Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 27 квітня 2024, 11:12

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 198 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о modellux.kiev.ua ?
ПовідомленняДодано: 26 квітня 2022, 09:26 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
https://marker.org.ua/base/fake-olx/ent ... krinitskij
Чи можу отримати коментар від Андрія Павлова, що і коли було придбано у мене (дати, чеки, найменування товару/ів тощо)

Крім того, в разі не отримання від вас документального підтвердження викладеної в пості інформації залишаю за собою право звернутися до правоохоронних органів щодо притягнення до відповідальності, передбаченої законодавством за поширення неправдивої інформації щодо мене, розголошення персональних данних моєї родини.
Прінтскрін вашого допису збережено


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о modellux.kiev.ua ?
ПовідомленняДодано: 26 квітня 2022, 11:36 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2011, 17:24
Повідомлень: 1231
Звідки: Запорожье
Has thanked: 5816 times
Been thanked: 2736 times
Jurek Krynicki написав:
Чи можу отримати коментар від Андрія Павлова, що і коли було придбано у мене (дати, чеки, найменування товару/ів тощо)......


Вибачаюсь, попередній негатив на адресу modellux зрозуміло, але яке відношення має А. Павлов до modellux? Можливо перенести Ваше повідомлення в Аукционы\OLX и т.д. Покупатели и продавцы. Отрицательное. чи Вопросы по продавцам\покупателям на аукро и др. ресурсам
Та взагалі, проясніть суть проблеми, бо що трапилось і як не склалось с А. Павловим. Бо ні я ні мабуть інщі форумчані незрозуміють до чого ця інформація. Та чи є А. Павлов на форумі? Якщо є, то під яким ніком

_________________
С Уважением, Алексей!!!
_________________
[size=70]ПОМОГИ ЧЕТВЕРОНОГИМ!!!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о modellux.kiev.ua ?
ПовідомленняДодано: 26 квітня 2022, 12:15 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
Павлов - це і є моделлюкс
Коротко:
Я в цій гілці залишив ряд негативних відгуків про якість роботи магазину, що вкрай обурило сам магазин, взяти до уваги коментарі, покращити роботу магазину, прислухатись до клієнта виявилось складною задачею.
Та в принципі самі можете почитати дописи в цій гілці
Але полеміка вийшла за межі форуму, на мене залишили негативний відгук по речам, які я ніколи не здійснював (як я міг продати щось моделлюксу, якщо я на 99% торгував своїми залишками моделей в 35 та 48 масштабах, за виключенням 4 моделей в 43 масштабі і скарг від покупців не поступало взагалі, про що свідчить відповідний відмінний рейтинг на olx)
Моделюкс нічого у мене не купував, то відповідно мені хотілося б знати, що я вислав браковане, за що не повернув гроші
На олх є продавець Людмила, що продає ідентичний товар Моделюксу і я їй в свій час написав обурливий допис про оману моєї жінки, коли вона продала журналку під видом колекційної якісної моделі (жінка купувала мені подарунок на свято), допис цієї "Людмили" як дві краплі води схожий із дописом від Андрія (вона після мого допису написала негативний відгук мені, але з олх це питання було закрите, т.я. модератору надав всю наявну інформацію, можливо випадковість, але вона вкрай дивна і в такі співпадіння не вірю

Тому робіть відповідні висновки
- магазин розкидається персональними даними клієнтів (це є в раннішніх дописах в цій темі)
- магазин (власник чи менеджери) поширюють наклеп
Відповідно хочу почути аргументовану документовану відповідь


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о modellux.kiev.ua ?
ПовідомленняДодано: 26 квітня 2022, 18:35 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2011, 17:24
Повідомлень: 1231
Звідки: Запорожье
Has thanked: 5816 times
Been thanked: 2736 times
Jurek Krynicki написав:
Павлов - це і є моделлюкс

Зараз більш зрозумілою чому тут. Оскільки Ви вимагаєте відповіді від магазину чи Павлова, як представника магазину (власника) тому поки просто спостерігаю...

_________________
С Уважением, Алексей!!!
_________________
[size=70]ПОМОГИ ЧЕТВЕРОНОГИМ!!!


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о modellux.kiev.ua ?
ПовідомленняДодано: 17 червня 2022, 01:47 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 18 лютого 2021, 20:39
Повідомлень: 20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time
Jurek Krynicki написав:
Павлов - це і є моделлюкс
Коротко:
Я в цій гілці залишив ряд негативних відгуків про якість роботи магазину, що вкрай обурило сам магазин, взяти до уваги коментарі, покращити роботу магазину, прислухатись до клієнта виявилось складною задачею.
Та в принципі самі можете почитати дописи в цій гілці
Але полеміка вийшла за межі форуму, на мене залишили негативний відгук по речам, які я ніколи не здійснював (як я міг продати щось моделлюксу, якщо я на 99% торгував своїми залишками моделей в 35 та 48 масштабах, за виключенням 4 моделей в 43 масштабі і скарг від покупців не поступало взагалі, про що свідчить відповідний відмінний рейтинг на olx)
Моделюкс нічого у мене не купував, то відповідно мені хотілося б знати, що я вислав браковане, за що не повернув гроші
На олх є продавець Людмила, що продає ідентичний товар Моделюксу і я їй в свій час написав обурливий допис про оману моєї жінки, коли вона продала журналку під видом колекційної якісної моделі (жінка купувала мені подарунок на свято), допис цієї "Людмили" як дві краплі води схожий із дописом від Андрія (вона після мого допису написала негативний відгук мені, але з олх це питання було закрите, т.я. модератору надав всю наявну інформацію, можливо випадковість, але вона вкрай дивна і в такі співпадіння не вірю

Тому робіть відповідні висновки
- магазин розкидається персональними даними клієнтів (це є в раннішніх дописах в цій темі)
- магазин (власник чи менеджери) поширюють наклеп
Відповідно хочу почути аргументовану документовану відповідь



Добрый день!
По-моему сейчас "наклеп" как раз делаете Вы!
Во-первых - магазин Modellux - не распространяет данные о клиентах!
Во-вторых - ни сотрудники, ни Андрей Павлов такой ерундой заниматься не будут.
В-третьих - с чего вы вообще решили сюда приплести нас? То что кто-то где-то использует наши фотографии, или описание? Не смешите! О наших никак на различных аукционах в принципе всем известно, и никаких "Людмил" и прочих у нас нет!
Так что прежде чем кого-то в чем то публично обвинять разберитесь! Что бы так же публично не пришлось извиняться!
А то за "наклеп" так же можем сообщить в правоохранительные органы!

_________________
Мир в масштабе!
https://modellux.kiev.ua

www.facebook.com/modellux.kiev.ua
www.instagram.com/modellux.kiev.ua


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о modellux.kiev.ua ?
ПовідомленняДодано: 17 червня 2022, 08:46 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
Таке враження, що modellux - український філіал МЗС росії, а дописувач на форумі від магазину якийсь родич Лаврова...


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о modellux.kiev.ua ?
ПовідомленняДодано: 17 червня 2022, 11:24 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 18 лютого 2021, 20:39
Повідомлень: 20
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0 time
Jurek Krynicki написав:
Таке враження, що modellux - український філіал МЗС росії, а дописувач на форумі від магазину якийсь родич Лаврова...


Т.е. ответить по сути у вас ума не хватило?
И прекращайте вести себя как базарная баба.
Мы с вами с вашего первого "наклепа" не работаем. Тем не менее вы продалжаете покупать у нас модели через жінку и других людей, последняя ваша покупка у нас в магазине 24.04.2022.
Прекращайте завидовать людям которые в этой стране что-то делают, в отличии от диванных патриотов!

Уважаемый модератор, пора бы уже как-то это прекратить. Потому что это все уже выходит за рамки! Так как данный человек продолжает у нас совершать покупки и при этом продолжает лить на нас какую-то полову, при этом переходя на личности, и так же занимается наклепом!

_________________
Мир в масштабе!
https://modellux.kiev.ua

www.facebook.com/modellux.kiev.ua
www.instagram.com/modellux.kiev.ua


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Что скажете о modellux.kiev.ua ?
ПовідомленняДодано: 17 червня 2022, 19:06 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 05 листопада 2018, 14:31
Повідомлень: 339
Звідки: Київ
Has thanked: 90 times
Been thanked: 412 times
ModelLux.kiev.ua написав:
Jurek Krynicki написав:
Таке враження, що modellux - український філіал МЗС росії, а дописувач на форумі від магазину якийсь родич Лаврова...


Т.е. ответить по сути у вас ума не хватило?
И прекращайте вести себя как базарная баба.
Мы с вами с вашего первого "наклепа" не работаем. Тем не менее вы продалжаете покупать у нас модели через жінку и других людей, последняя ваша покупка у нас в магазине 24.04.2022.
Прекращайте завидовать людям которые в этой стране что-то делают, в отличии от диванных патриотов!

Уважаемый модератор, пора бы уже как-то это прекратить. Потому что это все уже выходит за рамки! Так как данный человек продолжает у нас совершать покупки и при этом продолжает лить на нас какую-то полову, при этом переходя на личности, и так же занимается наклепом!


Я у вас нічого не купував
Можна більше деталей про покупку 24.04.2022 і інших людей?
Цитата:
Мы с вами с вашего первого "наклепа" не работаем. Тем не менее вы продалжаете покупать у нас модели

Поясніть: якщо ви не працюєте зі мною, то як я міг придбати у вас щось, як ви могли продати щось мені?
І саме головне, навіщо мені купувати у вас, якщо я ті самі моделі, що мене цікавили придбав у Lucky та Div_20 за суттєво менші гроші, чим в вашому магазині, що у вас такого в вашому магазині, чого немає в німецькому?


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 198 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 35 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB