Форум Українських Колекціонерів

Сьогодні: 18 квітня 2024, 03:45

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]




Створити нову тему Відповісти  [ 3470 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 347  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 15 квітня 2018, 23:16 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2011, 17:24
Повідомлень: 1231
Звідки: Запорожье
Has thanked: 5816 times
Been thanked: 2736 times
cool6691 написав:

Тех-админы ФУКа, посоветуйтесь с коллегами и сделайте так-же.


Друзья, открою страшный секрет :twisted:
У нас нет техадминов... Я, как модератор, имею практически те же возможности что и другие пользователи. У меня просто на пару "кнопочек" больше. Вторгаться в функционал форума не позволяют права модератора. Да и не нужно мне это по простой причине - я в этом не разбираюсь! :oops:

_________________
С Уважением, Алексей!!!
_________________
[size=70]ПОМОГИ ЧЕТВЕРОНОГИМ!!!


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 15 квітня 2018, 23:31 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 178
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
richmerlin написав:
Доброго вечора! наперед вибачусь за орфографію пишу лежачи у ліжку.
Не розумію чому всі взивають до адмінів ніби вони виноваті у глюку пост ім.сом. Якщо всі так переживають за свою тему у візитках що треба перезаливати сотні сторінок то чому адміни виноваті? чи люди що мають права власності на ресурс?. якщо мені не зраджує память тут немає обовязкового членського внеку чи інших фінансових стягнень тут ніхно не заробляє на нашому з Вами спільному хобби. Якщо тут Я чи ІНШІ ФОРУМЧАНИ викладаємо фото не залежно яньої художньої якості то це не для всезагального блага колекціонерів, а для свого власного ЕГО і як що дальше хочемо БЕСПЛАТНО тішити своє его то нічого стоганити про свої зусилля і цінність фото для народів світу.
Вибачте якщо когось обідив.

П.С. не сильний в інет ресурсах можливо є якісь платні ресурси, що гарантують довголітнє зберіганння та публікування Наших фото то можливо краще зробити мінімальния членський внесок і користуватись форумом без лишніх нервів. Дякую.

Андрюша, писать текст и вставлять фото на форуме (визитка или профильная тема), это тоже как бы отбирает немного времени, а делать фото, и не просто снимки, а высококачественное, профессиональное фото - это уже труд, который занимает много времени. И когда все слетает, то не очень то и хочется начинать все сначала. Как думаете, захотят ли энтузиасты после очередных глюков на форуме, выкладывать свои профессиональные кадры?
И еще, если бы не подробные фото (моделей) на форумах, то откуда бы Вы черпали информацию? Откуда Вы бы знали, подходит Вам модель или нет? Сомневаюсь, что модельные магазины типа "моделисимо" предоставят вам много подробных фото.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 15 квітня 2018, 23:47 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1111 times
Been thanked: 1352 times
Serggik5 написав:
Андрюша, писать текст и вставлять фото на форуме (визитка или профильная тема), это тоже как бы отбирает немного времени, а делать фото, и не просто снимки, а высококачественное, профессиональное фото - это уже труд, который занимает много времени. И когда все слетает, то не очень то и хочется начинать все сначала. Как думаете, захотят ли энтузиасты после очередных глюков на форуме, выкладывать свои профессиональные кадры?
И еще, если бы не подробные фото (моделей) на форумах, то откуда бы Вы черпали информацию? Откуда Вы бы знали, подходит Вам модель или нет? Сомневаюсь, что модельные магазины типа "моделисимо" предоставят вам много подробных фото.

Відповім у прикладі. Ви художник, Ви малюєте високоякісні і професіональні картини після закінчення роботи Ви виставляєте Ваш витвір на огляд але люди проходять мимо і не бачать картини - бо вона на кривому холсті без рамки, з дирами на полотні.
картина - фото , місце де ходять люди - форум, полотно - постімг.сом. А як бути далі вирішувати художнику малювати свої картини на безплатних простинях і кривих рамах чи КУПИТИ професійне полотно для своїх картин? Вирішить художник - ЧЛЕН ФОРУМУ, а звинувачувати мольберт - адміни, модератори - БЕЗГЛУЗДО. Вибачте.

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2018, 00:14 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 178
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
Да я понял Вас с самого начала.
Согласен, можно заплатить, только вот на каком бы я форуме не регился (и зарубежные тоже), никто с меня денег ни разу не просил. Может лучше площадку поменять? Мордакнига например ... , там точно фотки не слетят.


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2018, 00:21 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1111 times
Been thanked: 1352 times
Мордакниг - що це?

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2018, 00:31 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 01 квітня 2011, 12:38
Повідомлень: 982
Звідки: Мариуполь
Has thanked: 1092 times
Been thanked: 754 times
Как так получается, что сайт заблокирован российским реестром, а не работает и в Украине?

_________________
С уважением
Алексей


Новый магазин масштабных моделей: azovmodels.com.ua
На форуме: Продажа & Совместные покупки
На торговых площадках: Newauction & Skylots


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2018, 00:37 
Офлайн
Юзер
Юзер

З нами з: 24 лютого 2013, 22:41
Повідомлень: 178
Has thanked: 553 times
Been thanked: 202 times
richmerlin написав:
Мордакниг - що це?

Фейсбук :D


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2018, 00:59 
Офлайн
Юзер
Юзер
Аватар користувача

З нами з: 16 червня 2017, 16:33
Повідомлень: 515
Has thanked: 1111 times
Been thanked: 1352 times
Фейсбук це добре. Але я не зрозумів Ви пропунуєте викладувати фото з фейсбука в форум?

_________________
Мій гараж американських авто http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=15308
Обмін-Продаж http://ukrmodels.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=15835


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2018, 01:18 
Офлайн
Уважаемый
Уважаемый
Аватар користувача

З нами з: 02 вересня 2010, 13:52
Повідомлень: 3558
Звідки: Днепр
Has thanked: 3117 times
Been thanked: 5406 times
streetst написав:
cool6691 написав:
Как предложение - повторить удачный опыт львовского форума. Сто лет там не был, сейчас зашел, принятый ими после обсуждений формат работает как часы.

Костя, тільки но полазив по Львівському форуму, так там теж є фотки дохлі, вони теж через і через Постімейдж залиті, і через різні всякі сховища. Реальний вихід, не пам'ятаю хто на форумі але був пропонував заливати на "хмару" і звідти тулити на форум, довше але надійно, ще й у випадку відео не долблять порушення авторських прав як на Ютубі, якщо музика чи відео десь вирізані. Ну а як хтось хакне то машинок надивляться :D

Пропали те, которые через разные обменники заливались, а вот тот вариант, где просматривать после увеличения превью можно типа как на прокрутке слайдов - те целые.
Мне в том варианте еще одна фишка нравится - слева идет полосочка кадров где можно "всех посмотреть", то есть все фотки, которые ты на форуме за все время напостил...
Именно этот вариант я и имел ввиду
Ну или через гугл-облако - тогда пропадет, наверное, только если весь инет в осадок выпадет. Кстати в гугл-кэше все фотки остались, но их увеличить все равно нельзя - только превьюшки которые были на странице сообщения.

Serggik5 написав:
Ты это, чего на телефонные звонки не отвечаешь?

не совсем дома был :OO:

_________________
Моя визитка
Распродажа


Догори
 Профіль  
 
ПовідомленняДодано: 16 квітня 2018, 10:19 
Офлайн
Модератор
Модератор
Аватар користувача

З нами з: 17 травня 2011, 17:24
Повідомлень: 1231
Звідки: Запорожье
Has thanked: 5816 times
Been thanked: 2736 times
alex01x написав:
Как так получается, что сайт заблокирован российским реестром, а не работает и в Украине?

Думаю дело не в этом. Тогда с VPN все бы продолжало работать. А так просто совсем выключили и все

cool6691 написав:
Пропали те, которые через разные обменники заливались, а вот тот вариант, где просматривать после увеличения превью можно типа как на прокрутке слайдов - те целые.
Мне в том варианте еще одна фишка нравится - слева идет полосочка кадров где можно "всех посмотреть", то есть все фотки, которые ты на форуме за все время напостил...

Как я понял, это те что заливались ч-з другой файло-обменник, не привязанный к форуму? Подробней, какой именно?

_________________
С Уважением, Алексей!!!
_________________
[size=70]ПОМОГИ ЧЕТВЕРОНОГИМ!!!


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 3470 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330 ... 347  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB