


Цитата:
Тепер саме цікаве - в чому нести моделі з магазину? Пакету свого немаю, каюсь, прийшов в магазин не підготовленим, продавці навіть нічого не запропонували, лише коли попросив, щоб дали пакет, щоб можна було якось винести свої покупки з магазину дали пакет (майте совість, магазин Радіатор пакет присилає до моделі в коробці)
У мене складається враження, що клієнти магазину не потрібні, а мені ж виходить спокійніше і легше привезти модельку з Маріуполя чи Херсона, чим зайти на Дарниці в магазин


Цитата:
Тут сказать особо нечего, так как пакет вы попросили - Вам дали.

Сервіс у Вас "найкращий" :lol:

Цитата:
На разі залишаюсь при своїй думці: покупки в даному магазині лише за умови дефіциту або форс-мажорних обставин


Цитата:
Конечно Вы можете оставаться при своем мнении, но есть ли смысл Вам страдать и терпеть столько унижений от хрупкой девочки. Но есть ли смысл..


Я не збираюсь вам нічого доказувати, я це давно зробив грошима в інших магазинах, я вкотре нагадаю, що цікаві мені моделі я вже давно купую по всій Україні, але не в вашому магазині, але це треба мати талант, щоб в три заходи в ваш магазин - залишитись вкрай не задоволеним сервісом тричі, можливо щось не так зі мною, але судячи по іншим дописам ваших клієнтів, скарг і стилістиці ваших відповідей, є всі підстави вважати, що все таки проблема не в клієнтах, а в магазині
Навіть зараз в усіх недавніх дописах, ви вважаєте себе Дартяньяном, а клієнтів невдячними ідіотами

З вашим магазином, як і писав раніше і повторюся ще раз: покупка лише у випадку дефіциту або форс-мажору, а так - намагатимусь вас обходити чим подалі і голосувати гривнею в інших адекватних магазинах чи продавців

Мені не подобається, що ви використовуєте мої персональні дані на цьому форумі, оплата карткою не означає дозволу передачі даних третій стороні, це хамство з вашого боку і як мінімум адміністративка (ст.182 КПК)


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о http://www.modellux.com.ua ?
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2021, 17:13 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 18 лютого 2021, 20:39
Повідомлень: 20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time
Мені не подобається, що ви використовуєте мої персональні дані на цьому форумі, оплата карткою не означає дозволу передачі даних третій стороні, це хамство з вашого боку (ст.182 КПК)[/quote]

Юрий, обращение к Вам по имени отчеству обозначает уважение к Вам, а не то о чем Вы говорите.
Вы в очередной раз путаете грешное с праведным)


А по поводу скалада, Вы можете не покупать то что вам не нравится, или же попросить заменить модели если Вам что-то не нравится) Поэтому не передергивайте!

Цитата:
Я ще раз глянув на сайті вашу карту і я досі не розумію, як по точці в "полі", я повинен був знайти ваш сарай і серед трьох воріт знайти ту єдину дверцятку, що веде в ваш магазин? Ані вивіски, шматка картону, нічого немає чи вам соромно виставити фото входу вашого єдиного в Україні магазину на сайті?

Ви навіть зараз, на обєктивну критику огризаєтесь, а не робите висновки
І ви абсолютно не володіючи інформацією перекручуєте мої слова, юлите
Одне замовлення, саме перше, що купив в вашому магазині - це була декаль до Ікаруса, а решта покупки - так сказати з вулиці, зайшов, побачив - купив


Пожалуйста, не надо переходить на хамство. Так как Ваше истенное лицо Вы сейчас раскрываете!
Вывеска есть, на "дверцяткуАХ" написано Моделлюкс! Будьте внимательнее!
Любая покупка хоть с улицы, хоть с телефона, хоть с вайбера идет через сайт. Пришлите номер заказа. Более того, если бы Вы делали 3-ю покупку Вы бы знали как нас найти.
А то Вы все время лукавите.

Цитата:
А от це вже нагла брехня
Я ще в здоровому глузді і притаманний, тобто спроможній розрізняти дружелюбну клієнторієнтовану інтонацію від огризання
Одже хоронологія:
1. Ви купувати чи так подивитися
2. Фрази "Или что-то хотите подобрать" взагалі не було, в інакшому випадку мені терміново слід бігти до ЛОРа, бо боюсь, що у мене лише в вашому магазині відбуваються проблеми із слухом та памяттю


Т.е. со всем остальным вы согласны, брехня только эта?) :ROFL:


Цитата:
Які зручності? Мені щоб подивитися моделі, треба як мінімум двох фактично двох працівників вигнати з робочих місць, що спокійно подивитися на моделі, а т.я. ваші дівчата були зайняті роботою, то моделі абстрактно глянув з далека - це не комфортні умови для клієнта, вкотре пишу - відчуття в вашому магазині, як в радянському союзі, це я повинен радіти, що магазин зробив мені ласку і продає модель, а я повинен стояти, мовчати і радіти
Невже так важко, як мінімум взяти в оренду на Петровці нормальний магазин на книжковому базарі і вести нормальну торгівлю, до вас же ж в магазин проходиш через брудний гараж, потім чи то душ/ туалет, а лише потім потрапляєш в кімнатку


Каким образом наружная инфраструктура может влиять на сожержание и качество обслуживания магазина? Или нам надо купить пол Днепровского района, что бы Вам было сразу понятно что Вы заезжаете на территорию Моделлюкса?))
Более того, инфраструктура на Петровке ниче не лучше, а даже хуже.
И я как один из менеджеров, очень благодарна нашему шефу, что зимой мы сидим в теплом помещении, а летом в прохладном, а не на рынке Петровке.

А почему Вы как истинные мужчины не говорите все, когда находитесь в магазине, а только дистанционно, прикрываясь экраном и клавиатурой. Почему Вы не высказали все свои "фе" находясь у нас, что Вам не нравится территория, блистер, место и т.д.
Почему Вы сейчас клацая по клавиатуре рассказываете как Вас обители 3 молодых хрупких девочки!

Юрий, если Вас что-то не устраивает, Вы вправе были не покупать или попросить другие модели. Благо, у нас журнальных автобусов достаточно.
Почему Вы сейчас тратите свое время, наше время, невольных читателей. Если, опять же, Вы могли сказать все свои "фе" в магазине.


Цитата:
І знову перекручено, було чітко сказано "Вибирайте швидше, бо людина на склад спеціально двічі не піде"

Мне очень жаль, что Вы либо не помните, либо перекручиваете факты специально.
Девушка которая отпускала заказ не говорила Вам такого, я этому свидетель.

_________________
Мир в масштабе!
https://modellux.kiev.ua

www.facebook.com/modellux.kiev.ua
www.instagram.com/modellux.kiev.ua


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о http://www.modellux.com.ua ?
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2021, 18:05 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
Цитата:
Мені не подобається, що ви використовуєте мої персональні дані на цьому форумі, оплата карткою не означає дозволу передачі даних третій стороні, це хамство з вашого боку (ст.182 КПК)


Цитата:
Юрий, обращение к Вам по имени отчеству обозначает уважение к Вам, а не то о чем Вы говорите.
Вы в очередной раз путаете грешное с праведным)

Я нічого не плутаю, а Ви не приймайте рішення замість мене, Ви на форумі бачите, щоб було написано актуальне моє прізвище чи імя? Ми з вами не друзі, щоб ви могли так розкидатись моїми даними

Цитата:
А по поводу скалада, Вы можете не покупать то что вам не нравится, или же попросить заменить модели если Вам что-то не нравится) Поэтому не передергивайте!

Ви вперто не розумієте значення слова "сервіс".
Модель повинні були винести зі складу одразу нормальну, не помяту/ поцарапану/ дефектну чи ще щось, тобто товар перед видачею повинен бути перевірений (мова не йде про скриті дефекти, про які ви дійсно не могли знати),а ви вважаєте нормою винести що попало, а там вже клієнт повинен обурюватись чи ні - в нормальних магазинах така ситуація просто не можлива, у мене була покупка схожого товару, то продавець спочатку вислав фото, запитав чи таке влаштовує і по факту все рівно зробив скидку - так виглядає нормальний сервіс
Вам роблять зауваження по вашому сервісу, а ви вперто все рівно вважаєте, що ви праві і хоч трісни... шкода, що ви не знайомі із роботою американських магазинів, можливо б тоді ви зрозуміли, що таке сервіс

Цитата:
Я ще раз глянув на сайті вашу карту і я досі не розумію, як по точці в "полі", я повинен був знайти ваш сарай і серед трьох воріт знайти ту єдину дверцятку, що веде в ваш магазин? Ані вивіски, шматка картону, нічого немає чи вам соромно виставити фото входу вашого єдиного в Україні магазину на сайті?

Ви навіть зараз, на обєктивну критику огризаєтесь, а не робите висновки
І ви абсолютно не володіючи інформацією перекручуєте мої слова, юлите
Одне замовлення, саме перше, що купив в вашому магазині - це була декаль до Ікаруса, а решта покупки - так сказати з вулиці, зайшов, побачив - купив


Цитата:
Пожалуйста, не надо переходить на хамство. Так как Ваше истенное лицо Вы сейчас раскрываете!
Вывеска есть, на "дверцяткуАХ" написано Моделлюкс! Будьте внимательнее!


Не могли б підказати, де саме вона, ця вивіска, я її не побачив, може вона з внутрішньої сторони магазину? Ваш сарай має троє воріт із вицвівшою жовтою фарбою, таблички на них не бачив, на боковій стороні будинку зі сторони вулиці - теж, де вона?

Цитата:
Любая покупка хоть с улицы, хоть с телефона, хоть с вайбера идет через сайт. Пришлите номер заказа. Более того, если бы Вы делали 3-ю покупку Вы бы знали как нас найти.
А то Вы все время лукавите.


Дійсно, погоджуюсь, треба памятати, як пройти через гараж, оглядову яму, туалет, а потім магазин, я себе таким собі Сталкером відчуваю
Я завжди думав, що це обовязок та життєва необхідність для магазину зробити шлях до магазину простим і легким для покупця

Цитата:
А от це вже нагла брехня
Я ще в здоровому глузді і притаманний, тобто спроможній розрізняти дружелюбну клієнторієнтовану інтонацію від огризання
Одже хоронологія:
1. Ви купувати чи так подивитися
2. Фрази "Или что-то хотите подобрать" взагалі не було, в інакшому випадку мені терміново слід бігти до ЛОРа, бо боюсь, що у мене лише в вашому магазині відбуваються проблеми із слухом та памяттю


Цитата:
Т.е. со всем остальным вы согласны, брехня только эта?) :ROFL:

Вибачте, але з вами вести адекватну полеміку практично не можливо, я ще не отримав нормальної відповіді від вас, а от звинувачення в тому, що я сам винен, що звернувся в ваш магазин - наскрізно по всім повідомленням.
Я ж не дарма згадав про Дартаньяна і ви дійсно клієнтів вважаєте за ідіотів

Цитата:
Які зручності? Мені щоб подивитися моделі, треба як мінімум двох фактично двох працівників вигнати з робочих місць, що спокійно подивитися на моделі, а т.я. ваші дівчата були зайняті роботою, то моделі абстрактно глянув з далека - це не комфортні умови для клієнта, вкотре пишу - відчуття в вашому магазині, як в радянському союзі, це я повинен радіти, що магазин зробив мені ласку і продає модель, а я повинен стояти, мовчати і радіти
Невже так важко, як мінімум взяти в оренду на Петровці нормальний магазин на книжковому базарі і вести нормальну торгівлю, до вас же ж в магазин проходиш через брудний гараж, потім чи то душ/ туалет, а лише потім потрапляєш в кімнатку


Цитата:
Каким образом наружная инфраструктура может влиять на сожержание и качество обслуживания магазина? Или нам надо купить пол Днепровского района, что бы Вам было сразу понятно что Вы заезжаете на территорию Моделлюкса?))

Це вже ваші проблеми, зробіть неонову підсвітку, прожекторами підсвічуйте шлях, заасфальтутей дорогу - варіантів море, мої консультації не безкоштовні

Цитата:
Более того, инфраструктура на Петровке ниче не лучше, а даже хуже.
И я как один из менеджеров, очень благодарна нашему шефу, что зимой мы сидим в теплом помещении, а летом в прохладном, а не на рынке Петровке.

А мені не зручно пролазити через магазин в чистому одязі через промаслену/ брудну територію, хімчистка якісних речей коштує не дешево
Мені не зручно через когось дивитися на вітрину, я хочу спокійно постояти, нормально подивитися і оцінити модель
На Петровці зараз магазини обігріваються і там не холодно

Цитата:
А почему Вы как истинные мужчины не говорите все, когда находитесь в магазине, а только дистанционно, прикрываясь экраном и клавиатурой. Почему Вы не высказали все свои "фе" находясь у нас, что Вам не нравится территория, блистер, место и т.д.
Почему Вы сейчас клацая по клавиатуре рассказываете как Вас обители 3 молодых хрупких девочки!


А навіщо це мені?
За блістер я вам ще в магазині сказав, що помятий, але це не проблема для мене, а от як вам вистачило наглості пропонувати такий товар... Але це питання сервісу, ми його вже його обговорювали, сервісу у вас немає, тому питання не актуальне, а от інші потенційні покупці мають право отримати реальний відгук про ваш магазин та обслуговування
Ви і далі продовжуєте огризатися замість того, щоб виправити ситуацію

Цитата:
Юрий, если Вас что-то не устраивает, Вы вправе были не покупать или попросить другие модели. Благо, у нас журнальных автобусов достаточно.
Почему Вы сейчас тратите свое время, наше время, невольных читателей. Если, опять же, Вы могли сказать все свои "фе" в магазине.

Я на вас не трачу, я залишив допис/ відгук про ваш магазин і все, інші покупці мають право знати в що теоретично вони можуть вляпатись

Цитата:
І знову перекручено, було чітко сказано "Вибирайте швидше, бо людина на склад спеціально двічі не піде"

Цитата:
Мне очень жаль, что Вы либо не помните, либо перекручиваете факты специально.
Девушка которая отпускала заказ не говорила Вам такого, я этому свидетель.

Я так розумію, якщо це ви, якщо за вашою спиною на вітрині був Ікарус 260 від Класікбус - тоді це ви сказали або дівчина, що оформляла моє замовлення

P.S. Радий, що ЛАЗ 4202 привезли до іншого продавця і мені не доведеться купувати ще одну модель у вас, замовлення і гроші пішли в інше місто

За цим переписку з вами завершую, адекватності 0, витрачати час не бачу сенсу


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о http://www.modellux.com.ua ?
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2021, 18:34 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 18 лютого 2021, 20:39
Повідомлень: 20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time
Jurek Krynicki написав:
Цитата:
Мені не подобається, що ви використовуєте мої персональні дані на цьому форумі, оплата карткою не означає дозволу передачі даних третій стороні, це хамство з вашого боку (ст.182 КПК)


Цитата:
Юрий, обращение к Вам по имени отчеству обозначает уважение к Вам, а не то о чем Вы говорите.
Вы в очередной раз путаете грешное с праведным)

Я нічого не плутаю, а Ви не приймайте рішення замість мене, Ви на форумі бачите, щоб було написано актуальне моє прізвище чи імя? Ми з вами не друзі, щоб ви могли так розкидатись моїми даними

Цитата:
А по поводу скалада, Вы можете не покупать то что вам не нравится, или же попросить заменить модели если Вам что-то не нравится) Поэтому не передергивайте!

Ви вперто не розумієте значення слова "сервіс".
Модель повинні були винести зі складу одразу нормальну, не помяту/ поцарапану/ дефектну чи ще щось, тобто товар перед видачею повинен бути перевірений (мова не йде про скриті дефекти, про які ви дійсно не могли знати),а ви вважаєте нормою винести що попало, а там вже клієнт повинен обурюватись чи ні - в нормальних магазинах така ситуація просто не можлива, у мене була покупка схожого товару, то продавець спочатку вислав фото, запитав чи таке влаштовує і по факту все рівно зробив скидку - так виглядає нормальний сервіс
Вам роблять зауваження по вашому сервісу, а ви вперто все рівно вважаєте, що ви праві і хоч трісни... шкода, що ви не знайомі із роботою американських магазинів, можливо б тоді ви зрозуміли, що таке сервіс

Цитата:
Я ще раз глянув на сайті вашу карту і я досі не розумію, як по точці в "полі", я повинен був знайти ваш сарай і серед трьох воріт знайти ту єдину дверцятку, що веде в ваш магазин? Ані вивіски, шматка картону, нічого немає чи вам соромно виставити фото входу вашого єдиного в Україні магазину на сайті?

Ви навіть зараз, на обєктивну критику огризаєтесь, а не робите висновки
І ви абсолютно не володіючи інформацією перекручуєте мої слова, юлите
Одне замовлення, саме перше, що купив в вашому магазині - це була декаль до Ікаруса, а решта покупки - так сказати з вулиці, зайшов, побачив - купив


Цитата:
Пожалуйста, не надо переходить на хамство. Так как Ваше истенное лицо Вы сейчас раскрываете!
Вывеска есть, на "дверцяткуАХ" написано Моделлюкс! Будьте внимательнее!


Не могли б підказати, де саме вона, ця вивіска, я її не побачив, може вона з внутрішньої сторони магазину? Ваш сарай має троє воріт із вицвівшою жовтою фарбою, таблички на них не бачив, на боковій стороні будинку зі сторони вулиці - теж, де вона?

Цитата:
Любая покупка хоть с улицы, хоть с телефона, хоть с вайбера идет через сайт. Пришлите номер заказа. Более того, если бы Вы делали 3-ю покупку Вы бы знали как нас найти.
А то Вы все время лукавите.


Дійсно, погоджуюсь, треба памятати, як пройти через гараж, оглядову яму, туалет, а потім магазин, я себе таким собі Сталкером відчуваю
Я завжди думав, що це обовязок та життєва необхідність для магазину зробити шлях до магазину простим і легким для покупця

Цитата:
А от це вже нагла брехня
Я ще в здоровому глузді і притаманний, тобто спроможній розрізняти дружелюбну клієнторієнтовану інтонацію від огризання
Одже хоронологія:
1. Ви купувати чи так подивитися
2. Фрази "Или что-то хотите подобрать" взагалі не було, в інакшому випадку мені терміново слід бігти до ЛОРа, бо боюсь, що у мене лише в вашому магазині відбуваються проблеми із слухом та памяттю


Цитата:
Т.е. со всем остальным вы согласны, брехня только эта?) :ROFL:

Вибачте, але з вами вести адекватну полеміку практично не можливо, я ще не отримав нормальної відповіді від вас, а от звинувачення в тому, що я сам винен, що звернувся в ваш магазин - наскрізно по всім повідомленням.
Я ж не дарма згадав про Дартаньяна і ви дійсно клієнтів вважаєте за ідіотів

Цитата:
Які зручності? Мені щоб подивитися моделі, треба як мінімум двох фактично двох працівників вигнати з робочих місць, що спокійно подивитися на моделі, а т.я. ваші дівчата були зайняті роботою, то моделі абстрактно глянув з далека - це не комфортні умови для клієнта, вкотре пишу - відчуття в вашому магазині, як в радянському союзі, це я повинен радіти, що магазин зробив мені ласку і продає модель, а я повинен стояти, мовчати і радіти
Невже так важко, як мінімум взяти в оренду на Петровці нормальний магазин на книжковому базарі і вести нормальну торгівлю, до вас же ж в магазин проходиш через брудний гараж, потім чи то душ/ туалет, а лише потім потрапляєш в кімнатку


Цитата:
Каким образом наружная инфраструктура может влиять на сожержание и качество обслуживания магазина? Или нам надо купить пол Днепровского района, что бы Вам было сразу понятно что Вы заезжаете на территорию Моделлюкса?))

Це вже ваші проблеми, зробіть неонову підсвітку, прожекторами підсвічуйте шлях, заасфальтутей дорогу - варіантів море, мої консультації не безкоштовні

Цитата:
Более того, инфраструктура на Петровке ниче не лучше, а даже хуже.
И я как один из менеджеров, очень благодарна нашему шефу, что зимой мы сидим в теплом помещении, а летом в прохладном, а не на рынке Петровке.

А мені не зручно пролазити через магазин в чистому одязі через промаслену/ брудну територію, хімчистка якісних речей коштує не дешево
Мені не зручно через когось дивитися на вітрину, я хочу спокійно постояти, нормально подивитися і оцінити модель
На Петровці зараз магазини обігріваються і там не холодно

Цитата:
А почему Вы как истинные мужчины не говорите все, когда находитесь в магазине, а только дистанционно, прикрываясь экраном и клавиатурой. Почему Вы не высказали все свои "фе" находясь у нас, что Вам не нравится территория, блистер, место и т.д.
Почему Вы сейчас клацая по клавиатуре рассказываете как Вас обители 3 молодых хрупких девочки!


А навіщо це мені?
За блістер я вам ще в магазині сказав, що помятий, але це не проблема для мене, а от як вам вистачило наглості пропонувати такий товар... Але це питання сервісу, ми його вже його обговорювали, сервісу у вас немає, тому питання не актуальне, а от інші потенційні покупці мають право отримати реальний відгук про ваш магазин та обслуговування
Ви і далі продовжуєте огризатися замість того, щоб виправити ситуацію

Цитата:
Юрий, если Вас что-то не устраивает, Вы вправе были не покупать или попросить другие модели. Благо, у нас журнальных автобусов достаточно.
Почему Вы сейчас тратите свое время, наше время, невольных читателей. Если, опять же, Вы могли сказать все свои "фе" в магазине.

Я на вас не трачу, я залишив допис/ відгук про ваш магазин і все, інші покупці мають право знати в що теоретично вони можуть вляпатись

Цитата:
І знову перекручено, було чітко сказано "Вибирайте швидше, бо людина на склад спеціально двічі не піде"

Цитата:
Мне очень жаль, что Вы либо не помните, либо перекручиваете факты специально.
Девушка которая отпускала заказ не говорила Вам такого, я этому свидетель.

Я так розумію, якщо це ви, якщо за вашою спиною на вітрині був Ікарус 260 від Класікбус - тоді це ви сказали або дівчина, що оформляла моє замовлення

P.S. Радий, що ЛАЗ 4202 привезли до іншого продавця і мені не доведеться купувати ще одну модель у вас, замовлення і гроші пішли в інше місто

За цим переписку з вами завершую, адекватності 0, витрачати час не бачу сенсу



Юрий, что не сообщение от Вас, то сплошное искажение фактов. Вы опять что-то путаете...
Девушка, за спиной которой модели Классикбас и девушка которая оформляла Ваш заказа - это один и тот же человек.
Я сидела напротив и со стороны все это видела.

Давайте закончим эту полемику, раз и навсегда, так как мы не хотим Вас расстраивать. Так как мы от лица трех девушек не хотим обижать взрослого мужчину. И гроші свои тратьте в других магазинах, где подсвеченные дороги и есть картонка на дверце.
А вообще смешная ситуация, взрослого мужчину обидели девушки, и он не мог на месте сделать замечание. Он же спустя несколько дней набрался смелости и написал на форуме.

И по-прежнему Вы так и не ответили, на самый главный вопрос. Если Вы делали у нас заказы, то почему Вы не знаете где мы находимся, и Вас надо было встречать

_________________
Мир в масштабе!
https://modellux.kiev.ua

www.facebook.com/modellux.kiev.ua
www.instagram.com/modellux.kiev.ua


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о http://www.modellux.com.ua ?
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2021, 18:56 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 04 грудня 2019, 16:23
Повідомлень: 598
Звідки: Украина, Киев
Has thanked: 1102 times
Been thanked: 1929 times
По-моему уже пора банить этих клонов на форуме, развелось тут аккаунтов моделюкса, я уже три насчитал или четыре...

_________________
Доверяй, но проверяй...

Мои NASCARчики
Мои CARARAMчики
Парковка На Комоде
Бравые солдатики/Ландрин
Мои Продажи


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о http://www.modellux.com.ua ?
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2021, 19:00 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2011, 17:24
Повідомлень: 1231
Звідки: Запорожье
Has thanked: 5816 times
Been thanked: 2736 times
ModelLux.kiev.ua, разберитесь с аккаунтами, мне в ЛС сообщите которые не актуальны, иначе просто снесу все. Сейчас с телефона заниматься этим не буду.

_________________
С Уважением, Алексей!!!
_________________
[size=70]ПОМОГИ ЧЕТВЕРОНОГИМ!!!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о http://www.modellux.com.ua ?
ПовідомленняДодано: 21 лютого 2021, 19:10 
Офлайн
Долгожитель
Долгожитель
Аватар користувача

З нами з: 07 серпня 2009, 16:14
Повідомлень: 4518
Звідки: Донецк
Has thanked: 786 times
Been thanked: 1126 times
Цитата:
Судя по всему для Вас имеют. Наши сотрудники были и есть внимательные.

Для меня не имеют. Тема всплыла на форуме, решил поделиться. Может для кого-то информация окажется полезной.

Цитата:
А ошибок не совершает тот, кто ничего не делает. Правда?

А почему Вы спрашиваете? Вы не уверены в собственном утверждении?

Цитата:
У нас нет упаковочного материала такого размера, поэтому спутать ее нереально!

Это уже нельзя ни доказать ни опровергнуть. Так что ...

Цитата:
Уважаемый Вячеслав, Вы меня конечно дико извините, но мы не можем нести ответственности за тех кто забирает Ваши посылки.
Будь то жена, теща, курьер и т.д.

Не извиню. Ситуацию с доставкой я описывал при заказе, да и доставка была оформлена совершенно на другого человека.

Цитата:
Вам я тогда никаких претензий не предъявлял, смысла не было.

А я и сейчас не предъявлял, если Вы не заметили. Просто описал ситуацию.

Цитата:
Попробую объяснить еще раз.
В случаи ошибки продавца магазина, возврат товара осуществляется за счет магазина, как в данном случае о котором Вы говорите. Вроде бы все же понятно написала первый раз.

Попробую и я объяснить еще раз. Свою вину ваш магазин не признал, и эти расходы, как мне сказали, вашего магазина не касаются.

Цитата:
Вы так не злитесь, не переживайте...

А Вы забавная )) И смелая.

Цитата:
У нас очень большое количество моделей, и к сожалению иногда бывают ошибки. Так как мы люди, а не роботы.
возможно когда Вы будете иметь в наличии хотя бы треть от нашего ассортимента, тогда возможно Вы поймете о чем мы говорим.

Возможно Вы удивитесь, если узнаете, сколько у меня моделей ) Но мериться достоинствами я с Вами не буду. Сути это не меняет.

Цитата:
Вячеслав, ну как-то надо понимать о чем мы говорим. Я не говорила способ, а говорила о том как часто они туда поступают, из Донецка или же в Донецк. Так как мы регулярно туда отправляем посылки.
Я не думала, что Вам надо все разжевывать.

А говорите, что не хамите людям... Пожуйте для кого-то другого )

Цитата:
Возвращаемся к пункту, где написано, что в случае нашей ошибки, все расходы по возврату модели ложатся на магазин. Даже если это 300грн. Такие у нас правила.

Правила в моем случае дали сбой. Бывает, мы же все люди.

Цитата:
Вячеслав, я думала Вы порядочный человек, а тут дело не в правилах торговли, а в том, что Вы просто хотели получить модель которая дороже за меньшую стоимость. Ибо если это не так, то причем тут ценники, магазины и т.д., мы всегда возвращаем разницу, если человек переплатил. Хотя согласно Ваших правил торговли этого делать ненужно.

А я думал, Вы порядочный магазин. И если бы Вы признали свою ошибку, извинились, компенсировали транспортные расходы - с моей стороны не было бы ни одной претензии. Но имеем что имеем. А по поводу моей порядочности: свою часть сделки я выполнил, заказ был оплачен в срок!

Отдельно отвечу на эту нелепую фразу: "Вы просто хотели получить модель которая дороже за меньшую стоимость".
Не хотел. Вообще не хотел. Она мне была не нужна. Вы сами мне ее прислали. Хотел бы купить более дорогую - купил бы. Унижаться ради 200 грн. я никогда не буду ) В отличии от вашего магазина.

Цитата:
Я уточню завтра у руководителя, чем же он Вас обидел и Вам отпишусь позже или он Вас наберет

Не трудитесь. Сильно сомневаюсь, что он вспомнит меня и эту ситуацию.

_________________
Заказы на Modelissimo
Заказы на СК-Modelcars
Заказы на Werst
Заказы на Horbra
ГАРАЖ НА ПОЛКЕ: все о масштабных моделях


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о modellux.kiev.ua ?
ПовідомленняДодано: 28 лютого 2021, 19:04 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 20 вересня 2010, 16:07
Повідомлень: 12389
Звідки: Киев
Has thanked: 8208 times
Been thanked: 11020 times
Имел пару десятков раз опыт с покупкой моделей на Модельлаксе. Сервис?
Что подразумевает под собой сервис для меня? Это удобство.
Самый главный минус сервиса - это левый берег.
Модели всегда были в нормальном состоянии. Понравилось, что есть отсрочка платежа. И вообще, мне всегда шли навстречу.
Поэтому с удивлением, к этому магазину читаю претензии

_________________
Подпись посвящается Украине! Целой, мирной, процветающей! Такой, какой мы ее хотим видеть! И какой она останется


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о modellux.kiev.ua ?
ПовідомленняДодано: 01 березня 2021, 21:34 
Офлайн
Команданте
Команданте
Аватар користувача

З нами з: 07 травня 2010, 15:12
Повідомлень: 8336
Звідки: город Майданов
Has thanked: 1818 times
Been thanked: 4634 times
Напрягшись, смог осилить потоки сознания.
Участникам, просьба соблюдать Правила, а именно п. 11. Оверквотинг (избыточное цитирование) на Форуме нежелательно. Допускается цитирование в крайнем случае, но не более трёх сообщений и только в случае, если это служит лучшему пониманию сути разговора. В противном случае сообщения могу быть отредактированы представителями Администрации.
Все "простыни" скрыты подкат.

С профилями разобрались, какие нужно в топку?

_________________
— Где находится вторая скорость?
— В машине.
— А поконкретнее?
— Между первой и третьей!
- х/ф "Большая прогулка"


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о modellux.kiev.ua ?
ПовідомленняДодано: 02 березня 2021, 00:47 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2011, 17:24
Повідомлень: 1231
Звідки: Запорожье
Has thanked: 5816 times
Been thanked: 2736 times
sharleman написав:

С профилями разобрались, какие нужно в топку?

Та вроде разобрались
Оставлен ModelLux.kiev.ua
Спасибо SteamBoat за помощь! :friends:

_________________
С Уважением, Алексей!!!
_________________
[size=70]ПОМОГИ ЧЕТВЕРОНОГИМ!!!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 198 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB